Parima siirdehindade nõustaja tiitli sai Ernst&Young Baltic

Maailma üks juhtivaid maksuajakirju International Tax Review kuulutas Baltikumi parimaks siirdehindade alaseks nõustajaks audiitorfirma Ernst & Young Balticu.

„Riikide maksuametid on võtnud rahvusvahelised kontsernisisesed tehingud järjest teravamalt oma huviorbiiti, mistõttu on äriühingud sunnitud jälgima, et tehingute hinnad ikka vastaksid õiglastele turutingimustele ka teise tehingupoole riigis ja nende dokumentatsioon oleks korras.Siirdehinnaalane kompetents on tõusmas konsultatsioonifirmade üheks nõutumaks teenuseks,“ selgitas Ernst & Young Balticu siirdehindade spetsialist Kersti Kull.

„Viimase viie aasta jooksul on Ernst & Young Balticu juhtimisel valminud siirdehinna dokumentatsioone kõigis kolmes Balti riigis ja väga erinevates valdkondades, nagu juhtimisteenused, laenutehingud, ehituse, logistika ja jaekaubanduse valdkond, mis kokkuvõttes pälvis ka ITRi žürii tähelepanu,“ märkis Kull. „See on meile indikaatoriks, et oleme võimelised pakkuma oma professionaalset nõu mitte üksnes Eestis ja Baltikumis, vaid ka rahvusvahelisel turul laiemalt.“
 
Ernst & Youngi Euroopa harukontoreid tunnustati kokku kaheksas erinevas maksukonsultatsioone puudutavas kategoorias. Parima siirdehinna nõustaja tiitli pälvis Ernst & Young lisaks Baltikumile ka Saksamaal, Kreekas, Ungaris ja Norras. Soomes ja Kreekas sai ettevõte aasta maksufirma tiitli. Ühtlasi tunnustati Ernst & Youngi innovaatilist T-magazine internetilehekülge www.ey.com/tmagazine.

„Tunnustus on kogu ettevõttele seda suurem, et Ernst & Young Baltic esitas oma kandidatuuri Tax Awards konkursile sel aastal esimest korda. Ernst & Youngi tunnustamine nii mitmes maksuvaldkonnas erinevates riikides näitab meie tugevust Euroopa regioonis, nõustades kliente erinevatel maksuteemadel,“ märkis Ernst & Young Balticu partner Ranno Tingas.

Aasta Siirdehindade nõustaja nominentide sekka kuulusid 2011. aastal Deloitte, Ernst&Young, PwC, SORAINEN ja Tark GrunteSutkiene.

European Tax Awards´i annab välja maksuajakiri International Tax Review. ITR on maailma üks juhtivaid rahvusvahelisi maksuajakirju. Auhinnatseremoonia tunnustab innovaatilisi maksunõustamisi üle Euroopa tehingute maksustamise, struktureerimise, õigusvaidluste ning siirdehindade osas.

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

STORA ENSO PACKAGING AS otsib RAAMATUPIDAJAT ja VANEMRAAMATUPIDAJAT

Tammiste Personalibüroo OÜ

13. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad