Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
13.05 kl 19 “Augustikuu”
13.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
14.05 kl 19 “Võlanõudjad”
14.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
15.05 kl 19 “Eesti matus”
17.05 kl 19 “Augustikuu”
17.05 kl 19 “Panso”
18.05 kl 19 “Kõik on täis”
19.05 kl 19 “Augustikuu”
19.05 kl 19 “Õitseng”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.05 kl 11 “Kuldvõtmeke”
13.05 kl 19 “Võimalused”
14.05 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”
14.05 kl 12 “Kodud”
15.05 kl 12 “Kiki ja Miki”
15.05 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”
15.05 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
15.05 kl 13.30 “Pikse pill”
17.05 kl 11 “Kiki ja Miki”
17.05 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
17.05 kl 13 “Prügihunt ja Superjänes” vene keeles
18.05 kl 11 “Hanel oli auto”
18.05 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
19.05 kl 11 “Hanel oli auto”
19.05 kl 19 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
17.05 kl 10 “Lolla”
Tartu Laulupeomuuseumis
17.05 kl 14 “Lolla”
Tartu Laulupeomuuseumis
18.05 kl 12 “Lolla”
Tartu Laulupeomuuseumis
20.05 kl 10 “Lolla”
Tartu Laulupeomuuseumis
Jaama 14, Tartu

Estonia
13.05 kl 19 “Luikede järv”
14.05 kl 12 “Pipi Pikksukk”
14.05 kl 19 “Tosca”
15.05 kl 12 “Coppelia”
15.05 kl 19.30 “Neevalinna
balletitähed”
18.05 kl 19 “Nahkhiir”
19.05 kl 19 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
17.05 kl 19.30 KorFest 2011:
Maria Goltsman & BA II kursus
“Merikajakas”+ Kenneth Flak /NOR/ & BA III kursus “H-machine”
18.05 kl 19.30 KorFest 2011:
Maria Goltsman & BA II kursus
“Merikajakas”+ Kenneth Flak /NOR/ & BA III kursus “H-machine”
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
15.05 kl 12 “Piip ja Tuut Marsil”
17.05 kl 10 O. Arder “Mine metsa”
Loeb Veljo Reinik
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
13.05 kl 19 “Krahv Dracula sügis”
KUMU`s
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Rakvere Teater
13.05 kl 19 “39 astet”
13.05 kl 19 “Meie, mehed”
Palamuse rahvamajas
14.05 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
14.05 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
14.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
16.05 kl 19 “Leenane´i kaunitar” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
13.05 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
14.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
14.05 kl 19 “Koletis kuu peal”
16.05 kl 19 “Keskööpäike”
16.05 kl 19 “Homme näeme”
16.05 kl 19 “Koletis kuu peal”
17.05 kl 19 “Keskööpäike”
17.05 kl 19 “Homme näeme”
17.05 kl 19 “Koletis kuu peal”
18.05 kl 19 “Biloxi blues”
19.05 kl 19 “Vincent”
19.05 kl 19 “Biloxi blues”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.05 kl 19 “Rein Pakk otsib naist” Genialistide Klubis
17.05 kl 19 “Rein Pakk otsib naist” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
13.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
14.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
16.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
17.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
18.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
17.05 kl 19 “Naine ja klarnet”
19.05 kl 19 “Mängi minuga!”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
14.05 kl 18 “Ninasarvik”
16.05 kl 19 “Ninasarvik”
19.05 kl 19 “Ninasarvik”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
13.05 kl 13 “Kollane nool”
13.05 kl 19 “Grace ja Glorie”
14.05 kl 14 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
14.05 kl 19 “Mee hind”
16.05 kl 19 “Stockmannid”
Eesti Draamateatris
17.05 kl 13 “Karlsson katuselt”
17.05 kl 19 “Kolm meest paadis”
18.05 kl 19 “Meeste kodu” Vanemuises
18.05 kl 19 “Salaste laulupidu”
19.05 kl 19 “Meeste kodu”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
13.05 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Kuusalu Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
13.05 kl 19 “ABBA” esietendus
14.05 kl 12 “ABBA”
14.05 kl 19 “ABBA”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
13.05 kl 18 “Nisa”
14.05 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
15.05 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
16.05 kl 18 “Nisa”
17.05 kl 18 “Help!”
18.05 kl 18 “Help!”
19.05 kl 18 “Kihvad”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
15.05 kl 19 “Idioodid”
16.05 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
14.05 kl 22 Motown Night: Ewert +4
16.05 kl 22 Blue Monday Blues:
Heiki Tark, Nevil Blumberg, Andres
Põldroo, Mark Chagall, Mati Vaarmann
17.05 kl 22 Brazilian Night:
Denise Fontoura Band (BRA / EST)
Vana turg 2, Tallinn

Club Madhouse
14.05 22 “Werro Rock 2011”
Nevesis, X-Panda, Revolver, Slinghunt, Episode Lost
Vee tn. 6, Võru

Eesti Draamateater
18.05 kl 19 “Meie küla laulud”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Endla teater
19.05 kl 19 “Meie küla laulud”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
13.05 kl 19 ERSO. Hooaja lõppkontsert
14.05 kl 19 Hortus Musicus
“Intiimne glamuur”
16.05 kl 19.30 Deva Premal ja Miten, erikülaline Manose
17.05 kl 19 Mozart Group (Poola)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
16.05 kl 19 Peterburi trio
džässiõhtu - Standardi otsinguil
17.05 kl 19 “Õitsvate õunapuude aegu” Kadri Kipper (sopran),
Aurelia Eespere (sopran), Aleksander Arder (tenor), Simo Breede (bariton),
klaveril Tarmo Eespere
19.05 kl 19 “Ooperjazz”
Janne Ševtšenko (sopran), René Soom (bariton), Priit Volmer (bass), Toivo Unt Jazzkvartett koosseisus Tõnu Naissoo (klaver), Siim Aimla (saksofonid),
Toivo Unt (bass), Aivar Vassiljev (löökpillid)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
14.05 kl 18 Mailaul & Odessa Pop
Magasini 5, Tartu

Haapsalu toomkirik
13.05 kl 20 “Haapsalu suvemuusika avakontsert” Hortus Musicus ja RAM
Posti 34, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
13.05 kl 19 Eesti Kontserdi ja
Vanemuise teatri hooaja
lõppkontsert  
14.05 kl 18 Vitas
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
19.05 kl 00 Improtest 2011 Festival
Pikk 20, Tallinn

Kanutiaia Noortemaja
15.05 kl 13 Noorte jazz / JAZZ detjam
Aia 12, Tallinn

Kloostri Ait
13.05 kl 21 Themuri Sulamanidze
(klaver) 
Vene tänav 14, Tallinn

Laitse Graniitvilla
19.05 kl 19 Tõnis Mägi, Kärt Johanson
Laitse, Kernu vald

Lokaal Sumin
14.05 kl 21 Karl Madis 
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
15.05 kl 19 “Naissoo & Agan 111” Tõnu Naissoo ja Ain Agana juubelikontsert 
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
13.05 kl 22 Jazzliit:
Gourmet Duo (laiendatud koosseis)
16.05 kl 16 Jazzliit:
Otsakooli eksamkontsert
16.05 kl 22 Jazzliit:
Andrei Kondakov Trio (RUS)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
13.05 kl 19 Vitas’e kontsert “Unetu öö”
18.05 kl 18 Nikolai Noskovi kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Rock Caf?
13.05 kl 21 HU? ja Chalice
14.05 kl 19 The Watch
17.05 kl 19 “BändCämp Festivali
eelkontsert vol. 3”
Snurk (Ericsson) / Poetical Symbion (Ericsson) / Ceremonial Perfection (Propaganda Promotions) / Turutõrge (EAS) / PööLoY GLääNZ (TÜ Pärnu Kolledž)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Teater Vanemuine
17.05 kl 19 “Meie küla laulud”
Vanemuise 6, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
14.05 kl 19 Eesti Kontserdi ja
Vanemuise teatri hooaja
lõppkontsert
15.05 kl 19 Hortus Musicus
“Intiimne glamuur”
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
13.05 kl 18 Rodnye napevy koori
kontsert
14.05 kl 13 Raduga koori kontsert
14.05 kl 17 Ljudmila Tokareva
muusikaline õhtu
Mere pst 5, Tallinn

Vilde lokaal
18.05 kl 20 Lutsoja-Vind-Liiberg
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
18.05 kl 20 Jazzliit: Muusikaakadeemia & Viljandi Kultuuriakadeemia
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu  
“Vesi elevantidele”
R–T kl 13.45, 16.10, 18.45, 21.15;
K–N kl 13.45, 16.10, 18.35, 21.00
“Preester” 3D
R–E kl 11.30, 18.15, 20.30, 22.30;
T kl 11.30, 13.35, 21.50; K–N 22.30
“Müramuusika”
R–L kl 17.15; P–T kl 19.30; K–N kl 19.15
“Kiired ja vihased 5”
R–T kl 12.00, 14.30, 17.05, 19.45, 22.15;
K–N kl 12.45, 15.15, 18.15, 21.30
“Lähtekood”
R–L kl 13.15, 21.45; P–T kl 13.15, 20.00;
K–N kl 21.45
“Punamütsike”
R–T kl 15.30, 17.45; K–N kl 18.00
“Thor” 3D
R–T kl 15.45
“Paul”
R–T kl 12.45; K–N kl 12.15
“Riitus”
P–T kl 22.00
“Linnaluba”
R–L kl 19.30; P–T kl 15.00, 21.45; K–N kl 14.30
“Rio” 3D
eesti keeles: R–E kl 13.35; K–N kl 11.30
“Hop”
eesti keeles:
R–L kl 11.45, 15.15; P–N kl 11.45, 17.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
NB! Kava kehtib kuni 17.05!
“Kuninga kõne”
kl 17.40   
“Hop”
eesti keeles: kl 13.00, 15.15
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.25;
vene keeles: kl 11.35 (v.a. T), 14.05 (v.a. T)
“Rio” 2D
eesti keeles: kl 15.05, 17.30
“Lähtekood”
kl 20.10, 22.15
“Linnaluba”
kl 12.05, 17.05, 22.10
“Paul”
kl 14.35, 19.30
“Thor” 3D
kl 16.30, 21.55 (v.a. L)
“Thor” 2D
kl 11.55, 17.25, 21.25
“Punamütsike”
kl 12.40, 19.45, 22.05
“Kiired ja vihased 5”
kl 12.30, 13.40, 15.00 (v.a. P), 15.30, 17.50, 18.30 (v.a. L, T), 18.45 (v.a. L, T), 19.05, 20.45, 21.20 (v.a. L, T), 21.35 (v.a. L, T); L–P kl 15.45; L kl 21.55 
“Midagi laenatut”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Legend vägevast seebist”
kl 14.25, 15.55, 19.55
“Preester” 3D
kl 12.45 (v.a. P), 16.40, 19.20, 21.50
“Vesi elevantidele”
kl 11.30, 14.10, 16.50, 19.25 (v.a. T), 22.00
Met Opera HD Live: “ Valküür”
L kl 19.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
NB! Kava kehtib kuni 17.05!
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.30  
“Thor” 3D
kl 16.15
“Kiired ja vihased 5”
kl 12.00, 14.45, 19.00 (v.a. L), 21.30 (v.a. L)
“Karje 4”
kl 21.45 (v.a. L)
“Preester” 3D
kl 14.00, 19.15 (v.a. L)
“Legend vägevast seebist”
kl 17.30
Met Opera HD Live: “ Valküür”
L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
NB! Kava kehtib kuni 17.05!
“Rio” 3D
vene keeles: 13.45; L–P kl 11.15
“Thor” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 16.15;
vene keeles: kl 16.15 (v.a. E);
“Kiired ja vihased 5”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.15, 18.00 (v.a. E), 20.45;
L–P kl 12.30
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 18.00
“Preester” 3D
kl 19.15, 21.15
“Vesi elevantidele”
kl 14.00, 16.30, 19.00 (v.a. L), 21.30 (v.a. L); L–P kl 11.30
Met Opera HD Live: “ Valküür”
L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Sõida vihaga”
P kl 19.00; E, N kl 21.00
“Hommikune sära”
P kl 21.00; E, N kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
NBB! Kava kehtib kuni 17.05!
“Kiired ja vihased 5”
kl 16.15, 21.00
“Thor” 2D
kl 16.00, 21.15
“Rapuntsel”
eesti keeles: 13.45
“Preester”
kl 14.15, 19.00
“Üheksanda leegioni kotkas”
kl 18.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
NBB! Kava kehtib kuni 17.05!
“Saatuse büroo”
kl 18.30
“Võtaks vabalt”
kl 21.00
“Kariibi mere piraadid:võõrastel vetel” K kl 16.00, 18.30, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Originaalid ja koopiad”
Toomas Kuusing, kuni 21.05     
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
“OECD 50. Uusim liige Eesti”, kuni 14.05
“Historia Estonica. Eesti köitekunstnike autoriköited Enn Jaanisoo kollektsioonist”, kuni 14.05
“Läti tänapäeva arhitektuur”,
kuni 21.05
“Sloveenia visuaalne identiteet”,
kuni 26.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08
“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,
kuni 07.08
“Ehtekunstnik Haivi Raadik”,
kuni 03.07
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Rein Kelpman, kuni 03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Armastus on tobe... aga ma ikkagi vist proovin kunagi. (Floyd 9 a.)”
Krõõt Tarkmeel & Andri Allas, kuni 23.05                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“gateways. Kunst ja võrgustunud
kultuur”, kuni 25.09
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, kuni 14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
TRR-420 grupp (FIN), kuni 21.05 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Pärnu mMoodne kunst”, kuni 28.05
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money:
Linnu nokast  LeRoy Stevens”
(kuraator: Karin Laansoo), kuni 05.06 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Ootus” Peeter Krosmanni
maalinäitus, kuni 15.05. ateljees nr 104
Manfred Kalatski / Marta Stratskas,
kuni 29.05
Kirke Kangro, kuni 29.05
Anita Voigt-Hertrampf, kuni 29.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Kultuur Tartus - tudengi silmade
läbi”, kuni 30.09
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Peegeldused“ Ellen Hansen ja
Aet Ollisaar, vaibanäitus, kuni 02.06
“Rõõm, ilu ja lootus” Riikka Juvoneni (Soome) maalinäitus, kuni 02.06
“Best of Bestbefore” Mats Õun,
aktifotod, kuni 02.06
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
„Nad on juba kohal! Eesti kaasaegne graafika. Vol 2”, kuni 28.05
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“3in1” Ungari kunstnikud, kuni 03.06
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad