Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
06.05 kl 19 “Mahhinaarium”
07.05 kl 19 “Muki munad”
08.05 kl 19 “Ürgne kutse”
09.05 kl 19 “Hädaorg”
10.05 kl 19 “Asjad”
11.05 kl 20 “Mustkunst CRKF-l”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
06.05 kl 19 “Võlanõudjad”
06.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
07.05 kl 19 “Augustikuu”
07.05 kl 19 “Panso”
08.05 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
10.05 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
10.04 kl 19 “Vombat”
10.05 kl 19 “Pulmad”
11.05 kl 19 “Hiilgav!”
11.05 kl 19 “Panso”
12.05 kl 19 “Kirsiaed”
12.05 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
06.05 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
06.05 kl 19 “Libahunt”
07.05 kl 12 “Memme musi”
07.05 kl 14 “Pikse pill”
07.05 kl 18 “Libahunt”
08.05 kl 12 “Memme musi”
08.05 kl 14 “Marionett-artistid”
08.05 kl 15 “Libahunt”
10.05 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
11.05 kl 11 “Kodud”
12.05 kl 11 “Kuldvõtmeke”
12.05 kl 11 “Kodud”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
06.05 kl 19 “Esimesed suudlused”
06.05 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
07.05 kl 19 “Lõpp”
07.05 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu”
09.05 Kl 19 “Ballettmeister”
Teatris NO99
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
06.05 kl 19 “Manon”
07.05 kl 19 “Wallenberg”
08.05 kl 17 “Silva”
10.05 kl 19 “Manon”
11.05 kl 19 “Nahkhiir”
12.05 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
06.05 kl 21 “Start. Based on a True Story” POT Festival: Mart Kangro
08.05 kl 19.30 KorFest 2011 -
MA diplom: Maarja Pärn “Switch” + Helena Pihel “Bänd”
10.05 kl 19.30 KorFest 2011 -
BA diplom Liisi Org “Inimlased” + Svetlana Grigorjeva
“Keda ma täna tantsin”
12.05 kl 19.30 KorFest 2011 -
BA diplom Maria Uppin “Arcade” + BA II kursus “Helletused”
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
08.05 kl 12 “Piip ja Tuut köögis”
10.05 kl 10 “Tobias ja teine B”
Loeb Venno Loosaar
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
06.05 kl 19 “Tuulte pöörises”
06.05 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
09.05 kl 19 “Mina, naine”
Türi kultuurimajas
10.05 kl 12 “Kaelkirjak”
11.05 kl 19 “Saja-aastane maja”
11.05 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
Keila kultuurikeskuses
12.05 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
06.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
06.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
07.05 kl 19 “Vaata, ma kukun”
07.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
09.05 kl 19 “Vaata, ma kukun”
09.05 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
10.05 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
11.05 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
12.05 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
06.05 kl 19 “Sisaliku tee”
Von Krahli Teatris
09.05 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
10.05 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
07.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
09.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
10.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
12.05 kl 19 “Hirvekütt” Põhuteatris
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
08.05 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
08.05 kl 18 “Mängi minuga!”
10.05 kl 19 “Kõik (s)ängis”
11.05 kl 19 “Mängi minuga!”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
10.05 kl 19 “Ninasarvik” esietendus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
06.05 kl 19 “Mee hind”
07.05 kl 13 “Karlsson katuselt”
07.05 kl 19 “Postmodernsed
leibkonnad”
09.05 kl 19 “Postmodernsed
leibkonnad” Eesti Draamateatris
10.05 kl 13 “Karlsson katuselt”
10.05 kl 19 “Meeste kodu”
Pärnu Endlas
11.05 kl 19 “Maakad”
12.05 kl 19 “Jürka”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
06.05 kl 19 “Valedetektor”
Iisaku Rahvamajas
09.05 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Tapa Kultuurikojas
10.05 kl 19 “Valedetektor”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
11.05 kl 19 “Valedetektor”  
Valga Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
07.05 kl 19 “Maria Stuart”
teatri väikeses majas
07.05 kl 19 “Härra Amilcar”
08.05 kl 16 “Härra Amilcar”
11.05 kl 19 “Maria Stuart”
teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
10.05 kl 18 “Help!”
11.05 kl 18 “Help!”
12.05 kl 18 “Nisa”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Clazz
06.05 kl 22 It’s About You:
Anna Kutšinskaja Quintet
07.05 kl 22 Saturday Night Soul:
Soul Emotion (LV)
09.05 kl 22 Dance With Me:
Jana Abzalon Trio
10.05 kl 22 Brazilian Night:
Denise Fontoura Band (BRA / EST)
11.05 kl 22 The Old New Thing:
NaTa Jazz Band w/ Viktoria Vasjura
12.05 kl 22 Jazz With Me:
Marvi Vallaste, Tarvi Kull
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
06.05 kl 21 Jazzliit: Chillin
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
06.05 kl 19 ERSO.
Kalev Kuljus ja Mikk Murdvee
07.05 kl 14 Kooristuudio
“Raduga” 40. aastapäeva kontsert
10.05 kl 19 “Noored talendid” Holland Music Session esitleb: Uued tähed
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
06.05 kl 23 Irie Revoltes &
Bashment Kingz Sound & MC JOC
07.05 kl 22 “Atmosphere”
Superliustik, Crystal Cloisters, Planet Spot
Magasini 5, Tartu

Haapsalu kuursaal
06.05 kl 19 Kitarrist
Esteban Colucci - Kontserttango
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
10.05 kl 19 Hortus Musicus
“Intiimne glamuur” 
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait
06.05 kl 21 “Ocean’s 3”
Siim Aimla (saksofon),
Ara Yaralyan (kontrabass),
Reigo Ahven (trummid)
07.05 kl 21 Tuuli Taul (vokaal),
Teet Velling (kitarr, viled),
Henno Kelp (bass) 
Vene tänav 14, Tallinn

Kultuurikeskus Kaja
07.05 kl 15 Trio Romance
Emadepäeva kontsert
E. Vilde tee 118, Tallinn

Kumu Auditoorium
08.05 kl 18 Emadepäeva lastelaulukontsert - Maire Eliste Laulustuudio
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lindakivi Kultuurikeskus
06.05 kl 19 Trio Romance
Emadepäeva kontsert
08.05 kl 12 Emadepäeva kontsert
Koorti 22, Tallinn

Lokaal Sumin
06.05 kl 21 Ivo Linna ja
Antti Kammiste
07.05 kl 21 Kvaliteetaeg: Tribute to Sting! Mikk Saar ja Tanja Mihhailova
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
08.05 kl 17 Cardinals -
Emadepäeva Gregorian
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
06.05 kl 22 Jazzliit:
Corrie van Binsbergen -
Liudas Mockunas Trio (HOL/LTU/EST)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
08.05 kl 17 Emadepäeva kontsert 
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
06.05 kl 21 HND 5. sünnipäev.
HND, HND unplugged, Blacky
07.05 kl 20 Guitar Jamboree
08.05 kl 19 Recoil - A Strange Hour with Alan Wilder (ex Depeche Mode)
10.05 kl 19 “BändCämp Festivali
eelkontsert vol. 2” The Socket Error (Helmes) / Greif (Põhja Prefektuuri bänd) / Nordea /
The Deadline (Ixonos)
12.05 kl 20 Sunrise Avenue (FIN) & Von Hertzen Brothers (FIN)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
12.05 kl 19 Festival Maailmaküla:
“Püha rist” Anne Maasik, Mikk Sarv,
Heikki-Rein Veromann
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
07.05 kl 18 Octophonia
“Puhkpillid lähevad ooperisse” 
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna
Rootsi-Mihkli kirik
08.05 kl 19 Barokiaja emadepäev
Rüütli 9, Tallinn

Teatri Puhvet
09.05 kl 19 Karlheinz Miklin(AUT), Jaak Sooäär, MIhkel Mälgand,
Tanel Ruben
Teatri väljak 3, Tallinn

Valga Kultuurikeskus
08.05 kl 17 Koit Toome - Mälestused
Kesk 1, Valga

Vanemuise kontserdimaja
06.05 kl 19 KontsertJazz Igor Bril
08.05 kl 16 Emadepäeva kontsert Toomas Anni ja Kadri Savva’ga
11.05 kl 19 “Noored talendid” Holland Music Session esitleb: Uued tähed
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
06.05 kl 19 Ellika Frisell`i kontsert
07.05 kl 15 Suur emadepäeva
heategevuskontsert
07.05 kl 20 Uku Suviste Trio
“Laulame päeva kauniks”
11.05 kl 20 Jazzliit:
Miklin-Agan-Mälgand-Ruben
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahl
06.05 kl 23.30 FUTYYR:
Kosmosepealinn Live
11.05 kl 21 Kolisev kolmapäev:
Tragedy (USA) / Edelweiss Piraten (POL)/ J.M.K.E. / NMR / Sociasylum
12.05 kl 19 Swans (USA) + special guest James Blackshaw (UK)
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu  
“Kiired ja vihased 5”
kl 13.00, 15.45, 18.15, 20.45, 21.30 (v.a. P);
P kl 19.00
“Lähtekood”
kl 13.15 (v.a. R), 20.00, 22.00; R kl 17.45
“Polaarjoone sangarid”
kl 20.15
“Punamütsike”
kl 14.45 (v.a. P), 17.15, 19.30
“Thor” 3D
kl 16.30, 19.00 (v.a. N); P kl 21.35
“Paul”
kl 16.00, 18.00
“Riitus”
kl 22.05
“Linnaluba”
kl 15.30, 21.45; R kl 13.15; P kl 17.45
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 14.15
“Hop”
eesti keeles:
kl 11.45, 13.45 (v.a. P); E–K kl 17.35
“Minu liba-abikaasa”
kl 12.15 (v.a. P); P kl 13.45
“Vesi elevantidele”
P kl 14.45, 17.15; L, N kl 17.35
“Preester” 3D
N kl 21.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Kuninga kõne”
kl 17.00 (v.a. T)  
“Hop”
eesti keeles: kl 11.40, 13.50, 16.05
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.20 (v.a. E), 13.25;
vene keeles: kl 12.30, 16.00
“Lähtekood”
kl 18.15, 20.20, 22.25
“Karje 4”
kl 12.05, 22.15
“Üheksanda leegioni kotkas”
kl 14.40, 22.20
“Linnaluba”
kl 11.55 (v.a. P), 14.35 (v.a. P), 19.30 (v.a. T), 22.10
“Paul”
kl 14.30, 17.05, 19.45 (v.a. N)
“Thor” 3D
kl 14.15, 18.35, 21.30, 22.30
“Thor” 2D
kl 12.00, 17.20, 19.50 (v.a. N)
“Punamütsike”
kl 12.25, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55
“Kiired ja vihased”  5
kl 11.25, 13.35 (v.a. E), 15.20, 16.25 (v.a. E), 16.50, 18.10, 18.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. E, T), 19.40 (v.a. K), 21.00 (v.a. N), 21.35 (v.a. R), 22.05 (v.a. E, T); R kl 22.05; L–P kl 15.45;
E kl 13.00, 15.50
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 11.50
“Midagi laenatut”
kl 11.45, 14.20, 16.55, 19.25 (v.a. K, N), 22.00
Met Opera HD Live: “Trubaduur”
E kl 19.00
Foo Fighters Back and Forth +
3D-kontsert! T kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Hop”
eesti keeles: kl 14.30
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.30  
“Thor” 3D
kl 16.30
“Kiired ja vihased 5”
kl 11.45, 13.45, 17.00, 19.00 (v.a. T),
19.45 (v.a. T), 21.45 (v.a. T)
“Karje 4”
kl 22.30 (v.a. T)
Foo Fighters Back and Forth +
3D-kontsert! T kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rio” 2D
eesti keeles: kl 16.30
“Rio” 3D
vene keeles: 13.45; L–P kl 11.30
“Astraal”
kl 21.00; L–P kl 12.00
“Thor” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 21.45 (v.a. T);
vene keeles: kl 16.15, 19.00 (v.a. T);
“Riitus”
kl 14.15, 18.30
“Kiired ja vihased 5”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.15 (v.a. E), 21.15; L–P kl 12.45;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 18.15
Foo Fighters Back and Forth +
3D-kontsert! T kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Karu Yogi”
L–E kl 17.30, 19.00; K kl 19.00
“Võtaks vabalt”
L–E, K kl 21.00; N kl 19.00
“Sõida vihaga”
N kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Kiired ja vihased 5”
kl 13.15, 16.00, 18.45, 21.30
“Thor” 2D
kl 13.45, 18.30, 21.00
“Rapuntsel”
eesti keeles: 16.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Jane Eyre”
kl 18.30
“Must luik”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Originaalid ja koopiad”
Toomas Kuusing, 09.05–21.05
Laurentsius, kuni 07.05    
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti heliplaat 110”, kuni 22.06
“Kaunis emakeel: keelekorraldus
ja -hoole”, kuni 20.06
“OECD 50. Uusim liige Eesti”, kuni 14.05
“Historia Estonica. Eesti köitekunstnike autoriköited Enn Jaanisoo kollektsioonist”, kuni 14.05
“Läti tänapäeva arhitektuur”,
kuni 21.05
“Sloveenia visuaalne identiteet”,
kuni 26.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 22.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Rein Kelpman, kuni 03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Armastus on tobe... aga ma ikkagi vist proovin kunagi. (Floyd 9 a.)”
Krõõt Tarkmeel & Andri Allas, 11.05–23.05
Johannes Säre, kuni 09.05                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Eesti ikoonikunst”, 07.05–02.10
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Vene ikoonid. Gunnar Savisaare
kogu”, 07.05–14.08
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
TRR-420 grupp (FIN), kuni 21.05 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Pärnu mMoodne kunst”, kuni 28.05
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money:
Linnu nokast  LeRoy Stevens”
(kuraator: Karin Laansoo), 12.05–05.06
“Money,Money,Money: Raha ajab
lapsi taga”  Epp Kubu, kuni 08.05 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Ootus” Peeter Krosmanni
maalinäitus, kuni 15.05. ateljees nr 104
Manfred Kalatski / Marta Stratskas,
kuni 29.05
Kirke Kangro, kuni 29.05
Anita Voigt-Hertrampf, kuni 29.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Peegeldused“ Ellen Hansen ja
Aet Ollisaar, vaibanäitus, kuni 02.06
“Rõõm, ilu ja lootus” Riikka Juvoneni (Soome) maalinäitus, kuni 02.06
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Ungari kunstnikud, kuni 03.06
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

RICKMAN TRADE OÜ otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Rickman Trade OÜ

23. september 2018

RAMIRENT otsib oma AR osakonda SOOME GRUPI JUHTI

Ramirent Shared Services AS

02. oktoober 2018

BALTIC CONNEXIONS OÜ otsib OSTUASSISTENT-RAAMATUPIDAJAT

Baltic Connexions OÜ

28. september 2018

Uudised

Tööriistad