MTA ametnik liitub Jüri Raidla bürooga

Senine maksu- ja tolliameti juriidilise osakonna juhataja Villy Lopman liitub alates maikuust advokaadibürooga Raidla Lejins & Norcous.

Koos büroo senise maksunõuniku Marek Hermiga asub Lopman arendama ja laiendama büroo maksuvaldkonda. "Tema aastatega kogutud praktiline kogemus riigi maksupoliitika rakendamisel loob head väljavaated büroo arendamiseks Eesti juhtivaks maksuõiguse nõustajaks," ütles Raidla Lejins & Norcous juhtivpartner Jüri Raidla.

Villy Lopman on alates 2005. aastast olnud ametis maksu- ja tolliameti juriidilises osakonnas, neist viimased kolm aastat tegutsenud ameti juriidilise osakonna juhina. Ta on läbi aastate osalenud kesksena paljudes mastaapsetes maksuvaidlustes, tegutsenud aktiivselt seadusloomes, eriti  maksukorralduse seaduse muutmisel ning on läbi viinud mitmeid maksuõigust puudutavaid koolitusi nagu näiteks koolitused kohtunikele ja teistele haldusmenetluse ning maksudega tegelevatele ametnikele. Lopman on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ning omandanud magistrikraadi Saksamaal, Westfälische Wilhelms-Universitätis.

Jüri Raidla sõnul on Villy Lopmani lisandumine büroo arengu loogiline jätk.

"Meil on väga hea meel, et Villy on otsustanud oma professionaalset teekonda jätkata koos meiega. Usun, et koos meie maksunõuniku, tugeva Euroopa Liidu maksuõiguse taustaga eksperdi Marek Hermiga, jätkub valdkonna arendamine täiskäigul. Kuna maksuvaldkonna tähtsus on meie büroo jaoks aasta-aastalt kasvanud, on sellise tugeva maksumeeskonna toel loota vaid headele ja väga headele väljavaadetele maksupraktika laiendamisel," kommenteeris Raidla.

Lopman ise näeb uutes väljakutsetes põnevat võimalust oma kompetentsi arendamiseks uue nurga alt.

"Mul on väga hea meel, et olen saanud võimaluse aastaid Eesti maksupraktika kujunemises õigusvaldkonna eksperdina kaasa lüüa. Kui sageli on maksuvaldkonna nõustajad väga tugeva teoreetilise baasiga, siis usun, et avaliku sektori praktikuna on minu kogemustepagas just praktilisest küljest väga mitmekülgne. Loodan, et saan teemale uuest perspektiivist vaadates anda oma panuse Eesti maksupraktika kujundamiseks veelgi selgemaks, ettevõtjasõbralikumaks ja läbipaistvamaks", rääkis Lopman.

Hea teada

* 1993. aastal asutatud Raidla Lejins & Norcous on juhtiv advokaadibüroo Eestis, mis kuulub koos Läti, Leedu, Soome ja Rootsi partnerbüroodega 2004.a. loodud RR ALLIANCE ühendusse. RR Alliance 250 advokaadil tuginev, enam kui 400-liikmeline rahvusvaheline meeskond on läbi aastate olnud regiooni enamike kaalukate tehingute ning vaidluste põhinõustajaks.

* Raidla Lejins & Norcous on maailma suurimate ning sõltumatute õigusteenuste uuringufirmade sh Chambers & Partners, Practical Law Company ja IFLR1000 poolt koostatud iga-aastastes edetabelites järjekindlalt pälvinud esimese kategooria õigusnõustaja tunnustuse.

* Raidla Lejins & Norcous Tallinna büroos töötab 34 juristi-advokaati.
Büroo partnerid on Jüri Raidla, Sven Papp, Raino Paron, Toomas Vaher, Jaanus Ikla, Ants Nõmper ja Arne Ots.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad