Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii
Laurentsius, kuni 07.05    
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 22.05
Lai 17, Tallinn
Haus Galerii
Rein Kelpman, kuni 03.06
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
Johannes Säre, kuni 09.05                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08
“Urmas Ploomipuu valge maja”,
kuni 23.10
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Jänesenukkude külalisnäitus”,
kuni 30.04.
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Atlantis” Toomas Altnurme maalide ja arvutigraafika näitus, kuni 29.04
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
TRR-420 grupp (FIN), kuni 21.05 
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu

LINNAGALERII RAEKOJAS
“Pärnu mMoodne kunst”, 04.05–28.05
Jasper Zoova, Kaia Otstak,
Aivar Kurvits, kuni 30.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Raha ajab lapsi taga”  Epp Kubu, kuni 08.05 
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
Manfred Kalatski / Marta Stratskas,
kuni 29.05
Kirke Kangro, kuni 29.05
Anita Voigt-Hertrampf, kuni 29.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Peegeldused“ Ellen Hansen ja
Aet Ollisaar, vaibanäitus, 03.05–02.06
“Rõõm, ilu ja lootus” Riikka Juvoneni (Soome) maalinäitus, 05.05–02.06
„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,
kuni 01.05
“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  kuni 29.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Ungari kunstnikud, 02.05–03.06
Eda Lõhmus maalinäitus, kuni 29.04
NAKlaste “Lembenäitus”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja.” Mihkel Ehala,
kuni 29.04
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
03.05 kl 19 “Harri magab”
04.05 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
05.05 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
29.04 kl 19 “Vombat”
29.04 kl 19 “Vihmatants”
29.04 kl 19 Esimene lugemine: “Elajas”
30.04 kl 19 “Augustikuu”
30.04 kl 19 “Panso”
03.05 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
03.05 kl 19 “Rahauputus”
03.05 kl 19 “Leekrüübe”
04.05 kl 19 “Augustikuu”
04.05 kl 19 “Õitseng”
05.05 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
05.05 kl 19 “Kõik on täis”
05.05 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
29.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
29.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
29.04 kl 19 “Libahunt”
30.04 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
30.04 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
30.04 kl 13.30 “Okasroosike”
30.04 kl 19 “Libahunt”
03.05 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
03.05 kl 19 “Libahunt”
04.05 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
04.05 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
04.05 kl 14 “Libahunt”
05.05 kl 11 “Käed ja kindad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
29.04 kl 19 “Testosteroon”
30.04 kl 19 “Põletus”
30.04 kl 19 “Külmale maale”
03.05 kl 19 “(H)ing”
Endla Noortestuudio lavastus
04.05 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
04.05 kl 19 “Põletus”
05.05 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
05.05 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

 Estonia
29.04 kl 19 “Rahvusvahelise
Tantsupäeva Balletigala”
30.04 kl 19 “Rahvusvahelise
Tantsupäeva Balletigala”
04.05 kl 12 “Lumivalgeke ja 7
Pöialpoissi”
04.05 kl 19 “Pipi Pikksukk”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
29.04 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
29.04 kl 21 “Autistid/artistid”
POT Festival: Sandra Z
01.05 kl 19 “Hot Pepper, Air Conditioner, and the Farewell Speech” POT Festival: Chelfitsch / Toshiki Okada /JPN/
02.05 kl 19 “Hot Pepper, Air Conditioner, and the Farewell Speech” POT Festival: Chelfitsch / Toshiki Okada /JPN/
03.05 kl 19 “Cry me a river”
POT Festival: Anna Mendelssohn /AUS/
05.05 kl 21 “Start. Based on a True Story” POT Festival: Mart Kangro
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
04.05 kl 11 “Värviline kummut”
Tallinna 20, Saaremaa
Piip ja Tuut Mängumaja
03.05 kl 10 “Naksitrallid”
Loeb Anne Veesaar
Toom-Kooli 13, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
03.05 kl 10 “Naksitrallid”
Loeb Anne Veesaar
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
29.04 kl 19 “39 astet”
29.04 kl 19 “Toatüdrukud”
KUMU auditooriumis
30.04 kl 19 “Toatüdrukud”
KUMU auditooriumis
30.04 kl 19 “Majahoidja”
02.05 kl 19 “Saja-aastane maja”
Vene Teatris
02.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Viimsi huvikeskuses
03.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
Nõmme kultuurikeskuses
04.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
Lindakivi kultuurikeskuses
05.05 kl 19 “Leenane´i kaunitar”
Vene Teatris
05.05 kl 19 “Tuulte pöörises”
Vene Teatris

Tallinna Linnateater
29.04 kl 19 “Meie, kangelased”
29.04 kl 19 “Hecuba pärast”
30.04 kl 19 “Vaata, ma kukun”
30.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
02.05 kl 19 “Biloxi blues”
02.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
03.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
03.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
04.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
04.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
05.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
05.05 kl 19 “Biloxi blues”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
29.04 kl 21.30 “Identiteet”
Kinos “Sõprus”
01.05 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
02.05 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
03.05 kl 19 “Edu” Genialistide Klubis
05.05 kl 19 “Sisaliku tee”
Von Krahli Teatris
Magasini 5, Tartu

Teoteater
01.05 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
02.05 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
29.04 kl 19 “Kollane nool”
30.04 kl 19 “Postmodernsed
leibkonnad” esietendus
02.05 kl 19 “Meeste kodu”
03.05 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”  Pärnu Endlas
03.05 kl 19 “Piloot”
04.05 kl 19 “Postmodernsed
leibkonnad”
05.05 kl 19 “Salaste laulupidu”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
29.04 kl 19 “Valedetektor”
Aruküla Kultuurimajas
02.05 kl 19 “Valedetektor”
Otepää Kultuurikeskuses
03.05 kl 19 “Valedetektor”
Abja Kultuurimajas
04.05 kl 19 “Valedetektor”  
Kärdla Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
29.04 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
29.04 kl 19 “Orpheus põrgus”
29.04 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
30.04 kl 19 “Evita”
30.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
03.05 kl 19 “Viimnepäev”  

Sadamateatris
04.05 kl 19 “Viimnepäev”  
Sadamateatris
05.05 kl 19 “Maria Stuart”
esietendus teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

Varius
29.04 kl 19 “Helisev viis”
Saue Gümnaasiumi saalis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
29.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Võru Linnateater
30.04 kl 19 “Loomad”
04.05 kl 19 “Loomad”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
29.04 kl 19 Jazzkaar: Anna Buturlina
29.04 kl 21 Monica Passos &
Herve Morisot / Jazzkaar 2011
05.05 kl 19 Kevadet on õhus -
Jaan Sööt ja Alen Veziko
Narva mnt 2, Tartu

Clazz
29.04 kl 22 The Nu Songbook: Gershwin 2011
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
29.04 kl 19 ERSO
Rein Rannap ja Ainars Rubikis
02.05 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester, kohtumispaik Tallinn: WOW
03.05 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester, kohtumispaik Tallinn: WOW
04.05 kl 15 KontsertJazz Igor Bril 
05.05 kl 19 ELiitkontsert.
Marko Martin (klaver)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
05.05 kl 19 Jazzliit:
Corrie van Binsbergen -
Liudas Mockunas Trio (HOL/LTU/EST)
Magasini 5, Tartu

Haapsalu kuursaal
30.04 kl 19 Jazzkaar: Anna Buturlina
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
29.04 kl 19 Kalle Randalu ja

Tallinna Kammerorkester  
05.05 kl 19 KontsertJazz Igor Bril
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait
29.04 kl 21 “Jam Session” (Gipsy Jazz) 
30.04 kl 20 UMA- Aleksei Saks
(trompet), Robert Jürjendal
(kitarr) ja Peter Chilvers
(klaver, i’Pad) Inglismaalt
04.05 kl 19 Kohtumised kamina
juures/ Maarja Kangro ja Siim Aimla
ansambel  
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
29.04 kl 22 “Mental Storm”
Rotten Mankind, Paradise Beneath Us, Her Memorial Discourse
30.04 kl 22 “Pidulik Rahuvusvahelise Onudepäeva kontsert-etendus”
Õnne Soovivad:
Winny Puhh, Kurjam, Öökülm
Vallikraavi 4, Tartu

NO99
29.04 kl 22 Jazzliit esitleb: Jazzkaar:
Tanel Ruben - Nõiutud veerandtunnid
05.05 kl 16 Jazzliit: Otsakool + H. Elleri Muusikakool + Viljandi Kultuuriakadeemia
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
29.04 kl 19 Bobby Mcferrin (USA)/ Jazzkaar 2011
30.04 kl 16 Mayra Andrade/
Jazzkaar 2011
30.04 kl 19 Richard Bona/
Jazzkaar 2011
Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
30.04 kl 17 Mart Siimer “Te Deum”
kolmele koorile, kahele orelile ja keelpillikvartetile
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
03.05 kl 19 KontsertJazz Igor Bril 
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
29.04 kl 21 Jazzkaar 2011:
Milk & Jade by Dana Leong (USA) /
Funky P Society (Lux-UK)
30.04 kl 20 “Punkinvasion VOL 3” Purgen (RUS) / Psychoterror / ZLO / Sugarfree / Sociasylum / Neljudi
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani Kirik
01.05 kl 13 Mart Siimer “Te Deum”
kolmele koorile, kahele orelile ja keelpillikvartetile
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
29.04 kl 19 La Primavera Italiana
30.04 kl 18 Vocalissimo Priit Volmer
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu, Vabaduse puiestee
01.05 kl 17.30 “Anneta aega”
Liisi Koikson, MID, HaleBopp Singers
Tartu, Vabaduse puiestee

Tartu Ülikooli aula
03.05 kl 18 Age Juurikas (klaver)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
02.05 kl 19 Els Himma
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanalinnastuudio Jazziklubi
29.04 kl 22 Tanel Ruben - Nõiutud veerandtunnid / Jazzkaar 2011
Sakala 3, Tallinn
Vene Kultuurikeskus
30.04 kl 17 Aleksandr Vinitsky
Jazz-kontsert “Brasiilia akvarell”
30.04 kl 20 Suur Volbri Triangel,
volbriöö galakontsert
Mere pst 5, Tallinn

Vilde lokaal
04.05 kl 20 Oleg Pissarenko +
Guido Kangur “Prii Lapse Ilm”
Vallikraavi 4, Tartu

Von Krahl
30.04 kl 21 Jazzkaare lõpupidu / Jazzkaar 2011
01.05 kl 21 “No Hate No Gain 2011” Tour SCORN (UK) / Submerged (USA) / Pedigree (EST)
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
01.05 kl 16 Juubelikontsert:
Jüri Pärg 80
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu  
“Punamütsike”
kl 12.15, 14.30, 19.15, 21.15
“Thor” 3D
kl 16.30, 19.00, 21.30 (v.a. N); N kl 14.00
“Winxi tüdrukute imeline 3D-seiklus”
eesti keeles: kl 14.00 (v.a. N)
“Paul”
kl 13.00, 17.45, 19.45
“Riitus”
kl 15.30, 22.00
“Linnaluba”
kl 12.30, 19.35, 21.45
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.45
“Sucker Punch – põgenemine
reaalsusest”
kl 16.00
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30, 13.45
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 16.45
“Minu liba-abikaasa”
kl 14.45, 17.15
“Kiired ja vihased 5”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza  
“Kuninga kõne”
kl 19.40  
“Jane Eyre”
kl 16.35
“Armastus tööpostil. Meie aeg”
kl 15.30, 17.40
“Hop”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. E), 16.45
“Sucker Punch -
põgenemine reaalsusest”
kl 15.00
“Astraal”
kl 21.35
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 14.25, 17.00, 18.55 (v.a. E, N);
vene keeles: kl 11.50, 16.30, 19.35 (v.a. L)
“Lähtekood”
kl 12.45, 17.25, 19.30, 21.40
“Karje 4”
kl 13.05, 19.45, 22.05
“Üheksanda leegioni kotkas”
kl 12.00, 14.30, 17.10, 22.10
“Linnaluba”
kl 11.35, 14.05, 19.25, 22.00
“Winxi Tüdrukute Imeline 3D-seiklus”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. P);
vene keeles: kl 14.00 (v.a. E)
“Paul”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Thor” 3D
kl 12.30, 14.10 (v.a. P), 15.25, 18.20 (v.a. L, N), 18.45 (v.a. R, L), 19.00 (v.a. E, K),
21.15 (v.a. L, N), 21.20 (v.a. L), 21.45 (v.a. E, N); L–P kl 14.45; L kl 19.35
“Punamütsike”
kl 12.10, 14.35, 17.15, 19.50, 22.15
Met Opera HD Live: “Trubaduur”
L kl 20.00; P kl 12.00
Met Opera HD Live: “Capriccio”
E kl 19.00
National Theatre Live HD: “Frankenstein” N kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan 
“Kormoranid ehk nahkpükse ei
pesta”
eesti keeles: E–N kl 21.30 
“Hop”
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 17.00
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 11.30 
“Saatuse büroo”
E–N kl 19.15
Tartu Kevadpäevade filmid:
R–P kl 19.30, 21.00, 21.30
“Thor” 3D
kl 14.00, 16.45, 19.30 (v.a. L, N), 22.15 (v.a. L)
Met Opera HD Live: “Trubaduur”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu
Forum Cinemas Astri  
“Rio” 3D
eesti keeles: kl 13.45;
vene keeles: kl 18.45; L–P kl 11.15
“Karje 4”
kl 16.15
“Astraal”
kl 14.15, 19.15 (v.a. L), 21.15 (v.a. L); L–P kl 12.00
“Must luik”
kl 16.30, 21.30
“Thor” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 21.00;
vene keeles: kl 16.00, 21.00 (v.a. E);
“Thor” 2D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 14.00, 19.00; L–P kl 11.30
Met Opera HD Live: “Trubaduur”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Thor”
kl 16.00, 21.00; L–P kl 13.30
“Kuninga kõne”
kl 18.30
Papiniidu 50, Pärnu
SOLARIS KINO
“Üheksanda leegioni kotkas”
N kl 16.20; L, E–K kl 17.15; R–T kl 19.30
“Linnaluba”
R kl 14.45, 17.00, 19.10, 21.30;
L–P kl 14.30, 16.50, 19.10, 21.30;
E–T kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.10, 21.30;
K kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30, 21.40;
N kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.30, 21.40
“Karje 4”
L–P kl  19.35, 22.15; R, E–K kl 19.45, 22.15;
N kl 22.15
“Rio” 3D
eesti keeles:
L–P kl 11.00, 12.15, 13.20, 15.30, 17.30;
R, E–K kl 12.00, 16.00, 17.30;
N kl 13.30, 16.00, 17.30;
vene keeles: L–P kl 11.30, 13.40, 15.50, 17.25;
R, E–K kl 15.30, 17.40; N kl 12.00, 15.30, 17.40
“Lähtekood”
18.00, 21.50 (v.a. N)
“Hop”
R kl 12.30; L–P kl 11.15, 15.15; E ,T–K kl 13.30;
N kl 11.50
“Sea Rex. Meresaurused” 3D
eesti keeles: L–P kl 14.00; R, E–N kl 12.20
“Lobotoomia”
kl 15.45 (v.a. R); R kl 14.10
“Auk nr 8”
kl 13.45 (v.a. R–P); R kl 12.05
“Paul”
R, E–N kl 13.40, 20.00, 22.10;
L–P kl 13.30, 20.00, 22.10
“Winx`i tüdrukute imeline 3D-seilus”
eesti keeles: L–P kl 12.00; R, E–N kl 15.50;
vene keeles: L–P kl 11.40; R, E–N kl 14.00
“Thor” 3D
R kl 12.15, 14.40, 17.10, 18.45, 19.40, 21.15, 22.00;
(v.a. R) kl 13.00, 15.40, 18.20, 19.40, 21.00, 22.00
“Punamütsike”
(v.a. N) kl 12.10, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20;
N kl 14.00, 17.10, 19.40, 21.50
“Kiired ja vihased 5”
esilinastus. N kl 18.45, 21.30
“Midagi laenatut”
esilinastus: N kl 19.30
Estonia pst 9 , Tallinn

 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad