Uuring: enamik tööjõulisest elanikkonnast on tööjõuline

Valitsuse poolt läbi viidud uuringust „Tööjõulise elanikkonna tööjõulisusest“ selgus, et enamik tööjõulisi inimesi jõuavad tööd teha, vahendab aktivaator.ee.

Uuringu tulemuse järgi jaguneb tööjõulisus järgmiselt: 

55 % vastanuist jõuavad töötada rohkem kui 8 tundi päevas;

25% vastanuist jõuavad päevas töötada täpselt 8 tundi;

10 % vastanuist suudab hädavaevu 8 töötundi täis istuda;

5% vastanutest pidas tööpäeva pikkust ülejõu käivaks;

4% vastanuist hoiab osa tööjõust õhtuks;

1% vastanutest ei osanud oma tööjõulisust hinnata, kuna nad ei olnud kunagi tööd teinud ja seetõttu puudus võrdlusmaterjal.

Suuremat osa tööjõulisest elanikkonnast ei motiveeri peamiselt raha, vaid ülemuse kiitus ja kolleegide sõbralikud käepigistused.

Uuringu viis läbi sama uuringufirma, kelle uuringutes oli valitseva partei reiting alati kõige kõrgem. Uuringu maksumus ei ületanud 10 miljoni euro piiri.

Kui Kaisa Kruup Pärnumaalt avaldas Vikerraadio põhisaates „Vinguviiul“ arvamust, et 10 miljoni euro eest oleksid tuhanded töötud saanud töökohti ja leiva lauale, siis edastas valitsus pressiteate, et raadiokuulaja kahjuks eksib – nii kallis see meie leib nüüd ka ei ole – suur päts head peenleiba maksvat vaid 1,5 – 1,8 eurot.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad