Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
25.03 kl 19 “Hiilgav!”
25.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
26.03 kl 19 “Kirsiaed”
26.03 kl 19 “Kõik on täis”
26.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
Võhma seltsimajas
29.03 kl 19 “Augustikuu”
29.03 kl 19 “Õitseng”
30.03 kl 19 “Hiilgav!”
30.03 kl 19 “Vihmatants”
31.03 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
Salvestusetendus
31.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
25.03 kl 11 “Klaabu”
26.03 kl 12 “Klaabu”
26.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
26.03 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”
26.03 kl 18 “Libahunt” esietendus
27.03 kl 13.30 “Pikse pill”
29.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
29.03 kl 19 “Libahunt”
30.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
30.03 kl 11 “Käed ja kindad”
30.03 kl 19 “Libahunt”
31.30 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
31.03 kl 19 “Libahunt”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
25.03 kl 19 “Madame Bovary”
26.03 kl 12 “Kolm Põrsakest ja Hea Hunt”
26.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
26.03 kl 19 “Lõpp”
30.03 kl 19 “(H)ing”
Endla Noortestuudio lavastus
30.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Karksi-Nuia Kultuurimajas
30.03 kl 19 “Kirjad endlale”
31.03 kl 19 “Ballettmeister” 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
25.03 kl 19 “Coppelia”
26.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”
26.03 kl 19 “Tuhkatriinu”
30.03 kl 19 “Silva”
31.03 kl 19 “Maskiball”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
25.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula
25.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need
õnnetused”
Alexis Steeves & Rain Saukas
26.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,
banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company
28.03 kl 19.30 “Kaks naist köögis,
banaanist rääkimata” Kaja Lindal & Mari Mägi / InsightOut Company
29.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula
29.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need
õnnetused”
Alexis Steeves & Rain Saukas
30.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula
30.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need
õnnetused”
Alexis Steeves & Rain Saukas
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
25.03 kl 19 “Värviline kummut”
29.03 kl 19 “Hind”
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
25.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas
26.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas
30.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas
31.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas
Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
27.03 kl 12 “Teatri lood ja laulud”
29.03 kl 10 “Kui sa näed
korstnapühkijat”
”Näitleja loeb raamatut” -
Loevad Piip ja Tuut. Külla tuleb päris korstnapühkija Pepe
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M
31.03 kl 19 “Valged Daamid”
esietendus Hobuveskis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
25.03 kl 19 “Meie, mehed”
25.03 kl 19 “39 astet”  
Kiviõli rahvamajas
28.03 kl 19 “Saja-aastane maja”
Pärnu Endla Küünis
28.03 kl 19 “Eksperiment
õhupumbaga” Endlas
29.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
30.03 kl 12 “Kaelkirjak”
Põltsamaa kultuurikeskuses
30.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
Põltsamaa kultuurikeskuses
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
25.03 kl 19 “Homme näeme”
26.03 kl 19 “Koletis kuu peal”
esietendus
28.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.03 kl 19 “Koletis kuu peal”
29.03 kl 19 “Koletis kuu peal”
30.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
30.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
31.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
29.03 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
30.03 kl 19 “Sisaliku tee” 
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Ugala Teater
25.03 kl 19 “Grace ja Glorie”
Võru kultuurimajas Kannel
25.03 kl 19 “Jürka”
26.03 kl 19 “Stockmannid”
29.03 kl 19 “Kollane nool”
30.03 kl 13 “Karlsson katuselt”
30.03 kl 19 “Mee hind”
31.03 kl 19 “Kuugelmuugel”
31.03 kl 19 “Maakad” 
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
25.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Kohtla-Nõmme Rahvamajas
26.03 kl 19 “Püha müristus”
Haljala Rahvamajas
28.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Vene Teatris
29.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
30.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
31.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
25.03 kl 19 “Casanova”
teatri väikeses majas
25.03 kl 19 “Helisev muusika”
26.03 kl 12 “Detektiiv Lotte”
26.03 kl 19 “Rigoletto”
teatri väikeses majas
26.03 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
29.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”
29.03 kl 19 “Sviit”
29.03 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
30.03 kl 12 “Appi! Ooper!? II”
Valga Kultuurikeskuses
30.03 kl 19 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
30.03 kl 19 “Gorgo kingitus”
30.03 kl 19 “Elling”
Valga Kultuurikeskuses
31.03 kl 19 “Vihmamees” 
teatri väikeses majas
31.03 kl 19 “Giselle”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
25.03 kl 18 “Kihvad” esietendus
26.03 kl 18 “Kihvad”
28.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  
Ugala teatris
29.03 kl 19 “Tarbetud inimesed”  
Tapa Kultuurikojas
30.03 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”  Abja Kultuurimajas
31.03 kl 14 “Kirjaklambritest vöö”  Võru Kultuurimajas Kannel
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Clazz
25.03 kl 22 Anna Põldvee Quartet
26.03 kl 22 Rhythm Doctor,
Tanel Kuusk & Reigo Ahven
28.03 kl 21 Jam Session
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
25.03 kl 21.30 Jazzliit:
Kadri Voorand Group
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
25.03 kl 21.30 “Klassikatähtede ÖÖkontsert”
27.03 kl 17 Eesti Muusika- ja
Teatriakadeemia sümfooniaorkestri kevadkontsert
29.03 kl 19 Violino Bis!
Contrabasso Con Amore
31.03 kl 19 Nikolai Petrov ja Eri Klas
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
27.03 kl 19 Ooperjazz  
29.03 kl 19 “Muusika läbi pisarate”
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
26.03 kl 17 Jõhvi Big Band 15
31.03 kl 19 Violino Bis!
Contrabasso Con Amore
Pargi 40, Jõhvi

Kanepi seltsimaja
28.03 kl 19 “Tass teed”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Weizenbergi 31, Kanepi alevik, Põlvamaa

Kloostri Ait
25.03 kl 20 Kitarril Indrek Kruusimaa
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Rockstars
25.03 kl 19 Tallinn Music Week:
Before The Dawn (FIN), Taak, Goresoerd, Ceremonial Perfection, SoundArcade (LV)
26.03 kl 21 Tallinn Music Week:
Beati Mortui (FIN), KK Null (JP), Edasi, Shirubi Ikazuchi
Tatari 6, Tallinn

Lokaal Sumin
26.03 kl 21 Hendrik Sal-Saller 
Turu 21, Tartu

Mustpeade Maja
25.03 kl 20 Tallinn Music Week / Odessa Pop esitleb:
French Films (Soome), Pastacas (Eesti), Kreatiivmootor (Eesti), Badass Yuki (Eesti), Multiphonc Rodent (Eesti)
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
25.03 kl 22 Jazzliit: Flavor
Sakala 3, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
25.03 kl 19 “Kevade lummuses”
solist Maano Männi,
Pärnu Linnaorkester
Aida 4, Pärnu

Rapla kultuurikeskus
27.03 kl 19 “Tass teed”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Tallinna mnt 17, Rapla

Rock Cafe
25.03 kl 20 “Tallinn Music Week:
Tuborg Green Club” Leslie Da Bass,
Tallinn Daggers, Mimicry, Amoeba, Shirubi Ikazuchi, Tiiu Kiik, James Reipas, Antonina, Slagmasklubben
26.03 kl 20 “Tallinn Music Week:
Tuborg Green Club”Metsatöll, Lenna, Malcolm Lincoln, Nevesis, Slinghunt, Everything is Made in China,
Martin Laika Virgin
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik
26.03 kl 12 Naiskoori Virvik ja
EMLS Tallinna Meeskoori kontsert
Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
25.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigeerib Ragnar Rasmussen
31.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioon
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna
Rotermanni keskus
25.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011 -Folgi eri
Mere pst 4, Tallinn

Tartu Jaani kirik
26.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigeerib Ragnar Rasmussen
30.03 kl 19 Kirikupühad Maarjamaal - Matteuse passioon
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
28.03 kl 19 Raul Sööt,
Mihkel Mälgand, Brian Melvin
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
30.03 kl 19 Violino Bis!
Contrabasso Con Amore 
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
25.03 kl 19 Kaminakontsert -
Witek ja Ania Broda (Poola)
30.03 kl 21 Jazzliit:
Kadri Voorand Group
Tasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli baar
25.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011
26.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011
Rataskaevu 10/12, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
27.03 kl 19 Kaunimate Aastate
Vennaskond - Muusikaline kevad
Liiva 13, Võru

Väravatorn
26.03 kl 16 “Tõmmu kaunitar”
Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Naiskunstnikud Ahvenamaa Önningeby kunstnikekoloonias”,
kuni 03.07
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Armastusetuba” Margit Lõhmus,
28.03– 09.04
“Meie” Eva Sepping & Tanja Muravskaja, kuni 26.03   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Õun, Kuu ja Mina”
Sveta Aleksejeva, kuni 21.04
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Kurjuse kannul” Anu Juurak,
30.03–11.04
“Igapäevane vastuhakk”
Agur Kruusing, kuni 28.03                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Jänesenukkude külalisnäitus”,
kuni 30.04.2011
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja
Valli Lember – Bogatkina
akvarellide näitus
Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Aleksei Gordin, 30.03–23.04
Ivar Veermäe, kuni 26.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Ungari kaasaegne kunst”,
kuni 02.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Nälg” 
Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Jass Kaselaan, kuni 24.04
Kuzja Zverev, kuni 24.04
Ago Teedema, kuni 24.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Värske antiik Tallinnast. Antiikki on kõikjal” Rait Prääts, kuni 30.04
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Best of bestbefore!“ Mats Õun, fotod,
kuni 18.04
“Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitus”,  30.03–30.04
“Linna legendid” Rahvusvaheline nukunäitus. Esinevad kunstnikud Eestist, Ukrainast ja Venemaalt, kuni 27.03
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Melu” Juss Piho, kuni 26.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Maria Laanelepp, kuni 01.04
Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Võitleja”
kl 19.45
“Kormoranid: Nahkpükse ei pesta”
R–P kl 12.00, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Karu Yogi”
R–N kl 11.45, 16.00
“Jane Eyre”
kl 13.35, 18.15, 20.35 (v.a. N)
“Musta nõia aasta” 
kl 12.45, 19.35
“Maailma vallutamine: Lahing Los Angeles”
kl 13.00, 22.00
“Rango”
eesti keeles: R–P kl 11.30, 14.05, 16.35
“Saatuse büroo”
R–P kl 17.30, 21.15
“Must luik”
kl 15.15
“Kuninga kõne”
kl 14.45, 17.15
“Minu liba–abikaasa”
R–P kl 18.45, 21.35
“Sucker Punch – põgenemine reaalsusest”
N kl 20.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Kuninga kõne”
kl 12.10 (v.a. N), 17.10
“Minu liba-abikaasa”
kl 16.55
“Must luik”
kl 14.40, 19.30
“Võtaks vabalt”
kl 12.15, 21.55
“Sõida vihaga” 3D
kl 21.20 (v.a. E)
“Olen number neli”
kl 17.05
“Rango”
eesti keeles:
kl 12.00 (v.a. N), 14.20, 17.30 (v.a. E)
vene keeles: kl 15.00, 18.25 (v.a. K–N)
“Saatuse büroo”
kl 14.50 (v.a. N), 19.45, 22.05
“Hommikune sära”
kl 14.05, 18.45
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 11.40, 16.40, 21.25 (v.a. E)
“Pahupidi armastus 3”
kl 11.50, 16.30, 21.10
“Taevariik”
kl 20.45
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 11.45, 14.30 (v.a. N), 16.45 (v.a. E), 18.30, 19.20 (v.a. N), 21.00, 21.55
“Karu Yogi” 3D
kl 13.20, 17.20
“Pulkson”
kl 11.25, 15.25
“Jane Eyre”
kl 14.10, 19.10, 21.40
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles:
kl 11.35, 13.15, 17.00, 20.00 (v.a. E);
vene keeles: kl 11.30, 15.40, 19.40 (v.a. E)
“Armastus tööpostil. Meie aeg”
kl 13.15, 17.15, 19.25, 21.35
“Riitus”
kl 11.55, 14.25, 19.35, 22.10
Met Opera Hd Live:
“Lucia Di Lammermoor” E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Rango”
eesti keeles: kl 13.15, 17.15
“Pulkson”
eesti keeles: kl 11.30, 15.30
“Karu Yogi” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 13.30 (v.a. K)
“Kormoranid”
eesti keeles: 15.45 (v.a. K), 19.30, 22.00
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
kl 12.00 (v.a. K), 18.15
“Lastega on kõik korras”
kl 19.30
“Aus mäng”
kl 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 16.15; R–P kl 11.45
“Petised”
kl 18.30, 20.45
“Pahupidi armastus 3”
kl 17.15; R–P kl 13.00
“Sõida vihaga” 3D
kl 19.15
“Karu Yogi” 3D
vene keeles: kl 16.45; R–P kl 11.30
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 21.30
“Sea Rex: Meresaurused” 3D
eesti keeles: kl 13.45;
vene keeles: kl 15.15
“Armastus tööpostil: meie aeg”
kl 15.15, 19.30, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Kuku: Mina jään ellu”
K kl 19.00, 21.00;
N kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Turist”
kl 21.15
“127 tundi”
kl 17.00; R–P kl 12.30
“RapuntseL” 2D
kl 16.30; R–P kl 12.00
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 14.00, 18.30, 21.00
“Sanctum”
kl 14.30, 19.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Printsess ja konn”
eesti keeles: L–P kl 12.30
“Kuidas taltsutada lohet”
eesti keeles: L–P kl 14.30
“Mina, Supervaras”
eesti keeles: L–P kl 16.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 18.45
“Sanctum”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad