MTÜd saavad taotleda toetust õigusabi osutamiseks

Justiitsministeerium kuulutas välja konkursi õigusabi andvate mittetulundusühingute ja sihtasutuste toetamiseks 2011. aastal.

„Kokku toetame õigusabi andjate tegevust 29 061 euroga, kuid see summa makstakse välja kahes erinevas osas,“ selgitas justiitsministeeriumi asekantsler Marko Aavik.

Sellest summast 23 946 eurot on mõeldud õigusabi osutajale, kes hakkab haldama veebilehte www.juristaitab.ee ning 5115 euroga toetatakse erivajadustega või töökeskkonna tõttu püsiva tervisekahjustuse saanud isikutele õigusabi andmist.

Asekantsler lisas, et õigusveebi haldaja peab hakkama ette valmistama ja kaasajastama kõiki www.juristaitab.ee lehel olevaid õigustekste ning vastama küsimustele, mida füüsilised isikud veebilehe foorumis esitavad.

Teenusepakkuja peab olema võimeline veebilehel vastama küsimustele vähemalt järgmistes valdkondades: asjaõigus, elamuõigus, võlaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus, töösuhted, üürisuhted, täitemenetlus, füüsilise isiku pankrot, võlgniku rahaliste kohustuste (isiklike võlgade) ümberkujundamine.

„Loomulikult eelistame me teenusepakkujaid, kes omavad kõige põhjalikumaid ning laiahaardelisemaid õigusteadmisi ning on võimelised vastama inimeste küsimustele kõige kiiremini,“ selgitas Aavik.

Taotlused toetuste eraldamiseks tuleb esitada justiitsministeeriumile hiljemalt käesoleva aasta 1. aprilliks. Konkursi tingimused leiate siit. Lepingu näidis asub siin (justiitsministeeriumil on õigus enne lepingu saatmist toetuse saajale lepingu sõnastust muuta).

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Uudised

Tööriistad