Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
18.03 kl 19 “Cubo ja Charleka räpane sessioon”
19.03 kl 19 “Cubo ja Charleka räpane sessioon”
20.03 kl 19 “Cubo ja Charleka räpane sessioon”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
18.03 kl 19 “Augustikuu”
18.03 kl 19 “Panso”
19.03 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
19.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
20.03 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
20.03 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
20.03 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
22.03 kl 19 “Augustikuu”
23.03 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
23.03 kl 19 “Leekrüübe”
24.03 kl 19 “Vombat”
24.03 kl 19 “Pulmad”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
18.03 kl 11 “Vares Villem.
Reis maailma otsa ja tagasi”
19.03 kl 12 “Käed ja kindad”
19.03 kl 12 “Vares Villem.
Reis maailma otsa ja tagasi”
19.03 kl 13.30 “Taputilgake”
20.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
20.03 kl 12 “Vares Villem.
Reis maailma otsa ja tagasi”
20.03 kl 13.30 “Lopi ja Lapi”
22.03 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
22.03 kl 13.30 “Taputilgake”
23.03 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”
23.03 kl 13.30 “Taputilgake”
24.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
24.03 kl 13.30 “Marionett-artistid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
18.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Rae Kultuurikeskuses
19.03 kl 19 “Testosteroon”
22.03 kl 19 “Mees, kes teadis
ussisõnu” Vanemuise suures majas
23.03 kl 19 “Teatrikomöödia” 
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.03 kl 19 “La Traviata”
19.03 kl 13 “Silva” Jõhvi kontserdimajas
19.03 kl 18 “Silva” Jõhvi kontserdimajas
20.03 kl 17 “Coppelia”
22.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”
23.03 kl 19 “Nahkhiir”
24.03 kl 19 “Tuhkatriinu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
24.03 kl 19.30 “Valdner” Liis Ilula,
esietendus
24.03 kl 19.30 „Kui kiiresti need
õnnetused” Alexis Steeves &
Rain Saukas, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
18.03 kl 11 “Värviline kummut”
Lihula kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
23.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” esietendus Nokia kontserdimajas
24.03 kl 19 “The Rise and Fall of Estonia” Nokia kontserdimajas
Sakala 3, Tallinn
Piip ja Tuut Mängumaja
20.03 kl 12 “Hunt lambanahas”
22.03 kl 10 “Vareste kool”
”Näitleja loeb raamatut” - loevad Kadri Adamson ja Marika Korolev
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
18.03 kl 12 “Kaelkirjak”
Aruküla rahvamajas
18.03 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Aruküla rahvamajas
18.03 kl 19 “Saja-aastane maja”
18.03 kl 19 “Mina, naine”
19.03 kl 12 “Kaelkirjak”
19.03 kl 19 “Toatüdrukud”  
Pangahoones
19.03 kl 19 “39 astet”
21.03 kl 19 “Täismäng”
Sadala rahvamajas
22.03 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
22.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
23.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Järvakandi Kultuurihallis
23.03 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
24.03 kl 19 “Täismäng”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
18.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
18.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
19.03 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
21.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
22.03 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
23.03 kl 19 “Homme näeme”
24.03 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
20.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist”
Genialistide Klubis
21.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
20.03 kl 18 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
18.03 kl 19 “Mee hind”
19.03 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
21.03 kl 18 “Raadioteater Ugalas”  Ugala Teatri kohvikus
22.03 kl 13 “Karlsson katuselt”
22.03 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
23.03 kl 19 “Jürka” Endlas
24.03 kl 19 “Nii nagu taevas” 
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
18.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Mõniste Rahvamajas
19.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
20.03 kl 19 “Püha müristus”
Haapsalu Kultuurikeskuses
21.03 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Tartu “Vanemuise” väikeses majas
22.03 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Rapla Kultuurikeskuses
23.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Rakvere Teatris
24.03 kl 19 “Valedetektor”  
Kärdla Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
18.03 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas
18.03 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
18.03 kl 19 “Elling” Sadamateatris
19.03 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” teatri väikeses majas
19.03 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
19.03 kl 19 “Gorgo kingitus”
19.03 kl 19 “Casanova”
Rahvusooperis Estonia
20.03 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
22.03 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
22.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
23.03 kl 19 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
23.03 kl 19 “Mowgli”
24.03 kl 12 “Aja lugu muusikas”
teatri väikeses majas
24.03 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
24.03 kl 19 “Evita”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
18.03 kl 11.30 “Pal-tänava poisid”  Jõõpre Rahvamajas
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
20.03 kl 16 “Lumikelluke”
22.03 kl 11 “Nif, Nuf, Naf-i lugu”
24.03 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Arigato Spordikeskuse suur saal
19.03 kl 20 Madrigalikontsert
vokaalansamblilt Kiivad armastajad
Rannamõisa tee 3, Tallinn

Chicago 1933
18.03 kl 22.30 Swingers feat.
Mikk Saar & Tanja
Aia 3, Tallinn

Clazz
18.03 kl 22 Hedvig Hanson Soul Group
19.03 kl 22 Gruuv Grupp
21.03 kl 22 Tribute to Gary Moore
22.03 kl 22 Denise Fontoura Band
23.03 kl 22 Righteous Jazz Citizens
Vana turg 2, Tallinn

Endla Küün
18.03 kl 20 Jäääär
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
19.03 kl 17 Politsei- ja Piirivalveorkestri II kevadkontsert
20.03 kl 19 Svetlana Kopõlova
22.03 kl 19 Eesti Muusika Päevad -Naabrid
24.03 kl 19 ELIITkontserdid:
U. Krigul ja I. Oja, I. Vau ja P. Lassmann
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
23.03 kl 19 Gourmet Duo plaadi
“Salaliit” esitluskontsert 
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
23.03 kl 22 Rouge Madame
Lembe Lokk, Jean-Christophe Onno
Magasini 5, Tartu

Hiiu Pubi
19.03 kl 21 Nõmme Jazz
“Jazzartist 2011” / Jamsession
Pärnu mnt. 325, Tallinn

Kloostri Ait
18.03 kl 20 Gourmet Duo
Ivetta Uustalu (vokaal, klaver),
Tõnis Tüür (kontrabass)
19.03 kl 20 Kitarril Peep Ojaveski
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium
18.03 kl 19 Talvejazz: Tõnu Naissoo 60
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare Linnateater
19.03 kl 20 “Jäääär”
Tallinna 20, Saaremaa

Lokaal Sumin
18.03 kl 21 Ines
19.03 kl 21 Ivo Linna ja Antti Kammiste
Turu 21, Tartu

NO99
18.03 kl 22 Jazzliit:
Princetoni ülikooli (USA) & EMTA bändid
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
19.03 kl 19 Gregorian 
Estonia pst. 9, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
19.03 kl 16 Nõmme Jazz “Jazzartist 2011’”/ Finaalkontsert
Turu plats 2, Tallinn

Paide kultuurikeskus
18.03 kl 12 “Metsluiged”
René Eespere lastemuusikal.
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester,
ETV tütarlastekoor
Pärnu 18, Paide

Pärnu Eliisabeti kirik
18.03 kl 19 Iris Oja (metsosopran) ja Ulla Krigul (orel)
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
19.03 kl 16 “Koorimoos”
Pärnu Noortekoor,
dirigent Anne Uusna,
koormeister Annely Kuningas ja
Pärnu Kunstide Maja noorte meeskoor, dirigendid Marika Pärk ja Evelin Mei,
kontsertmeister Anne Uusna
24.03 kl 19 Vocalissimo
Aile Asszony ja Vivacello
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
18.03 kl 21 Dub Fx (AUS)
19.03 kl 20 Jägermeister Rock Liiga 2011 finaal: Animal Drama, Burn Still, Crashdaf, Crucial Attack, Dramamama, Goresoerd, Ketikoerad, Nevesis
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
18.03 kl 19 “Bach missa h-moll”
Kammerkoor Voces Musicales
24.03 kl 19 “Edgar Arro 100”
Ansambel Arrotajad
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
23.03 kl 19 “Edgar Arro 100”
Ansambel Arrotajad
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
21.03 kl 19 Gourmet Duo
(Yvetta Uustalu, Tõnis Tüür)
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
19.03 kl 18 Dub Fx (AUS)
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Nukuteater
19.03 kl 19 Rouge Madame
Lembe Lokk, Jean-Christophe Onno
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli baar
24.03 kl 20 Tallinn Music Week 2011 Opening Night
Rataskaevu 10/12, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Meie” Eva Sepping & Tanja Muravskaja, kuni 26.03   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Õun, Kuu ja Mina”
Sveta Aleksejeva, kuni 21.04
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Igapäevane vastuhakk”
Agur Kruusing, kuni 28.03                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja
Valli Lember – Bogatkina
akvarellide näitus
Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Ivar Veermäe, kuni 26.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Ungari kaasaegne kunst”,
kuni 02.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Nälg” 
Anna Hints ja Maria Rõhu, kuni 10.04 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Jass Kaselaan, 24.03–24.04
Kuzja Zverev, 24.03–24.04
Ago Teedema, 24.03–24.04
Kursi koolkond, kuni 20.03
Nadežda Tšernobai, kuni 20.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 23.03
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Linna legendid” Rahvusvaheline nukunäitus. Esinevad kunstnikud Eestist, Ukrainast ja Venemaalt, kuni 27.03
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
“Kaitsevärvid” Andrus Raag, maalid, kuni 21.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Melu” Juss Piho, kuni 26.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Maria Laanelepp, kuni 01.04
Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Kormoranid: Nahkpükse ei pesta”
R–T kl 12.00, 14.15, 17.05, 19.30, 21.50;
K–N kl 12.00, 17.30, 19.45, 22.00
“Karu Yogi”
kl 11.30, 13.30, 15.45
“Jane Eyre”
kl 14.30, 19.00, 21.15
“Musta nõia aasta”
kl 20.00
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
R–T kl 17.20, 19.45; K–N kl 17.35, 19.50
“Rango”
eesti keeles: kl 11.45, 14.05, 16.35 (v.a. K,N)
“Saatuse büroo”
kl 22.05
“Rotilõks”
R–T kl 15.15; K–N kl 14.15
“Võtaks vabalt”
kl 16.45
“Olen number neli”
kl 12.15
“Sõida vihaga”
kl 22.10
“Must luik”
kl 17.45
“Kuninga kõne”
R–T kl 12.45, 18.45;
K–N kl 16.25, 18.45
“Minu liba-abikaasa”
kl 21.05
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.40
“Kuninga kõne”
kl 12.10, 17.10
“Minu liba-abikaasa”
kl 11.55, 17.15
“Must luik”
kl 19.10, 21.35 (v.a. L)
“Võtaks vabalt”
kl 14.35, 19.45, 22.10
“Sõida vihaga” 3D
kl 21.25
“Surnuaiavahi tütar”
eesti keeles: kl 12.30
“Petised”
kl 12.20, 21.55
“Olen number neli”
kl 17.05
“Rango”
eesti keeles: kl 12.05, 13.50, 16.55;
R–P kl 18.55
vene keeles: kl 14.30, 16.30;
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 18.35
“Rotilõks”
eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 21.00 (v.a. N)
“Saatuse büroo”
kl 14.50, 19.45 (v.a. N), 22.05
“Hommikune sära”
kl 14.40, 17.00, 19.35
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 11.35, 14.05, 16.40, 19.20 (v.a. L),
22.00 (v.a. L); L kl 21.35
“Pahupidi armastus 3”
kl 14.45, 19.30, 21.45
“Taevariik”
T–N kl 18.55
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 11.45 (v.a. P), 14.00, 16.10, 18.40 (v.a. L), 19.25 (v.a. R, L), 21.15 (v.a. L), 21.55 (v.a. L);
L kl 19.20, 22.00; P kl 14.20, 16.55
“Karu Yogi” 3D
kl 11.30, 14.15 (v.a. P), 16.35
“Pulkson”
kl 11.25, 13.10, 17.25
“Jane Eyre”
kl 14.55, 19.10, 21.40
Metropolitan Opera Live:
“Lucia di Lammermoor”
L kl 19.00; P kl 12.00
National Theatre Live Hd:
“Frankenstein” N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Kuku: mina jään ellu”
kl 19.30
“Rango”
eesti keeles: kl 13.15, 17.15
“Rotilõks”
kl 21.30
“Pulkson”
eesti keeles: kl 11.30, 15.30
“Karu Yogi” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 12.15, 16.45
“Kormoranid”
eesti keeles: 14.15, 19.00 (v.a. L), 21.45 (v.a. L)
Metropolitan Opera Live:
“Lucia di Lammermoor” L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 11.45, 14.00, 16.15
“Petised”
kl 14.45, 21.30
“Mehaanik”
kl 21.00 (v.a. L)
“Pahupidi armastus 3”
kl 12.30, 17.00, 19.15
“Sõida vihaga” 3D
kl 21.15
“Karu Yogi” 3D
vene keeles: kl 12.00, 14.15, 18.45;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei
pesta” eesti keeles,
venekeelsete subtiitritega: kl 18.30 (v.a. L)
Metropolitan Opera Live:
“Lucia di Lammermoor” L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on koolivaheajal avatud ka esmaspäeval!
“Musta nõia aasta”
kl 12.30
“Turist”
kl 19.00
“Võitleja”
kl 14.30
“127 tundi”
kl 17.00, 21.15
“RapuntseL” 2D
kl 12.00, 16.30
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 14.00, 18.30, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta”
kl 16.30, 18.45, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad