Eurotec Infosüsteemide raamatupidamistarkvara PEAX

PEAX on raamatupidamistarkvara. PEAXi iseloomustab võimaluste paljusus ja paindlikkus. Võib küll küsida, mis paindlikkust raamatupidamisprogrammilt ikka tahta... Aga tahetakse – kahte ühesugust ettevõtet pole olemas.

Eriliseks teeb PEAXi see, et aruandeid saab ise juurde teha. PEAXiga tuleb kaasa valmis konto¬plaan, kasumiaruande- ja bilansiskeem, samuti näidisülesanne ja kasutusjuhend, mis võimaldab tööd alustada kiiresti ja ilma kõrvalise abita.
 
PEAXi saab osta kahes põhivariandis. Põhjalikku kulude ja tulude liigendamist ja analüüsi võimaldab PEAX Finants. Väikefirmadele sobib lihtsam PEAX Mini. Mõlemaga on võimalik liita töötasuarvestust PEAX Palk ja põhivaraarvestust PEAX Põhivara.

PEAX Finants annab lisaks aruannete koostamisele ka graafilise analüüsi võimaluse. Pangaside (nii maksekorralduste saatmine kui ka väljavõtte alusel päeva¬raamatusse kannate tegemine) olemasolu on elementaarne, nii et sellest siin pikemalt juttu ei tee. Kuust kuusse korduvate kannete tegemise hõlbusta¬miseks on olemas liitkanded, mis tuleb alguses valmis teha ja edaspidi saab neid lihtsalt kasutada, täites vajadusel ainult lüngad. Reskontro on olemas dokumentide tasemel – müügiarved saab siduda laekumistega ja ostuarveid tasumistega. Tasumata ostuarvete alusel saab koostada maksekorraldusi. Päevaraamatus on olemas kiirotsing kõikide väljade väärtuste järgi, mis hõlbustab vajaliku lausendi leidmist. Eraldi on olemas suurte võimalustega otsingufunktsioon, mis võimaldab leitud päevaraamatukannete alusel koostada aruandeid. PEAX Finants on kasutatav mitme ettevõtte raamatupidamisena.

PEAX Palk võimaldab hallata palgasaajaid ja jaotada neid nimekirjadesse,
sisestada palgalehti, töötatud päevi, puhkusepäevi ja töövõimetuspäevi, koostada palgalehti püsiandmete või eelmise kuu palgalehtede alusel, arvutada palka, puhkusetasu, töövõimetustasu ja keskmist palka, konteerida ja välja printida palgalehti. Lisaks saab koostada aruandeid kontode, palgaliikide ja palgasaajate kaupa, jälgida puhkusepäevade jääki, koostada maksudeklaratsioone (TSD, TSM ja nende lisasid) ja edastada neid EMTA-le. Töötasumooduli külge saab liita kaadriarvestuse lisamooduli (võimaldab sisestada töötaja kohta kaadri¬arvestuseks vajalikke andmeid ja välja printida kaadriarvetuse kaarti) ja tööajaarvetuse lisamooduli (võimaldab sisestada töötajale iga päeva kohta erineva tariifiga töötunde, teha sisestatud töötundide alusel aruandeid ja koostada sisestatud töötundide alusel palgalehti).

PEAX Põhivara võimaldab sisestada põhivara, suurendada ja vähendada jääkväärtust, muuta amortisatsiooninormi, arvutada igakuist amortisatsiooni ja seda päevaraamatusse konteerida, koostada aruandeid nii kulumi kui jääk¬väärtuse kohta gruppide/allgruppide/üksuste/allüksuste kaupa, samuti leida olemasolevat põhivara ja selle jääkväärtust igal ajahetkel nii tulevikus kui ka minevikus.PEAX Mini maksab ainult 242,86 eurot. Selle eest saab kasutuslitsentsi piiramata ajaks ja seda ei ole tarvis igal aastal uuendada.

PEAXi ostuga tuleb kaasa tasuta juurutamisabi (4 tundi), mis aitab Teil üle saada alustamise raskustest. Valmidus teha tarkvaras muudatusi vastavalt Teie vajadustele on iseenesestmõistetav.


Eurotec Infosüsteemide OÜ
Pärnu mnt 160a
11317 Tallinn
+372 654 2200
www.eur">eurotec@eurotec.ee

  • Anna Pomm, raamatupidaja .ee

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad