Eurotec Infosüsteemide laotarkvara MoxWare

MoxWare on müügi-ostu-laotarkvara. MoxWare on väga paindlik ja mitmekülgne.

rangelt partiilist laoarvestust. Lao miinusesse müümine on lahendatud kasutajale võimalikult mugavalt ja valutult – kui kauba ostuarvega pole veel kõik selge, võib toodet siiski müüa ja toote jäägi rahulikult miinusesse lasta. MoxWare teeb selle esimesel võimalusel ise korda.

Arved-saatelehed on vabalt kujundavad. Te saate ise arvele meelepärase väljanägemise anda, lisades pilte ja tekste, rääkimata muudest andmebaasis sisalduvatest andmetest. Eksport teistesse tarkvaradesse ja import teistest tarkvaradest on lahendatud nii, et formaate on võimalik ise kirjeldada ja vastavalt vajadusele muuta.

MoxWare’i aruanded on seadistatavad. Tänu SQL-andmebaasile käib aruannete koostamine väga kiiresti. Konteerimislausendid moodustatakse XML-formaadis, mis annab võimaluse sideks teiste majandustarkvaradega. Konteerimislausendite eksportimise teel PEAXi moodustub ettevõtte ühtne finantsmajandustarkvara. Muidugi on MoxWare ka eraldi kasutatav.
 
Hoolimata intuitiivsest kasutajaliidesest anname kaasa MoxWare’i kasutusjuhendi. Kodulehelt www.eurotec.ee saate tasuta alla laadida demoversiooni. Tasub meeles pidada, et demoversioon on seadistatud kõige lihtsama kasutaja tarvis. Kui tunnete, et vajate rohkem, siis palun kontakteeruge meiega.
 
MoxWare töötab nii lokaal- kui ka laivõrgus. Kui Teil on kodus internetiühendus, võite ka kodus töötada.

MoxWare’i baasmoodul maksab kõigest 254,37 eurot. Selle eest saab kasutuslitsentsi piiramata ajaks ja seda ei ole tarvis igal aastal uuendada.

MoxWare’i ostuga tuleb kaasa tasuta juurutamisabi (4 tundi), mis aitab Teil üle saada alustamise raskustest. Valmidus teha tarkvaras muudatusi vastavalt Teie vajadustele on iseenesestmõistetav.

Eurotec Infosüsteemide OÜ
Pärnu mnt 160a
11317 Tallinn
+372 654 2200
www.eur">eurotec@eurotec.ee


  • Anna Pomm, raamatupidaja .ee

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad