Raidla Lejins & Norcous uus partner on Arne Ots

Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous partnerite ring on saanud täiendust - aasta alguses sai büroo partneriks vandeadvokaat Arne Ots.

"Arne lisandumine partnerite ringi on ühelt poolt tunnustuseks talle seni tehtu eest. Teisalt on büroo partnerkonna laiendamise eesmärgiks büroo jätkuva arengu tagamine ning uute võimaluste loomine. Kõigi meie klientide senisest veelgi parem teenindamine läbi spetsialiseerumise ja tipptasemel valdkonnapõhise nõustamise on meie olulisim eesmärk", ütles Raidla Lejins & Norcous asutaja ja juhtivpartner Jüri Raidla, kelle sõnul on Arne Otsa pühendumus, professionaalsus ja meeskonnavaim aidanud bürool kujuneda üheks juhtivaks riigihanke- ja menetlusõigusega tegelevaks bürooks Eestis.

Ots liitus Raidla Lejins & Norcous bürooga 1999. aastal ning on üks Eesti juhtivaid spetsialiste riigihangete, pankrotiõiguse ning tsiviil- ja halduskohtumenetluse valdkondades.

Ots on büroos töötatud aja jooksul esindanud ja nõustanud kliente paljude kaalukate riigihangete vaidluste lahendamisel. Ainuüksi 2010. aastal oli Ots ja tema koordineerimisel tegutsev töögrupp seotud ehituse ja IT sektori hankevaidlustega, kus riigihangete rahaline maht küündis 2,5 miljardi kroonini, märkis Jüri Raidla. 

Riigihanked ongi valdkond, millele büroo uus partner on peamiselt spetsialiseerunud. Lisaks on Ots nõustanud ja nõustab kliente pankroti-protsessides, rahvusvahelistes arbitraaživaidlustes Eestis ja välismaal, tööõiguslikes küsimustes ning majanduskuritegude menetlemisel.

Taust

1993. aastal asutatud Raidla Lejins & Norcous on juhtiv advokaadibüroo Eestis, mis kuulub koos Läti, Leedu, Soome ja Rootsi partnerbüroodega 2004.a. loodud RR ALLIANCE (endise nimega RoschierRaidla) ühendusse.

RR Alliance 250-l advokaadil tuginev, enam kui 400-liikmeline rahvusvaheline meeskond on läbi aastate olnud regiooni enamike kaalukate tehingute ning vaidluste põhinõustajaks.

Raidla Lejins & Norcous on maailma suurimate ning sõltumatute õigusteenuste uuringufirmade sh Chambers & Partners, Practical Law Company ja IFLR1000 poolt koostatud iga-aastastes edetabelites järjekindlalt pälvinud esimese kategooria õigusnõustaja tunnustuse.

Raidla Lejins & Norcous Tallinna büroo partnerid on Jüri Raidla, Sven Papp, Raino Paron, Toomas Vaher, Jaanus Ikla, Ants Nõmper ja Arne Ots.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad