Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
11.03 kl 19 “Asjad”
13.03 kl 19 “Asjad”
17.03 kl 19 “Cubo ja Charleka räpane sessioon”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
11.03 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
11.03 kl 19 “Panso”
12.03 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
12.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
13.03 kl 19 “Augustikuu”
13.03 kl 19 “Õitseng” esietendus
15.03 kl 19 “Vombat”
15.03 kl 19 “Õitseng”
16.03 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
16.03 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”
17.03 kl 19 “Rahauputus”
17.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
11.03 kl 11 “Memme musi”
12.03 kl 12 “Memme musi”
12.03 kl 14 “Karjapoiss on kuningas”
13.03 kl 12 “Memme musi”
13.03 kl 14 “Okasroosike”
15.03 kl 11 “Käed ja kindad”
16.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
17.03 kl 11 “Käed ja kindad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.03 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
11.03 kl 19 “Algus”
12.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
14.03 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere teatris
14.03 kl 19 “Teatrikomöödia”
Rakvere teatris
09.03 kl 19 “(H)ing”
(Endla Noortestuudio)
16.03 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
14.03 kl 19 “Teatrikomöödia”
Rakvere teatris
16.03 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
17.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu ”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.03 kl 19 “Boheem”
12.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”
12.03 kl 19 “Boheem”
13.03 kl 14 “Armastus salakaubaks” noorte teatrihäppening
13.03 kl 17 “Armastus salakaubaks” noorte teatrihäppening
15.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”
16.03 kl 19 “Pipi Pikksukk”
17.03 kl 19 “Balletiõhtu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
11.03 kl 19.30 “The Drone of Monk Nestor” Sõltumatu Tantsu Ühendus: Karl Saks
13.03 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad
13.03 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad
16.03 kl 19.30 Hypekas:
TÜ VKA tuleb külla
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
11.03 kl 19 “Hind” teater “Ugalas”
15.03 kl 10 “Värviline kummut”
Kärdla Kultuurikeskuses
15.03 kl 12.30 “Värviline kummut”
Kärdla Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa
Piip ja Tuut Mängumaja
13.03 kl 12 “Mustkunst lastele”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
11.03 kl 19 “Saja-aastane maja”
11.03 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”
14.03 kl 12 “Kaelkirjak”    
Eesti Draamateatris
14.03 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga” Eesti Draamateatris
15.03 kl 19 “Saja-aastane maja”
16.03 kl 13 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Ugalas
16.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla” Ugalas
16.03 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
16.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
17.03 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan”
17.03 kl 19 “Majahoidja”
17.03 kl 19 “Toatüdrukud”  
Pangahoones    
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
11.03 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
11.03 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
11.03 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
12.03 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
12.03 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
12.03 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
14.03 kl 19 “Meie, kangelased”
14.03 kl 19 “Hecuba pärast”
15.03 kl 19 “Hecuba pärast”
15.03 kl 19 “Meie, kangelased”
16.03 kl 19 “Hecuba pärast”
17.03 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
17.03 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist”
esietendus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
13.03 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
15.03 kl 11.30 “Siilipoeg avastab
maailma” Rae Kultuurikeskuses
17.03 kl 19 “Naine ja klarnet”
Oisu Rahvamajas
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
11.03 kl 11 “Limpa ja mereröövlid”  Kuressaare Kultuurikeskuses
12.03 kl 14 “Meeste kodu”
12.03 kl 19 “Meeste kodu”
14.03 kl 19 “Meeste kodu”
15.03 kl 19 “Kollane nool”
17.03 kl 19 “Maakad” 
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
11.03 kl 19 “Valedetektor”  
Laekvere Kultuurimajas
12.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Tõstamaa Rahvamajas
13.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”
Jaan Poska maja (Jaan Poska tn. 8)
14.03 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Vene Teatris
15.03 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Vändra Kultuurimajas
16.03 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis”
Vastemõisa Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
11.03 kl 19 “Helisev muusika”
11.03 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
12.03 kl 19 “Casanova”
esietendus teatri väikeses majas
12.03 kl 19 “Kaos”
12.03 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
13.03 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
13.03 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
15.03 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
15.03 kl 19 “Orpheus põrgus”
16.03 kl 12 “Ajalugu muusikas”
esietendus
16.03 kl 19 “Casanova”
teatri väikeses majas
16.03 kl 19 “Kuningas Richard
Kolmas” Sadamateatris
17.03 kl 19 “Manon”
teatri väikeses majas
17.03 kl 19 “Kuningas Richard
Kolmas” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
12.03 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
esietendus
14.03 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
15.03 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
16.03 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
17.03 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Chicago 1933
11.03 kl 22.30 Gypsy Swing
Aia 3, Tallinn

Clazz
12.03 kl 22 Tribute to Incognito
14.03 kl 21 Anneliis Kits &
The S-Groove Trio
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
11.03 kl 21.30 Jazzliit:
European Jazz Motion
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
12.03 kl 16 Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri kontsert
14.03 kl 13 “Metsluiged”
René Eespere lastemuusikal.
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester,
ETV tütarlastekoor
17.03 kl 19 Rahvusooper Estonia
sümfooniakontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
16.03 kl 19 KontsertJazz:
Ansambel Jümaki
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
11.03 kl 19 Anu Taul & Andre Maaker
Magasini 5, Tartu

Jõhvi Kontserdimaja
16.03 kl 12 “Metsluiged”
René Eespere lastemuusikal.
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester,
ETV tütarlastekoor
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
13.03 kl 18 Georg Philipp Telemann - Essercizii Musici IV
Weizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait
11.03 kl 20 Kirke Karja
12.03 kl 20 Abraham´s Cafe
Vene tänav 14, Tallinn

Mustpeade Maja
11.03 kl 18.30 USA Cherry Creel
keskkooli koor “Meistersingers”
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste
12.03 kl 19 Vox Clamantis
“Orient & Occident”
Niguliste 3, Tallinn

NO99
11.03 kl 22 Talvejazz 2011:
Kadri Voorand Trio
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
15.03 kl 19 Viini Straussi orkestri
kontsert
16.03 kl 20 Viini Straussi orkestri
kontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
12.03 kl 21 “UnderGround Folk”
Svjata Vatra, Oort
Kesk 15, Põlva

Pärnu kontserdimaja
12.03 kl 17 RTA Kajakas ja Argentum Vox juubelikontsert “Üheskoos” 
15.03 kl 13 “Metsluiged”
René Eespere lastemuusikal.
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester,
ETV tütarlastekoor
17.03 kl 19 KontsertJazz:
Ansambel Jümaki
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatrikohvik
12.03 kl 20 Jäääär
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Caf?
11.03 kl 21 Tanel Padar & The Sun,
Ines, Laika Virgin
12.03 kl 20 “Radio Mania sünnipäev / Rock’n’Roll Wall of Fame”
Metsatöll, J.m.k.e., Herald, Kraaken, Dramamama, Winny Puhh, Zorg
14.03 kl 19 Cut Copy (AUS)
17.03 kl 20 Jäääär
Albumi “Juu-uubel” esitluskontsert
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
16.03 kl 19 “Valge klaver”
Klaveriduo Ebe Müntel, Jorma Toots 
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
12.03 kl 19 European Jazz Motion
14.03 kl 19 Raul Vaigla & VHSKST
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
11.03 kl 19 Erkki-Sven Tüüri
autorikontsert
12.03 kl 20 Frikar
17.03 kl 13 “Metsluiged”
René Eespere lastemuusikal.
Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkester,
ETV tütarlastekoor
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli baar
11.03 kl 21 Fuzz: Junk Riot, Slinghunt, Highmachine, Elephants, Ryan Left (Aus)
16.03 kl 20 Talvejazz 2011 Frankofoonia! Lucia Recio & Didier Petit (Fra-Es), Madame Rouge (Fra-Est)
Rataskaevu 10/12, Tallinn

Väravatorn
12.03 kl 16 Hortus Musicus
“Tõmmu kaunitar”
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 12.30, 14.45, 17.10 (v.a. E), 19.30, 21.45
“Rango”
eesti keeles: kl 12.00, 14.15, 16.30 (v.a. E–N)
“Saatuse büroo”
R–P kl 17.50, 20.00, 22.05;
E–N kl 15.30, 20.00
“Biutiful”
R–P kl 16.00; E–N kl 17.05
“Rotilõks”
kl 16.45 (v.a. E–N), 18.45
“Võtaks v.a.balt”
R–P kl 12.15, 20.45; E–N kl 17.50
“Surnuaiav.a.hi tütar”
R–P kl 14.30; E–N kl 16.30
“Olen number neli”
R–P kl 13.30; E–N kl 12.15
“Sõida vihaga”
R–P kl 22.00;
E–N kl 22.05
“Must luik”
R–P kl 18.50; E–N kl 19.50
“Kuninga kõne”
R–P kl 15.15, 19.15;
E–N kl 17.10 (v.a. E), 20.45 (v.a. N)
“Tõeline visadus”
R–P kl 13.00; E–N kl 13.15
“Minu liba–abikaasa”
R–P kl 21.15; E–N kl 14.30 (v.a. E), 22.00
“Kuritöö ja karistus”
E kl 15.00
“Kormoranid: Nahkpükse ei pesta”
N kl 20.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 14.10
“Kuninga kõne”
kl 19.05 (v.a. N), 21.45 (v.a. N)
“Gulliveri reisid” 3D
kl 16.40
“Minu liba-abikaasa”
kl 11.30, 18.55
“Tõeline visadus”
kl 21.25
“Must luik”
kl 14.40, 19.35
“Võtaks vabalt”
kl 12.15, 17.10, 22.00
“Sõida vihaga” 3D
kl 13.50, 21.30 (v.a. N)
“Surnuaiavahi tütar”
eesti keeles: kl 12.45, 17.05
“Petised”
kl 13.00, 17.45 (v.a. R, L), 22.20
“Olen number neli”
kl 14.00, 16.30
“Rango”
eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 16.50 (v.a. L, N);
vene keeles: kl 11.55, 16.45;
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 17.00 (v.a. L, K, N), 21.10
“Rotilõks”
eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 11.35, 16.35, 19.10 (v.a. N)
“Lastega on kõik korras”
kl 15.25 (v.a. L), 20.00
“Saatuse büroo”
kl 12.30, 15.00, 17.20 (v.a. P), 19.45, 22.10
“Hommikune sära”
kl 12.10, 14.30, 19.15, 21.40; L kl 16.50
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
kl 19.20, 22.05; L–P kl 14.15
“Pahupidi armastus 3”
kl 14.55, 17.15, 19.30, 21.50
“Taevariik”
kl 18.45
London National Theatre Live: “Frankenstein” N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Rapuntsel”
2D eesti keeles: kl 12.45, 15.00 
“Sõida vihaga” 3D
kl 22.00 (v.a. N)
“Kuku: mina jään ellu”
kl 17.30
“Rango”
eesti keeles: kl 11.45; 14.15, 19.15 (v.a. P, N)
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 16.45 (v.a. P)
“Rotilõks”
kl 19.30
“Cubaton”
kl 21.45
Moskva Suure Teatri Ballett:
“Don Quixote” P kl 18.00
London National Theatre Live: “Frankenstein” N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Olen number neli”
kl 16.30 (v.a. P)
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.30, 18.45; L–P kl 12.15
“Petised”
kl 14.00, 19.00 (v.a. P), 21.15 (v.a. P, N);
L–P kl 11.45
“Mehaanik”
kl 16.45, 21.00
“Pahupidi armastus 3”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.30
Moskva Suure Teatri Ballett:
“Don Quixote” P kl 18.00
London National Theatre Live: “Frankenstein” N kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Kirjad Inglile”
R kl 19.00; L kl 17.00
“Armastus ja teised uimastid”
R, E kl 21.00; L, E kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Musta nõia aasta”
kl 16.00
“Turist”
kl 18.00
“Mehaanik”
kl 14.00, 20.30
“Võitleja”
kl 16.30, 21.00
“127 tundi”
kl 14.30, 19.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Rango”
eesti keeles: kl 17.00; L–P kl 15.00
“Mehaanik”
kl 19.00
“Elusalt maetud”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Näod - igaühe taga meist on”
Martin Qba Kaares, kuni 12.03   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Õun, Kuu ja Mina”
Sveta Aleksejeva, 15.03–21.04
“Armastus”
Piret Rohusaar, kuni 11.03
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Igapäevane vastuhakk”
Agur Kruusing, 16.03–28.03
“Räpane seksikas graafika”
Britta Benno, Karin Link, Lauri Koppel,
Martin Tõnts, kuni 14.03                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja
Valli Lember – Bogatkina
akvarellide näitus
Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Ivar Veermäe, kuni 26.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“Ungari kaasaegne kunst”,
kuni 02.04
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money: Nälg” 
Anna Hints ja Maria Rõhu, 17.03–10.04
“Money,Money,Money”: mariaUNDmaria  Everything Counts In Large Amounts, kuni 13.03 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Kursi koolkond, kuni 20.03
Nadežda Tšernobai, kuni 20.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 23.03
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
“Pildid siitpoolsusest”
Andrus Raag, maalid, kuni 21.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Melu” Juss Piho, kuni 26.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Maria Laanelepp, kuni 01.04
Alar Tuule maalinäitus, kuni 01.04
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad