Õigusmessil saab tasuta korteriühistute alast nõu

Homme toimub Vene Kultuurikeskuses Eesti Juristide Liidu poolt korraldatav Õigusmess, kus tasuta nõuandeid jagavad Eesti Korteriühistute Liidu (EKÜL) spetsialistid.

Korteriühistuid puudutavates küsimustes nõustab abivajajaid Eesti Korteriühistute Liidu Tallinna ja Harjumaa büroo juhataja Raimo Jõgeva.

Korteriühistute Liidu juhatuse liikme Urmas Mardi sõnul on liidul pikaajaline kogemus ühistualasel nõustamisel ning mullu anti Tallinna linna ja Eesti Korteriühistute Liidu vahel sõlmitud koostöölepingu raames nõu enam kui tuhandele abivajajale. 

Nõustamisel käsitletud teemade hulk väga lai, alates tühjalt seisvate korterite probleemist ja pärimisküsimustest kuni omavolilise ehitustegevuseni välja. "Enimlevinud teemadena jäid konsultatsioonile tulnute küsimustes kõlama veel näiteks erakorralise üldkoosoleku menetlusprotsess, mittetulundusühingute seaduse ja korteriühistuseaduse muudatused, parkimine ühistus, probleemid lume ja jääpurikatega, üldvee arvestamine, haldus-hoolduslepingute ülesütlemine, kaasomanike vahelised probleemid, küttesüsteemist eraldumine ja palju muud," märkis Mardi.

Õigusmessil saab infot ja teenuseid järgmistel teemadel

- Eesti Juristide Liidu liikmed annavad tasuta õigusabi vähekindlustatud isikutele (nii eesti kui vene keeles)

- Eesti Korteriühistute Liidu spetsialist annab korteriomanikele ja ühistu liikmetele tasuta õigusabi

- Kuidas moodustada ettevõtet? Soovitused ja teave ettevõtlusega alustajale. Liidu liikmete poolne tutvustus ja EAS-i tutvustusmaterjalid

- Eesti ülikoolide õigusteaduskondade tutvustused 

- Eesti Töötukassa teenuste tutvustus- abi töötule ja tööotsijale, täiendõppe ja koolituse võimalused 

- Ttöötamine Soome Vabariigis - nõuded, võimalused, garantiid. Soome poolsed partnerid annavad nõu.

- Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse spetsialistid tutvustavad ettevõtluse alustamise võimalusi, ettevõtluse arendamist ja asutuses pakutavaid teenuseid 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad