Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
04.03 kl 19 “Asjad”
05.03 kl 19 “Asjad”
10.03 kl 19 “Asjad”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
04.03 kl 19 “Augustikuu”
04.03 kl 19 “Panso”
05.03 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
05.03 kl 19 “Kõik on täis”
05.03 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”
06.03 kl 12 “Piparkoogimehike”
06.03 kl 19 “Hiilgav!”
06.03 kl 19 “Vihmatants”
08.03 kl 19 “Hirmus veretöö Läänemerel”
08.03 kl 19 “Boulgakoff”
09.03 kl 19 “Rahauputus”
09.03 kl 19 “Leekrüübe”
09.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
10.03 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
10.03 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
04.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
05.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra“
05.03 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
06.03 kl 12 “Käed ja kindad”
06.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
08.03 kl 11 “Käed ja kindad”
09.03 kl 11 “Käed ja kindad”
10.03 kl 11 “Käed ja kindad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
04.03 kl 19 “Põletus”
04.03 kl 19 “Külmale maale”
05.03 kl 19 “Põletus”
05.03 kl 19 “Külmale maale”
09.03 kl 19 “(H)ing”
(Endla Noortestuudio)
10.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
05.03 kl 19 “Pipi Pikksukk”
06.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”
08.03 kl 19 “Ma ootan sind...”
Tallinna Raekojas
09.03 kl 19 “Minu veetlev leedi”
10.03 kl 19 “Coppelia”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
06.03 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh”
ZUGA ühendatud tantsijad
06.03 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh”
ZUGA ühendatud tantsijad
08.03 kl 19.30 “The Drone of Monk Nestor” Karl Saks
10.03 kl 19.30 “The Drone of Monk Nestor” Karl Saks
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
04.03 kl 19 “Hind” Saue huvikeskuses
09.03 kl 10 “Värviline kummut”
Orissaare kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
06.03 kl 12 “Piip ja Tuut kinos”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
04.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
04.03 kl 19 “Tuulte pöörises”  Karksi kultuurikeskuses
05.03 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
05.03 kl 19 “39 astet”
07.03 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Vanemuises
07.03 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga” Vanemuises
08.03 kl 19 “Mina, naine”
09.03 kl 13 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Haapsalu kultuurikeskuses
09.03 kl 19 “Mina, naine”
Haapsalu kultuurikeskuses
10.03 kl 19 “Mina, naine”  
Iisaku rahvamajas
10.03 kl 19 “Saja-aastane maja”
esietendus
10.03 kl 19 “Eksperiment õhupumbaga”  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
07.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
07.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
08.03 kl 19 “Keskööpäike”
08.03 kl 19 “Homme näeme”
09.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
09.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
10.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
10.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
06.03 kl 19 “Edu”
Genialistide Klubis
07.03 kl 19 “Edu”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
06.03 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
10.03 kl 19 “Kõik (s) ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
05.03 kl 19 “Kollane nool” esietendus
07.03 kl 16 “Karlsson katuselt”
08.03 kl 19 “Maakad” Vanemuises
09.03 kl 19 “Grace ja Glorie”
Kuressaare Linnateatris
10.03 kl 11 “Limpa ja mereröövlid”  Kuressaare Kultuurikeskuses
10.03 kl 19 “Grace ja Glorie”
Kuressaare Linnateatris
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.03 kl 19 “Valedetektor”  
Palamuse Rahvamajas
10.03 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Saku Huvikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
04.03 kl 13 “Helisev muusika”
Nokia Kontserdimajas
04.03 kl 19 “Kaos”
04.03 kl 19 “Helisev muusika”
Nokia Kontserdimajas
05.03 kl 13 “Helisev muusika”
Nokia Kontserdimajas
05.03 kl 18 “Arabesk”
Rahvusvaheline balletikoolide kontsert
05.03 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
05.03 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
06.03 kl 16 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
06.03 kl 16 “Ämbliknaise suudlus”
08.03 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
09.03 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Võru Kandles
09.03 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Võru Kandles
09.03 kl 15 “Appi! Ooper!? II”
09.03 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
09.03 kl 19 “Kaos” Võru Kandles
10.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
04.03 kl 18 “Kas sulle meeldib
porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
04.03 kl 19 “Hedda Gabler”
05.03 kl 19 “Hedda Gabler”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
09.03 kl 19 Koit Toome ja Jorma
Puusaag - Naistepäeva kontsert
Mere pst 7, Pärnu

Athena Keskus
10.03 kl 19 Koit Toome ja Jorma
Puusaag - Naistepäeva kontsert
Küütri 1, Tartu

Estonia kontserdisaal
04.03 kl 19 Herbert Schuch ja
Olari Elts
09.03 kl 15 “Sõrmuste Isanda
sümfoonia” EMTA puhkpilliorkester,
Eesti Kaitseväe orkester,
dirigent Toomas Vavilov
10.03 kl 19 Erkki-Sven Tüüri
autorikontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
08.03 kl 19 Mustlasvanker
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
10.03 kl 19 Jazzliit:
European Jazz Motion
Magasini 5, Tartu

Jõhvi Kontserdimaja
05.03 kl 20 Anne Veski
Heategevuslik kontsert
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
08.03 kl 19 Naistepäeva kontsert - Naised haokubudega
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
09.03 kl 19.30 Improtest:
George Haslam /Uk/ & Tõnu Naissoo & Taavo Remmel
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
04.03 kl 20 Gipsy Trio
Jaak Lutsoja (akordion), Iljo Toming
(kitarr), Peedu Kass (bass)
05.03 kl 20 klaveril Vladimir
Võssotski
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
04.03 kl 22 Folk Westside (GER),
You Are God
Vallikraavi 4, Tartu

Lokaal Sumin
08.03 kl 21 Naistepäeva eri:
Uku Suviste   
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
07.03 kl 19 Koit Toome ja Jorma
Puusaag - Naistepäeva kontsert
08.03 kl 19 Ott Lepland,
Mihkel Mattisen, Andre Hein
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste
09.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor
In memoriam 09. 03.1944
Niguliste 3, Tallinn

NO99
04.03 kl 22 Jazzklubi:
Triophonix feat. Mairo Marjamaa
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
04.03 kl 19 Eesti Muusika- ja
Teatriakadeemia
pärimusmuusikute kontsert
09.03 kl 20 Jazzliit:
European Jazz Motion
Tasuja pst. 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
07.03 kl 19 Kaunimate Aastate
Vennaskond - Muusikaline kevad
10.03 kl 19 “Sõrmuste Isanda
sümfoonia” EMTA puhkpilliorkester,
Eesti Kaitseväe orkester,
dirigent Toomas Vavilov
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
04.03 kl 21 Ultima Thule
Albumi “Jälgede Jälgedes” esitlus / UT 24. sünnipäev
05.03 kl 20 Singer-Vinger 25!
Svjata Vatra, Bonzo & Tõun,
Riho Sibul, Lea Liitmaa
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Raekoda
08.03 kl 19 “Ma ootan sind ...”
Rahvusooper Estonia koori solistide
kevadkontsert
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
04.03 kl 19 Duo Indrek Leivategija,
Tatiana Chernichka /
Kontserdisari Maestro 
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
07.03 kl 19 Tuule Kann - Jaak Sooäär
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
08.03 kl 19 Kaunimate Aastate
Vennaskond - Muusikaline kevad
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
05.03 kl 17 A. Popova, V. Kremen,
A. Mutso / Meistrite Akadeemia
Mere pst 5, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
08.03 kl 19 Koit Toome ja Jorma
Puusaag - Naistepäeva kontsert
Liiva 13, Võru

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Näod - igaühe taga meist on”
Martin Qba Kaares, kuni 12.03   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Armastus”
Piret Rohusaar, kuni 11.03
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Räpane seksikas graafika”
Britta Benno, Karin Link, Lauri Koppel,
Martin Tõnts, kuni 14.03                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pelgulinna Rahvamaja
Valli Lember – Bogatkina
akvarellide näitus
Telliskivi 56, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, kuni 28.03
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Ivar Veermäe, kuni 26.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Ungari kaasaegne kunst”,
09.03–02.04
Rauno Thomas Moss, kuni 05.03
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Orhideenäitus”, kuni 06.03
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money”: mariaUNDmaria  Everything Counts In Large Amounts, kuni 13.03 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Kursi koolkond, kuni 20.03
Nadežda Tšernobai, kuni 20.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 23.03
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
“Pildid siitpoolsusest”
Andrus Raag, maalid, 07.03–21.03
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
Maria Laanelepp, 07.03–01.04
Alar Tuule maalinäitus, 07.03–01.04
“ME” Tartu Kõrgem Kunstikool meedia- ja reklaamikunsti osakonna ühisnäitus,
kuni 04.03
Rändnäitus “Hüvasti Charlie!”,
kuni 04.03
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Rango”
eesti keeles: kl 12.05, 14.15, 16.30, 18.45
“Saatuse büroo”
kl 13.15, 15.30, 19.45, 21.50
“Biutiful”
kl 15.15, 18.10
“Rotilõks”
kl 18.05
“Võtaks vabalt”
kl 13.50, 21.30 (v.a. N); N kl 19.35
“Surnuaiavahi tütar”
kl 16.05 
“Olen number neli”
kl 12.30, 17.35
“Sõida vihaga”
kl 20.05, 22.10
“Must luik”
kl 21.55
“Kuninga kõne”
kl 17.15, 19.35 (v.a. N)
“Tõeline visadus”
kl 14.45
“Minu liba-abikaasa”
kl 13.00, 21.00
“Gulliveri reisid”
kl 12.00
“Maailma vallutamine:
Lahing Los Angeles”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 14.15;
vene keeles: kl 11.45
“Kuninga kõne”
kl 14.25, 19.25
“127 tundi”
kl 17.40
“Gulliveri reisid” 3D
kl 16.45 
“Võitleja”
kl 17.05
“Minu liba-abikaasa”
kl 11.30, 14.00 (v.a. T), 18.55 (v.a. T)
“Tõeline visadus”
kl 16.30 (v.a. T), 21.25
“Must luik”
kl 12.15, 14.40, 19.35 (v.a. K), 22.15
“Võtaks vabalt”
kl 14.10, 19.05 (v.a. K), 21.35
“Sõida vihaga” 3D
kl 16.40, 19.15 (v.a. E), 21.55, 22.15
“Surnuaiavahi tütar”
eesti keeles: kl 11.25, 15.50, 18.00
“Petised”
kl 13.35, 20.10, 22.25
“Olen number neli”
kl 11.50, 17.00, 22.00
“Rango”
eesti keeles: kl 12.05, 14.20,
17.15 (v.a. P), 19.20 (v.a. K);
vene keeles:
kl 11.55, 14.30, 16.55 (v.a. K);
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 17.30 (v.a. R, P), 21.40
“Rotilõks”
eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 12.00, 19.40 (v.a. P, K),
19.55 (v.a. R, P), 21.55; L–P kl 15.15
“Lastega on kõik korras”
kl 13.00, 15.20, 19.50, 22.10
“Saatuse büroo”
kl 12.30, 15.00, 17.20, 19.45, 22.05
Bolshoi Teatri Ballett Live:
“Don Quixote” P kl 18.00
Met Opera Hd:
“Iphigenia Taurises” E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Rapuntsel”
2D eesti keeles: kl 12.45, 15.15 (v.a. N) 
“Sõida vihaga” 3D
kl 22.00
“Surnuaiavahi tütar”
kl 17.30 (v.a. N), 21.45
“Kuku: mina jään ellu”
kl 19.45
“Rango”
eesti keeles: kl 11.45; 14.15, 19.15
inglise keeles, ilma subtiitriteta:
kl 16.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Rapuntsel” 
vene keeles, eestikeelsete
subtiitritega: L–P kl 11.45
“Gulliveri reisid”
vene keeles, eestikeelsete
subtiitritega: kl 14.15, 19.00; L–P kl 12.15
“Olen number neli”
kl 16.30, 21.00
“127 tundi”
kl 21.30
“Rango”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. P), 20.45 (v.a.E);
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega:
P kl 18.30; E kl 20.45
“Petised”
kl 14.45, 17.00, 19.15; L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
R, E kl 19.00; L–P kl 17.30
“Skyline – ära vaata üles”
L–P kl 19.00; R, E kl 21.00
“Kirjad Inglile”
N kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Armastus ja teised uimastid”
kl 16.15
“Varietee”
kl 21.00
“Meie senine elu”
kl 14.00
“Musta nõia aasta”
kl 16.30
“Turist”
kl 19.00
“Aus mäng”
kl 18.45
“Mehaanik”
kl 14.30, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Rango”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00
“Kuidas sa tead”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad