Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
03.03 kl 19 “Asjad”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
25.02 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta
tegid siia...”
25.02 kl 19 “Kõik on täis”
26.02 kl 19 “Kirsiaed”
26.02 kl 19 “Kõik on täis”
27.02 kl 12 “Varastatud oranþ
jalgratas”
27.02 kl 19 “Eesti matus”
27.02 kl 19 “Panso”
01.03 kl 19 “Vombat”
01.03 kl 19 “Pulmad”
02.03 kl 19 “Eesti matus”
02.03 kl 19 “Kõik on täis”
03.03 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel”
03.03 kl 19 “Pulmad”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
25.02 kl 11 “Jussikese seitse sõpra“
26.02 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
26.02 kl 12 “Jussikese seitse sõpra“
27.02 kl 12 “Klaabu”
27.02 kl 12 “Hanel oli auto”
01.03 kl 11 “Klaabu”
02.03 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
03.03 kl 11 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
25.02 kl 19 “Põletus”
01.03 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rapla Kultuurikeskuses
01.03 kl 19 “Teatrikomöödia”
Rapla Kultuurikeskuses
02.03 kl 19 “(H)ing”
(Endla Noortestuudio)
02.03 kl 19 “Esimesed suudlused” Haanja Kultuurimajas
03.03 kl 19 “Esimesed suudlused” Valga Kultuurikeskuses
03.03 kl 19 “Teatrikomöödia”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
25.02 kl 19 “Silva”
26.02 kl 19 “Padaemand”
27.02 kl 12 “Kolm musketäri”
02.03 kl 19 “Luikede järv”
03.03 kl 19 “Cosi fan tutte”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
03.03 kl 18 “Made in Estonia
maraton 2011”
Pikk 20, Tallinn

NO99
25.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
27.02 kl 12 “Dan le Man”
klounietenuds Austraaliast
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
24.02 kl 19 “Boob teab”
Laitse Graniitvillas
Tüve 14-17, Tallinn

R.A.A.A.M
25.02 kl 19 “Kuues maitse” 
Illuka mõisas
26.02 kl 19 “Kuues maitse”
Kuressaare Linnateatris
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
25.02 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Tabivere rahvamajas
25.02 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Tabivere rahvamajas
25.02 kl 19 “Eksperiment
õhupumbaga”
28.02 kl 12 “Kaelkirjak”
Paide kultuurikeskuses
28.02 kl 19 “Täismäng”
Paide kultuurikeskuses
01.03 kl 19 “Tuulte pöörises”
02.03 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan” Türi kultuurikeskuses
02.03 kl 19 “Meie, mehed”
Türi kultuurikeskuses
02.03 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
03.03 kl 19 “Tuulte pöörises”
03.03 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
25.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
25.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
26.02 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
26.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
28.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
01.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
01.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
02.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
02.03 kl 19 “Hecuba pärast”
03.03 kl 19 “Keskööpäike”
03.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
28.02 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis
01.03 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis
02.03 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
27.02 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
03.03 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
24.02 kl 19 “Üks suvepäev” esietendus
25.02 kl 19 “Üks suvepäev”
26.02 kl 19 “Üks suvepäev”
03.03 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
25.02 kl 19 “Mee hind”
26.02 kl 19 “Helesinine vagun”
28.02 kl 14 “Limpa ja mereröövlid”   Vanemuises
28.02 kl 18 “Limpa ja mereröövlid”   Vanemuises
28.02 kl 19 “Meeste kodu”
01.03 kl 19 “Piloot”
02.03 kl 19 “Mee hind”
03.03 kl 19 “Grace ja Glorie”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
25.02 kl 19 “Valedetektor”  
Saue Huvikeskuses
26.02 kl 19 “Püha müristus”
Salme Kultuurikeskuses
27.02 kl 19 “Püha müristus”
Endlas
28.02 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
esietendus Jaan Poska majas
02.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
esietendus Jaan Poska majas
03.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
esietendus Jaan Poska majas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
25.02 kl 19 “Helisev muusika”
25.02 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
26.02 kl 19 “Manon”
26.02 kl 19 “Quevedo”
Sadamateatris
27.02 kl 12 “Helisev muusika”
27.02 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Rakvere Teatris
27.02 kl 16 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
27.02 kl 18 “Elling” Rakvere Teatris
01.03 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
01.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
02.03 kl 15 “Appi! Ooper!? II”
esietendus
02.03 kl 19 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
02.03 kl 19 “Uinuv kaunitar”
03.03 kl 19 “Gorgo kingitus”
03.03 kl 19 “Elling” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
28.02 kl 19 “Tarbetud inimesed“
Tartu Sadamateatris
02.03 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
03.03 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
28.02 kl 19 “Hedda Gabler”
01.03 kl 19 “Hedda Gabler”
03.03 kl 19 “Hedda Gabler”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Endla Jazzklubi
25.02 kl 21.30 Jazzliit: Unna Torm
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
28.02 kl 19 “See on Laps Meie muld” Eesti Vabariigi 93. aastapäevale
pühendatud kontsert.
Tõnis Mägi, Jarek Kasar ja
noorteorkester Reaalmaþoor 
01.03 kl 19 “Violino Bis!”
Andrus Haav (viiul), Ralf Taal (klaver)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia talveaed
26.02 kl 16 Annika Tõnuri 50 -
mälestuskontsert
01.03 kl 19 “Vene romansi kaunimad pärlid”
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu kultuurikeskus
24.02 kl 14 Haapsalu Kultuurikeskuse avakontsert
Posti 3, Haapsalu

Illuka mõis
24.02 kl 16 Kuninglik kvintett
Illuka

Jõhvi kontserdimaja
02.03 kl 19 “See on Laps Meie muld” Eesti Vabariigi 93. aastapäevale
pühendatud kontsert.
Tõnis Mägi, Jarek Kasar ja
noorteorkester Reaalmaþoor 
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
25.02 kl 19.30 Improtest:
Spies Boys (Rus)
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
28.02 kl 20 Kaspar Uljas (akordion), Sergei Shegurov (kontrabass)
02.03 kl 19 “Kohtumised kamina
juures” Garmen Tabor ja
Meelis Vindi ansambel
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
25.02 kl 22 Jääboiler
26.02 kl 22 Paabel, Trio: Karoliina Kreintaal, Maarja Nuut, Tõnu Tubli
Vallikraavi 4, Tartu

Klubi Tapper
24.02 kl 19 Nile, Melechesh, Bibleblack, Pressure Points,
Goat The Head
Pärnu mnt. 158g, Tallinn

Kuressaare Linnateater
28.02 kl 18 “Romantilise muusika õhtu” Laulab Marc Dumas(Moskva), klaveril Gayane Apetiyan(Moskva Suur Teater)
Tallinna 20, Saaremaa

Lokaal Sumin
25.02 kl 21 Kontsertsari
“Kvaliteetaeg” - Margus Vaher  
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
03.03 kl 19 Kuldaeg -
kummardus Poolale”
Solist Reinut Tepp,
Tallinna Kammerorkester
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
25.02 kl 22 Jazzklubi: Ikonen-Senderski kvintett (Soome-Vene-Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
26.02 kl 21 Eesti Laul 2011
finaalkontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
25.02 kl 19 Kaminakontsert -
Ott Sandrak ja Margus Põldsepp
Tasuja pst. 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
25.02 kl 19 Spicy Ice klassikagala
27.02 kl 17 “Rütmiallikal”
Eeslaulja Liisi Koikson
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
25.02 kl 21.30 Jazzliit:
Homeland (Ðveits)
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Caf?
25.02 kl 21 Smilers
26.02 kl 20 Johnny Cash Tribute Show 2011
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Sagadi mõis
26.02 kl 14 “Eesti metsa lugu”
Hortus Musicus
Sagadi küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Tallinna Raekoda
26.02 kl 18 “Suur muusikaakadeemia: Johann Sebastian Bach II”
Andres Mustonen (viiul),
Ivo Sillamaa (haamerklaver)  
01.03 kl 18 Ada Kuuseoks 70
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
02.03 kl 19 “Violino Bis!”
Andrus Haav (viiul),
Ralf Taal (klaver)
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
28.02 kl 19 Brian Melvin,
Toivo Unt, Tõnu Naissoo
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
26.02 kl 19 “Rütmiallikal”
Eeslaulja Liisi Koikson  
01.03 kl 19 “See on Laps Meie muld” Eesti Vabariigi 93. aastapäevale
pühendatud kontsert.
Tõnis Mägi, Jarek Kasar ja
noorteorkester Reaalmaþoor
03.03 kl 19 Gustav Adolfi Gümnaasium esitleb: Suurejooneline kontsert-show „Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E“
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Kultuuriakadeemia muusikamaja
25.02 kl 19 Mari Pokinen 22
plaadiesitluskontsert
Jakobsoni 14, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Must luik”
(v.a. 24.02): kl 12.30, 21.50;
24.02 kl 15.15, 17.25, 19.35, 21.45
“Kuninga kõne”
(v.a. 24.02) kl 14.45 (va N), 17.25;
24.02 kl 16.15, 18.35
“Tõeline visadus”
(v.a. 24.02) kl 15.30, 17.45;
24.02 kl 12.15, 16.30, 18.45
“Minu liba–abikaasa”
(v.a. 24.02) kl 18.20, 20.45;
24.02 kl 12.05, 14.20, 16.45, 21.35;
“Gulliveri reisid”
(v.a. 24.02) kl 12.05;
24.02 kl 13.30, 15.45
“Sanctum”
(v.a. 24.02) kl 21.00;
24.02 kl 17.45
“Mehaanik”
(v.a. 24.02) kl 16.20;
24.02 kl 22.00
“Rapuntsel”
eesti keeles:
(v.a. 24.02), R-P, T-N kl 12.15, 14.30; E 14.05;
24.02 kl 12.00, 14.15
“Võtaks vabalt”
(v.a. 24.02, E) kl 14.05, 16.50, 19.15, 21.30;
E 12.45, 17.15, 19.30, 21.45; 24.02 kl 21.15
“Surnuaiavahi tütar”
R–K kl 19.45; (v.a. 24.02) N kl 14.45;
24.02 kl 19.15
“Olen number neli”
(v.a. 24.02) kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45;
24.02 kl 21.00
“Sõida vihaga”
(v.a. 24.02) kl 13.15, 20.00, 22.05
“Pal tänava poisid”
E kl 15.00
“Rotilõks”
N kl 19.45 (v.a. 24.02)
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
24.02 kl 16.50
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles:
(v.a. 24.02) kl 12.30 (v.a. P), 14.30, 17.45;
24.02 kl 11.55, 14.30, 17.15;
vene keeles:
(v.a. 24.02) kl 11.40, 14.05, 16.40;
24.02 kl 13.00, 14.10, 15.30
“Kuninga kõne”
(v.a. 24.02) kl 14.25, 17.00 (v.a. R, N);
24.02 kl 14.15, 19.10, 21.45
“Mehaanik”
kl 22.25; 24.02 kl 17.30
“127 tundi”
(v.a. 24.02) kl 13.35, 18.00;
24.02 kl 14.45, 19.25
“Sanctum” 3D
(v.a. 24.02) kl 21.40 (v.a. L);
24.02 kl 20.45, 22.15
“Kõige parem film” 3D
24.02 kl 11.40, 21.50
“Kuidas sa tead”
24.02 kl 19.50
“Biutiful”
R, P kl 11.45;
24.02 kl 16.25
“Musta nõia aasta”
24.02 kl 11.45, 21.55
“Gulliveri reisid” 3D
(v.a. 24.02) kl 11.35, 14.10, 19.10 (v.a. L);
24.02 kl 11.35, 14.40, 16.45, 18.00
“Cubaton”
24.02 kl 17.00
“Armastusemüür”
24.02 kl 12.05
“Aus mäng”
24.02 kl 13.55, 19.35
“Võitleja”
(v.a. 24.02) kl 16.55;
24.02 kl 12.15, 16.55, 21.35
“Minu liba-abikaasa”
(v.a. 24.02) kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.35;
24.02 kl 11.50, 14.20, 17.10, 19.40 (v.a. N), 22.10
“Tõeline visadus”
(v.a. 24.02) kl 12.00 (v.a. L), 19.35, 22.00 (v.a. P);
24.02 kl 12.00, 14.25, 21.40
“Must luik”
(v.a. 24.02) kl 12.20 (v.a. R, P), 14.45, 17.10, 19.40, 22.05;
24.02 kl 12.10, 14.35, 17.05, 19.30 (v.a. N), 22.00
“Monoloogid” 3D
24.02 kl 19.45
“Võtaks vabalt”
(v.a. 24.02) kl 11.55, 16.50, 19.20, 21.50
“Sõida vihaga” 3D
(v.a. 24.02) kl 15.00, 16.45, 19.30, 20.30 (v.a. E), 22.10 (v.a. L), 22.15
“Surnuaiavahi tütar”
eesti keeles, venekeelsete subtiitritega: (v.a. 24.02) kl 11.25, 15.45, 20.10, 22.20
“Sotsiaalvõrgustik”
R kl 17.00, L kl 12.00; P kl 22.00
“Petised”
(v.a. 24.02) kl 13.00, 15.30, 17.50, 20.05
“Olen number neli”
(v.a. 24.02) kl 11.50, 14.20, 19.25, 21.55
MET Ooper: “Iphigénia Taurises”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Rapuntsel”
3D eesti keeles:
N (24.02) kl 14.00; L–P kl 11.45
2D eesti keeles: kl 15.15 (v.a. 24.02);
N (24.02) kl 12.30, 14.45, 17.00
“Gulliveri reisid” 3D
kl 14.15 (v.a. 24.02);
N (24.02) kl 11.45, 16.30, 18.45
“Sõida vihaga” 3D
(v.a. 24.02): kl 11.45 (v.a. L–P), 16.30, 19.00 (v.a. L), 21.30 (v.a. L)
“Surnuaiavahi tütar”
(v.a. 24.02): kl 13.00, 17.30, 19.45
“Kuku: mina jään ellu”
(v.a. 24.02): kl 22.00
MET Ooper: “Iphigénia Taurises”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Rapuntsel” 
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: L–P kl 11.30
“Sanctum”
kl 21.00 (v.a. 24.02, L)
“Gulliveri reisid”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: (v.a. 24.02): kl 16.30, 19.00 (v.a. L); L–P kl 12.15
“Olen number neli”
(v.a. 24.02): kl 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
“Megameel”
eesti keeles: (v.a. 24.02): kl 14.15
“127 tundi”
(v.a. 24.02): kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30;  L–P kl 13.30
MET Ooper: “Iphigénia Taurises”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Turist”
P kl 17.00, 19.00;
E, N kl 19.00, 21.00
“Tappev vaheaeg”
R kl 21.00; P kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Roheline vapsik”
kl 14.00 (v.a. 24.02); 24.02 kl 16.15
“Armastus ja teised uimastid”
kl 18.45 (v.a. 24.02); 24.02 kl 15.00
“Varietee”
kl 20.45 (v.a. 24.02); 24.02 kl 17.30
“Meie senine elu”
(v.a. 24.02) kl 16.30, 21.00;
24.02 kl 20.15
“Musta nõia aasta”
kl 14.15 (v.a. 24.02)
“Turist”
(v.a. 24.02): kl 16.15, 18.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Turist”
kl 17.45
“Koletised”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Näod - igaühe taga meist on”
28.02–12.03
Berit Teeäär,kuni 26.02   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Druþba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Armastus”
Piret Rohusaar, kuni 11.03
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Räpane seksikas graafika”
Britta Benno, Karin Link, Lauri Koppel,
Martin Tõnts, 02.03–14.03
“Happiness 0-100” Alver Linnamägi & Tõnu Tunnel, kuni 28.02                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Ðedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02  
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
Piret Rohusaare maalid jazzmuusikutest, 28.02–28.03
“Hetked” Jaan Luige digiprintide näitus, kuni 25.02
“Puðkiniana” fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Ivar Veermäe, 02.03–26.03
“Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus”, kuni 26.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
Rauno Thomas Moss, kuni 05.03
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Orhideenäitus”, 26.02–06.03
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money”: mariaUNDmaria  Everything Counts In Large Amounts, kuni 13.03 
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Kursi koolkond, kuni 20.03
Nadeþda Tðernobai, kuni 20.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 23.03
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,
fotod, kuni 28.02
“Kihnu pulm” Mati Kose,
fotod, kuni 28.02
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Tuul II” Anne Parmasto, kuni 26.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“ME” Tartu Kõrgem Kunstikool meedia- ja reklaamikunsti osakonna ühisnäitus,
kuni 04.03
Rändnäitus “Hüvasti Charlie!”,
kuni 04.03
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad