7 stressiallikat marsruudil kodu - töö

Selgusid seitse transpordiga seotud peamist probleemi, mis Põhja-Euroopa inimestes enne tööle jõudmist stressi tekitavad ning mõjuvad negatiivselt tööviljakusele ja -rahulolule.

Töökohalahenduste pakkuja Reguse korraldatud värskest uuringust selgus, et Põhja-Euroopa tunneb kõige enam muret hulljulgete ja ohtlike autojuhtide pärast. Teiste stressitekitajate hulgas märgiti ära liiklushuligaansus, ummikud ja hais ühistranspordis.

Põhja-Euroopas kestab sõit kodu ja töö vahet keskmiselt 22 minutit, kuigi 6% põhjaeurooplastest kulutavad sõitmisele rohkem kui 45 minutit. Samas pole sõitmisele kuluv aeg nii suur probleem kui selle käigus läbielatu. Ükski ettevõte ei soovi, et töötaja jõuab tööle väsinuna, pinges ja tegutsemisvõimetuna. Reguse uuringu tulemustest selgusid sõidukijuhtide ja ühistranspordi kasutajate peamised stressitekitajad.

“Kindlasti on valdav enamus uuringu tulemustes kirjeldatuga isiklikult kokku puutunud. Liiklushuligaansus ja ohtlikud sõiduvõtted on ühtviisi probleemiks nii juhtidele kui ka jalakäijatele, mistõttu on need pingerea eesotsas. Rahuliku ja produktiivse tööpäeva tõotavad ära rikkuda ka seisakud ühistranspordis ja liiklusummikud. Tähelepanuta ei saa jätta ka ühistranspordis tihtipeale levivat halba lõhna, mis tekitab kahtlemata negatiivseid tundeid,“ ütles Reguse allüksuse peadirektor ja pressiesindaja Michael Barth.

Töötaja produktiivsust, motivatsiooni ja heaolu mõjutava stressi ja pinge vältimiseks propageerib Regus paindlikku töökohta ja -aega. Rõõmsa, rahuliku ja tulemusrikka tööpäeva tagamiseks on aga teadagi ideaalne, kui töökoht asub kodule lähedal ning puudub vajadus tipptunnil liigelda.

 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad