Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
18.02 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
18.02 kl 19 “Kõik on täis”
19.02 kl 19 “Hiilgav!”
19.02 kl 19 “Vihmatants”
19.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
20.02 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel”
20.02 kl 19 “Leekrüübe”
22.02 kl 19 “Augustikuu”
22.02 kl 19 “Grönholmi meetod”
23.02 kl 19 “Vombat”
23.02 kl 19 “Müügimehe surm”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
18.02 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
18.02 kl 14 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
19.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
19.02 kl 12 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
20.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
20.02 kl 12 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
22.02 kl 11 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
22.02 kl 14 “Kalle Blomkvist ja
Rasmus”
23.02 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.02 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
19.02 kl 19 “Tiramisu”
21.02 kl 19 “Teatrikomöödia”
Eesti Draamateatris
22.02 kl 19 “(H)ing”
(Endla Noortestuudio)
22.02 kl 19 “Madame Bovary”
Ugala teatris
23.02 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.02 kl 19 “Padaemand”
19.02 kl 19 “Balletiõhtu”
20.02 kl 17 “Minu veetlev leedi”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
18.02 kl 19.30 “Kapriisid”
Henri Hütt & Mihkel Ilus. Esietendus
19.02 kl 19.30 “Kapriisid”
Henri Hütt & Mihkel Ilus
21.02 kl 19.30 “Kapriisid”
Henri Hütt & Mihkel Ilus
22.02 kl 19.30 “Kapriisid”
Henri Hütt & Mihkel Ilus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
18.02 kl 11 “Värviline kummut”
18.02 kl 13 “Värviline kummut”
22.02 kl 19 “Hind”
Aruküla Kultuuriseltsis
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
18.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
21.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
22.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
20.02 kl 12 “Piip ja Tuut kinos”
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
24.02 kl 19 “Boob teab”
Laitse Graniitvillas
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
18.02 kl 19 “39 astet”  
Räpina rahvamajas
19.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
19.02 kl 19 “Eksperiment
õhupumbaga” esietendus
21.02 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
21.02 kl 19 “Tuulte pöörises”
Sadala rahvamajas
22.02 kl 12 “Kaelkirjak”
22.02 kl 19 “Eksperiment
õhupumbaga”
23.02 kl 19 “Tuulte pöörises”  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
18.02 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
19.02 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
22.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
23.02 kl 19 “Aeg ja perekond Conway” esietendus
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
20.02 kl 19 “Edu”
Genialistide Klubis
21.02 kl 19 “Edu”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
19.02 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
20.02 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
22.02 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
24.02 kl 19 “Üks suvepäev” esietendus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
18.02 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
19.02 kl 19 “Mee hind” esietendus
22.02 kl 19 “Maakad” Endlas
23.02 kl 19 “Nii nagu taevas”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
18.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Rae Kultuurikeskuses
21.02 kl 19 “Valedetektor”  
Keila Kultuurikeskuses
22.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Põlva Kultuurkeskuses
23.02 kl 19 “Valedetektor”

Kuusalu Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn
Vanemuine
18.02 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
19.02 kl 19 “Tabamata ime”
esietendus teatri väikeses majas
19.02 kl 19 “Orpheus põrgus”
20.02 kl 12 “Lotte ja Bruno
muusikatund” teatri väikeses majas
20.02 kl 16 “Evita”
22.02 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
22.02 kl 19 “Tabamata ime”
teatri väikeses majas
22.02 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
23.02 kl 12 “Mowgli”
23.02 kl 19 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
23.02 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
21.02 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
20.02 kl 19 “Hedda Gabler”
21.02 kl 19 “Hedda Gabler”
22.02 kl 19 “Hedda Gabler”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus
19.02 kl 19 Mari Pokineni plaadiesitluskontsert ‘’Kakskümmend kaks’’
22.02 kl 19 Vennad Urbid
Narva mnt 2, Tartu

Ehte kohvik
19.02 kl 20 J.M.K.E.
Ehte 8, Haapsalu

Endla Teater
18.02 kl 19 Juhan Viidingu luule ja
laulude õhtu - Osa 2
19.02 kl 17 Sergio Bastos, Raivo Tafenau kvartett / Talvejazz 2011
21.02 kl 19 Vennad Urbid
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
18.02 kl 19 Mikk Murdvee &
Henry-David Varema
22.02 kl 19 Rein Rannap (klaver)
23.02 kl 15 “Rütmiallikal”
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
22.02 kl 19 “Rütmiallikal”
Pargi 40, Jõhvi

Karksi valla kultuurikeskus
23.02 kl 19 Juhan Viidingu luule ja
laulude õhtu - Osa 2
Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

KuKu klubi
19.02 kl 20 “Tudengijazz 2011” Academy of Music and Drama Gothenburg /
EMTA kaks segabändi (SWE/EST),
Flavor (EST)
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Kumu Auditoorium
20.02 kl 17 Urmas Lattikas Trio +
külalised
Weizenbergi 34 / Valge 1 , Tallinn

Lokaal Sumin
19.02 kl 21 Ivo Linna & Antti Kammiste 
Turu tn. 21, Tartu

NO99
18.02 kl 22 Jazzklubi:
Princetoni Ülikooli (USA) ja
Muusikaakadeemia bändid
Sakala 3, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
20.02 kl 17 Androgüünsed laulud - XX sajandi kammermuusika kontsert. Tui Hirv, Fariðtamo Leis
22.02 kl 20 Jazzliit: Homeland (Ðveits)
Tasuja pst. 6, Viljandi

Rahvusraamatukogu
23.02 kl 15 EV aastapäeva kontsert /
V. Kuslap, B. Lehtlaan, E. Krieger
Tõnismägi 2, Tallinn

Rapla Kultuurikeskus
18.02 kl 17.30 Cätlin Jaago & Piret Päär - Sõnade ja sõrmedega
Tallinna mnt 17a, Rapla

Rock Caf?
18.02 kl 21 “Jägermeister
Rock Liiga 2011”
19.02 kl 21 “Mountain night”
Mountain Tribute band,
Hasse Walli Band, Moonraker
20.02 kl 18 Alterfashion Vol 8: Psihheya (Rus)
22.02 kl 19 Poliitbändi kontsert,
erikülaline Apelsin
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rockstars
18.02 kl 19 Woodstocki ja Rockstar`si sünnipäeva tähistamine:
Tõnis Mägi & Muusik Seif
19.02 kl 18 Woodstocki ja Rockstar`si sünnipäeva tähistamine:
Hetero, Herald
23.02 kl 21 Metsatöll tosin
Tatari 6, Tallinn

Tallinna Linnateater
 18.02 kl 19 Mari Pokineni plaadiesitluskontsert ‘’Kakskümmend kaks’’
Lai 23, Tallinn

Tallinna Raekoda
19.02 kl 18 Vocalissimo:
Kaia Urb (sopran)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Linnamuuseum
19.02 kl 18 Androgüünsed laulud - XX sajandi kammermuusika kontsert. Tui Hirv, Fariðtamo Leis
Narva mnt. 23, Tartu

Teatri Puhvet
21.02 kl 19 Kadri Voorand,
Virgo Sillamaa, Taavo Remmel
Teatri väljak 3, Tallinn

Ugala Teater
21.02 kl 19 Juhan Viidingu luule ja
laulude õhtu - Osa 2
Vaksali 7, Viljandi

Von Krahl
18.02 kl 18 Jazzliit: Tudengijazz 2011
23.02 kl 21 Homeland (Ðveits)
Nolan Quinn (trompet),
Gabriele Pezzoli (klaver),
Simon Quinn (kontrabass),
Brian Quinn (trummid)
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
19.02 kl 16 Hortus Musicus:
Meistriteosed Lissabonist
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Must luik”
kl 15.15, 17.25, 19.35, 21.45
“Kuninga kõne”
R–T, N kl 16.15, 18.35, 21.15 (v.a. N);
K kl 16.45, 19.45, 22.05
“Tõeline visadus”
kl 12.15, 16.30, 18.45, 21.00 (v.a. N)
“Minu liba–abikaasa”
kl 12.05, 14.20, 19.15 (v.a. N), 21.35; N kl 16.45
“Gulliveri reisid”
kl 13.30, 15.45; K kl 11.30
“Kusagil”
kl 14.30
“Kuidas sa tead”
kl 12.45
“Sanctum”
R, E–T kl 16.45; L–P, N kl 17.45; K kl 18.00
“Kirjad Inglile”
L–P kl 16.45
“127 tundi”
R–T, N kl 20.00; K kl 20.15
“Mehaanik”
R–T, N kl 22.00; K kl 22.15
“Rapuntsel”
eesti keeles:
R, T, N kl 12.00, 14.15, 17.45 (v.a. N);
L–P kl 12.00, 14.15; K kl 13.15, 15.20, 17.30
“Võtaks vabalt”
N kl 21.15
“Surnuaiavahi tütar”
N kl 19.15
“Olen number neli”
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 16.50
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.30, 17.15;
vene keeles: kl 13.00, 14.10, 15.30
“Kuninga kõne”
kl 14.15, 19.10, 21.45
“Mehaanik”
kl 17.30, 22.25
“127 tundi”
kl 14.45, 19.25
“Sanctum” 3D
kl 19.20 (v.a. K, N), 20.45 (v.a. E), 22.15; L–P kl 14.00
“Kõige parem film” 3D
kl 11.40, 21.50
“Kuidas sa tead”
kl 19.50
“Biutiful”
kl 16.25
“Musta nõia aasta”
kl 11.45, 21.55
“Gulliveri reisid” 3D
kl 11.35, 14.40, 16.45 (v.a. K),
18.00 (v.a. E)
“Cubaton”
kl 17.00
“Armastusemüür”
kl 12.05
“Aus mäng”
kl 13.55, 19.35 (v.a. T)
“Võitleja”
kl 12.15, 16.55, 21.35
“Minu liba-abikaasa”
kl 11.50, 14.20, 17.10, 19.40 (v.a. N), 22.10
“Tõeline visadus”
kl 12.00, 14.25, 19.15 (v.a. N), 21.40
“Must luik”
kl 12.10, 14.35, 17.05, 19.30 (v.a. N), 22.00
“Monoloogid” 3D
kl 19.45
Met Opera HD Live:
“Nixon Hiinas”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Rapuntsel”
3D eesti keeles: kl 14.00; L–P kl 11.30
2D eesti keeles: kl 12.30, 14.45, 17.00
“Sanctum” 3D
kl 21.00
“Gulliveri reisid” 3D
kl 11.45 (v.a. L–P), 16.30, 18.45
“Armastus ja teised uimastid” kl 21.30
“Printsess”
kl 19.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Rapuntsel” 
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45
“Sanctum”
kl 14.30, 17.00, 19.15; L–P kl 12.15
“Elusalt maetud”
kl 21.30
“Serge Gainsbourg -
Huligaani armastus”
kl 20.45
“Gulliveri reisid”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.45, 16.45, 18.45; L–P kl 12.45
“Koletised”
kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Kasiino Jack”
R kl 19.00; P kl 21.00
“Tappev vaheaeg”
R kl 21.00; P kl 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Megameel”
eesti keeles: kl 14.15
“Eilne öö”
kl 21.00
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 18.45
“Roheline vapsik”
kl 16.15
“Armastus ja teised uimastid”
kl 15.00
“Varietee”
kl 17.30
“Meie senine elu”
kl 20.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Turist”
kl 17.45
“Armastus ja teised uimastid” kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Must luik”
L–P kl  14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
R, E–K kl 11.40, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
N kl 11.40, 14.00, 16.30, 18.45, 21.30
“Tõeline visadus”
L–P kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45;
R, E–N kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45
“Minu liba-abikaasa”
L–P kl 12.05, 14.40, 18.00, 20.00;
R, E–T kl 14.30, 16.40, 19.00, 21.20;
K kl 13.00, 17.30, 19.40, 21.55;
N kl 12.10, 14.20, 16.20, 21.15
“Monoloogid” 3D
kl 18.00 (v.a. R); R kl 18.20
“Võitleja”
R kl 15.15, 19.10, 21.50;
L–P kl 15.30, 19.10, 21.50;
E–T kl 14.50, 19.30, 21.50;
K kl 19.30, 21.50; N kl 21.20
“Gulliveri reisid”
R kl 11.15, 16.20, 19.50;
L–P kl 11.30, 14.20, 16.00, 19.40;
E–K kl 16.00, 19.00;
N kl 12.00, 14.20, 16.00
“Musta nõia aasta”
L–P kl  22.15; R,E–K kl 22.00; N kl 22.10
“Ilus”
11.55(v.a. N)
“Kuidas sa tead”
R–P kl kl  21.40; E–T kl ,K kl 21.25;
N kl 21.10
“Sanctum” 3D
R kl 14.00, 16.25, 18.50, 21.15;
L–P kl  12.00, 16.25, 18.50, 21.15;
E–K kl 13.40, 16.25, 18.50, 21.15;
N kl 13.40, 16.25, 19.40, 21.15
“Kõige parem film” 3D
R kl 11.50, L–P kl  11.40;
E–N kl 11.30
“Kirjad inglile”
kl 16.50(v.a. N); N kl 16.40
“Mehaanik”
R kl 13.15, 20.00;
L–P kl  20.15, 22.10; E–T kl  12.45, 19.20; K kl 15.10, 19.20; N kl 14.40, 19.10
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles R kl 12.15, 14.20, 17.45;
L–P kl  11.45, 13.30, 15.40, 17.50;
E–T kl ,K kl 12.15, 14.20, 17.20;
N kl 12.15, 14.10, 16.45
vene keeles: L kl 11.15, 13.50;
R, E–K kl 12.30
“Turist”
L–P kl 13.20; R, E–K kl 14.40
“Võtaks vabalt”
esilinastus N kl 18.50
“Olen number neli”
esilinastus N kl 19.00
“Petised”
esilinastus N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Berit Teeäär,kuni 26.02   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, kuni 20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Druþba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Armastus”
Piret Rohusaar, kuni 04.03
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Happiness 0-100” Alver Linnamägi & Tõnu Tunnel, kuni 28.02                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Ðedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02  
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Hetked” Jaan Luige digiprintide näitus, kuni 25.02
“Puðkiniana” fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus”, kuni 26.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
Rauno Thomas Moss, kuni 05.03
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money”: mariaUNDmaria  Everything Counts In Large Amounts, kuni 13.03 
Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Piiri Liisa ja 100 Madonnat”, kuni 28.03
“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,
fotod, kuni 28.02
“Kihnu pulm” Mati Kose,
fotod, kuni 28.02
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Tuul II” Anne Parmasto, kuni 26.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“ME” Tartu Kõrgem Kunstikool meedia- ja reklaamikunsti osakonna ühisnäitus,
kuni 04.03
Rändnäitus “Hüvasti Charlie!”,
kuni 04.03
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad