Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
11.02 kl 19 “Avangardist”
12.02 kl 19 “Avangardist”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
11.02 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel”
11.02 kl 19 “Leekrüübe”
12.02 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
12.02 kl 19 “Kõik on täis”
13.02 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
13.02 kl 19 “Hiilgav!”
15.02 kl 12 “Piparkoogimehike”
15.02 kl 19 “Augustikuu”
16.02 kl 19 “Hirmus veretöö
Läänemerel”
16.02 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
17.02 kl 19 “Augustikuu”
17.02 kl 19 “Õitseng”
esimene lugemine
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
11.02 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
12.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
12.02 kl 12 “Metsakülad”
13.02 kl 12 “Nukumängu ABC”
13.02 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
15.02 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
16.02 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
17.02 kl 11 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.02 kl 19 “Teatrikomöödia”
12.02 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
12.02 kl 19 “Esimesed suudlused”
15.02 kl 19 “(H)ing”
Endla Noortestuudio, esietendus
16.02 kl 19 “(H)ing”
17.02 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
17.02 kl 19 “Põletus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.02 kl 19 “Maskiball”
11.02 kl 19 “Balletiõhtu”
Pärnu kontserdimajas
12.02 kl 13 “Silva” Pärnu kontserdimajas
12.02 kl 18 “Silva” Pärnu kontserdimajas
12.02 kl 19 “Balletiõhtu”
15.02 kl 19 “Nahkhiir”
16.02 kl 19 “Maskiball”
17.02 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
11.02 kl 19.30 hypekas: Eike Ülevain & Jaak Sapas + Kristiina Kapper
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
13.02 kl 19 “Vares”
17.02 kl 11 “Värviline kummut”
esietendus
17.02 kl 19 “Värviline kummut”
Tallinna 20, Saaremaa

NO99
11.02 kl 19 “(Untitled)”
12.02 kl 19 “(Untitled)”
14.02 kl 19 “(Untitled)”
16.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
17.02 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater
17.02 kl 19 “Boob teab”
Laitse Graniitvillas
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
11.02 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”
11.02 kl 19 “Tuulte pöörises”  
Märjamaa rahvamajas
14.02 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan”
Vanemuise väikeses majas
14.02 kl 19 “39 astet”
Vanemuise väikeses majas
16.02 kl 19 “39 astet”  
Jõgeva kultuurikeskus
17.02 kl 12 “Kaval-Ants ja
Vanapagan”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
11.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond” 
12.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond” 
15.02 kl 19 “Keskööpäike”
15.02 kl 19 “Homme näeme”
16.02 kl 19 “Keskööpäike”
16.02 kl 19 “Homme näeme”
17.02 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
17.02 kl 19 “Edu”
esietendus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
13.02 kl 12 “Siilipoeg avastab
maailma”
17.02 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
11.02 kl 19 “Stockmannid”
12.02 kl 14 “Maakad”
14.02 kl 18 “Hääled” Raadioteater,
kuuldemäng Ugala Teatri kohvikus
14.02 kl 19 “Maakad”
Eesti Draamateatris
15.02 kl 18 “Karlsson katuselt”
16.02 kl 13 “Karlsson katuselt”
17.02 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
11.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  
Tamsalu Kultuurimajas
12.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Lihula Kultuurimajas
14.02 kl 19 “Äärmiselt piinlik”   Rannu Rahvamajas
15.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Orissaare Kultuurimajas
16.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Kihelkonna Rahvamajas
17.02 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Kuressaare Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
11.02 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
11.02 kl 19 “Gorgo kingitus”
12.02 kl 12 “Detektiiv Lotte”
12.02 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”
12.02 kl 19 “Maetud laps”
Sadamateatris
13.02 kl 12 “Mowgli”
13.02 kl 16 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
15.02 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
16.02 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
17.02 kl 19 “Uinuv kaunitar”
17.02 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
15.02 kl 18 “Pal-tänava poisid”
16.02 kl 18 “Pal-tänava poisid”
17.02 kl 19 “Tarbetud inimesed”
Kärdla Kultuurikeskuses
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
11.02 kl 19 “Hedda Gabler”
12.02 kl 19 “Hedda Gabler”
14.02 kl 19 “Hedda Gabler”
15.02 kl 19 “Hedda Gabler”
16.02 kl 19 “Hedda Gabler”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus
17.02 kl 19  Juhan Viidingu laulude
õhtu OSA 2
Narva mnt 2, Tartu

Endla Jazzklubi
11.02 kl 21.30 Jazzliit: Lembit Saarsalu & Leonid Vintskevitš - Jazz for two
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
12.02 kl 19 “Hiina uusaasta”
13.02 kl 12 Perekontsert
“Loomade karneval”
13.02 kl 17 “Youth Winds Fest”
Noorteorkestrite paraad
14.02 kl 19 ELIITkontserdid / A.-L. Bezrodny, H.-D. Varema, R. Taal
15.02 kl 19 Noored talendid:
Lukas, Leivategija, Štšura
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
17.02 kl 19 “Kriisiaja laulud”
Erkki Otsman (laul), Tiit Lauk (pill) ja
Loone Ots (jutt)
Estonia pst 4, Tallinn

Geneva keskus
12.02 kl 18 Jazzliit: Lembit Saarsalu & Leonid Vintskevich - Jazz for two
Võidu pst 2, Narva

Jõhvi kontserdimaja
12.02 kl 17 “Sõprusest armastuseni...” Hanna-Liina Võsa
Pargi 40, Jõhvi

Kumu Auditoorium
11.02 kl 19 Muusikafestival
“Täiuslik vaikus”
12.02 kl 19 Muusikafestival
“Täiuslik vaikus”
13.02 kl 19 Muusikafestival
“Täiuslik vaikus”
Weizenbergi 34 / Valge 1 , Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus
11.02 kl 19 Rein Rannap
“Nagu öö ja päev”
Talinna tn. 6, Kuressaare

Kuressaare Linnateater
11.02 kl 19 Juhan Viidingu laulude
õhtu OSA 2
Tallinna 20, Saaremaa

Lokaal Sumin
11.02 kl 21 Kontsertsari
“Kvaliteetaeg” - Maarja-Liis Ilus
14.02 kl 21 Kontsertsari
“Kvaliteetaeg” - Koit Toome
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
13.02 kl 16 Muusikafestival
“Täiuslik vaikus”
Pikk tn. 26, Tallinn

NO99
11.02 kl 22 Jazzklubi: Phlox
12.02 kl 22 Talvejazz 2011:
Donkey Monkey (Prantsusmaa-Jaapan)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
17.02 kl 20.15 A. Le Coq Live Eesti Muusikaauhinnad 2011 gala
Estonia pst 9, Tallinn

Pärimusmuusika
Aida kohvik
16.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi & Tudengijazz 2011 - Painters Job, MaiGroup, Nina Höynälä Group
Tasuja pst. 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
16.02 kl 19 Rein Rannap
“Nagu öö ja päev”
Aida 4, Pärnu

Rock Caf?
11.02 kl 21 Naapurivisa:
Apulanta(Fin), Psychoterror, Herra Ylppö&Ihmiset (Fin), Id Rev
12.02 kl 21 Propeller + Loits
13.02 kl 19 Tšernõi Kofe (RUS)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
16.02 kl 19 Noored talendid:
Lukas, Leivategija, Štšura
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
14.02 kl 19 Peedu Kass - Mart Soo
Teatri väljak 3, Tallinn

Türi Kultuurimaja
12.02 kl 16 ELIITkontserdid / A.-L. Bezrodny, H.-D. Varema, R. Taal
Hariduse 1, Türi

Vanalinnastuudio Jazziklubi
12.02 kl 22 Donkey Monkey (Prantsusmaa-Jaapan) / Talvejazz 2011
Sakala 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
11.02 kl 19 “Hiina uusaasta”
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
12.02 kl 17 Saksofonikvartett SaxEst / Meistrite Akadeemia
Mere pst 5, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
17.02 kl 19 ELIITkontserdid:
Leonora Palu, Age Juurikas
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Gulliveri reisid”
R, E–N kl 13.00, 15.00, 17.15, 19.15,
21.15 (v.a. N);
L–P kl 13.00, 15.00, 17.00, 21.30
“Kusagil”
R, E–N kl 14.30, 20.45; L–P kl 19.15, 21.15
“Kuidas sa tead”
R, T–N kl 12.00, 16.15, 21.30;
L–P kl 12.00, 16.45, 20.45; E 12.20, 18.00, 21.30
“Sanctum”
R, T–K kl 15.15, 19.35, 21.45;
L–P kl 14.30, 19.35, 21.45; E kl 16.15, 21.45;
N kl 15.15, 17.25, 21.45
“Kirjad Inglile”
kl 19.00
“127 tundi”
R, T–N kl 16.30, 18.30; L–P kl 15.15, 17.15
“Mehaanik”
kl 20.00, 22.00
“Meie senine elu”
kl 15.30, 17.45 (v.a. N)
“Varietee”
R–P, T–N kl 12.30
E 12.00
“Rapuntsel”
eesti keeles: kl 12.15, 14.15; L–P kl 16.20
“Turist”
kl 13.25
“Must luik”
L–P kl 18.30; N kl 17.45
“Võtaks vabalt”
E kl 20.30
“Tõeline visadus”
N kl 19.35
“Minu liba–abikaasa”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 17.10 (v.a. E)
“Rapuntsel” 3D
eesti keeles: kl 11.50, 14.10, 17.00, 18.00; L–P kl 14.05;
vene keeles: kl 11.45 (v.a. P), 14.25, 16.55;
“Meie senine elu”
kl 16.00, 22.20
“Kuninga kõne”
kl 12.05, 14.45, 19.15 (v.a. N, E), 21.55
“Varietee”
kl 16.35
“Mehaanik”
kl 17.30, 19.40 (v.a. L, N), 21.50 (v.a. P, E)
“Printsess”
kl 14.20
“127 tundi”
kl 14.55, 19.55, 22.05
“Sanctum” 3D
kl 14.15 (v.a. P), 19.20 (v.a. L, N), 21.30, 22.10
“Kõige parem film” 3D
kl 12.20 (v.a. N), 20.30, 22.15 (v.a. L)
“Kuidas sa tead”
kl 12.15, 17.20
“Biutiful”
kl 14.00 (v.a. N), 21.40
“Musta nõia aasta”
kl 11.55, 19.10, 21.25
“Gulliveri reisid” 3D
kl 11.30, 15.00 (v.a. N), 16.45, 19.00, 19.25; L–P kl 16.30
“Cubaton”
kl 13.50, 20.45
“Armastusemüür”
kl 11.40, 18.30
“Võtaks vabalt”
E kl 19.15, 21.45
“Aus mäng”
kl 11.35 (v.a. N), 17.00 (v.a. N), 19.20
“Võitleja”
kl 12.10, 14.40, 19.30 (v.a. N, E),
22.00 (v.a. E); E kl 22.15
“Minu liba-abikaasa”
E kl 17.10, 19.45
“Tõeline visadus”
eellinastus: P kl 21.45
“Must luik”
eellinastus: L kl 19.35
Met Opera HD Live:
“Nixon Hiinas”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Kõrbelill”
kl 21.30
“Rapuntsel”
3D eesti keeles: kl 14.00 (v.a. K);
2D eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 19.15
“Sanctum” 3D
kl 21.00 (v.a. K)
“Gulliveri reisid” 3D
kl 11.45 (v.a. K), 16.30, 18.45 (v.a. L)
“Armastus ja teised uimastid” kl 16.45
Met Opera HD Live:
“Nixon Hiinas”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Rapuntsel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. L);
L–P kl 11.45
“Sanctum”
kl 14.30, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.15
“Elusalt maetud”
kl 21.00 (v.a. L)
“Serge Gainsbourg -
Huligaani armastus”
kl 20.45
“Gulliveri reisid”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.45, 16.45, 18.45; L–P kl 12.45
Met Opera HD Live:
“Nixon Hiinas”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud!
“Megameel”
eesti keeles: kl 14.15
“Eilne öö”
kl 20.30
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 19.00
“Jõulupuud”
kl 16.15
“Koletised”
kl 18.30
“Roheline vapsik”
kl 14.00
“Armastus ja teised uimastid”
kl 16.30, 21.15
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai
NB! Kino Mai on
esmaspäeviti suletud!
“Tappev vaheaeg”
kl 18.00
“Kiirem”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Berit Teeäär, 16.02–26.02
“Soe tuba” Kaarel Eelma, kuni 12.02   
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Käpikud ja sõrmikud”, 17.02–20.03
“Slovakkia kaasaegne klaasikunst”,
kuni 10.04
“Družba narodov ehk rahvaste sõprus” Eesti, Läti, Leedu keraamika,
kuni 10.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
Piret Rohusaar, kuni 04.03
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Happiness 0-100” Alver Linnamägi & Tõnu Tunnel, 16.02–28.02
“Inimarengu aruanne osa II”
Andrus Joonas & Siram, kuni 14.02                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02  
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Valguse värvid” Valguse motiiv maailmasõdade vahelises eesti kunstis,
kuni 05.06
“Armastuse, mitte raha pärast”
Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Puškiniana” fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus”, kuni 26.02 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
Rauno Thomas Moss, kuni 05.03
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Money,Money,Money”: mariaUNDmaria  Everything Counts In Large Amounts, 17.02–13.03
“Raha” Money,Money,Money:
Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 
Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum
“Koos kasvamine” Maaja Kalle
waldorf- ja käsitöönukkude näitus
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,
fotod, kuni 28.02
“Kihnu pulm” Mati Kose,
fotod, kuni 28.02
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Tuul II” Anne Parmasto, kuni 26.02
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“ME” Tartu Kõrgem Kunstikool meedia- ja reklaamikunsti osakonna ühisnäitus,
kuni 04.03
Rändnäitus “Hüvasti Charlie!”,
kuni 04.03
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad