Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
04.02 kl 19 “Avatar”
05.02 kl 20 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
04.02 kl 19 “Vombat”
04.02 kl 19 “Pulmad”
05.02 kl 19 “Hiilgav!”
05.02 kl 19 “Aabitsa kukk”
06.02 kl 19 “Kirsiaed”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
04.02 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
05.02 kl 12 “Ise, ise ka!”
06.02 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”, esietendus
06.02 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
04.02 kl 19 “Teatrikomöödia”
05.02 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
05.02 kl 19 “Esimesed suudlused”
Türi kultuurimajas
Keskväljak 1, Pärnu

 Estonia
04.02 kl 19 “Luikede järv”
05.02 kl 19 “Cosi fan tutte”
06.02 kl 17 “Kolm musketäri”
Estonia pst 4, Tallinn

NO99
04.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
05.02 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
04.02 kl 19 “39 astet”
04.02 kl 19 “Eikellegimaa”
04.02 kl 19 “Mina, naine”  

Viimsi huvikeskuses
05.02 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
05.02 kl 19 “Täismäng”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.02 kl 19 “Hecuba pärast”
04.02 kl 19 “Meie, kangelased”
04.02 kl 19 “Suur mees juba”
05.02 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
05.02 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond” 
05.02 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn

Ugala Teater
04.02 kl 11 “Limpa ja mereröövlid”  Paide kultuurikeskuses
04.02 kl 19 “Meeste kodu”
05.02 kl 14 “Grace ja Glorie”
05.02 kl 19 “Meeste kodu”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
04.02 kl 19 “Puhastus”
teatri väikses majas
04.02 kl 19 “Evita”
05.02 kl 19 “Kaos”
06.02 kl 16 “Nukitsamees”
teatri väikses majas
06.02 kl 19 “Gorgo kingitus”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
07.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
08.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
09.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
10.02 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena keskus
07.02 kl 19 JÄÄÄÄR 20, lisakontsert
10.02 kl 19 Bonzo “End otsides”
Narva mnt 2, Tartu

Estonia kontserdisaal
04.02 kl 19 Bella Hristova ja
Dima Slobodeniouk
05.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestivali lõppkontsert: Bach ja pojad
10.02 kl 19 Nikolai Rimski-Korsakov “Tsaari mõrsja”
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
08.02 kl 19 “Muusika läbi pisarate”
Estonia pst 4, Tallinn

Haanja Rahvamaja
06.02 kl 16 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär 
Haanja

Haapsalu Kultuurikeskus
10.02 kl 19 Juhan Viidingu laulude õhtu: osa 2
Posti 3, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
10.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,
ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang
Pargi 40, Jõhvi

Maarja-Magdaleena Gild
10.02 kl 18 “Sõnade ja sõrmedega”, Cätlin Jaago & Piret Päär
Uus tn 5, Pärnu

Mustpeade Maja
04.02 kl 19 XXII barokkmuusikafestival: Ensemble La Fenice
Pikk tn 26, Tallinn

NO99
04.02 kl 22 Jazzklubi:
Pistol nr 9 (Eesti-Taani)
Sakala 3, Tallinn
Pärimusmuusika

Aida kohvik
09.02 kl 20 Viljandi Jazziklubi
esitleb: Lembit Saarsalu &
Leonid Vintskevitsh (RUS)
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
04.02 kl 19 KontsertJazz:
“Nõiutud veerandtunnid”
Palad Tanel Rubeni uuelt CD-lt
09.02 kl 19 “Hiina uusaasta”,
ansambel Yue Ran Ran (Peking), meister Zhang Shangmini võitluskunstide trupp Weifang
Aida 4, Pärnu

Raekelder
05.02 kl 19 Pistol nr 9
Tallinna 2, Kuressaare

Rakvere pangamaja
04.02 kl 19 “Ibeeria”,
Maria Rääk (koreograafia, tants, löökpillid), 
Kristo Käo (kitarr, löökpillid),
Reigo Ahven (löökpillid, basskitarr)
Turu plats 2, Rakvere

 KINO

Cinamon Tartu 
“Kuidas sa tead”
R, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;
L–P kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.15

“Sanctum”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.30

“Kirjad Inglile”
R, E–N kl 21.15;
L–P 20.35

“127 tundi”
kl 19.35, 21.45

“Mehaanik”
kl 13.00, 15.15, 19.50 (v.a N), 22.00

“Meie senine elu”
kl 17.15

“Varietee”
kl 14.45

“Rapuntsel” eesti keeles:
R, E–N 12.00, 14.05, 17.45;
L–P 12.00, 14.15, 16.20

“Armastus ja teised uimastid”
R, T, K kl 18.30;
L–P kl 17.30;
E, N kl 19.15

“Turist”
R–L kl 12.30, 19.00;
P–N kl 12.30

“Üks mu sõber”
R, E–N kl 16.15;
L–P kl 18.25

“Gulliveri reisid”
N kl 20.00
Turu 2, Tartu
Forum Cinemas Astri         

“Megameel”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: L–P kl 12.30

“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 16.45, 19.00 (v.a E), 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
E kl 19.00

“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 20.45

“Rapuntsel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45

“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 14.30

“Sanctum”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30;
L–P kl 12.30
Tallinna mnt 41, Narva
Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud.

“Megameel”
eesti keeles: kl 14.00

“Eilne öö”
kl 16.00

“Kasiino Jack”
kl 18.00

“Kusagil”
kl 20.30

“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 14.30, 18.45

“Jõulupuud”
kl 21.00

“Koletised”
kl 16.45
Pärnu mnt 45, Tallinn
kino sõprus

“Mr Nobody”
L-P kl 14.00

“Paljad luud”
kl 17.00, 12.00, kl 21.00,
E kl 22.00

“Banksy: elevant kingipoes”
kl 19.00, E 20.00

“Hetkede vabrik”
kl 20.00

BFM esitleb: “Sõpruse filmikool – olen uudishimulik, kollane”
E kl 17
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Soe tuba”,
Kaarel Eelma, kuni 12.02   
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Piret Rohusaar,
kuni 04.03
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Inimarengu aruanne osa II”,
Andrus Joonas & Siram,
kuni 14.02                
Hobusepea 2, Tallinn

Kondase Keskus
“Iseõppinud kunstniku
Antonina Kivimaa maalinäitus”,
kuni 27.02  
Püsiekspositsioon:
Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.–20. saj Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanekud:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Pirita VabaAjaKeskus
“Puðkiniana”,
fotonäitus, kuni 24.02
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Pärnu Rakenduskunsti Ühingu aastanäitus,
kuni 16.02 
Nikolai 27, Pärnu
Pärnu

LINNAGALERII RAEKOJAS
Rauno Thomas Moss,
09.02–05.03
Uus tn 4, Pärnu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”,
Kaljo Põllu graafika,
kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kihnu Ljõnnud”,
Mark Soosaare fotod,
kuni 28.02
“Kihnu pulm”,
Mati Kose fotod,
kuni 28.02
“Omadega mäel”,
Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
“Elu keerises”,
Tatjana Kutsjuba digigraafikanäitus, kuni 04.02
“Elutants e värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli kultuuripealinna”,
Andrus Kasemaa juubelinäitus,
kuni 04.02
“Tähelepanek ja tõlgendus”,
Inari Krohni graafikanäitus,
kuni 04.02
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad