Varul Vilgerts Smaliukas tegutseb Baltikumis VARULi nime all

Äritegevuse nõustamisele spetsialiseerunud advokaadibüroo Varul Vilgerts Smaliukas tegutseb edaspidi ühise nime VARUL all üle kogu Baltikumi.

24. jaanuaril 2011 teatas Advokaadibüroo Varul Vilgerts Smaliukas Leedu kontori ning Leedus tegutseva Advokaadibüroo Devyžis & Partners WILL ühinemisest.  

„Aasta tagasi rajatud äritegevuse nõustamisele keskendunud advokaadibüroode võrgustik on astunud olulise sammu oma positsiooni tugevdamiseks Leedus, mille eesmärk on luua Baltikumi üks tugevamaid advokaadibüroosid," ütles Advokaadibüroo VARUL Eesti kontori juhtivpartner Helmut Pikmets. Järgmiseks sammuks sai advokaadibüroo nimemuutus, milleks on nüüd VARUL.

„VARULi nimi oli juba varasemalt osa kõigi kolme büroo tähiseks olnud nimest. Büroode suuremat integreerumist arvestades oli tegemist ühise otsuse ja loomuliku sammuga büroo arengus,“ rääkis Pikmets nimevaliku tagamaadest.

Advokaatide arvu poolest kuulub VARUL Baltikumi viie suurima hulka, 
Büroo kolmes Balti kontoris jätkab tööd kokku kuuskümmend viis advokaati ja juristi. Peale büroode ühinemise Leedus on uuenduseks vandeadvokaatide Leonid Tolstovi, Martin Tamme ja Vaido Põldoja liitumine Eesti kontori partneriteringiga.

„Oleme ühendanud oma pädevuse, kogemuse ja potentsiaali, et laiendada büroo õigusteenuste portfooliot ning tagada meie klientidele kõrgeim kvaliteedistandard. Ühine nimi VARUL on märk meie ühtsest tegevusest Balti riikides,” selgitas partner ja advokaat Marius Devyžis.

Leedu kontori juhtivpartneri Robert Juodka sõnul on uuenenud büroo seadnud eesmärgiks tihendada veelgi koostööd rahvusvaheliste ettevõtetega, kes otsivad Baltikumi haardega õigusnõustajaid. „Me oleme kogenud kasvavat nõudlust sellealase õigusnõu järele nii välismaa kui ka nende Balti riikide ettevõtete seas, kes on laiendanud oma tegevust naaberturgudele,” märkis Juodka.

Tasub teada

Advokaadibürool VARUL on kontorid Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses.
Büroo on spetsialiseerunud kohalike ja rahvusvaheliste klientide nõustamisele kõigis äriõiguse valdkondades.
Mainekad rahvusvahelised õigusturuülevaated on hinnanud kõrgelt VARULi kogemust klientide nõustamisel ühinguõiguse, ühinemiste ja ülevõtmiste, finants- ja pangandusõiguse, pankrotiõiguse ja restruktureerimise, era- ja avaliku sektori koostööprojektide, kinnisvara- ja ehitusõiguse ning maksuõiguse valdkonnas.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Valdkonna tööpakkumised

MERKO otsib raamatupidamise osakonda RAAMATUPIDAJAT

Merko Ehitus Eesti AS

18. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad