Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
15.01 kl 19 “Avatar”
20.01 kl 19 “Avatar”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
14.01 kl 19 “Kirsiaed”
14.01 kl 19 “Kõik on täis”
15.01 kl 19 “Augustikuu”
15.01 kl 19 “Grönholmi meetod”
16.01 kl 19 “Pulmad” esietendus
16.01 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
18.01 kl 12 “Varastatud oranž
jalgratas”
18.01 kl 19 “Pulmad”
18.01 kl 19 “Aabitsa kukk”
19.01 kl 19 “Eesti matus”
20.01 kl 19 “Augustikuu”
20.01 kl 19 “Panso”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
14.01 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
15.01 kl 12 “Klaabu”
16.01 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
18.01 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
19.01 kl 11 “Kiki ja Miki”
20.01 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
15.01 kl 19 “Põletus”
19.01 kl 19 “Röövlitütar Ronja”
20.01 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
20.01 kl 19 “Teatrikomöödia”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
14.01 kl 19 “Silva”
15.01 kl 19 “Metshaldjas
(La Sylphide)”
16.01 kl 17 “Silva”
16.01 kl 17 “Balletiõhtu” Ugala teatris
18.01 kl 19 “Giselle”
19.01 kl 19 “Suveöö unenägu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
19.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad
20.01 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
20.01 kl 19 “Isa” Vene Kultuurikeskuses
Tallinn

NO99
14.01 kl 19 “(Untitled)”
15.01 kl 19 “(Untitled)”
17.01 kl 19 “(Untitled)”
19.01 kl 19 “Võtame uuesti!”
20.01 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

PolygonTeater
20.01 kl 19 “Boob teab” esietendus   
Laitse Graniitvillas
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
14.01 kl 19 “Papagoide päevad”
14.01 kl 19 “Tuulte pöörises”
17.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Vanemuine väikeses majas
17.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Sadamateatris
18.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
19.01 kl 19 “Meie, mehed “ Ugalas
20.01 kl 19 “Täismäng”
20.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
14.01 kl 19 “Härra Biedermann ja
tulesüütajad”
14.01 kl 19 “Nõks”
15.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
15.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
17.01 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
17.01 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
18.01 kl 19 “Hecuba pärast”
18.01 kl 19 “Suur mees juba”
19.01 kl 19 “Suur mees juba”
19.01 kl 19 “Hecuba pärast”
20.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.01 kl 19 “Suur mees juba”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
18.01 kl 19 “Identiteet” Kinos Ekraan
Magasini 5, Tartu

Teoteater
16.01 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
17.01 kl 19 “Kõik (s)ängis”
20.01 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
14.01 kl 13 “Karlsson katuselt”
14.01 kl 19 “Grace ja Glorie”
15.01 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
16.01 kl 17 “Balletiõhtu - „Who Cares? ja “Phaidra“
17.01 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Vanemuises
20.01 kl 19 “Jürka”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
17.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Võru Kultuurimajas Kannel
18.01 kl 19 “Püha müristus”
Vastemõisa Rahvamajas
19.01 kl 19 “Kihluspidu”
Antsla Kultuurikeskuses
20.01 kl 19 “Minu sõbratar
Maksuamet”
Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehras)
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
14.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
14.01 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
14.01 kl 19 “Memory 2011”
15.01 kl 12 “Memory 2011”
15.01 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
15.01 kl 19 “Memory 2011”
16.01 kl 12 “Mowgli”
16.01 kl 16 “Maetud laps”
Sadamateatris
16.01 kl 19 “Madame Butterfly”
teatri väikeses majas
18.01 kl 19 “Evita”
18.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris
19.01 kl 19 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
19.01 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
20.01 kl 19 “Giselle”
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
14.01 kl 19 “Idioodid”
15.01 kl 19 “Idioodid”
17.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
18.01 kl 19 “Aasta hiljem :
King Kong ja teised pisiasjad”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
20.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“
esietendus
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Endla Jazzklubi
15.01 kl 21.30 Jazzliit:
Brian Melvin & East-West Project
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
16.01 kl 16 “Tallinna
Muusikakeskkooli gala”
Esinevad TMKK parimad solistid ja
kammeransamblid
20.01 kl 19 Franz Liszti
Kammerorkester (Ungari)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
15.01 kl 17 Elena Stepanenko ja
Evgeni Petrosjan
Pargi 40, Jõhvi

Kirjanike Maja
16.01 kl 19 Tane Mahuta - Maaema väelauludele pühendatud kontsert
Harju tn 1, Tallinn

Kloostri Ait
14.01 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)  
15.01 kl 20 Vladimir Võssotski (klaver)
Vene 14, Tallinn

Kukruse mõis
14.01 kl 19 Kontsertjazz
Margus Kappel
Kukruse 20, Kukruse küla, Kohtla vald

Kullamaa kultuurimaja
20.01 kl 19 Rein Rannapi klaveriõhtu “Sõrmepalavik”
Kullamaa, Läänemaa

Lokaal Sumin
14.01 kl 21 PS Troika
15.01 kl 21 Liisi Koikson
Turu tn. 21, Tartu

Mooste mõis
14.01 kl 19 “Aafrika rütmid II”
Ndioba Gueye (Senegal),
Issa Dembele (Burkina Faso)
Mooste mõis, Põlvamaa

Mustpeade Maja
16.01 kl 19 “Salong. Jerusalem 1948” Juudi rahvamuusika
Sofia Rubina (vokaal),
Andre Maaker (kitarr),
Julia Anstal (flööt),
Ara Jaralnjan (kontrabass),
Aleksandra Anstal (löökpillid)
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
15.01 kl 19 Orthodox Singers - Svjatki
Niguliste 3, Tallinn

NO99
14.01 kl 22 Jazzklubi: Tape That
Sakala 3, Tallinn

Oru Külakeskus
16.01 kl 15 “Aafrika rütmid II”
Ndioba Gueye (Senegal),
Issa Dembele (Burkina Faso)
Oru, Kose vald

Puhas Kuld
14.01 kl 22 Kassidele Iirised
19.01 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Introduction 5
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
19.01 kl 19 Franz Liszti
Kammerorkester (Ungari)
Aida 4, Pärnu

Rakvere
Teatri Jazzukohvik
14.01 kl 21.30 Jazzliit:
Ain Agan & Oleg Pissarenko
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
14.01 kl 21 Metsatöll /
Tharaphita / Kurjam
15.01 kl 20 “J.M.K.E. 25. juubel”
Turist, Psychoterror, Monstercöuq,
Jaan Pehk, Vaiko Eplik, Ivo Uukkivi,
Tõnu Trubetsky jpt
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rock & Roll Heaven
15.01 kl 21 Metsatöll /
Tharaphita / Kurjam
Tiigi 76A, Tartu

Tartu Linnamuuseum
15.01 kl 19 ELIITkontserdid /
Olga Voronova, Mati Mikalai
Narva mnt. 23, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
16.01 kl 16 Elena Stepanenko ja
Evgeni Petrosjan
Vanemuise 6, Tartu

Viitina mõis
15.01 kl 16 “Aafrika rütmid II”
Ndioba Gueye (Senegal),
Issa Dembele (Burkina Faso)
Viitina mõis, Rõuge vald

Vilde lokaal ja kohvik
19.01 kl 19 “AveNue”
bändi juubelikontsert
Aleksandr Kotler (Tel-Aviv, Iisrael),
Vladimir Tšerdakov (Narva, Eesti) ja
Kirill Adõlin (Narva, Eesti)
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
14.01 kl 19 Cätlin Jaago & Piret Päär -Sõnade ja sõrmedega 
Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Armastus ja teised uimastid”
kl 12.30 (v.a. L, P), 15.00 (v.a. E), 19.30 , 21.45; E kl 14.50; L–P kl 17.15
“Roheline vapsik”
kl 19.15, 21.35 (v.a. N); N kl 12.15, 14.45
“Polli päevikud”
kl 20.30
“Turist”
kl 13.00 (v.a. E), 15.30 (v.a. E), 17.40,
19.50 (v.a. N), 22.00; E kl 12.45
“Üks mu sõber”
kl 14.45 (v.a. N), 16.30, 18.45
“Eilne öö”
kl 21.00
“Tron: Pärand”
kl 13.15
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 17.05
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 18.15
“Megameel”
eesti keeles: kl 17.15 (v.a. L–P);
L–P kl 12.00, 14.05
“Kolm järgmist päeva”
kl 15.45 (v.a. N)
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond”
kl 14.05 (v.a. L–P); L–P kl 12.30
“Madame Bovary”
E kl 15.00
“Meie senine elu”
N kl 19.45
“Varietee”
N kl 21.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Turist”
kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.10;
L–P kl 14.50
“Tron: Pärand” 3D
kl 12.10, 15.15, 18.30, 21.30
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”
kl 13.50, 18.45
“Üks mu sõber”
kl 13.30, 17.40, 19.50, 22.05
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 11.35, 15.40
“Megameel” 3D
eesti keeles: kl 14.50;
vene keeles: kl 12.20
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
kl 17.30, 20.20
“Tappev vaheaeg”
kl 11.40, 16.30, 21.10
“Kasiino Jack”
kl 16.50
“Jõulupuud”
kl 12.35, 17.20 (v.a. T), 19.40 (v.a. E, T), 21.50 (v.a. E)
“Eilne öö”
kl 14.40
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.10 (v.a. N),
21.40 (v.a. N)
“Roheline vapsik” 3D
12.00, 15.00, 18.15 (v.a. N), 21.15
“Kusagil”
kl 11.55, 14.30, 19.20, 21.45
“Armastus ja teised uimastid”
kl 11.50, 14.25, 16.55 (v.a. T),
19.25 (v.a. T, N), 22.00
Met Opera HD Live:
“Tütarlaps Läänest”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Tron: Pärand” 3D
kl 21.30
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: kl 12.45
“Kõrbelill”
kl 19.00
“Tappev vaheaeg”
kl 17.00
“Pidurdamatu”
kl 14.45, 21.45
“Roheline vapsik” 3D
12.30, 15.30, 18.30 (v.a. T–K)
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Megameel” 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: L–P kl 12.30
“Turist”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45 (v.a. T), 19.00 (v.a. P, T), 21.15 (v.a. E)
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.45; P kl 19.00; E kl 21.15
“Tron: Pärand”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 16.15, 18.45
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond “ 3D
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00
“Jõulupuud”
kl 16.30, 18.30, 20.45; L–P kl 12.00
“Luba mind sisse”
kl 13.45, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos
NB! Kino Kosmos on
esmaspäeviti suletud
“Megameel”
eesti keeles: kl 15.00
“Skyline - ära vaata üles”
kl 14.00
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 20.15
“Järgmised kolm päeva”
kl 18.00, 20.30
“Elusalt maetud”
kl 16.00
“Söö, palveta, armasta”
kl 17.30
Pärnu mnt 45, Tallinn

Kannel
“Saatan”
L–P kl 19.00; K kl 20.00
“Megameel”
L, P, K kl 17.00; K kl 18.30
Liiva 13, Võru

Solaris kino
“Roheline vapsik”
kl 13.45(v.a. E), 16.30 (v.a. E),
19.15 (v.a. E), 22.00 (v.a. E);
E kl 13.30, 16.15, 19.00
“Armastus ja teised uimastid”
kl 12.00, 16.20, 18.45, 21.15 (v.a. E, K, N); K kl 21.45; N kl 22.00
“Kusagil”
kl 15.15, 17.30 (v.a. E), 19.40 (v.a. E, K), 21.45 (v.a. E, K, N); N kl 13.00, 22.10;
E kl 17.20, 19.30; K kl 19.45, 22.10
“Turist”
kl 14.30, 16.45, 19.15 (v.a. N),
21.30 (v.a. E)
“Tron. Pärand”
kl 12.45 (v.a. N), 15.00 (v.a. L, P), 18.30 (v.a. K, N), 21.10 (v.a. E,N);
K kl 19.40; N kl 21.15
“Jõulupuud”
kl 12.15 (v.a. E); E kl 12.10
“Pähklipureja” 3D
Vene keeles: kl 11.45, 14.00, 16.15
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
kl 17.00 (v.a. E, K, N), 19.30 (v.a. N), 21.40 (v.a. E,N); N kl 14.20, 20.45;
“Kasiino Jack”
kl 21.50 (v.a. E, K);
E kl 16.50 K kl 22.00
“Megameel”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. E),
13.00 (v.a. N), 17.30;
E kl 11.15; N kl 13.45; L–P kl 14.15
“Polli päevikud”
kl 14.20 (v.a. E, N), 19.10(v.a. E, K, N);
E kl 14.10, 19.00; N kl 16.30; K kl 17.00
“Narnia kroonikad.
Koiduränduri teekond “
kl 11.30 (v.a. N), 13.50 (v.a. L,P);
N kl 12.40; L–P kl 15.10
“Kuninga kõne”
esilinastus: N kl 19.15
“Varietee”
esilinastus N kl 19.00
“Meie senine elu”
esilinastus N kl 18.45
“Rapuntsel” esilinastus
eesti keeles: N kl 18:30;
vene keeles:  N kl 18:15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
kuni 15.01 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, 17.01–29.01
“Koertenäitus” Edith Karlson,
kuni 15.01  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Scripta manent IV”
Rahvusvaheline
köitekunstinäitus, kuni 09.01
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,
kuni 28.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Urbans - unio mystica” Mall Nukke, 19.01–31.01
“Guts´n´Roses” Mihkel Kleis,
kuni 17.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13 x Valter” 13 Edgar Valteri
toredat pilti, kuni 31.01
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Meelemaastikke sõrmede
kaudu”, kuni 30.01 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”,
kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”,
“Nukuteatri ajalugu Eestis”,
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,
“Maailma nukkude saal”,
“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus
“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01
Merivälja tee 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika”, kuni 29.01 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu
Linnagalerii Raekojas
“In Graafika”, kuni 29.01
Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Raha” Money,Money,Money:
Tanel Rannala ja Mart Raun, 20.01–13.02
“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
„Tartu kunstnike aastalõpu näitus”,
kuni 16.01
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02
“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”
Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02
“Tähelepanek ja tõlgendus”
Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Prysmian Group Baltics AS

01. august 2018

Uudised

Tööriistad