Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
17.12 kl 19 “Kirsiaed”
17.12 kl 19 “Kõik on täis”
17.12 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”
18.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
18.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
18.12 kl 19 “Aabitsa kukk”
19.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
19.12 kl 19 “Eesti matus”
19.12 kl 19 “Panso”
21.12 kl 12 “Piparkoogimehike”
21.12 kl 19 “Augustikuu”
21.12 kl 19 “Grönholmi meetod”
22.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
22.12 kl 19 “Hiilgav!”
22.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
23.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
23.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
17.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
17.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
17.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
17.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
18.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”
18.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
18.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”
18.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
18.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
19.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
19.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”
19.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
19.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”
19.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
21.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
21.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
21.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”
21.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
21.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
22.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
22.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
22.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
22.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”
23.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
23.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”
23.12 kl 17 “12 kinki jõuluvanale”
23.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
17.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
17.12 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
17.12 kl 19 “Algus”
18.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
18.12 kl 19 “Teatrikomöödia” esietendus
19.12 kl 19 “Tiramisu”
20.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
20.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
21.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
21.12 kl 19 “Algus”
22.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
17.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
17.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
17.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
17.12 kl 19 “Pähklipureja”
18.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”
18.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
18.12 kl 19 “Tuhkatriinu”
19.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”
19.12 kl 12 “Pähklipureja”
19.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
19.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”
19.12 kl 17 “Pähklipureja”
21.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
21.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
21.12 kl 19 “Silva”
22.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
22.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
22.12 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
19.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad
20.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad
21.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

NO99
18.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
20.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
21.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
22.12 kl 19 “Võtame uuesti!”
Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine
17.12 kl 11 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
17.12 kl 14 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
18.12 kl 11 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
18.12 kl 14 “Martsipanilugu”
algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel
Vene 6, Tallinn

Rakvere Teater
17.12 kl 11 “Väike mukk”
17.12 kl 15 “Väike mukk”
17.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
18.12 kl 11 “Väike mukk”
18.12 kl 15 “Väike mukk” 
18.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
20.12 kl 11 “Väike mukk”
20.12 kl 15 “Väike mukk”
21.12 kl 11 “Väike mukk”
21.12 kl 15 “Väike mukk”
21.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
22.12 kl 11 “Väike mukk”
22.12 kl 15 “Väike mukk”
22.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
23.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
17.12 kl 19 “Suur mees juba”
17.12 kl 19 “Hecuba pärast”
18.12 kl 19 “Suur mees juba”
18.12 kl 19 “Hecuba pärast”
20.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
20.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
21.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
21.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
22.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
22.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn

Teoteater
18.12 kl 12 “Tädi Fantaasia”
18.12 kl 12 “Päästke jõulud”
18.12 kl 15 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
19.12 kl 12 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
19.12 kl 15 “Päästke jõulud”
Kultuurikeskuses Lindakivi
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
17.12 kl 10 “Isa talveuni”
17.12 kl 13 “Isa talveuni”
17.12 kl 19 “Helesinine vagun”
18.12 kl 11 “Isa talveuni”
18.12 kl 13 “Isa talveuni”
18.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
21.12 kl 10 “Isa talveuni”
21.12 kl 13 “Isa talveuni”
21.12 kl 16 “Isa talveuni”
22.12 kl 10 “Isa talveuni”
22.12 kl 13 “Isa talveuni”
22.12 kl 16 “Isa talveuni”
22.12 kl 19 “Jürka”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
17.12 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
17.12 kl 19 “Helisev muusika”
17.12 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
18.12 kl 12 “Helisev muusika”
18.12 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
18.12 kl 19 “Evita”
19.12 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
19.12 kl 16 “Paanika” Sadamateatris
19.12 kl 19 “Evita”
21.12 kl 12 “Helisev muusika”
21.12 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
21.12 kl 19 “Helisev muusika”
22.12 kl 12 “Helisev muusika”
22.12 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
22.12 kl 19 “Helisev muusika”
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
17.12 kl 19 “Idioodid”
18.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”
19.12 kl 19 “Idioodid”
20.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”
21.12 kl 19 “Idioodid”
22.12 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Amigo
18.12 kl 23 Sergio Bastos &
Raivo Tafenau Band
Viru väljak 4, Tallinn

Estonia kontserdisaal
19.12 kl 17 “Ludwig van Beethoven
Kolmikkontsert C-duur”
Tatjana Grindenko (viiul),
Aleksander Buzlov (tšello),
Aleksei Ljubimov (klaver) 
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Dima Slobodeniouk
22.12 kl 19 “Georg Friedrich Händel
Messias”
Sophie Daneman (sopran, Inglismaa),
Clare Wilkinson (alt, Inglismaa),
Thomas Walker (tenor, Inglismaa),
Uku Joller (bass)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
19.12 kl 19 “Operetitähed jõuluöös”
Valentina Taluma (sopran),
Mati Kõrts (tenor), ansambel ”Evergreen”,
õhtut juhib Vambo Pikknurm
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
23.12 kl 20 Trubetsky
Rock’n’roll Christmas!
Magasini 5, Tartu

Jõhvi Mihkli kirik
19.12 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoori
jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis
Rakvere 6, Jõhvi

Keila kirik
18.12 kl 16 Jõulutähed -
Siiri Sisask ja Tõnis Mägi
18.12 kl 19 Jõulutähed -
Siiri Sisask ja Tõnis Mägi
Paldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait
17.12 kl 20 Iljo Toming (kitarr),
Indrek Kruusimaa (kitarr)
18.12 kl 20  Mart Soo (Kitarr),
Peedu Kass (kontrabass)
Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
17.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste
18.12 kl 18 “Jõuluaaria”
Iris Oja (metsosopran),
Aleksander Hännikäinen (oboe),
Ene Nael (orel, klavessiin) 
23.12 kl 16 “Uue valguse kutsel”
Hortus Musicus
Niguliste 3, Tallinn

NO99
17.12 kl 22 Soome Jazzliit esitleb:Manuel Dunkel Quartet
18.12 kl 16 Jazzklubi: EMTA ja Viljandi Kultuuriakadeemia bändid
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
17.12 kl 19 Annely Peebo ja
Noorkuu jõulukontsert
22.12 kl 19 Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E. -
“Is There Anybody Out There?”
Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu kontserdimaja
18.12 kl 19 “Tango latino”
Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett
22.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert
Aida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik
23.12 kl 19 Jõulutähed -
Siiri Sisask ja Tõnis Mägi
Pikk 19, Rakvere

Rock Cafe
18.12 kl 21 Tanel Padar &
The Sun / Ott Lepland
19.12 kl 19 Tony Allen (NIG)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
17.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert
19.12 kl 17 “Uus valgus - Hingemuusikaga jõuluaega”
 Liisi Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak
21.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori
jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis  
Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Jaani kirik
22.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori
jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis
Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri kirik
20.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert
Narva mnt. 104, Tartu

Teatri Puhvet
20.12 kl 19  UMA
(Robert Jürjendal, Aleksei Saks)
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
18.12 kl 19 “Ludwig van Beethoven.
Kolmikkontsert C-duur”
Tatjana Grindenko (viiul),
Aleksander Buzlov (tšello),
Aleksei Ljubimov (klaver) 
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Dima Slobodeniouk
19.12 kl 15 Annely Peebo ja
Noorkuu jõulukontsert
19.12 kl 19 Annely Peebo ja
Noorkuu jõulukontsert
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik
22.12 kl 19 Jõulutähed -
Siiri Sisask ja Tõnis Mägi
Pikk 6, Viljandi

Viljandi
Pärimusmuusika Ait
19.12 kl 16 Eesti Filharmoonia
Kammerkoori Solistid
20.12 kl 19 Kaunimate Aastate
Vennaskonna jõulukontsert
22.12 kl 19 “Pimedas on valge”
Hanna-Liina Võsa
plaadiesitluskontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn
18.12 kl 16 “Väledad näpud, nobedad jutud “ Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Narnia kroonikad:
Koiduränduri teekond”
R–T kl 12.30, 14.45, 17.15;
K–N 12.30 (v.a. N), 18.00
“Võluhõbe”
eesti keeles: R–N kl 12.15
“Beebid”
R–T kl 13.15; K kl 13.30; N kl 13.15
“Kiirem”
R–T kl 22.00; K–N kl 20.30
“Luba mind sisse”
R–T kl 14.15; K kl 12.45; N kl 15.15
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
R–N kl 12.45 (v.a. K), 15.45 (v.a. N)
“Megameel”
eesti keeles: R–T kl 12.00, 14.05, 16.15, 18.20, 20.30; K kl 12.00, 14.45, 17.15, 19.15; N kl 12.00, 14.15, 16.30
“Serge Gainsbourg –
huligaani armastus”
R–N kl 18.30, 21.15
“Kolm järgmist päeva”
R–K kl 16.45, 19.15, 21.45; 
N kl 14.30, 17.15
“Tappev vaheaeg”
R–T kl 15.30, 17.30, 19.45, 21.35;
K kl 15.30, 17.30, 19.45, 22.00;
N kl 20.00, 22.00
“Madlike” E kl 15.00
“Kohtumine väikeste Fockeritega”
K kl 21.30; N kl 13.45, 16.15, 18.45, 21.30
“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut” N kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.25, 15.25, 18.25
“Kõrbelill”
kl 14.10, 19.35
“Kolm järgmist päeva”
kl 11.35, 17.00, 22.20
“Luba mind sisse”
kl 21.25
“Kiirem”
kl 15.50, 22.15
“Narnia Kroonikad:
Koiduränduri teekond” 3D
kl 12.00, 14.55, 17.20, 19.30 (v.a. P), 20.45, 21.15 (v.a. L–P), 21.50 (v.a. L, E);
L–P kl 15.30; N kl 18.30 
“Megameel” 3D
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. E, K), 12.15, 14.05 (v.a. E, K), 16.40 (v.a. P, T), 17.55, 19.15 (v.a. P–T);
vene keeles: kl 11.45, 14.20, 14.50, 16.55
“Elusalt maetud”
kl 13.40 (v.a. L–P), 17.45, 19.55 (v.a. R), 22.05 (v.a. R)
“Tapja minu sees”
kl 20.00, 22.25
“Variautor”
kl 22.10 (v.a. P)
“Tron: Pärand” 3D
L kl 18.30, 21.30, 21.50; P kl 19.30
Moskva Bolshoi Teatri ballett Live: “Pähklipureja” P kl 18.00
“Võluhõbe”
kl 11.50 (v.a. L–P), 15.55
“Eilne öö”
kl 11.55, 14.25, 16.50, 19.20, 21.45
“Tappev vaheaeg”
kl 11.40, 13.45, 18.00, 20.10
“Polli päevikud”
kl 12.10, 15.00 (v.a. E), 18.15 (v.a. E), 21.00
Met Opera Hd Live. “Don Carlo”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Õigeks ajaks”
kl 21.30
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.30, 15.30, 18.30
“Narnia Kroonikad: Koiduränduri
Teekond” 3D  kl 14.25, 22.00 (v.a. L)
“Megameel” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 17.10, 19.35
“Tron: Pärand”
L kl 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri      
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 21.00 (v.a. P);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P kl 21.00
“Kiirem”
kl 17.00; L–P kl 12.15
“Narnia Kroonikad: Koiduränduri
Teekond” vene keeles,
eestikeelsete subtiitritega: 
kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00
“Pidurdamatu”
kl 14.30, 19.15, 21.30
“Megameel”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.15, 16.30, 18.45; l–p kl 12.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Stone”
P kl 16.00, 18.15;
E–K kl 18.30; R, N kl 19.50
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Harry Potter ja surma vägised: osa 1”
K–N kl 16.30, 19.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Red - Eriti ohtlikud agendid”
kl 16.15, 21.00
“Jälle sina”
kl 14.00, 18.45
“Pidurdamatu”
kl 17.00, 19.15
“Õigeks ajaks”
kl 14.30, 21.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Solaris Kino 
“Söö, palveta, armasta”
kl 15.00(v.a. P, K, N)
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: L–P kl 11.10;        
“Õigeks ajaks”
kl 21.30 (v.a. K, N)
“Saag” 3D
kl 22.30 (v.a. P, N)
“Pidurdamatu”
kl 22.00 (v.a. N)
“Harry Potter ja surma vägised.
Osa 1” kl 12.15, 15.15, 18.15 (v.a. K, N), 21.15 (v.a. K, N); K kl 20.45
“Skyline. Ära vaata üles”
kl 13.00 (v.a. P, N); P kl 12.30; R–L kl 22.45
“Kiirem”
kl 22.15 (v.a. N)
“Keelatud tants” 3D
kl 17.45 (v.a. P, K, N); K kl 17.00; P kl 21.30
“Narnia Kroonikad. Koiduränduri
Teekond”
v.a. N: kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30
“Megameel”
eesti keeles:v.a. N kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. T), 20.00(v.a. K); K kl 15.00
vene keeles (v.a. P, N):
kl 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.15
Vene keeles:
P kl 11.00, 13.15, 14.45, 17.30, 19.15;
Inglise keeles: kl 20.45 (v.a. N, T)
“Eilne öö”
v.a. N: kl 12.20, 14.30, 16.45, 19.00
“Polli päevikud”
v.a. N: kl 13.10, 15.45, 18.20, 21.00
“Pähklipureja” 3D
esilinastus: K kl 19.30
“Little fockers”
esilinastus: K kl 18.15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
kuni 15.01 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,
kuni 31.12  
Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Scripta manent IV” Rahvusvaheline
köitekunstinäitus, kuni 09.01
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,
kuni 28.01
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, kuni 03.01                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Meelemaastikke sõrmede kaudu”,
kuni 30.01
“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
Püsiekspositsioon:
“Paul Kondase maalid”
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum
“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni aprill 2011
Püsiväljapanek:
Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunst
Weizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum
“Raami pildid.
Villem Raam fotograafina”, kuni 29.05
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,
kuni 08.01 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01
Harju 13, Tallinn

Tammelinna Raamatukogu
Raivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12
Suur Kaar 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
”Nõukogude öö” ja teisi pilte.
Raul Rajangu, kuni 30.12
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
„Aastalõpu näitus”, kuni 31.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides”
Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi
meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Teekond valgustumisse”
Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01
“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Talvesalong, kuni 31.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
Ehalill Halliste, kuni 07.01
Pusa, kuni 07.01
Andrus Raag´i iskinäitus, kuni 07.01
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Valdkonna tööpakkumised

Haanpaa Group is looking for a CREDIT CONTROLLER

Manpower OÜ

05. oktoober 2017

Sundecor otsib kogenud PEARAAMATUPIDAJAT

Päikesedekoori OÜ

30. september 2017

Uudised