Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
27.11 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
28.11 kl 19 “Avangardist / Oraatorid”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
26.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
26.11 kl 19 “Leekrüübe”
27.11 kl 19 “Vombat”
27.11 kl 19 “Vihmatants”
28.11 kl 19 “Augustikuu”
28.11 kl 19 “Panso” esietendus
30.11 kl 19 “Augustikuu”
30.11 kl 19 “Panso”
01.12 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
01.12 kl 19 “Metspart”
02.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
02.12 kl 19 “John Gabriel Borkman”
02.12 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
26.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
27.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
28.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
30.11 kl 11 “Ise, ise ka!”
30.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
01.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
02.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
26.11 kl 19 “Janu”
27.11 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
27.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
02.12 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
26.11 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
27.11 kl 19 “Kolm musketäri”
28.11 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
28.11 kl 17 “Silva”
01.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
01.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
02.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”
02.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”
02.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”
02.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”
02.12 kl 19 “Boheem”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
28.11 kl 15 “Rebellesque from Helsinki” Feministid tulevad kell kolm:
burleski performance
30.11 kl 19.30 hypekas: Krista Köster & Carmel Köster & Rene Köster + Kaspar Aus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
30.11 kl 19 “Hind”
Orissaare Kultuurimajas
01.12 kl 19 “Hind”
Kuressaare Linnateatris
02.12 kl 10.45 “Tänav”
Orissaare Kultuurimajas  
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
26.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
26.11 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale”
Kohtla-Nõmme rahvamajas
26.11 kl 19 “Papagoide päevad”
27.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”  
27.11 kl 19 “Täismäng”
29.11 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Valga kultuurikeskuses
29.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Valga kultuurikeskuses 
02.12 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
26.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Pärnu Kontserdimajas     
27.11 kl 20 “Tallinna Linnateater laulab”  Estonia Kontserdisaalis
29.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
28.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
29.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
01.12 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
27.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit” Kuimetsa Rahvamajas
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
26.11 kl 19 “Planeet”
27.11 kl 19 “Planeet”
01.12 kl 18 “Kokteiliõhtu”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
26.11 kl 19 “Maakad”
27.11 kl 13 “Karlsson katuselt”
27.11 kl 19 “Helesinine vagun”
29.11 kl 19 “Nii nagu taevas” Vanemuises
30.11 kl 19 “Nii nagu taevas”
01.12 kl 19 “Jürka”
02.12 kl 19 “Piloot”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
27.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Haljala Rahvamajas
29.11 kl 19 “Valedetektor”
Salme Kultuurikeskuses
30.11 kl 19 “Valedetektor”
Rapla Kultuurikeskuses
02.12 kl 19 “Üllatuskülaline”
Vene Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
26.11 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
26.11 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
27.11 kl 19 “Helisev muusika” esietendus
27.11 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
28.11 kl 16 “Helisev muusika”
28.11 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas
30.11 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees
30.11 kl 19 “Orpheus põrgus”
01.12 kl 12 “Helisev muusika”
01.12 kl 19 “Mowgli”
01.12 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
02.12 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
02.12 kl 19 “Huntluts”
02.12 kl 19 “Madame Butterfly”
teatri väikeses majas
02.12 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
29.11 kl 18 “Rida on raha”
Vilde muuseumis
30.11 kl 18 “Rida on raha”
Vilde muuseumis
01.12 kl 18 “Rida on raha”
Vilde muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
26.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
29.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
30.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
01.12 kl 18 “Pal-tänava poisid”
02.12 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
28.11 kl 12 “Kõige suurem sõber”
28.11 kl 16 “Kõige suurem sõber”
30.11 kl 11 “Kõige suurem sõber”
02.12 kl 15 “Jänes ja Punamütsike”
Viiratsi Hoolekandekeskuses
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
01.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
02.12 kl 11 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
02.12 kl 13 “Vaibaalused ja Jõulumemm”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz
26.11 kl 22 Tanel Ruben & Victoria
30.11 kl 22 Denise Fontoura Band
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
28.11 kl 17 Advendikontsert
Robert Schumann. Oratoorium
Paradiis ja Peri 
29.11 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoor
30.11 kl 19 CCiurlionis String Quartet (Leedu)
02.12 kl 19 Brüsseli Filharmoonikud
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed 
30.11 kl 19 “Vanad armastuskirjad.
Õhtu Raimond valgre lauludega”
Ele Raik (vokaal), Tõnu Kilgas (vokaal), Vambo Pikknurm (tšello, bass),
Jaak Lutsoja (akordion) 
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
02.12 kl 19 Jazzliit: Ajavares
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
26.11 kl 19 “Pictures”
Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),
Ain Agan (kitarr),
Mihkel Mälgand (kontrabass),
Mika Kallio (trummid, Soome)
02.12 kl 19 “Geenius Mozart”
Elar Kuiv (viiul), Neeme Punder (flööt),
Olev Ainomäe (oboe), Tõnu Jõesaar (tšello), Ivo Sillamaa (haamerklaver) 
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
28.11 kl 14 Jõuluaaria Helen Lokuta
Rakvere 6, Jõhvi

Kaarli kirik
01.12 kl 18 “Jõulujazz 2010”
Take 6 (USA)
Toompea 10, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
02.12 kl 19.30 Improtest:
Eleonora Tikas + Roomet Jakapi
Pikk 20, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus
28.11 kl 17 Tallinna Poistekoor,
dirigent Lydia Rahula,
dirigent ja kontsertmeister Tomi Rahula
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia, Viljandimaa

Kloostri Ait
27.11 kl 20 Janno Pokk (nükkelharf), Indrek Liit (akordion)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
26.11 kl 22 Ans. Andur, Honey Power 
27.11 kl 22 Bonzo plaadi Diip
esitluskontsert
02.12 kl 22 Sitimaan 20,
Liisi Koikson, Cake of Peace
Vallikraavi 4, Tartu

NO99
26.11 kl 22 Jazzklubi: Xpress Quartet
27.11 kl 16 Jazzklubi:
Agan-Viinikainen-Mälgand-Kallio
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
27.11 kl 20 Trubetsky Rock’n’Roll Circus
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
26.11 kl 19 Kaminakontsert
Marju Kõivupuuga
28.11 kl 18 Ansambel Resonabilis
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
27.11 kl 19 Advendikontsert
Robert Schumann. Oratoorium
Paradiis ja Peri
01.12 kl 19 CCiurlionis String Quartet (Leedu)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
27.11 kl 20 “Gunnar Grapsi mälestuskontsert 2010” Magnetic Band,
Crazy Dayz, Kolumbus Kris, Revolver, Erik Meremaa & Tamur Marjasoo, Herald
28.11 kl 19 Carpark North (DEN)
02.12 kl 19 Therion (SWE)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Sadala Rahvamaja
27.11 kl 14 Eesti Filharmoonia
Kammerkoori Meeskvartett
Sillasoo 4, Sadala alevik

Tallinna Jaani kirik
27.11 kl 18 Jõuluaaria Helen Lokuta
28.11 kl 20 Jõulumuusika festival -
Advendiaeg oreliga
Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tallinna
Lauluväljaku Klaassaal
28.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko
Narva mnt. 95, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
27.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
29.11 kl 19 Toomas Rull, Peedu Kass, Meelis Vind, Virgo Sillamaa
Teatri väljak 3, Tallinn

Väravatorn
27.11 kl 16 Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

Värska Kultuurikeskus
26.11 kl 19 Seto Sümfoonia Peko
Pikk 12, Värska alevik

KINO

Cinamon Tartu 
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.15, 15.15 (v.a. E), 18.15, 21.15
“Skyline – ära vaata üles”
kl 13.30, 20.30, 22.00 (v.a. L–E);
L–E kl , 13.00, 20.00
“13”
kl 15.45, 17.45
“Pidurdamatu”
kl 14.25, 17.15 (v.a. R,L,N)
“Jälle sina”
kl 12.25
“Õigeks ajaks”
kl 13.00, 15.00, 19.45 (v.a. L–E);
21.45 (v.a. L,P,E,N); L–E kl 13.30; N kl 17.15
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05; E kl 16.30
“Hamlet”
E kl 15.00
“Kiirem”
N kl 20.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Söö, palveta, armasta”
kl 16.35
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. T), 14.00;
vene keeles: kl 11.30, 16.45
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 22.05
“Õigeks ajaks”
kl 11.55 (v.a. K–N), 16.55 (v.a. N), 22.00
“Saag” 3D
kl 14.30, 19.15, 21.40
“Jälle sina”
kl 12.30, 17.20
“Pidurdamatu”
kl 12.00, 14.20, 19.30, 21.45
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 11.50, 12.45, 14.55, 16.05, 18.10, 19.05, 21.15
“13”
kl 15.00, 19.40 (v.a. K), 21.55
“Kõrbelill”
kl 14.05 (v.a. K, N), 19.10
“Skyline - Ära vaata üles”
kl 11.40, 13.50, 22.10 (v.a. N)
“Kolm järgmist päeva”
kl 11.35, 14.15, 17.00, 19.35, 22.15
14. Tallinna
Pimedate Ööde Filmifestival
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Saag” 3D
P–E kl 21.00
“Õigeks ajaks”
kl 19.15
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 (v.a. P, E)
“Häbimärk”
kl 13.15, 17.15
“Saatan”
15.15, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 15.00, 18.00 (v.a. E), 21.00; L–P kl 12.00;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.00
“Saag VII”
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; L–P kl 13.15
“Külm linn”
kl 14.15, 19.00
“Häbimärk”
17.00, 21.30; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Sotsiaalvõrgustik”
P kl 17.00, 19.30; T kl 18.00, 20.30;
E, K kl 18.30; R, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Muumitroll ja punane komeet”
E kl 17.30
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
NBB! Kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis
PÖFFi seansid
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” kl 18.30; L–P kl 16.00
“Üksik mees“
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Söö, palveta, armasta”
L–P kl 11.30, 16.25 ; R kl 15.00, 17.45;
T–K kl 15.30; E, N kl 17.15
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles.
L kl 11.05; T, N kl 12.00;
P, E, K kl 12.15; R kl 12.25;
vene keeles. R, E, K kl 12.00; L–P kl 11.00; T, N kl 11.45
“Sotsiaalvõrgustik”
E, N kl 13.30; T–K kl 13.55; R–P kl 22.45 
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
T–N kl 12.10; R kl 12.40;
L–P kl 14.30; E kl 15.00    
“Õigeks ajaks”
E, N kl 13.00, R–P kl 16.45; E kl 17.15;
T, K kl 18.15; T kl 22.45
“Saag” 3D
K kl 14.00; E kl 16.00; T, N kl 22.40;
R–P kl 22.55
“Pidurdamatu”
R kl 14.35, 20.35; L–P kl 12.30, 18.45;
E kl 15.10, 22.00; T kl 13.45, 20.15;
K kl 14.00, 20.15; N kl 14.15, 22.00
“Jälle sina”
R kl 12.30; L–P kl 14.15; E kl 12.55;
T kl 13.15; K kl 11.45; N kl 15.05
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” R kl 11.15, 12.45, 14.05, 15.45, 17.05, 20.00, 21.00;
L, P kl 11.15, 13.05, 14.10, 16.00, 17.05, 20.00, 21.30;
E kl 12.45, 14.15, 16.00, 17.15, 20.15, 21.15;
T,N kl 12.45, 13.45, 15.45, 16.45, 19.45, 21.30;
K kl 12.45, 14.15, 15.45, 17.15, 20.15, 21.30
“Skyline. Ära vaata üles”
R kl 16.55, 23.20; L,P kl 12.05, 20.45;
E kl 14.00, 20.00; T kl 14.00, 22.15;
K kl 13.30, 22.15; N kl 13.55, 22.35
“Kolm järgmist päeva”
R kl 12.05, 14.30, 18.55, 21.25;
L kl 12.00, 16.35, 19.15, 21.45;
P kl 11.05, 13.30, 19.15, 21.45;
E kl 12.30, 15.00, 19.15, 21.45;
T, K, N kl 14.25, 16.50, 19.15, 21.45
“Kiirem”
esilinastus: N kl 20.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
kuni 20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
ArtDepoo esimene püsinäitus,
30.11–15.01
Merike Estna, kuni 27.11 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Slippery terrain” Nina Lassila (FI/SE),
Juliana Espana Keller (CA/UK),
Thora Gunnarsdottir &
Elin Thorisdottir (IS), 29.11—11.12
“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Nimetu” Maarit Murka, 01.12–13.12
“Nähtamatu mees” Andres Tali,
kuni 29.11                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
““See“ surnud ehitised eestis.ee”
Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus, kuni 28.11
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,
skulptuur, maal, kuni 11.12 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Erkki Luuk & Chaneldior, kuni 12.12
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
Ülo Sarapuu maalide näitus, kuni 30.11
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, kuni 14.12
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“ keraamikute ühisnäitus, kuni 12.12
“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,
kuni 12.12
“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,
kuni 12.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11
“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, kuni 03.01
“Teistmoodi loodus” Loodusfotograafide Bj¸rn R¸rslett’i (Norra) ja Tiina Gill’i (Eesti) väljapanek, kuni 01.12
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Talvesalong, kuni 31.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

e-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale (esimene aasta tasuta)

e-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib hästi just alustavale ja väikeettevõtjale, aga ka mittetulundusühingule ning sihtasutusele. Sellel on tänaseks juba üle 5300 kasutaja.

Valdkonna tööpakkumised

NORDWOOD otsib RAAMATUPIDAJAT

NORDWOOD

25. september 2017

Sundecor otsib kogenud PEARAAMATUPIDAJAT

Päikesedekoori OÜ

30. september 2017

Uudised