Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
19.11 kl 19 “Kirsiaed”
19.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”
19.11 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
20.11 kl 19 “Hiilgav!”
20.11 kl 19 “Müügimehe surm”
21.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
21.11 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
23.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
23.11 kl 19 “Sügissonaat”
24.11 kl 19 “Hiilgav!”
24.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
24.11 kl 19 “Krappi viimane lint.
Sammumisi”
25.11 kl 19 “Augustikuu”
25.11 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
19.11 kl 11 “Hanel oli auto”
19.11 kl 19 “Mängurid”
20.11 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
20.11 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
21.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
21.11 kl 12 “Klaabu”
23.11 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
23.11 kl 11 “Klaabu”
24.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
24.11 kl 11 “Klaabu”
25.11 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
19.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
19.11 kl 19 “Tiramisu”
20.11 kl 19 “Külmale maale”
20.11 kl 19 “Põletus”
23.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas
23.11 kl 19 “Ballettmeister”
Kuressaare Linnateatris
24.11 kl 10 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Kuressaare Kultuurimajas
24.11 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Valjala Kultuurimajas
24.11 kl 18 “Ballettmeister”
Kuressaare Linnateatris
25.11 kl 19 “Põletus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
19.11 kl 19 “Kolm musketäri”
20.11 kl 19 “Cosi fan tutte”
21.11 kl 17 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
24.11 kl 19 “La Traviata”
25.11 kl 19 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
20.11 kl 11 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad
20.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

Oma Lava
21.11 kl 19 “Türgi oad ehk Armastuslugu eesti moodi”
Telliskivi Loomelinnakuses (Telliskivi 60A)
www.omalava.ee

R.A.A.A.M
19.11 kl 19 “Kuues maitse” Pärnu Endlas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
19.11 kl 11 “Kaelkirjak”
Rae kultuurikeskuses
19.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Rae kultuurikeskuses 
19.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
Toime tulla”
19.11 kl 19 “Oscar ja roosamamma:
Kirjad jumalale”
22.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”
Vanemuise väikeses majas
22.11 kl 19 “Täismäng”
Vanemuise väikeses majas
24.11 kl 12 “Pipi Pikksukk” Endla Teatris
24.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Endla Teatris
25.11 kl 13 “Kaelkirjak”
25.11 kl 19 “Torm”
25.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
19.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
19.11 kl 19 “Nõks”
20.11 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
20.11 kl 19 “Nõks”
22.11 kl 19 “Minu tädi”
23.11 kl 19 “Minu tädi”
24.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Jõhvi Kontserdimajas     
25.11 kl 19 “Tallinna Linnateater laulab”  Vanemuise Kontserdimajas
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
21.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
22.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
21.11 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
25.12 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
19.11 kl 18 “Planeet”
20.11 kl 18 “Planeet”
23.11 kl 18 “Planeet”
24.11 kl 18 “Planeet”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
20.11 kl 19 “Jürka” esietendus
23.11 kl 19 “Jürka”
24.11 kl 13 “Karlsson katuselt”
24.11 kl 19 “Grace ja Glorie”
24.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk” Paide Kultuurikeskuses
25.11 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”
25.11 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
19.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Jõhvi Kontserdimajas
20.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Tapa Kultuurikojas
21.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Kuusalu Rahvamajas
22.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Tartu Vanemuises
23.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Otepää Kultuurikeskuses
24.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Avinurme Kultuurikeskuses
25.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Pärnu teater Endlas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
19.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
20.11 kl 19 “Uinuv kaunitar”
20.11 kl 19 “Vihmamees”
esietendus teatri väikeses majas
21.11 kl 16 “Gorgo kingitus”
21.11 kl 16 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
22.11 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas
22.11 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Viljandi Ugalas
22.11 kl 19 “Puhastus” Viljandi Ugalas
23.11 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
23.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
24.11 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
24.11 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
25.11 kl 19 “Vihmamees”
teatri väikeses majas
25.11 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
24.11 kl 18 “Ananassid šampanjas”
esietendus Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
19.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”
Iisaku Kultuurimajas
20.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”
Rakvere Teatris
22.11 kl 19 “Misantroop”
Tartu Sadamateatris 
23.11 kl 19 “Misantroop”
Jõgeva Kultuurikeskuses
25.11 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
21.11 kl 12 “Kureke ja hernetont”
21.11 kl 16 “Kureke ja hernetont”
23.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”
25.11 kl 11 “Kureke ja hernetont”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Amigo
19.11 kl 22 Dr. Alban
Viru väljak 4, Tallinn

Clazz
20.11 kl 22 Ewert +4
23.11 kl 22 Denise Fontoura Band
24.11 kl 22 NaTa Jazz Band
25.11 kl 22 James Werts, Ivo Lille
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
20.11 kl 18 Soome Barokkorkester 
24.11 kl 19 “Eliitkontserdid
Estonia Kontserdisaalis”
Mikk Murdvee (viiul),
Mari-katrina Suss (viiul), Anne Ilves
(vioola), Henry-David Varema (tšello),
Peep Lassmann (klaver) 
25.11 kl 15 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”
25.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed 
23.11 kl 19 “Ooperjazz”
Janne Ševtšenko (sopran),
René Soom (bariton), Priit Volmer (bass), Toivo Unt, Tõnu Naissoo, Aivar Vassiljev ja
Siim Aimla
24.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”
Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),
Ain Agan (kitarr),
Mihkel Mälgand (kontrabass),
Mika Kallio (trummid, Soome) 
25.11 kl 19 “Mustlasvanker”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
25.11 kl 19 Jazzliit: Xpress Quartet
Magasini 5, Tartu

Kloostri Ait
19.11 kl 20 Siim Aimla (saksofon),
Ara Yaralyan (kontrabass)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
19.11 kl 22 Groundhog Day,
Kassidele iirised 
20.11 kl 22 “Praise the Lowered”
Khuda (UK), Lemon Trees
Vallikraavi 4, Tartu

Kumu
19.11 kl 19 Mikk Saar ja Marvi Vallaste
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
u Nokia Kontserdimaja
19.11 kl 19 Ansambli Bi-2 kontsert
21.11 kl 19 Aleksandr Malinini kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
19.11 kl 22 Jazzklubi: Rebecca Kontus ja Tomtomm Trio
20.11 kl 19 Jazzklubi: “Otsa kooli eri”
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
19.11 kl 22 Zorg, Sinine ,
One Dollar Project
20.11 kl 20 “Heavy Metal Grand Slam vol.2”
25.11 kl 20 NAK ja Viljandi Guitar Trio
Lossi 15, Viljandi

Põlva Kultuurikeskus
25.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat
laval kontserttuur “Mälestused”
Kesk 15, Põlva

Pärimusmuusika Ait
19.11 kl 19 Suur Seto Pidu
20.11 kl 18 Viljandimaa Kammerkoori 10. aastapäeva kontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
20.11 kl 19 Vokaalansambel Greip plaadi “Üks viis” esitlus
25.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”
Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),
Ain Agan (kitarr),
Mihkel Mälgand (kontrabass),
Mika Kallio (trummid, Soome)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
19.11 kl 21 LiveBändCämp vol 2:
Terminaator, Kognito, Neljapäev, Kruuv, Dominanta
20.11 kl 22 Smilers / Koit Toome
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tartu Jaani kirik
24.11 kl 19 “Öölaulud. Hommage a Robert Schumann” Lauljad Celia Roose, Kadri Hunt ja Eve Kopli, kandlemängija Kristi Mühling ja Weekend Guitar Trio 
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
22.11 kl 19 Anna Kutšinskaja,
Heikko Remmel, Joel Remmel,
Dimitri Nikolajevski
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva Kirik-Kammersaal
24.11 kl 19 Koit Toome - 15 aastat
laval kontserttuur “Mälestused”
Valga mnt 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja
23.11 kl 19 KontsertJazz: “Pictures”
Teemu Viinikainen (kitarr, Soome),
Ain Agan (kitarr),
Mihkel Mälgand (kontrabass),
Mika Kallio (trummid, Soome)
24.11 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkester: “Kohtumispaik Eesti”
Vanemuise 6, Tartu

Wabadus
24.11 kl 19.30 “Klassika kolmapäevad Wabaduses” V. Veldi, A. Lend, M. Saarmäe  
Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Skyline – ära vaata üles”
kl 13.30, 15.45, 19.45, 21.45
“13”
kl 13.00, 15.00, 20.00 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 17.15
“Agoraa”
kl 17.30 (v.a. N)
“Pidurdamatu”
kl 16.30 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 20.45 (v.a. N); N kl 14.30
“Jälle sina”
kl 12.15 (v.a. N), 17.45
“Õigeks ajaks”
kl 17.15 (v.a. N), 19.15 (v.a. N),
21.15 (v.a. N); N kl 16.00, 20.30, 22.15
“Häbimärk”
kl 14.30 (v.a. N); N kl 12.15
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Keelatud tants” 3D
kl 22.00
“Söö, palveta, armasta”
kl 15.30
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;
vene keeles: kl 11.30, 16.25
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 21.55
“Külm linn”
kl 15.20
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 16.55 (v.a. N), 21.45 (v.a. N)
“Häbimärk”
kl 17.00
“Õigeks ajaks”
kl 13.00 (v.a. T, K), 18.00, 20.15, 22.25
“Saag” 3D
kl 14.00. 18.55, 19.35, 21.30, 22.15 (v.a. N)
“Jälle sina”
kl 12.00 (v.a. N), 14.25 (v.a. N),
19.25 (v.a. N)
“Pidurdamatu”
kl 12.30, 14.45, 19.15, 21.40
“Harry Potter ja surma vägised Osa I”
kl 11.50, 12.45, 14.55, 15.50 (v.a. N), 18.10, 19.00 (v.a. N), 21.15 (v.a. E);
E kl 21.25
“13”
kl 12.20, 14.55, 17.20, 19.40
“Kõrbelill”
kl 12.30, 18.30, 21.20
“Skyline - Ära vaata üles”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 21.25 (v.a. E)
Just Film Festival: kl 19.00
Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Saag” 3D
L–P kl 21.00
“Õigeks ajaks”
kl 14.45, 21.30
“Jälle sina”
kl 12.30, 17.00, 19.15
“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”
kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 (v.a. L–P)
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri         
“Õigeks ajaks”
kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.15
“Stone”
kl 21.15
“Harry Potter ja surma vägised. Osa I”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 15.00, 18.00 (v.a. E), 21.00; L–P kl 12.00;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: E kl 18.00
“Saag VII”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Söö, palveta, armasta”
P kl 15.00, 18.00; K kl 18.00, 20.50;
E, T kl 18.30; N kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Sotsiaalvõrgustik”
L kl 19.00; P kl 17.00; E, K kl 21.00
“Keelatud tants 3”
P, E, K kl 19.00; L kl 21.00
“Muumitroll ja punane komeet”
K, N kl 17.30
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
NBB! Alates 25. novembrist kuni 5. detsembrini toimuvad Kosmose mõlemas saalis PÖFFi seansid.
“Algus”
kl 18.15
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00
“Saatan”
kl 16.30
“Varuvõmmid”
kl 14.15, 21.15
“Wall Street: raha ei maga”
kl 18.00, 20.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Harry Potter ja surma vägised. Osa I” kl 17.00, 20.00; P kl 14.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl T, K 12.05;
vene keeles: R kl 11.50; E kl 12.05
“Keelatud tants” 3D
N kl 14.10; T kl 16.15; R–P kl 16.35;
E, K kl 17.00
“Söö, palveta, armasta”
R–E, K kl 11.55; T kl 16.15;
R–E, K kl 17.00; N kl 14.50
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles:
L kl 11.00; P kl 11.45; N kl 12.05;
T kl 14.00; R–P kl 14.25; E, K kl 14.45;
vene keeles: T kl 11.45; N kl 11.50;
R–P kl 12.20; E kl 12.30; K kl 12.40
“Sotsiaalvõrgustik”
E, K kl 21.30; R–P kl 21.40; T kl 22.00;
N kl 22.20
“Häbimärk”
N kl 11.45; T kl 11.55; R kl 12.00;
L–P kl 12.15; E kl 12.45; K kl 13.45
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
T kl 14.00; R–E, K kl 14.40; N kl 12.30   
“Õigeks ajaks”
N kl 17.35; E, K kl 19.45;
R–P, T kl 21.30
“Saag” 3D
T kl 21.25; R–P kl 22.05; E, K, N kl 22.30
“Pidurdamatu”
R kl 13.45; R–P kl 19.45; N kl 20.15;
E–K kl 21.15
“Jälle sina”
kl 14.50(v.a. T, N)T kl 13.30; N kl 13.45
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” R kl 11.45, 13.00, 14.50, 16.00, 18.00, 19.00, 21.15, 22.00;
L–P kl 11.15, 12.45, 14.30, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00;
E–K kl 12.00, 13.00, 15.05, 16.00, 18.15, 19.30 (v.a. T), 21.30; T kl 19.00; N kl 12.15, 13.30, 15.30, 16.30, 19.30, 21.15
“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus R–E, K kl 12.40, 17.05, 19.15, 21.50;
T kl 12.40, 14.50, 17.05, 19.15;
N kl 13.30, 15.45, 18.05, 22.25
“Kolm järgmist päeva”
esilinastus: N kl 19.45
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,
20.11–20.03
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Merike Estna, kuni 27.11 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Nähtamatu mees” Andres Tali,
kuni 29.11                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
““See“ surnud ehitised eestis.ee”
Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus, kuni 28.11
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Lenini lapsed“ Ahti Seppet,
skulptuur, maal, kuni 11.12 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Erkki Luuk & Chaneldior, 25.11–12.12
Karel Koplimets & Ivar Veermäe,
kuni 21.11
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
Ülo Sarapuu maalide näitus, kuni 30.11
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Soome kunsti Matti Miliuse kogust”, 25.11–14.12
Tampere Kunstnike Liit:
Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, kuni 12.12
“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,
kuni 12.12
“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,
kuni 12.12
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,
kuni 16.11
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11
“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11
“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, kuni 03.01
“Teistmoodi loodus” Loodusfotograafide Bj¸rn R¸rslett’i (Norra) ja Tiina Gill’i (Eesti) väljapanek, kuni 01.12
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
Talvesalong, 24.11–31.12
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Akvarellistide Liit”, kuni 10.12
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

Standard ERP on integreeritud äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Valdkonna tööpakkumised

NORDWOOD otsib RAAMATUPIDAJAT

NORDWOOD

25. september 2017

Sundecor otsib kogenud PEARAAMATUPIDAJAT

Päikesedekoori OÜ

30. september 2017

Uudised