Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
18.11 kl 21 “Cabaret Interruptus”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
12.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
12.11 kl 19 “Kõik on täis”
12.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
13.11 kl 19 “Kirsiaed”
13.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”
14.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
14.11 kl 19 “Grönholmi meetod”
16.11 kl 12 “Piparkoogimehike”
16.11 kl 19 “Kõik on täis”
16.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
17.11 kl 19 “Vombat”
17.11 kl 19 “Vihmatants”
18.11 kl 19 “Augustikuu”
18.11 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
12.11 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
13.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
13.11 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
14.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
16.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
17.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
18.11 kl 11 “Hanel oli auto”
18.11 kl 19 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
12.11 kl 19 “Madame Bovary”
13.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
13.11 kl 19 “Algus”
15.11 kl 19 “Algus”
Vanemuise väikeses majas
16.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Räpina Kultuurimajas
17.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Vastseliina rahvamajas
18.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
18.11 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
12.11 kl 19 “Cosi fan tutte”
13.11 kl 19 “Luikede järv”
14.11 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”
16.11 kl 19 “Silva”
17.11 kl 19 “Nahkhiir”
18.11 kl 19 “Boheem”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
13.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad
15.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus
16.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad
17.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad
Pikk 20, Tallinn

PolygonTeater
13.11 kl 18 “Lahkumised???????”
Kohtla-Järve Kultuurimajas
14.11 kl 20 “Lahkumised???????”
Narva kultuurimajas Rugodiv
Tüve 14-17, Tallinn

R.A.A.A.M
12.11 kl 19.30 “Kuues maitse”
esietendus Kanuti Gildi SAALis 
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
12.11 kl 19 “39 astet”
12.11 kl 19 “Mina, naine”
Sadala rahvamajas
12.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
13.11 kl 19 “Eikellegimaa”
13.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
15.11 kl 12 “Kaelkirjak”
Eesti Draamateatris
15.11 kl 19 “39 astet”
Eesti Draamateatris
17.11 kl 13 “Kaelkirjak”
Võru kultuurimajas
17.11 kl 19 “39 astet”
Võru kultuurimajas
17.11 kl 19 “Eikellegimaa”
18.11 kl 19 “Torm”
18.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
12.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
12.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
13.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
13.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
15.11 kl 19 “Meie, kangelased”
15.11 kl 19 “Hecuba pärast”
16.11 kl 19 “Meie, kangelased”
16.11 kl 19 “Hecuba pärast”
17.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
18.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
14.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
15.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
16.11 kl 19 “Sisaliku tee”
Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
12.11 kl 19 “(Untitled)”
13.11 kl 19 “(Untitled)”
15.11 kl 19 “(Untitled)”
16.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
17.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
18.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
13.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
14.11 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
15.12 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
13.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
16.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
12.11 kl 19 “Piloot”
13.11 kl 18 “Grace ja Glorie”
16.11 kl 17.30 “Kuugelmuugel”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
14.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
esietendus Salme Kultuurikeskuses
15.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”
Haapsalu Kultuurikeskuses
16.11 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”
Oisu Rahvamajas
17.11 kl 19 “Kihluspidu”
Mõniste Rahvamajas
18.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Käina Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
12.11 kl 12 “Mowgli”
12.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
12.11 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
12.11 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
13.11 kl 19 “Orpheus põrgus”
13.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
14.11 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
14.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
16.11 kl 19 “Kaos”
17.11 kl 19 “Mowgli”
Kaks tundi enne etendust teatrikohtumine Aleksei Turovskiga
17.11 kl 19 “Linn” Sadamateatris
18.11 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
12.11 kl 19 “Misantroop”
Kuressaare Linnateatris
15.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”
Pärnu teatris Endla
16.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
17.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”
18.11 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”
18.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
16.11 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”
18.11 kl 11 “Jänes ja punamütsike”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
14.11 kl 19 “Idioodid”
15.11 kl 19 “Idioodid”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
17.11 kl 19 “Lõppmäng” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia black-boxis
18.11 kl 19 “Lõppmäng”
Tartus Athena keskuses
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz
12.11 kl 22 Villu Veski iLife Jazz Party
15.11 kl 21 Anna Põldvee Trio
16.11 kl 22 Denise Fontoura Band
18.11 kl 22 Opolopo & Amalia (SWE), Sofia Rubina
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
12.11 kl 21 Jazzliit:
Rebecca Kontus & Tom-Tomm Trio
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal
12.11 kl 19 “Gija Kantšeli 75”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Kontsertkoor, Maxim Rysanov (vioola, Ukraina/suurbritannia),
Henry-david Varema (tšello),
dirigent Andres Mustonen.
Kontserdil osaleb Gija Kantšeli
13.11 kl 12 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.
Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
13.11 kl 18 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.
Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused
Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait
12.11 kl 20 Uma,
Aleksei Saks (Trompet),
Robert Jürjendal (kitarr) 
13.11 kl 20  Roland Karu (saksofon),
Sulev Sommer (saksofon)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
12.11 kl 22  Vanity Beach (Fin),
Tallinn Daggers, pedigree*vanity*daggers DJ Smash-up
13.11 kl 22  Zorg, Sinine,
One Dollar Project
Vallikraavi 4, Tartu

Mederi Saal
15.11 kl 19 Kristjan Randalu ja
Vaiko Eplik - Kooskõla
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
12.11 kl 19 Ansambel Laine juubelikontsert
13.11 kl 19 Garik Sukachev
18.11 kl 19 Gary Brooker &
Procol Harum kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
12.11 kl 21.30 Jazzkaar esitleb:
Print (Prantsusmaa)
13.11 kl 16 Jazzklubi: Sigmund 5
17.11 kl 22 Luxfilm: Lühimängufilmi Vahetus;
Erki Pärnoja, Angelina Lundhi kontsert
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
12.11 kl 22 Kosmikud
17.11 kl 21 IHM Trio
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
16.11 kl 18 Omakultuuriakadeemia kontsertkohtumine Robert Jürjendaliga
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
14.11 kl 14 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.
Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused 
17.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge Bänd
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
12.11 kl 21 No-Big-Silence “Starstealer” re-reliisi tähistamine, Iiris
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Mõis
12.11 kl 19 Hedvig Hanson &
Andre Maaker - Armastuslaulud
Juubelitammede tee 4, Saku

Tartu Ülikooli aula
12.11 kl 19 Kristjan Randalu ja
Vaiko Eplik - Kooskõla
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
15.11 kl 19 Raivo Tafenau,
Jürmo Eespere, Eno Kollom
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
13.11 kl 19 Ansambel Laine 50 
16.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge Bänd
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
12.11 kl 21 Featuring: Highmachine, One Dollar Project, Kurjam,
Crystal Cloisters, Frankifier (FIN)
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
13.11 kl 16 Hortus Musicus
“Gija Kantšeli 75”
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Merike Estna, kuni 27.11 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  
“Sundmõtted” Anna Hints, kuni 13.11
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Nähtamatu mees” Andres Tali,
17.11–29.11
“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, kuni 15.11                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
““See“ surnud ehitised eestis.ee”
Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Karel Koplimets & Ivar Veermäe,
kuni 21.11
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Tampere Kunstnike Liit:
Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, 18.11–12.12
“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,
17.11–12.12
“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,
17.11–12.12
“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,
kuni 14.11
Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,
kuni 16.11
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11
“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11
“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, 17.11–03.01
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
“Akvarellistide Liit”, 15.11–10.12
“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Pidurdamatu”
kl 12.30 (v.a. L,P), 17.45, 19.45, 21.45;
L–P kl 15.30
“Jälle sina”
kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.45, 21.00
“Akvaarium”
kl 17.20
“Saag VII”
kl 20.15, 22.05
“Õigeks ajaks”
kl 13.30 (v.a. E), 15.30 (v.a. L,P,E), 17.30, 19.30, 21.30 (v.a. N); E kl 13.00
“Tsentuurio”
kl 15.15
“Häbimärk”
kl 20.00
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 13.00 (v.a. L,P,E), 22.00; L–E kl 12.45
“Mina, supervaras”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.05, 16.05, 18.15 (v.a. N)
“Söö, palveta, armasta”
kl 14.45 (v.a. L,P); L–P kl 13.00
“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” N kl 21.30
Kirjandus kinos: “Protsess”
E kl 15.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Keelatud tants” 3D
kl 19.35 (v.a. N), 22.15
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 15.30
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 18.30, 21.25
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;
vene keeles: kl 11.30, 16.15
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 11.35 (v.a. L–P), 14.10 (v.a. P),
16.45, 19.20, 21.55
“Agoraa”
kl 16.55 (v.a. L, N)
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles:
L–P kl 12.15; P kl 11.35, 13.15, 14.55
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles: kl 14.05
“Külm linn”
kl 14.15, 21.40
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 11.55, 14.25, 19.40 (v.a. L), 22.10 (v.a. L); L kl 19.00, 21.45
“Häbimärk”
kl 12.00, 17.15 (v.a. N), 19.25 (v.a. N)
“Õigeks ajaks”
kl 13.30, 15.45, 18.00 (v.a. E, T), 20.15 (v.a. E, T), 22.30
“Saag” 3D
kl 11.50 (v.a. P), 14.30 (v.a. P), 17.10 (v.a. N), 18.45, 19.45 (v.a. N), 21.20, 22.25
“Jälle sina”
kl 11.40, 14:00, 16.30, 18.55, 21.15
“Pidurdamatu”
kl 12.40, 15.00, 17.30, 20.00, 22.20
Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.45
“Saag” 3D
15.15, 17.30, 19.45 (v.a. L), 22.15 (v.a. L)
“Õigeks ajaks”
kl 14.45, 21.30
“Jälle sina”
kl 12.30, 17.00, 19.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri            
“Mina, supervaras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 19.00 (v.a. L)
“Söö, palveta, armasta”
kl 18.15; L–P kl 12.45
“Õigeks ajaks”
kl 15.00, 17.00, 21.30 (v.a. L); L–P kl 13.00
“Stone”
kl 15.45, 21.00
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 20.00
Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”
L kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Papa”
P kl 17.00, 19.00; E, T kl 18.00, 20.00;
K kl 18.00, R, N kl 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kirjad Juliale”
L, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Algus”
kl 18.15
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 14.30
“Saatan”
kl 14.00, 21.15
“Stone”
kl 16.00
“Varuvõmmid”
kl 18.45
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 16.30, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Keelatud tants 3”
kl 16.45; L–P kl 14.30
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 19.00
“Saatan”
kl 21.30
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 13.55;
vene keeles: kl 11.55
“Keelatud tants” 3D
kl 17.00 (v.a. L, P), 20.35  
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.00, 14.50, 17.40, 20.30
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 18.15;
L–P kl 14.30, 16.45
vene keeles: kl 15.55; L–P kl 12.35
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 15.45, 21.00
“Häbimärk”
kl 12.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
kl 14.40(v.a. L,P), 18.30 (v.a. N); N kl 21.50  
“Õigeks ajaks”
kl 13.30, 19.20 (v.a. N), 21.30 (v.a. N);
N kl 18.45
“Saag” 3D
E–R kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. N),
21.15(v.a. N); N kl 22.15
L–P kl 14.45, 17.05, 19.00, 21.15
“Pidurdamatu”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.25, 21.45
“Jälle sina”
E–R kl 13.45, 16.00, 18.25, 20.45;
L–P kl 14.10, 16.30, 18.50, 21.10
“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” eellinastus: N kl 19.00
“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Kiire ja lihtne aruandlus ja palgaarvestus

Raamatupidamistarkvaraga AccountStudio muudad aruannete koostamise ja palkade arvestamise kordades lihtsamaks ja kiiremaks.

Taavi Majandustarkvara

Taavi Majandustarkvara iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Valdkonna tööpakkumised

Posti Group is looking for a TEAM LEADER

Manpower OÜ

08. oktoober 2017

NORDWOOD otsib RAAMATUPIDAJAT

NORDWOOD

25. september 2017

Uudised