Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
05.11 kl 19 “Augustikuu”
05.11 kl 19 “Grönholmi meetod”
06.11 kl 19 “Kirsiaed”
06.11 kl 19 “Kõik on täis”
06.11 kl 19 “Aabitsa kukk”
07.11 kl 19 “Hiilgav!”
07.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
07.11 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi” esietendus
09.11 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
09.11 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
09.11 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”
10.11 kl 19 “Rahauputus”
10.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
11.11 kl 19 “Eesti matus”
11.11 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
05.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
05.11 kl 18 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
06.11 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
06.11 kl 12 “Kiki ja Miki”
06.11 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
07.11 kl 12 “Kiki ja Miki”
07.11 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
07.11 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
09.11 kl 11 “Metsakülad”
11.11 kl 11 “Metsakülad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
05.11 kl 19 “Külmale maale”
05.11 kl 19 “Põletus”
06.11 kl 19 “Külmale maale”
06.11 kl 19 “Põletus”
09.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Jõgeva Kultuurikeskuses
09.11 kl 19 “Testosteroon”
Jõgeva Kultuurikeskuses
10.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Ugala teatris
10.11 kl 19 “Testosteroon”
Ugala teatris
11.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
11.11 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
06.11 kl 18 “Phaidra”
06.11 kl 19 “Boheem”
07.11 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
07.11 kl 19 “Silva”
10.11 kl 19 “Nahkhiir”
11.11 kl 19 “I Capuleti e i Montecchi“
Estonia kontserdisaalis
Estonia pst 4, Tallinn

Kuressaare Linnateater
06.11 kl 17 “Hind”
Tallinna 20, Saaremaa

PolygonTeater
05.11 kl 19.30 “Lahkumised???????”
Kanuti Gildi saalis
06.11 kl 19.30 “Lahkumised???????”
Kanuti Gildi saalis
08.11 kl 19.30 “Lahkumised???????”
Kanuti Gildi saalis
Tüve 14-17, Tallinn

Rakvere Teater
05.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
05.11 kl 13 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
Ugalas
05.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Ugalas
08.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
Vene Teatris
08.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Vene Teatris
10.11 kl 19 “39 astet”
Märjamaa rahvamajas
11.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
11.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
05.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
06.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad” esietendus
08.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
08.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
09.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
09.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
10.11 kl 19 “Keskööpäike”
10.11 kl 19 “Homme näeme”
11.11 kl 19 “Keskööpäike”
11.11 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
11.11 kl 19 “Sisaliku tee”
esietendus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
05.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
06.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
08.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
09.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
11.11 kl 19 “(Untitled)”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
07.11 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
11.11 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
08.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
09.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
05.11 kl 19 “Stockmannid”
06.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
08.11 kl 19 “Üks udune päev” Raadioteater. Kuuldemäng
09.11 kl 17.30 “Kuugelmuugel”
esietendus
09.11 kl 19 “Maakad”
10.11 kl 19 “Stockmannid” Endlas
11.11 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.11 kl 19 “Püha müristus”
Järvakandi Kultuurihallis
10.11 kl 19 “Püha müristus”
Karksi valla Kultuurikeskuses
11.11 kl 19 “Püha müristus”  Salme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
05.11 kl 19 “Kaos”
05.11 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas
05.11 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
06.11 kl 19 “Gorgo kingitus”
06.11 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
06.11 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” Estonia Kontserdisaalis
06.11 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
07.11 kl 16 “Kevade”
07.11 kl 16 “Sviit” teatri väikeses majas
07.11 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
09.11 kl 12 “Kuidas kuningas kuu peale kippus”
09.11 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
10.11 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”
10.11 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
10.11 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
10.11 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
11.11 kl 19 “Huntluts”
11.11 kl 19 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
08.11 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
09.11 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
10.11 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
11.11 kl 15 “Robinson & Crusoe”
Jõgeva Kultuurimajas
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
07.11 kl 16 “Värvilised sabakesed”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
06.11 kl 12 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks” Teatri Kodus, Tartus
06.11 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks” Teatri Kodus, Tartus
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz
05.11 kl 22 Susanna Aleksandra Quintet
08.11 kl 21 Kadri Voorand &
Jürmo Eespere trio
Vana turg 2, Tallinn

Estonia Talveaed
09.11 kl 19 “Kaks kuukiirt mu toas” Helin-Mari Arder (laul), Teet Raik (kitarr ja trompet), Ara Yaralyan (kontrabass)
11.11 kl 19 “Geraldine Casanova - Armastuse lugu” Geraldine Casanova (sopran), Oliver Kuusik (tenor), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass) 
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
05.11 kl 23 Prospecta, Kalvik & Leiner
06.11 kl 21 DND uue plaadi
“A Birthday????????” esitlus;
Mimicry, Rosa Alchemica,
John Stuart Mill
Magasini 5, Tartu

Kanuti Gildi Saal
09.11 kl 19.30 Improtest: Eesti Elekter
Pikk 20, Tallinn

Keila Kultuurikeskus
11.11 kl 19 Koit Toome - Mälestused
Keskväljak 12, Keila

Kloostri Ait
05.11 kl 20 Ara Yaralyan (kontrabass), Aleksandra Anstal (löökpillid)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
05.11 kl 22  Winny Puhh, Hõbeniit
06.11 kl 22 Davila 666 (Puerto Rico),
Popidiot
11.11 kl 22  Nevesis,
Grand Astoria (RUS)
Vallikraavi 4, Tartu

Nokia Kontserdimaja
05.11 kl 19 “Shamaani tants ümber Buddha”
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
05.11 kl 22 Jazzklubi:
Ain Agan ja Oleg Pissarenko
06.11 kl 16 Jazzklubi: Uma
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
06.11 kl 21 “Oktoobrirevolutsioon” Nyrok City, Wunda-Ment, Tüse Asi, Faasinihe
09.11 kl 21 Waking In A Dream World Estonia 528
10.11 kl 21 Jazziklubi:
Tanel Ruben Kvintett
11.11 kl 20 Print (Prantsusmaa)
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
11.11 kl 19 Ranas –
Duo Porte?o de Tango
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
07.11 kl 17 Arturo Tallini (kitarr, Itaalia)
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
05.11 kl 21.30 Jazzliit: Uma
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
08.11 kl 19 Lordi (Fin)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani Kirik
10.11 kl 19 Birgit Varjun &
Margus Vaher - Teiselpool vett
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda
06.11 kl 18 Arturo Tallini
(kitarr, Itaalia)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Athena Keskus
10.11 kl 19 Koit Toome - Mälestused
Narva mnt 2, Tartu

Tartu Peetri kirik
11.11 kl 19 Birgit Varjun &
Margus Vaher - Teiselpool vett
Narva mnt. 104, Tartu

Teatri Puhvet
08.11 kl 19 Liisi Koikson,
Mingo Rajandi, Marek Talts
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
05.11 kl 19 Arturo Tallini (kitarr, Itaalia)
06.11 kl 19 “Ainuke aeg”
Kait Tamra laulude õhtu
11.11 kl 19 “Isadepäeva kontsert” Arderite muusikaline suguvõsa
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
05.11 kl 21 Baltiarallaa! Viola (Fin), Popidiot, Sõpruse Puiestee
Rataskaevu 10, Tallinn

Wabadus
10.11 kl 19.30 “Klassika
kolmapäevad Wabaduses”
S. Kuulmann, M. Kari, M. Martin
Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Saag VII”
kl 13.00, 15.00, 17.05, 20.15, 22.05
“Õigeks ajaks”
kl 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
“Tsentuurio”
kl 17.45, 19.45
“Häbimärk”
kl 14.30, 19.00, 21.00 (v.a. N)
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 16.30, 18.45, 21.45 (v.a. N)
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 15.15
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 21.15
“Keelatud tants 3”
kl 12.00
“Pidurdamatu”
N kl 21.45
“Jälle sina”
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Varuvõmmid”
kl 13.15
“Keelatud tants” 3D
kl 17.00, 22.15
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 15.00, 20.45
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.25
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 19.40;
vene keeles: kl 11.30, 16.15
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 11.35, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55
“Agoraa”
kl 12.15, 17.55
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 11.40
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles: kl 14.05
“Külm linn”
kl 15.40, 18.20 (v.a. T, K), 21.00
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 12.00, 14.35, 17.05, 19.35 (v.a. K, N), 22.10
“Häbimärk”
kl 12.40, 14.55, 17.20, 19.30, 21.40
“Õigeks ajaks”
kl 11.25, 13.35, 15.50 (v.a. L), 18.00, 20.15, 22.30
“Saag” 3D
11.50, 14.30 (v.a. L), 17.10 (v.a. L), 18.50, 19.45, 21.20, 22.20; L kl 15.50
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.45
“Saag” 3D
15.15, 17.30, 19.45, 22.15
“Õigeks ajaks”
kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri              
“Mina, supervaras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 20.00
“Söö, palveta, armasta”
kl 18.15; L–P kl 12.45
“Kuidas ma veetsin selle suve”
kl 15.45, 21.15
“Õigeks ajaks”
kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; L–P kl 13.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Saatan”
R, N kl 20.00;
P–T kl 18.20, 20.00; K kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Söö, palveta, armasta”
E, K kl 18.30; K kl 15.00 beebikino seanss
“Killerid”
E, K kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Algus”
kl 17.30
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 14.00, 18.00
“Titetegu”
kl 20.45
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 15.00
“Saatan”
kl 16.00
“Stone”
20.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Scott Pilgrim terve maailma vastu” kl 16.30
“Kirjad Juliale”
kl 18.45
“Kaugsuhe”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 13.55 (v.a. K);
vene keeles: kl 11.55 (v.a. K)
“Keelatud tants” 3D
kl 18.15 (v.a. N); N kl 20.45  
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 21.05 (v.a. K, N); K kl 21.30
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.00 (v.a. K), 14.50, 17.40, 20.30
“Saatan”
kl 21.50 (v.a. K)
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.15 (v.a. L, P),
14.30 (v.a. L, P), 16.45 (v.a. L, P),
19.00 (v.a. L, P); K kl 11.00;
L–P kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.15;
vene keeles: kl 13.10 (v.a. L, P), 16.00 (v.a. K); L–P kl 11.15, 13.20
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 13.15 (v.a. K), 15.50 (v.a. K), 18.30 (v.a. K, N); K kl 16.15, 18.50; N kl 21.00
“Avatar”
kl 20.45 (v.a. N)
“Häbimärk”
kl 12.30, 17.15 (v.a. K); K kl 21.05
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
kl 14.40 (v.a. K), 19.25 (v.a. K), 21.45;
K kl 16.25, 18.45, 
“Õigeks ajaks”
kl 14.00, 16.20, 18.40, 21.00; L–P kl 11.45
“Saag” 3D
kl 15.20 (v.a. L, P), 15.25 (v.a. L, P), 17.30, 19.35, 21.15 (v.a. L, P, N);
L–P kl 15.25, 20.35; N kl 21.25
“Pidurdamatu”
eellinastus: N kl 19.00
“Jälle sina”
eellinastus: K, N kl 18.40
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Merike Estna, kuni 27.11 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Sundmõtted” Anna Hints, kuni 13.11
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, kuni 15.11                
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01
“Mõtted savis”, kuni 18.12 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
kuni 02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
kuni 04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Karel Koplimets & Ivar Veermäe,
kuni 21.11
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Tampere Kunstnike Liit:
Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,
kuni 14.11
Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,
kuni 16.11
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11
“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Elis Saareväli, kuni 09.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Sirje Eelma 60” graafika, kuni 09.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad