Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
29.10 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
30.10 kl 19 “Harri 2: ülestõus”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
29.10 kl 19 “Vombat”
29.10 kl 19 “Kõik on täis”
30.10 kl 19 “Hiilgav!”
30.10 kl 19 “Vihmatants”
31.10 kl 19 “Augustikuu”
31.10 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”
02.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
02.11 kl 19 “Sügissonaat”
03.11 kl 19 “Hiilgav!”
03.11 kl 19 “Metspart”
04.11 kl 19 “Voldemar”
04.11 kl 19 “Müügimehe surm”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
30.10 kl 12 “Klaabu”
31.10 kl 12 “Klaabu”
02.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
03.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
03.11 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
04.11 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
29.10 kl 19 “Külmale maale”
30.10 kl 19 “Põletus”
30.10 kl 19 “Külmale maale”
02.11 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Paide Kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
Paide Kultuurikeskuses
03.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
03.11 kl 19 “Esimesed suudlused”
04.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
04.11 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
29.10 kl 19 “Boheem” esietendus
30.10 kl 19 “Boheem”
31.10 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
31.10 kl 19 “Silva”
02.11 kl 19 “Nahkhiir”
03.11 kl 12 “Ooperigala Lastele”
03.11 kl 19 “Luikede järv”
04.11 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
29.10 kl 19.30 “Neon nails and plastic hair” Alissa Šnaider, esietendus
29.10 kl 19.30 “Kodu(tus)igatsus”
Nele Suisalu
30.10 kl 19.30 “järgmisel õhtul 1 ...”
Laur Kaunissaare
Pikk 20, Tallinn

Rakvere Teater
29.10 kl 19 “Meie, mehed”
Aruküla rahvamajas
29.10 kl 19 “39 astet”
30.10 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
30.10 kl 19 “Täismäng”
30.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
01.11 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Türi kultuurimajas
01.11 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Türi kultuurimajas
02.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”
02.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
03.11 kl 12 “Pipi Pikksukk” Ugalas
03.11 kl 19 “Täismäng”  Ugalas
04.11 kl 19 “Tuulte pöörises”
04.11 kl 19 “Papagoide päevad”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
29.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
29.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
30.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
30.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
01.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
01.11 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
02.11 kl 19 “Suur mees juba”
03.11 kl 19 “Suur mees juba”
04.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
29.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
30.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
02.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
03.11 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
31.10 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
03.11 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
30.10 kl 19 “Grace ja Glorie” esietendus
02.11 kl 13 “Karlsson katuselt”
02.11 kl 19 “Piloot”
03.11 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”
Rakvere Teatrimaja suures saalis
04.11 kl 19 “Grace ja Glorie”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
29.10 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Saue Huvikeskuses (Gümnaasiumi saalis)
31.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Pärnu teatris “Endla”
01.11 kl 19 “Üllatuskülaline”
Valga Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
29.10 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
30.10 kl 19 “Mowgli” esietendus
30.10 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
31.10 kl 16 “Mowgli”
31.10 kl 16 “Kaunimad hetked Su elus”
01.11 kl 19 “Puhastus”
Eesti Draamateatris
02.11 kl 12 “Detektiiv Lotte”
02.11 kl 19 “Evita”
02.11 kl 19 “Loss” teatri väikeses majas
03.11 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees
03.11 kl 19 “Evita”
03.11 kl 19 “Rumm ja viin”
esietendus Sadamateatris
04.11 kl 19 “Madame Butterfly”
teatri väikeses majas
04.11 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
29.10 kl 21 “Sinu elu käsiraamat”
30.10 kl 19 “Robinson & Crusoe”
01.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
31.10 kl 16 “Karupoeg Puhh” 
02.11 kl 11 “Magus linn”
04.11 kl 11 “Segadus metsas”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Clazz
02.11 kl 22 Denise Fontoura Band
03.11 kl 22 NaTa Jazz Band
04.11 kl 22 Fried Funk Soundsystem w/ Marvi Vallaste & Mairo Marjamaa
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
29.10 kl 19 “Klaver 2010”
Bernd Glemser (Saksamaa)
30.10 kl 15 “Klaver 2010”
“Schumanni Gala” EMTA ning Tallinna Muusikakeskkooli tudengid ja õpilased
30.10 kl 19 “Klaver 2010”
Kevin Kenner Poola/USA
31.10 kl 19 “Klaver 2010”
Eliso Virsaladze
04.11 kl 19 Boriss Brovtsõn (viiul, Venemaa),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Arvo Volmer
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
03.11 kl 19 “Tahan olla öö”
Lauri Liiv (laul), Margus Vahemets (klarnet), Vanemuise teatri keelpillikvartett
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
04.11 kl 19 Ain Agan & Oleg Pissarenko esitlevad uut albumit “A2O”!
Magasini 5, Tartu

Jazz del Mar
03.11 kl 20 Jazzliit:
Ain Agan & Oleg Pissarenko
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi kontserdimaja
04.11 kl 19 Arturo Tallini (kitarr, Itaalia)
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
30.10 kl 17 Arsise kellade ans.,
Heldur Harry Põlda - Terra Mariana
31.10 kl 15 “Kirikupühad Maarjamaal” Buxtehude. Membra Jesu Nostri
Rakvere 6, Jõhvi 

Kloostri Ait
29.10 kl 20 Helin-Mari Arder (laul),
Teet Raik (trompet, kitarr)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
30.10 kl 22  Taak, Hukkunud hinged
03.11 kl 22  Ross Reaver (USA)
“Waking in a dream world Estonia 528”
04.11 kl 22 Kathaarsys (ESP),
Routakehä (FIN)
Vallikraavi 4, Tartu

Mikkeli muuseum
30.10 kl 19 Eksklusiivne jazzkontsert näitusesaalis: Jaak Sooäär,
Tanel Ruben ja Raivo Tafenau
Weizenbergi 28, Tallinn

Mustpeade Maja
03.11 kl 19 “Koit”
Ott Lepland, Margus Vaher, Uku Suviste
Pikk 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
29.10 kl 19 Kontsert-etendus “Frank Sinatra ja Nat King Cole aegumatud hitid”
02.11 kl 19 Youssou N’Dour kontsert
03.11 kl 19 Herbie Hancock
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
29.10 kl 22 Jazzklubi: Lippajad
30.10 kl 16 Jazzklubi:
Moral Opera
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
29.10 kl 22 “Kullaklubi Halloween”
Kurjam, Astro Zombies
30.10 kl 22 “A-Rühm”
Cool D, G-Enka, Kozy ja Paul Oja
04.11 kl 22 Popidiot
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
03.11 kl 19 “Hingedepäeva kontsert:
Cherubini. Reekviem d-moll”
Liepaja Sümfooniaorkester (Läti),
Eesti Rahvusmeeskoor
Aida 4, Pärnu

Rakvere pangamaja
29.10 kl 19 “Väike öömuusika”
Harry Traksmann (viiul),
Olga Voronova (viiul), Laur Eensalu (vioola),
Leho Karin (tšello)
Turu plats 2, Rakvere

Rapla kirik
31.10 kl 18 Arsise kellade ans.,
Heldur Harry Põlda - Terra Mariana
Kalda 2, Rapla

Rock Cafe
30.10 kl 21 Vennaskond 26, Miip, Plixid
31.10 kl 18 “Alterfashion vol 6: Jubilee at Halloween event”
Beyond The Skyline, Unholy Fables, Off.Season, Zeta, Blackthorn (Rus), Cantilena
01.11 kl 19 Sabaton (SWE) &
Alestorm (SCT)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Kaarli kirik
02.11 kl 19 “Hingedepäeva kontsert:
Cherubini. Reekviem d-moll”
Liepaja Sümfooniaorkester (Läti),
Eesti Rahvusmeeskoor
Toompea 10, Tallinn

Teatri Puhvet
01.11 kl 19 Ain Agan, Oleg Pissarenko uue CD esitlus
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
30.10 kl 19 “Koit”
Ott Lepland, Margus Vaher, Uku Suviste
Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater
04.11 kl 21 Trio Sooäär-Vaigla-Ruben / Sügisjazz 2010
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
30.10 kl 16 “Tudengivembud ja kuldsed kingad” Hortus Musicus 
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Häbimärk”
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; L kl 23.30
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 12.45, 15.00, 17.30 (v.a. L), 19.45,
22.00 (v.a. N, L, P); L kl 22.30
“Üksik mees”
kl 19.00 (v.a. L); L kl 17.30
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05, 16.15
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 13.15, 18.00, 20.30 (v.a. N)
“Saatan”
kl 21.00 (v.a. N, L, P); L kl 18.15, 23.00;
N, P kl 22.00
“Stone”
kl 15.45
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 18.30 (v.a. L), 21.30 (v.a. L);
L kl 19.00, 21.45
“Keelatud tants 3”
kl 12.15, 14.30, 16.45
“Saag V+VI”
L kl 20.00
“Saag VII”
N, P kl 21.00; L kl 00.00
“Õigeks ajaks”
N kl 20.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Varuvõmmid”
kl 15.50
“Keelatud tants” 3D
kl 14.35, 20.30, 22.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 18.15, 21.15
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.25
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 12.00, 14.15,
16.55 (v.a. E), 17.15; R–P kl 19.50
vene keeles: kl 12.15, 14.55, 17.40;
inglise keeles: E–N kl 19.50
“Saatan”
kl 12.05, 22.20
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 11.35, 14.10, 16.45, 19.20, 21.55
“Stone”
kl 19.30 (v.a. E, K, N); 21.45 (v.a. E, K);
E, K kl 22.00
“Agoraa”
kl 14.05, 16.50 (v.a. E), 19.40 (v.a. E)
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 11.50, 13.25
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 13.55
“Külm linn”
kl 15.00, 17.50, 20.45
“RED-eriti ohtlikud agendid”
kl 11.45, 14.25, 17.00, 19.35, 22.10
“Häbimärk”
kl 11.55, 14.20, 16.30, 18.40, 20.55
Met Opera HD Live: “Boris Godunov”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Keelatud tants” 3D
kl 22.15; R, E–N kl 17.00
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. K),
14.30 (v.a. K), 19.45
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 16.00, 18.30, 21.00
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 12.30, 14.15
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles:  L–P kl 17.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Mina, supervaras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.00 (v.a. N), 16.00, 18.00; L–P kl 12.00
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 20.00
“Söö, palveta, armasta”
kl 18.30; L–P kl 13.15
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: L–P kl 13.30
“Kuidas ma veetsin selle suve”
kl 15.15, 17.45, 20.30
“Tsentuurio”
kl 16.15, 21.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: P kl 16.00, 17.55;
E–T kl 17.00, 18.55; K–N kl 17.00;
R kl 18.00, 19.55
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kaugsuhe”
R kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Algus”
kl 19.45
“Karatekutt”
kl 14.30
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 13.30, 15.45; R–P kl 18.00
“Titetegu”
kl 17.30
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 20.30; T–N kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 18.00; L–P kl 16.15
“Söö, palveta, armasta”
kl 20.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Varuvõmmid”
kl 21.05 (v.a. N)
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 13.55 (v.a. K); K kl 11.55
vene keeles: kl 11.55 (v.a. K); K kl 13.55
“Keelatud tants” 3D
kl 16.00; R–P kl 21.30; E–N kl 21.45 
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 18.05, 20.50
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.35, 15.25, 18.15;
R–P kl 21.10; E–N kl 21.00
“Saatan”
kl 22.00
“Stone”
kl 13.00
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles:
R–P kl 11.45, 14.10, 16.35, 19.00;
E–N kl 12.30, 14.50, 17.15, 19.30 (v.a. N); N kl 18.50
vene keeles: R–P kl 11.30, 13.40, 15.50; E–N kl 12.15, 14.25, 16.40, 18.50 (v.a. N)
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 15.20, 18.30, 21.20
“Avatar”
R–P kl 18.00
“Häbimärk”
kl 13.20, 15.30, 17.40, 19.50
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
kl 13.10, 15.55, 18.35, 21.15
“Õigeks ajaks”
eellinastus: N kl 19.30
“Saag” 3D
eellinastus: N kl 21.05
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Merike Estna, 02.11–27.11 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Sundmõtted” Anna Hints, 01.11–13.11
Helen Melesk, kuni 30.10
Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii
“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, 03.11–15.11
“1/3 aka 33,3” Jim, kuni 01.11               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01
Meelik Mälksoo graafika ja maalid, kuni 31.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kõik saab korda”, kuni 02.01
Sirje Runge “Suur Armastus”,
30.10–02.01
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
04.11–04.12
Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), 04.11–04.12
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,
kuni 30.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Karel Koplimets & Ivar Veermäe,
04.11–21.11
Eva Labotkin, kuni 31.10
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
NAK-i kunstnike ühisnäitus,
kuni 02.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,
kuni 14.11
“Loop kutsub: Duul”, kuni 01.11
Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Malenupunukud” Kertu Kokk,
Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,
kuni 09.01
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,
kuni 16.11
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11
“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Elis Saareväli, kuni 09.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Sirje Eelma 60” graafika, kuni 09.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

TALOT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Talot AS

31. august 2018

Uudised

Tööriistad