Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Tarrvi Laamann, kuni 23.10 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Helen Melesk, kuni 30.10
Pikk 18, Tallinn

Haus galerii
Linda Tamm, kuni 29.10
Uus tn.17, Tallinn 

Hobusepea galerii
“1/3 aka 33,3” Jim, kuni 01.11               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Meelik Mälksoo graafika ja maalid”, kuni 30.10 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 27.10
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,
kuni 30.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Eva Labotkin, kuni 31.10
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
NAK-i kunstnike ühisnäitus,
kuni 02.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Split Mind” Tanja Muravskaja,
kuni 28.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid, 26.10–16.11
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikool”, kuni 24.10
“Kuidas vabaneda” Ulvi Haagensen, skulptuurid, kuni 24.10
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Elis Saareväli, kuni 09.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Sirje Eelma 60” graafika, kuni 09.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
22.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
22.10 kl 19 “John Gabriel Borkman”
22.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
23.10 kl 19 “Augustikuu”
24.10 kl 19 “Hiilgav!”
24.10 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
26.10 kl 19 “Boulgakoff”
26.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
27.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
28.10 kl 19 “Rahauputus”
28.10 kl 19 “Leekrüübe”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
22.10 kl 11 “Memme musi”
23.10 kl 12 “Memme musi”
24.10 kl 12 “Isekas Hiiglane”
26.10 kl 11 “Klaabu”
27.10 kl 11 “Klaabu”
28.10 kl 11 “Klaabu”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
22.10 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
23.10 kl 19 “Põletus”
23.10 kl 19 “Külmale maale” esietendus
25.10 kl 19 “Madame Bovary”
Vanemuise suures majas
26.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
27.10 kl 19 “Algus”
28.10 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
22.10 kl 19 “Romeo ja Julia”
23.10 kl 19 “Nahkhiir”
24.10 kl 17 “Luikede järv”
27.10 kl 19 “Silva”
28.10 kl 19 “Coppelia”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
22.10 kl 19.30 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”
Insightout Company
23.10 kl 19.30 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”
Insightout Company
27.10 kl 19.30 “Neon nails and plastic hair” Alissa Šnaider, esietendus
27.10 kl 19.30 “Kodu(tus)igatsus”
28.10 kl 19.30 “Kodu(tus)igatsus”
28.10 kl 19.30 “Neon nails and plastic hair” Alissa Šnaider
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
26.10 kl 19 “Kartulimoos ehk Chelsea Win”
27.10 kl 19 “Tapatöö Jumal”
28.10 kl 19 “Kartulimoos ehk Chelsea Win” Salme Kultuurimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
22.10 kl 19 “Mina, naine”
22.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad” esietendus
22.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Jõhvi kontserdimajas
25.10 kl 19 “Täismäng”
Mäetaguse rahvamajas
26.10 kl 19 “Torm”
26.10 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
27.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”
27.10 kl 19 “Täismäng”
Luunja kultuurimajas
28.10 kl 19 “Eikellegimaa”
28.10 kl 19 “39 astet”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
22.10 kl 19 “Hecuba pärast”
22.10 kl 19 “Minu tädi”
23.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
25.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
25.10 kl 19 “Nõks”
26.10 kl 19 “Päike soojem, taevas sinisem”
26.10 kl 19 “Nõks”
27.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.10 kl 19 “Homme näeme”
28.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
24.10 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
25.10 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
27.10 kl 19 “Pärmi Jaagu unenägu” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teater NO99
23.10 kl 19 “(Untitled)” esietendus
25.10 kl 19 “(Untitled)”
26.10 kl 19 “(Untitled)”
27.10 kl 19 “(Untitled)”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
24.10 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
22.10 kl 19 “Valged ööd”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
22.10 kl 19 “Stockmannid”
23.10 kl 19 “Nii nagu taevas”
26.10 kl 19 “Maakad”
27.10 kl 19 “Stockmannid”
Vanemuise väikeses majas
28.10 kl 18 “Karlsson katuselt”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
23.10 kl 15 “Novecento”
Lille majas (Lille 9, Tartu)
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
22.10 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Saku Huvikeskuses
23.10 kl 19 “Üllatuskülaline”  
Rakvere Teatris
25.10 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Vene Teatris
26.10 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)” Tabivere Vabaajakeskuses
28.10 kl 19 “Hullem kui Hollywoodis” Aravete Kultuurimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
22.10 kl 19 “Orpheus põrgus”
22.10 kl 12 “Lotte ja Bruno muusikatund” teatri väikeses majas
22.10 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas”
Sadamateatris
23.10 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
23.10 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas”
Sadamateatris
24.10 kl 16 “Huntluts”
24.10 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
24.10 kl 18 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
26.10 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
26.10 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
27.10 kl 19 “Linn” Sadamateatris
27.10 kl 11 “Ninasarvik Otto”
Viljandi Ugalas
27.10 kl 19 “Don Juan” Viljandi Ugalas
28.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
28.10 kl 18 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

Varius
22.10 kl 19 “Üksi ja vaba”
Tapa Kultuurikojas
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
22.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
25.10 kl 19.30 “Playfair” Noortenäidendite lugemine
26.10 kl 20 “Hikikomori”
27.10 kl 20 “Hikikomori”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
24.10 kl 12 “Kõige suurem sõber” 
24.10 kl 16 “Kõige suurem sõber”
26.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
28.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
22.10 kl 19 “The End”
23.10 kl 19 “The End”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Clazz
28.10 kl 22 Sander Mölder, Teele Viira, Marilin Kongo, Mariann Saar
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
22.10 kl 19 Peeter Lilje 60
Kalle Randalu (klaver), Eesti Kontsertkoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Neeme Järvi
23.10 kl 19 “Klaver 2010”
VII Rahvusvaheline Pianistide Festivali avakontsert
24.10 kl 15 “Klaver 2010”
Chopini Gala
24.10 kl 19 “Klaver 2010”
Jevgeni Sudbin (Venemaa)
25.10 kl 20 “Klaver 2010”
Taavi Kerikmäe (live-elektrooniline klaver)
26.10 kl 16 “Klaver 2010”
Viviana Sofronitski (Venemaa)
26.10 kl 19 “Klaver 2010”
Klaveriduo: Adam Makowicz –
Krzysztof Trzaskowski (Poola)
27.10 kl 19 “Klaver 2010” Klaveriorkester
28.10 kl 19 “Klaver 2010”
Toomas Vana
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
27.10 kl 19 “Mustlasvanker”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
22.10 kl 21 Sõpruse Puiestee
23.10 kl 21 Svjata Vatra
28.10 kl 21 Eesti Jazzliit:
Anna Põldvee Quartet
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
23.10 kl 19 Henri Laks
Pargi 40, Jõhvi

Kannu Kõrts
23.10 kl 20 Riho Sibul, Erich Krieger, Koit Toome
Kadaka tee 183, Tallinn

Kloostri Ait
22.10 kl 20 Janno Pokk (nükkelharf), Indrek Liit (akordion)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
22.10 kl 22 Phlox, Wrupk Urei, 2020
23.10 kl 22 “Sound Pollution Tour 2010” Redneck Rampage, Awaken Whale, Project Massacre
Vallikraavi 4, Tartu

Kuressaare
Laurentiuse kirik
23.10 kl 17 Arsise kellade ans.,
Heldur Harry Põlda - Terra Mariana
Tallinna 13, Kuressaare, Saaremaa

Nokia Kontserdimaja
22.10 kl 19 Glenn Milleri Orkestri kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
22.10 kl 22 Jazzklubi: MaiNekk plaadi “Dance Dance and Rotate” esitlus
23.10 kl 16 Jazzklubi:
Friends Of The Belgian
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
22.10 kl 22 Ska Faktor
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
22.10 kl 19 Ted Curson (trompet, vokaal) USA & Toivo Unt Trio -
Tõnu Naissoo (klaver), Toivo Unt (kontrabass), Brian Melvin (trummid) 
25.10 kl 19 “Klaver 2010”
Klaveriduo Adam Makowicz –
Krzysztof Trzaskowski (Poola)
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
22.10 kl 21 Ott Lepland, Lenna, Silverstique
23.10 kl 19 “Rock Cafe 6. sünnipäev” Stuart Hamm (USA) ja külalised
26.10 kl 19 Biffy Clyro (SCT)
28.10 kl 19 Nokturnal Mortum (UKR), Necro Strike
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Suurhall
28.10 kl 20 Sofia Rotaru
Paldiski mnt 104B, Tallinn

Teatri Puhvet
25.10 kl 19 Brian Melvin East-West Rhythm Band
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
27.10 kl 19 “Klaver 2010”
Viviana Sofronitski (Venemaa)
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
23.10 kl 17 Age Juurikas (klaver) / Meistrite Akadeemia
Mere pst 5, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
22.10 kl 20 Muuilmamuusika Võrus: basskitarrist Stuart Hamm (USA) + külalised
Liiva 13, Võru

Väravatorn
23.10 kl 16 “Minnesingeritest Habsburgideni” Hortus Musicus 
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Üksik mees”
kl 19.15, 21.30
“B-girl”
kl 12.15 (v.a. E–K)
“Minu enesetapp”
kl 17.05 (v.a. E–K)
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.30, 20.30 (v.a. N)
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 13.00, 15.30, 18.00, 21.00
“Saatan”
kl 20.00, 22.00
“Stone”
kl 16.00
“Söö, palveta, armasta”
kl 13.00, 18.15, 21.15
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 14.15 (v.a. E–K); E–K kl 13.30
“Keelatud tants 3”
kl 12.45, 15.00, 17.15 (v.a. L, P, N)
“Häbimärk”
L, P, N kl 17.30
“RED”
N kl 20.30
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
E kl 16.15
“Tüdruk, kes mängis tulega”
T kl 16.15
“Purustatud õhuloss”
K kl 16.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Varuvõmmid”
kl 19.30 (v.a. L, N), 21.55 (v.a. L, N)
“Keelatud tants” 3D
kl 14.35 (v.a. P), 20.30 (v.a. N), 22.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 14.00, 18.55 (v.a. L)
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.30, 15.30, 18.00 (v.a. R, K, N), 18.30, 21.00 (v.a. K), 21.25
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 14.20 (v.a. P)
“Tsentuurio”
kl 17.20
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 12.00 (v.a. P), 14.15, 16.55 (v.a. L), 17.15 (v.a. P);
vene keeles: kl 12.15, 14.55, 17.40 (v.a. N); R–P kl 19.50
inglise keeles: E–N kl 19.50
“Saatan”
kl 11.55, 16.55, 22.10
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 11.35, 14.10, 16.45, 19.20, 22.00
“Stone”
kl 15.15, 19.10 (v.a. R, L), 21.30
“Agoraa”
kl 11.50, 14.30, 19.35, 22.15
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 12.05, 13.40, 17.35
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 13.55, 16.10
“Külm linn”
kl 11.40, 16.45, 19.25, 22.05
Met Opera HD Live: “Boris Godunov”
L kl 19.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Keelatud tants” 3D
kl 21.45 (v.a. L)
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.15, 14.45, 19.15 (v.a. L)
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 14.30, 17.00 (v.a. N), 19.30 (v.a. N), 22.00
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 12.45 (v.a. P)
“Muumitroll ja punane komeet” 3D
eesti keeles: kl 17.15 (v.a. L); L kl 17.00
Met Opera HD Live: “Boris Godunov”
L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Saatan”
kl 19.45, 21.30   
“Mina, supervaras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 13.45, 15.45, 17.45
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 16.15, 18.45 (v.a. L), 21.15 (v.a. L)
“Söö, palveta, armasta”
kl 18.00 (v.a. N), 20.45 (v.a. N); L–P kl 13.30
“Pettson, Findus ja mälukaotus”
eesti keeles: kl 16.30; L–P kl 12.00
“Shrek nüüd ja igavesti”
eesti keeles: kl 14.15; L–P kl 12.15
Met Opera HD Live: “Boris Godunov”
L kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Kaugsuhe”
P kl 16.00, 18.20; E–T kl 18.00, 20.20;
K kl 19.00, R, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Kaugsuhe”
E, K, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
“Algus”
kl 17.30
“Karatekutt”
kl 14.30
“Machete”
kl 20.45
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00
“Titetegu”
kl 20.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Mina, supervaras”
kl 16.45
“Titetegu”
kl 18.45
“Residen Evil:teispoolsus”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Kaugsuhe”
kl 16.15
“Varuvõmmid”
kl 18.20
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 13.55;
vene keeles: kl 12.15 (v.a. N); N kl 12.25
“Keelatud tants” 3D
kl 19.20 (v.a. K), 21.45 
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 16.05, 20.45
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.00, 13.20, 15.00, 18.00, 19.10, 21.00
“Saatan”
kl 22.00
“Stone”
kl 13.30, 21.05 (v.a. N)
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 13.50, 16.10, 18.35 (v.a. N);
vene keeles: 11.45, 14.15 (v.a. N), 14.25 (v.a. N), 16.30 (v.a. N), 16.45 (v.a. N)
“Sotsiaalvõrgustik”
v.a. K: kl 13.00, 15.45, 16.15, 18.30, 21.15; K kl 13.35, 16.15, 19.15, 21.40
“Tsirkuselaps”
kl 12.05
“Avatar”
kl 16.00, 20.55 (v.a. N); N kl 20.15
“Häbimärk”
18.45 (v.a. N); N kl 19.00
“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”
N kl 21.10
Estonia pst 9, Tallinn

 

 

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

Uudised

Tööriistad