Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
15.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
15.10 kl 19 “John Gabriel Borkman”
15.10 kl 19 Esimene lugemine: “Armastatud”
17.10 kl 19 “Hiilgav!”
17.10 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”
19.10 kl 12 “Piparkoogimehike”
19.10 kl 19 “Kirsiaed”
20.10 kl 19 “Kõik on täis”
20.10 kl 19 “Kirsiaed”
21.10 kl 19 “Augustikuu”
21.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
15.10 kl 11 “Vares Villem. Reis Maailma otsa ja tagasi”
16.10 kl 12 “Vares Villem. Reis Maailma otsa ja tagasi”
17.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
17.10 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
20.10 kl 11 “Isekas Hiiglane”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
15.10 kl 19 “Tiramisu”
16.10 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt“
16.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
16.10 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
21.10 kl 19 “Põletus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
15.10 kl 19 “Tuhkatriinu”
16.10 kl 19 “Kolm musketäri”
17.10 kl 17 “Nahkhiir”
21.10 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
15.10 kl 19.30 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”
Insightout Company
21.10 kl 19.30 “Kaks naist köögis, banaanist rääkimata”
Insightout Company
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
18.10 kl 19 “Hind” Keila Kultuurikeskuses 
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
15.10 kl 13 “Kaelkirjak”   Rannu rahvamajas
15.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale” Rannu rahvamajas
15.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
16.10 kl 19 “Meie, mehed”
18.10 kl 12 “Kaelkirjak”
Eesti Draamateatris
18.10 kl 19 “Papagoide päevad”   
Eesti Draamateatris
20.10 kl 12 “Onu Remuse lood”
Paide kultuurikeskuses
20.10 kl 19 “39 astet”
Paide kultuurikeskuses
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
15.10 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
15.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
16.10 kl 19 “Homme näeme”
16.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
18.10 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
19.10 kl 18 “Tõde ja õigus. Teine osa”
20.10 kl 19 “Homme näeme”
20.10 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
21.10 kl 19 “Hecuba pärast”
21.10 kl 19 “Minu tädi”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
16.10 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi Saalis
17.10 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi Saalis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
15.10 kl 11 “Siilipoeg avastab maailma”
16.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
19.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
21.10 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
18.10 kl 19 “Valged ööd”
19.10 kl 19 “Valged ööd”
21.10 kl 19 “Valged ööd”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
15.10 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
16.10 kl 19 “Piloot”
21.10 kl 13 “Karlsson katuselt” esietendus
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
20.10 kl 11 “Kloun Kohupiimu jutud”  Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
20.10 kl 18 “Kloun Kohupiimu jutud”  Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
15.10 kl 19 “Taaskord (Deja Vu)”
Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehras)
19.10 kl 19 “Püha müristus”
Põlva Kultuurkeskuses
20.10 kl 19 “Püha müristus”
Tamsalu Kultuurimajas
21.10 kl 19 “Üllatuskülaline”
Võru Kultuurimajas “Kannel”
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
15.10 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
15.10 kl 18 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
15.10 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus” teatri väikeses majas
16.10 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
16.10 kl 19 “Evita”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
19.10 kl 15 “Appi! Ooper!?” fuajees
19.10 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas
19.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
20.10 kl 19 “Uinuv kaunitar”
21.10 kl 19 “Kaos”
21.10 kl 19 “Figaro pulm”
teatri väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

Varius
18.10 kl 18 “See ei ole Tammsaare!”  Tammsaare muuseumis
19.10 kl 18 “See ei ole Tammsaare!”  Tammsaare muuseumis
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
15.10 kl 18 “Misantroop”
KUMU auditooriumis
18.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”
18.10 kl 20 “Hikikomori”
19.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”
19.10 kl 20 “Hikikomori”
20.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”
20.10 kl 20 “Hikikomori”
21.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
17.10 kl 16 “Kõige suurem sõber” 
19.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
21.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
17.10 kl 19 “Mehed lumes”
18.10 kl 19 “Mehed lumes”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
20.10 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
21.10 kl 11 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz
15.10 kl 22 Laura Põldvere &
Jürmo Eespere Kvartett
16.10 kl 22 Maria Väli & Band
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
16.10 kl 19 The Aksel Kolstad Show
17.10 kl 12 “Maagiline Mozart”
Maano Männi (kontsertmeister, viiulisolist ja kontserdi juht), Leonora Palu (flöödisolist), Pärnu Linnaorkester,
Jüri Alperten (dirigent ja klaverisolist)
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
19.10 kl 19 “Kaks kuukiirt mu toas” Helin-Mari Arderi trio
20.10 kl 19 KontsertJazz Ted Curson (trompet, vokaal), (USA);
Toivo Unt Trio
21.10 kl 19 “Oliver ja Geraldine - Armastuse lugu” Tuntud prantsuse šansoonid, duetid ja ballaadid:
Geraldine Casanova (sopran),
Oliver Kuusik (tenor), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass)
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
21.10 kl 19 Helin-Mari Arder & Grooveband
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
19.10 kl 19 KontsertJazz Ted Curson (trompet, vokaal), (USA);
Toivo Unt Trio
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
20.10 kl 19 Eliitkontserdid /
Andreas Lend, Maarit Saaremäe 
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
20.10 kl 19.30 Improtest:
Terje Isungset (Nor) percussion
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
15.10 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion),
Tanel Liiberg (kontrabass)
16.10 kl 20 Ingrid Hagel (viiul),
Andre Maaker (kitarr)
20.10 kl 19 Kaminamuusika:
Guido Kangur, ansambel UMA: Aleksei Saks (trompet), Robert Jürjendal (kitarr). Eesti luule läbi aegade ja sellele vastav muusika UMA seades
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
15.10 kl 22 Tolmunud Mesipuu, Zahir, Edgars Rubenis (LAT)
16.10 kl 16 “Tartu XVII Rahvamuusikapäev”
Sireli, Trallikud, Kapten Trumm, Tuulepuu, Violin Violence, Tuule Kann/Jaak Sooäär, Liinatsuraq
Vallikraavi 4, Tartu

Mustpeade maja
17.10 kl 19 “Salong/
Mustlaslaager 1920”
Vene mustlastants ja -laul:
Claudia Ševtšenko (tants ja laul),
Jaan Sööt kitarr), Toomas Lunge (klahvpillid), Indrek Kalda (viiul)
Pikk tn. 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
18.10 kl 19 Bassivirtuoos Marcus Miller’i kontsert
20.10 kl 19 Jelena Vaenga kontsert
21.10 kl 19 Glenn Milleri Orkestri kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
15.10 kl 22 Jazzklubi:
Viljandi Guitar trio
16.10 kl 16 Jazzklubi:
Urmas Lattikas kvartett
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
16.10 kl 21 VIljandi Jazziklubi:
Massif Drumm-off goes funky
20.10 kl 21 Jazzliit:
Friends of the Belgian
Lossi 15, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
17.10 kl 17 “Maagiline Mozart”
Maano Männi (kontsertmeister, viiulisolist ja kontserdi juht), Leonora Palu (flöödisolist), Pärnu Linnaorkester,
Jüri Alperten (dirigent ja klaverisolist)  
21.10 kl 19 “Peeter Lilje 60”
Kalle Randalu (klaver), Eesti Kontsertkoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Neeme Järvi 
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
15.10 kl 19 Faithless (UK)
16.10 kl 21 Ultima Thule
21.10 kl 20 Sügisjazz 2010:
Tortured Soul (USA)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Teatri Puhvet
18.10 kl 19 Kelli Uustani,
Kusti Lemba, Keio Vutt
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
15.10 kl 19 Fagotivirtuoos
Martin Kuuskmann (USA),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Neeme Järvi 
21.10 kl 19 KontsertJazz Ted Curson (trompet, vokaal), (USA);
Toivo Unt Trio
Vanemuise 6, Tartu

Vene Teater
18.10 kl 19 Lisa Bassenge & Quartet / Sügisjazz 2010
Vabaduse väljak 5, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Tarrvi Laamann, kuni 23.10 
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Helen Melesk, 18.10–30.10
Andrus Rõuk, kuni 16.10
Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii
“1/3 aka 33,3” Jim, 20.10–01.11
“Anti” Ivar Veermäe, kuni 18.10               
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Väliseesti foto”, kuni 19.12
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Eda Lõhmus, maal, 19.10–13.11
Grégoire Laroche-Joubert, maal (FRA), kuni 16.10 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”,
kuni 30.10
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Eva Labotkin, kuni 31.10
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
NAK-i kunstnike ühisnäitus,
kuni 02.11
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liidu aastanäitus,
kuni 17.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikool”, kuni 24.10
“Kuidas vabaneda” Ulvi Haagensen, skulptuurid, kuni 24.10
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“A Portrait Gallery” Laurentsius,
kuni 19.10
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Sirje Eelma 60” graafika, 21.10–16.11
“Eesti naiste portreed 2007-2010”,
Wim Lamboo (Holland), foto, kuni 20.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Tekstiilikunstnike Liit”, 18.10–12.11
„Loodusvaated“ Billeneeve,
õlimaal, kuni 15.10
„Valik“ Katrin Rüütli,
digifotonäitus, kuni 15.10
„Eesti elamud“ Piret Looveer,
maal, kuni 15.10
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Mina, supervaras”
eesti keeles:
kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.30, 20.30
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 12.30, 15.15, 17.45, 21.00
“Saatan”
kl 18.00, 20.00, 22.00
“Stone”
kl 19.30, 21.45 (v.a. N); N kl 17.15
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.45, 18.45, 21.35
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 16.00
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 12.15
“Keelatud tants 3”
kl 13.30, 15.45
“Varuvõmmid”
kl 14.45, 17.15 (v.a. N)
“Üksik mees”
N kl 21.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: L–P kl 17.10
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.25
“Titetegu”
kl 12.15 (v.a. N), 17.30 (v.a. N)
“Varuvõmmid”
kl 19.30 (v.a. E), 21.55 (v.a. E)
“Keelatud tants” 3D
kl 14.20, 22.30; E–K kl 19.45;
L–P kl 17.10
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 13.00, 18.45, 21.40
“Söö, palveta, armasta”
kl 11.50, 12.30 (v.a. N), 14.55, 15.30 (v.a. N), 17.55, 18.30, 20.55 (v.a. K, N), 21.30
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 16.15
“Tsentuurio”
kl 14.40 (v.a. N), 20.00, 22.20
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 12.00, 14.15, 16.55 (v.a. E); R–P kl 19.50
vene keeles: kl 11.40, 14.35, 17.05;
R–P kl 19.45
inglise keeles, ilma tõlketa: E–N kl 19.50
“Saatan”
kl 12.15, 14.45, 17.15, 19.15, 21.20
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 19.25, 22.05
“Stone”
kl 12.45, 15.05, 17.20, 19.40, 22.00
Met Opera Live: “Reini Kuld”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Keelatud tants” 3D
E–N kl 22.15
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles: kl 12.15 (v.a. K),
14.45 (v.a. K), 17.15; E–N kl 19.45
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 12.00, 14.30, 17.00;
E–N kl 19.30, 22.00; R–P kl 19.45, 22.15
Tudengipäevade filmid
R–P kl 19.15, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 21.00
“Saatan”
kl 16.45, 21.30; L–P kl 12.15   
“Mina, supervaras”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 14.15, 16.30, 18.45; L–P kl 12.00
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 15.45, 18.15, 20.45; L–P kl 13.15
“Söö, palveta, armasta”
kl 14.00 (v.a. R), 18.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Resident Evil: Teispoolsus”
K kl 18.00; R, N kl 20.00;
P–T kl 18.00, 20.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Coco Chanel & Igor Stravinski”
R, K kl 19.00
“Machete”
R, K kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Palgasõdurid” 
kl 21.15
“Algus”
kl 20.15
“Karatekutt”
kl 16.15
“Machete”
kl 14.00, 19.00
“Mina, supervaras”
eesti keeles: kl 13.30, 15.45, 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
„Mina, supervaras“
eesti keeles: kl 17.00, 19.00;
L–P kl 15.00
„Varuvõmmid“
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Kaugsuhe”
kl 19.20
“Varuvõmmid”
kl 13.30
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 14.15;
vene keeles: kl 12.25 (v.a. N); N kl 12.50
“Keelatud tants” 3D
kl 16.20, 21.45 (v.a. L–P); L–P kl 18.35
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 16.00, 21.35
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 14.35 (v.a. L–P); L–P kl 12.30
“Söö, palveta, armasta”
kl 12.15, 15.15, 18.15, 19.00, 21.30
“Saatan”
kl 12.40 (v.a. L–P), 22.00; L–P kl 15.00
“Stone”
kl 17.00, 21.20
“Mina, supervaras” 3D
eesti keeles:
kl 12.10, 14.30, 16.50, 19.15, 21.00
vene keeles: R, E, T, K, N kl 12.00, 14.45 (v.a. N), 17.10, 18.45, 19.30; N kl 14.50;
L–P kl 12.00, 14.45, 16.20, 17.10, 19.30
“Sotsiaalvõrgustik”
kl 13.00, 15.45, 18.30, 21.15
“Tsirkuselaps”
kl 12.00
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad