Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
24.09 kl 19 “Võmmid: viimane partii”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
24.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
25.09 kl 19 “Augustikuu”
28.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
29.09 kl 19 “Hiilgav!”
30.09 kl 19 “Augustikuu”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
25.09 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
25.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
26.09 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
26.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
28.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
28.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
29.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
29.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
30.09 kl 11 “Ise, ise ka!”
30.09 kl 19 “Mängurid”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
24.09 kl 19 “Tiramisu”
25.09 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
25.09 kl 19 “Algus”
28.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
29.09 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
29.09 kl 19 “Ballettmeister”
30.09 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
30.09 kl 19 “Janu”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
24.09 kl 12 “Ooperigala lastele”
24.09 kl 18 “Cosi fan tutte”
25.09 kl 18 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
26.09 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”
28.09 kl 19 “Silva”
29.09 kl 19 “Armastus kolme apelsini vastu”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
25.09 kl 19.30 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sügisfestival 2010:
Liis Kolle / M.Ravel “Laps ja nõidus”,
Ingo Normet / G.C.Menotti “Vanatüdruk ja varas”
26.09 kl 19.30 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sügisfestival 2010:
Liis Kolle / M.Ravel “Laps ja nõidus”,
Ingo Normet / G.C.Menotti “Vanatüdruk ja varas”
30.09 kl 19.30 hypekas: T-stuudio + Rait Rosin & Anu Vask & Mari-Liis Eskusson
Pikk 20, Tallinn

NO99
24.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
25.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
27.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
29.09 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
30.09 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
24.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt“
24.09 kl 19 “Tuulte pöörises” esietendus
27.09 kl 12 “Pipi Pikksukk”
Eesti Draamateatris
27.09 kl 19 “Täismäng”
Eesti Draamateatris
29.09 kl 19 “Tuulte pöörises”
29.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Iisaku rahvamajas
30.09 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
24.09 kl 19 “Homme näeme”
24.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
25.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
25.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast“
27.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
27.09 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
28.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
29.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
30.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
30.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
26.09 kl 17 “Identiteet”
Tallinnas Kinos “Sõprus”
30.09 kl 19 “Pärmi Jaagu unenägu”
esietendus Tartus Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
26.09 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
24.09 kl 19 “Lõõmav pimedus”
29.09 kl 19 “Lõõmav pimedus”
30.09 kl 19 “Lõõmav pimedus”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
24.09 kl 19 “Kolm meest paadis”
Rae Kultuurikeskuses
24.09 kl 19 “Maakad”
25.09 kl 17.30 “Meenutusi Artur Rinnest” Ugala Teatri kohvikus
25.09 kl 19 “Arturi laulud ja aastad”
27.09 kl 19 “Nii nagu taevas”
28.09 kl 14 “Poks”
28.09 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
29.09 kl 19 “Stockmannid”
30.09 kl 19 “Maakad”
Vaksali 7, Viljandi

Uus Vana Teater
29.09 kl 11 “Kloun Kohupiimu jutud” Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
29.09 kl 18 “Kloun Kohupiimu jutud” Teatri Kodus (Lutsu 2, Tartu)
Vene 6, Tallinn

Vana Baskini Teater
29.09 kl 19 “Üllatuskülaline”
Rannu Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
24.09 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
25.09 kl 19 “Orpheus põrgus”
25.09 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
26.09 kl 19 “Gorgo kingitus”
26.09 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
28.09 kl 19 “Evita”
28.09 kl 19 “Don Juan”
teatri väikeses majas
29.09 kl 19 “Evita”
29.09 kl 12 “Ninasarvik Otto”
teatri väikeses majas
29.09 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
30.09 kl 19 “Kaos”
Vanemuise 6, Tartu

Varius
25.09 kl 19 “His Master’s Voice”
Rahvusooperi talveaias
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
27.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
27.09 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
28.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
28.09 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
29.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
29.09 kl 18 “Robinson & Crusoe”
30.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
30.09 kl 18 “Robinson & Crusoe”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
26.09 kl 16 “Värvilised sabakesed”
29.09 kl 10.05 “Värvilised sabakesed”
Emmaste Põhikoolis
29.09 kl 12.30 “Värvilised sabakesed”
Käina Kultuurikeskuses
30.09 kl 10 “Värvilised sabakesed”
Käina Kultuurikeskuses
30.09 kl 12 “Värvilised sabakesed”
Lauka Põhikoolis
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
27.09 kl 19 “Mehed lumes”
28.09 kl 19 “Mehed lumes”
30.09 kl 19 “Mehed lumes”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Chicago 1933
24.09 kl 22.30 Jumping Wheel feat. Jackson
25.09 kl 22.30 Swing Club feat. Rose & Jürisson
29.09 kl 22 Margus Kappel
30.09 kl 22 Mart Pauklin
Aia tn 3, Tallinn

Clazz
24.09 kl 22 Faye Houston (UK) &
The Band
25.09 kl 22 Marjamaa Brothers
28.09 kl 22 Denise Fontoura Band
30.09 kl 22 Hedvig Hanson &
Margus Peterson
Vana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal
25.09 kl 19 Olav Ehala 60
“Suvi kaob heinareel”
Pärnu Linnaorkester,
Vokaalansambel Meelega,
Tartu Noortekoor (dirigent Riho Leppoja), solistid: Liisi Koikson, Hanna-Liina Võsa, Ott Lepland, Elo Toodo, Lauri Liiv, dirigent Paul Mägi
27.09 kl 19 “Ilu päästab”
Sümfooniaorkestri Reaalmažoor hooaja avakontsert. Lisaks orkestrile astuvad lavale Hannaliisa Uusma, Chalice, Liisi Koikson ning Mikk Saar
28.09 kl 15 Tütarlastekoor Ellerhein, dirigent Tiia-Ester Loitme
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
29.09 kl19 “KontsertJazz”
Trio Amarco (Prantsusmaa)
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja
30.09 kl19 “KontsertJazz”
Trio Amarco (Prantsusmaa)
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
26.09 kl 18 Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Kino Sõprus
27.09 kl 19 Kimmo Pohjonen &
Eric Echampard / “Sügisjazz 2010”
Vana-Posti 8, Tallinn

Kuressaare
Laurentiuse kirik

26.09 kl 18 Vox Clamantis 
Tallinna 13, Kuressaare, Saaremaa

Kloostri Ait
24.09 kl 20 Nick Bamber (bandzo),
Siim Poll (klaver)
25.09 kl 20 Jana Abzalon (laul),
Merje Kägu (kitarr)
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
25.09 kl 22 Imandra Lake plaadiesitlus, Ulrich Schnauss (UK)
30.09 kl 22 Bombillaz
Vallikraavi 4, Tartu

Mustpeade Maja
26.09 kl 19 Pärt ja Luksemburgi heliloojad / “Nargen Festival 2010”
Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik
25.09 kl 19 Eliitkontserdid /
Taivo Niitvägi
29.09 kl 19 “Songs”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Instrumentaalansambel,
dirigent Daniel Reuss
Niguliste 3, Tallinn

NO99
24.09 kl 22 Jazzklubi:
Maria Väli & Band
25.09 kl 16 Jazzklubi:
Anna Kutšinskaja +4
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
30.09 kl 19 “Elvis Presley lugu” / Vähiliidu heategevuskontsert-etendus. Gerli Padar, Lenna Kuurmaa, Birgit Varjun, Ivo Linna, Tõnis Mägi, Tanel Padar, Hendrik Sal-Saller, Ott Lepland ja Andrus Kasesalu, Otsakooli Bigband, Siim Aimla ansambel ja Boogie Company
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
24.09 kl 22.30 Freddy’s Blues Gang
29.09 kl 21 Anne Arrak & Co
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
24.09 kl 19 Jacob Young &
Bendik Hofseth
24.09 kl 21 Ben Monder &
Kristjan Randalu
25.09 kl 21 Ulf Wakenius, Örjan Fahlström, Estonian Dream Big Band
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
24.09 kl 19 Olav Ehala 60
“Suvi kaob heinareel”
Pärnu Linnaorkester,
Vokaalansambel Meelega,
Tartu Noortekoor (dirigent Riho Leppoja), solistid: Liisi Koikson, Hanna-Liina Võsa, Ott Lepland, Elo Toodo, Lauri Liiv, dirigent Paul Mägi
25.09 kl 17 Laulukarussell 2010
Aida 4, Pärnu

Rock Cafe
24.09 kl 21 Tõnis Mägi & Muusik Seif, Kolumbus Kris
25.09 kl 21 Pedigree, Recycle Bin, SysTeam
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
26.09 kl 19 Olav Ehala 60
“Suvi kaob heinareel”
Pärnu Linnaorkester,
Vokaalansambel Meelega,
Tartu Noortekoor (dirigent Riho Leppoja), solistid: Liisi Koikson, Hanna-Liina Võsa, Ott Lepland, Elo Toodo, Lauri Liiv, dirigent Paul Mägi
28.09 kl19 “KontsertJazz”
Trio Amarco (Prantsusmaa)
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
30.09 kl 19 Balalaikavirtuoos
Aleksei Arhipovski soolokontsert
Mere pst 5, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu 
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 13.00, 15.35, 18.15, 21.15
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 13.45, 16.15, 18.30, 20.45
“Keelatud tants 3”
kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.15,
21.30 (v.a. N, R, L)
“Kaugsuhe”
kl 15.15, 19.45
“Varuvõmmid”
kl 17.45, 20.00
“Titetegu”
kl 13.10, 17.30
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 22.00
“Karate kutt”
kl 15.00
“Machete”
kl 22.15
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 12.00
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 12.45
“Söö.Palveta.Armasta”
N–L kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 14.00
“Kirjad Juliale”
E–K kl 19.15
“Algus”
kl 21.25
“Palgasõdurid”
kl 21.45
“Suured”
kl 15.15, 21.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.40
“Karatekutt”
kl 12.20, 17.55 (v.a. K)
“Machete”
kl 16.30, 22.15 (v.a. N); E–K kl 19.50
“Resident Evil: Teispoolsus”
3D kl 16.55 (v.a. N), 18.55, 21.30;
2D kl 14.30
“Titetegu”
kl 12.00, 14.20, 16.45, 19.05
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.10;
vene keeles: kl 16.40
“Kaugsuhe”
kl 12.15, 14.35, 17.00, 19.25
“Varuvõmmid”
kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.35, 22.00
“Keelatud tants” 3D
kl 11.30, 14.10, 17.05, 19.45, 22.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 13.15, 13.20, 16.15, 19.10 (v.a. L, N), 22.05 (v.a. N); L, N kl 19.15,
19.20; N kl 22.10
“Söö, palveta, armasta”
N kl 18.30; L kl 19.10; R, P kl 19.15, 19.20
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 11.50, 14.25, 17.15, 19.55, 22.25
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Algus”
kl 18.00
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.15
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. E);
vene keeles: E kl 12.00
“Karatekutt”
kl 12.15, 15.00, 21.00
“Keelatud tants” 3D
kl 14.15, 16.55, 19.35
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.30
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 14.30, 16.45 (v.a. P), 19.00, 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 16.45
“Varuvõmmid”
kl 17.00; L–P kl 12.15
“Palgasõdurid”
kl 14.45, 19.15, 21.30
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 15.30, 18.15, 21.00; L–P kl 12.45 
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Lelulugu 3”
P kl 16.00, 18.30; E, T, K kl 17.00, 19.30; R, N kl 18.50
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Nagu öö ja päev”
kl 18.45
“Võluri õpipoiss”
kl 16.15
“Agent Salt”
kl 14.00, 21.00
“Vampiirid imevad”
kl 16.00, 20.30
“Viimane õhutaltsutaja” 2D
kl 13.45, 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Coco Chanel & Igor Stravinsky”
kl 18.30
“Vampiirid imevad”
kl 21.00; L–P kl 16.30 
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: L–P kl 11.30
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: L–P kl 11.45
“Algus”
kl 21.35 (v.a. N) 
“Karatekutt”
kl 14.10 
“Machete”
kl 17.15
“Titetegu”
kl 17.00
“Tsirkuselaps”
kl 13.40
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 22.00 (v.a. N); N kl 21.35
“Kaugsuhe”
kl 12.10, 19.15, 21.15
“Varuvõmmid”
kl 15.00, 19.30, 21.45
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L,P), 13.30;
vene keeles: kl 11.45 (v.a. L,P), 15.30
“Keelatud tants” 3D
kl 12.30 (v.a. E, T, K), 14.00,
14.55 (v.a. E, T, K), 16.30, 17.25, 19.00, 19.45 (v.a. N), 20.45;
E, T, K kl 13.00, 15.45, 18.20; N kl 18.20
“Wall Street: Raha ei maga”
kl 12.45, 15.35, 18.35, 21.25
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
kl 13.15, 16.00, 18.30, 21.00
“Söö, palveta, armasta”
eellinastus: R–P kl 17.35; N kl 19.45
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Tarrvi Laamann, 29.09–23.10
Jaan Elken, kuni 25.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Külaline” Lii Pähkel, kuni 02.10
Pikk 18, Tallinn

Hobusepea galerii
“Mina” Vano Allsalu, kuni 04.10                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja
“13x Valter”
Mitu toredat pilti Edgar Valterilt,
kuni 30.10
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kunstisalong Allee
Salvador Dali teoste näitus, kuni 26.09
Pikk 34, Tallinn

Kumu
“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Grégoire Laroche-Joubert, maal (FRA), kuni 16.10 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Pärnumaa foto 2010”, kuni 30.10
“Pärnu Kunstikooli ülevaatenäitus”, kuni 30.10
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, kuni 25.09
Avo Ermel, graafika, kuni 25.09
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Taaniel Raudsepp & Sigrid Viir,
kuni 10.10
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
“Hea vana akvarell” Helga Voog,
kuni 30.09
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
Lyyn: graafika ja tekstiil, kuni 12.10
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liidu aastanäitus,
kuni 17.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Klaasipoeesia”, kuni 29.09
„Kulgemine“ Maret Olvet,
juubelinäitus, kuni 29.09
“Parimad palad” Valik töid XVII
rahvusvaheliselt aktinäituselt
“Mees ja naine”, kuni 30.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Leida Mätas, kuni 28.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Kelli Valk, graafika, kuni 29.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Billeneeve, 27.09–15.10
Katrin Rüütli, 27.09–15.10
Piret Looveer, 27.09–15.10
Tartu Kõrgem Kunstikool tekstiiliosakond- gobelään, kuni 24.09
Leo Rohin, kuni 24.09
Tõnis Laanemaa ja Küllike Pihlap,
kuni 24.09

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

PLM GRUPP EESTI OÜ is looking for ACCOUNTANT

Manpower OÜ

06. juuni 2018

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

Uudised

Tööriistad