Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
17.09 kl 19 “Ürgne kutse”
18.09 kl 19 “Ürgne kutse”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
18.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
21.09 kl 19 “Augustikuu”
22.09 kl 19 “Kõik on täis”
22.09 kl 19 “Aabitsa kukk”
23.09 kl 19 “Hiilgav!”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
17.09 kl 11 “Klaabu”
18.09 kl 12 “Klaabu”
18.09 kl 12 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
19.09 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
19.09 kl 12 “Nukumängu ABC”
21.09 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
22.09 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
17.09 kl 19 “Röövlitütar Ronja”
18.09 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
18.09 kl 19 “Madame Bovary”
22.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
23.09 kl 19 “Ballettmeister”
23.09 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
17.09 kl 19 “Cosi fan tutte”
17.09 kl 19 “Dance by Pärt”
Paide kultuurikeskuses
19.09 kl 12 “Coppelia”
22.09 kl 18 “Nahkhiir”
23.09 kl 18 “Coppelia”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
17.09 kl 19.30 “Geography victims 2: return of the victim” Miran Kurspahic & Rona Zuli (horvaatia)
18.09 kl 19.30 “Geography victims 2: return of the victim” Miran Kurspahic & Rona Zuli (horvaatia)
Pikk 20, Tallinn

NO99
20.09 kl 19 “Praht, linn ja surm”
21.09 kl 19 “Praht, linn ja surm”
22.09 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinnas Tornide väljakul
22.09 kl 19 “Praht, linn ja surm”
23.09 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinnas Tornide väljakul
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
17.09 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
17.09 kl 19 “Elu ja kuidas sellega
toime tulla”
18.09 kl 19 “39 astet”
18.09 kl 19 “Eikellegimaa”
20.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt“ Rapla kultuurikeskuses
21.09 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt“   Jõgeva kultuurikeskuses
23.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” Ugalas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
17.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast“
18.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
esietendus
20.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
20.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
21.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
21.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
22.09 kl 20 “Ma armastasin sakslast“
23.09 kl 19 “Homme näeme”
23.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
19.09 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
20.09 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis
Magasini 5, Tartu

Teoteater
19.09 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
23.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum
18.09 kl 16 “Latern”
Hiiessaare paadikuuris Hiiumaal
23.09 kl 19 “Lõõmav pimedus”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
18.09 kl 19 “Maakad” esietendus
20.09 kl 19 “Nii nagu taevas”
Eesti Draamateatris
20.09 kl 19 “Raadioteater Ugalas”
esietendus
22.09 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
22.09 kl 19 “Piloot” Rakvere Teatris
23.09 kl 13 “Väike Tjorven Soolavareselt”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
17.09 kl 19 “Gorgo kingitus”
18.09 kl 19 “Puhastus”
esietendus teatri väikeses majas
18.09 kl 19 “Vanamees ja meri”
Sadamateatris
19.09 kl 12 “Nukitsamees”
teatri väikeses majas
19.09 kl 19 “Kaunimad hetked Su elus”
teatri väikeses majas
21.09 kl 19 “Puhastus”
teatri väikeses majas
22.09 kl 19 “Kaos”
22.09 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
23.09 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
17.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
20.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
21.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
22.09 kl 20 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Rahvusraamatukogu Tornisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
19.09 kl 16 “Jänes ja Punamütsike”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
17.09 kl 19 “Mehed lumes”
18.09 kl 19 “Mehed lumes”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
17.09 kl 19 Mihkel Poll ja Olari Elts
Solist Mihkel Poll (klaver),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Olari Elts
21.09 kl 19 Aile Asszonyi (sopran, RO Estonia) ja ansambel Vivacello
22.09 kl 19 Hommage ? Chopin - pianist Ralf Taal
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
21.09 kl 19 “Mustlasvanker”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
18.09 kl 19 “Tartu Under Fire”
Magasini 5, Tartu

Haapsalu Kuursaal
18.09 kl 20 “Vaid Sulle kuulub mu süda” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
17.09 kl 19 “Hooaja avakontsert:
Urmas Sisask 50”
Pärnu Linnaorkester, Pärnu Kammerkoor (Dirigent Ave Sopp), Tiit Kikas (Elektriviiul), Klaveriduo Mati Mikalai – Kai Ratassepp, dirigent Jüri Alperten
18.09 kl 17 Laulukarussell 2010
19.09 kl 17 Arvo Pärt - IV sümfoonia
23.09 kl 19 Olav Ehala 60
“Suvi kaob heinareel”
Pärnu Linnaorkester,
Vokaalansambel Meelega,
Tartu Noortekoor (dirigent Riho Leppoja), solistid: Liisi Koikson, Hanna-Liina Võsa, Ott Lepland, Elo Toodo, Lauri Liiv,
dirigendid Paul Mägi ja Mihhail Gertz
Pargi 40, Jõhvi

Kalevi Keskstaadion
18.09 kl 17 JK Tallinna Kalev vs.
TJK Legion /
Smilers, Shanon, Metsatöll
Staadioni 8, Tallinn

Kumu Auditoorium
23.09 kl 19 Jacob Young &
Bendik Hofseth / Sügisjazz 2010
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kloostri Ait
17.09 kl 20.00 Siim Aimla (saksofon), Peedu Kass (kontrabass)
18.09 kl 20 Andres Alaru (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn

Klubi Korter
18.09 kl 23 Betoonking´a uue plaadi presekas. Lisaks laval Tommyboy ja Abraham ning Redcap Goblins
Roseni 9, Tallinn

Klubi Plink Plonk
17.09 kl 22 Odessa Pop:
Publicist (NYC, USA, Trans Am),
Tallinn Daggers (Eesti)
18.09 kl 22 “Praise The Lowered IV”
The Grand Astoria (RU),
Highmachine (EST)
Vallikraavi 4, Tartu

NO99
17.09 kl 22 Jazzklubi:
Jaak Lutsoja kvintett
18.09 kl 16 Jazzklubi:
Ara Yaralyan Chamber Ensemble
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
17.09 kl 19 The Bootleg Beatles
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
17.09 kl 22 Panic Inn ja The Nymph
18.09 kl 21 “Aasta Puhast Kulda!” Salongiõhtu Heny Laksiga, Mimicry
21.09 kl 21 Jazzliit:
Erki Pärnoja & Kristjan Kallas
23.09 kl 22.30 “Viljandi Kitarrifestival jämmisessioon”
Siim Aimlat ja Niklas Winterit (FIN)
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
22.09 kl 19 “Viljandi kitarrifestival”
Oleg Pissarenko - Prii Lapse Ilm
23.09 kl 20 “Viljandi kitarrifestival”
Niklas Winter ja Siim Aimla
Tasuja pst 6, Viljandi

Rock Cafe
17.09 kl 21 HND, Bedwetters,
Lapko (Fin) 
18.09 kl 21 Sõpruse Puiestee, Miip
22.09 kl 19 Noorkuu ja
Liisi Koikson koos bändiga
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Telliskivi Loomelinnak
18.09 kl 22 Odessa Pop:
Publicist (USA), Maikameikers
Telliskivi 60A, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
17.09 kl 19 Hooaja avakontsert:
Berliini Raadio Sümfooniaorkester,
dirigent Marek Janowski
23.09 kl 19 Aile Asszonyi (sopran, RO Estonia) ja ansambel Vivacello
Vanemuise 6, Tartu

Väravatorn
18.09 kl 16 “Cantigas, himnos, villancicos” Hortus Musicus 
Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jaan Elken, kuni 25.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Külaline” Lii Pähkel, 20.09Z–02.10
Liina Kalvik, kuni 18.09                   
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Mina” Vano Allsalu, 22.09–04.10
Luminoso feat. Russkiy Razmer,
kuni 20.09                    
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Grégoire Laroche-Joubert, maal (FRA), 21.09–16.10
„Klaaspärliäng“ Janno Bergmann,
graafika, kollaaž, maal, kuni 18.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, kuni 25.09
Avo Ermel, graafika, kuni 25.09
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Taaniel Raudsepp & Sigrid Viir,
23.09–10.10
“Linna kohal” kuraatorid Kadri Klementi & Helis Heiter, kuni 19.09
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
“Hea vana akvarell” Helga Voog,
kuni 30.09
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
Lyyn: graafika ja tekstiil, 23.09–12.10
“Puulõike juju” Tarrvi Laamann,
graafika, kuni 22.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Maalikunstnike Liidu aastanäitus,
kuni 17.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“ Klaasipoeesia”, kuni 29.09
„ Kulgemine“ Maret Olvet,
juubelinäitus, kuni 29.09
“Parimad palad” Valik töid XVII
rahvusvaheliselt aktinäituselt
“Mees ja naine”, kuni 30.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Leida Mätas, kuni 28.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
Kelli Valk, graafika, kuni 29.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Tartu Kõrgem Kunstikool tekstiiliosakond- gobelään, kuni 24.09
Leo Rohin, kuni 24.09
Tõnis Laanemaa ja Küllike Pihlap,
kuni 24.09
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Kaugsuhe”
kl 12.00, 14.15, 18.45, 21.00
“Varuvõmmid”
kl 14.30, 16.45, 19.15 (v.a. K, N, L, P), 22.00
“Titetegu”
kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 (v.a. N)
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 20.15, 22.15
“Neli lõvi”
kl 18.00
“Karate kutt”
kl 15.15
“Machete”
kl 19.00, 21.30
“Vampiirid imevad”
kl 13.15
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 12.20, 14.05
“Suured”
kl 16.30
“Algus”
kl 16.00
“Wall Street: Raha ei maga”
K, L, P kl 19.15
“Scott Pilgrim terve maailma vastu”
N kl 21.15
“Keelatud tants 3”
N kl 19.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 13.50
“Kirjad Juliale”
kl 20.45 (v.a. P); P kl 12.15, 14.55
“Algus”
kl 13.55, 21.35
“Palgasõdurid”
kl 14.50 (v.a. P), 17.20, 19.45
“Suured”
kl 11.35, 16.55 (v.a. N), 19.15 (v.a. N)
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D R, L, E kl 11.25, 18.55
“Vampiirid imevad”
kl 12.45 (v.a. P), 22.15
“Karatekutt”
kl 11.55 (v.a. P), 14.55 (v.a. P), 17.50, 18.30 (v.a. L), 21.30 (v.a. L);
L–P kl 15.30; P kl 15.30, 20.45
“Machete”
kl 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.20
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 12.00, 14.35, 16.30 (v.a. P), 17.15 (v.a. K), 19.50 (v.a. L, K, N), 20.55, 21.20 (v.a. T, N), 22.25
“Titetegu”
kl 12.05, 14.30, 17.05, 19.30, 21.50
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 13.45, 16.35 (v.a. K);
vene keeles: kl 11.30, 16.00 (v.a. N)
“Viimane Õhutaltsutaja” 3D
kl 18.15 (v.a. N)
“Kaugsuhe”
kl 11.45, 14.10, 16.45, 19.10, 21.40
“Varuvõmmid”
kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10
“Võluri Õpiposs”
P kl 12.20, 14.50, 22.15
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Algus”
kl 18.00 (v.a. K)
“Vampiirid imevad”
kl 13.30
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 12.00, 14.30, 19.30, 22.00
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 17.00
“Lohista ta lavale”
kl 15.30, 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 16.30; L–P kl 12.00  
“Suured”
kl 14.15, 18.45, 21.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.30
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega:
kl 14.30, 16.45 (v.a. P), 19.00, 21.15;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 16.45
“Varuvõmmid”
kl 14.45, 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.15 
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Lohista ta lavale”
R kl 16.45; E–T kl 17.30, 19.50;
K kl 18.30; P kl 19.00, 21.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 16.15
“Nagu öö ja päev”
kl 13.45, 21.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 18.30
“Võluri õpipoiss”
kl 16.30
“Agent Salt”
kl 14.15, 19.00, 21.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Algus”
kl 18.00
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: L–P kl 12.00
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: L–P kl 11.45
“Algus”
kl 20.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.15
“Palgasõdurid”
kl 19.25 (v.a. N)
“Suured”
kl 15.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.30
“Vampiirid imevad”
kl 12.45
“Karatekutt”
kl 14.55 
“Machete”
kl 17.00, 21.35 (v.a. N)
“Titetegu”
kl 14.45, 19.30, 21.40
“Tsirkuselaps”
kl 13.15, 17.55
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 16.45, 18.45 (v.a. N), 20.00 (v.a. N), 21.00 (v.a. R, N), 22.00; N kl 18.00
“Kaugsuhe”
kl 13.00, 17.15, 19.15, 21.25
“Varuvõmmid”
kl 11.35, 14.00, 16.30, 19.00 (v.a N), 21.45; N kl 19.20
“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L,P), 14.05, 16.00 (v.a. N), 18.00 (v.a. N); N kl 16.50
vene keeles: kl 12.15 (v.a. L,P), 13.30, 15.45, 17.45 (v.a N)
“Keelatud tants” 3D
eellinastus N kl 18.45
“Wall Street: Raha ei maga”
eellinastus N kl 19.00
“Scott Pilgrim terve maailma vastu” eellinastus N kl 20.00
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

TALOT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Talot AS

31. august 2018

Uudised

Tööriistad