Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
10.09 kl 21 “Mahhinaarium” Festivalil Draama 2010, Athena pööningusaalis
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
10.09 kl 11 “Metsakülad”
10.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
10.09 kl 18 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
11.09 kl 12 “Metsakülad”
11.09 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
11.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
12.09 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
12.09 kl 15 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
14.09 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
15.09 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa”
16.09 kl 11 “Klaabu”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
10.09 kl 19 “Algus” Genialistide Klubis
11.09 kl 16 “Algus” Genialistide Klubis
13.09 kl 19 “Tiramisu”
Eesti Draamateatris
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
10.09 kl 18 “Armastus kolme apelsini vastu”
11.09 kl 18 “Romeo ja Julia”
15.09 kl 19 “Romeo ja Julia”
16.09 kl 19 “Silva”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
15.09 kl 19.30 “Vertikaalstart:
hooaja avaüritus”
Pikk 20, Tallinn

NO99
10.09 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
10.09 kl 21 “Pea vahetus”
Festivalil Draama 2010, Sadamateatris
11.09 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
13.09 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinnas Tornide väljakul
14.09 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinnas Tornide väljakul
14.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?” Sadamateatris
15.09 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinnas Tornide väljakul
15.09 kl 16 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater
10.09 kl 13 “Pipi Pikksukk”
EÜS-i maja, Tartus
10.09 kl 19 “Torm”
14.09 kl 19 “Mina, naine”
Kärdla kultuurikeskuses
15.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan”
16.09 kl 19 “Torm”
16.09 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
Kirjad Jumalale” NO99 kammersaalis
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
10.09 kl 16 “Ma armastasin sakslast“
Sõbra Majas Tartus
10.09 kl 20 “Ma armastasin sakslast“
Sõbra Majas Tartus
13.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
14.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
15.09 kl 19 “Homme näeme”
16.09 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
10.09 kl 18 “Identiteet”
Festivalil Draama 2010, Kinos Ekraan 
13.09 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis Tartus
14.09 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis Tartus
15.09 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis Tartus
Magasini 5, Tartu

Teoteater
11.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”
12.09 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”
16.09 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Vanemuine
10.09 kl 18 “Kevade”
11.09 kl 19 “Quevedo”
esietendus Sadamateatris
12.09 kl 19 “Kaos”
14.09 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
15.09 kl 19 “Quevedo” Sadamateatris
16.09 kl 19 “Uinuv kaunitar”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
10.09 kl 19 “Robinson & Crusoe”
Festivalil Draama 2010,
Tartu Vanemuise väikeses majas
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
10.09 kl 20 “Kuningas Lear” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis
11.09 kl 19 “Kuningas Lear” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis
14.09 kl 20 “PostUganda”
16.09 kl 20 “PostUganda”

KONTSERT

Estonia kontserdisaal
10.09 kl 19 “ERSO: Neeme Järvi
hooaja avakontsert”
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Kammerkoor Voces Musicales,
dirigent Neeme Järvi 
12.09 kl 18 Venemaa vaimuliku
muusika kontsert
15.09 kl 19 Georg Otsa
mälestuskontsert
16.09 kl 19 Hooaja avakontsert:
Berliini Raadio Sümfooniaorkester,
solist Ricarda Merbeth (sopran),
dirigent Marek Janowski
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
16.09 kl 21 Mari Kalkun “Vihmakõnõ” esitluskontsert: Mari Kalkun (laul, kannel, kitarr, klaver, akordion), Triin Norman (laul, klaver), Siim Soop (kontrabass),
Karoliina Kreintaal (viiul)
Magasini 5, Tartu

Kanavere Mägi
10.09 kl 21 Hooaja Lõpupidu 2010!
Getter Jaani, Marian
Kose vald, Harjumaa

Klubi Korter
12.09 kl 21 Ufomammut (ITA), Pedigree, Talbot
Roseni 9, Tallinn

Klubi Plink Plonk
10.09 kl 22 Shelton San, Spice Mouse
11.09 kl 22 Stereochemistry,
Groundhog Day
Vallikraavi 4, Tartu

Narva
kultuurimaja Rugodiv
11.09 kl 19 Tiibeti munkade kontsert
Puškini 8, Narva

NO99
10.09 kl 22 Jazzklubi: Kelli Uustani & Aivar Vasiljev Acoustic Band
11.09 kl 16 Jazzklubi: Brian Melvins East-West Rhythm Band
Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld
11.09 kl 22 Black Rives Bluesman (FIN)
15.09 kl 21 Jazzliit: Ara Yaralyan Trio
16.09 kl 21 Salongiõhtu: Aapo Ilves
Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait
10.09 kl 19 “Aida III hooaja avapidu”
Mari Kalkun ja sõbrad, Lindpriid
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
15.09 kl 19 “Hooaja avakontsert:
Urmas Sisask 50”
Pärnu Linnaorkester,
Pärnu Kammerkoor (dirigent Ave Sopp),
Tiit Kikas (elektriviiul), klaveriduo:
Mati Mikalai, Kai Ratassepp
dirigent  Jüri Alperten
Aida 4, Pärnu

Rakvere Eragümnaasium
10.09 kl 19 Tiibeti munkade kontsert
Tööstuse 12, Rakvere

Rakvere Teatri Jazzukohvik
10.09 kl 21.30 Jazzliit: Tape That
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
10.09 kl 21 Tanel Padar & The Sun,
Toe Tag, Pappa Lucca
11.09 kl 21 Propeller + Vennaskond = kaks vürsti laval! Külalisena J.M.K.E
16.09 kl 19 Zetod ja Paabel 
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Suurhall
11.09 kl 20 Sting
Paldiski mnt 104B, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
16.09 kl 19 Arvo Pärt Tabula Rasa -
33 Aastat Hiljem
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Niguliste Kirik
11.09 kl 14 Tallinna
Kammerkoori kontsert
Niguliste 3, Tallinn

Tallinna
Piiskoplik Toomkirik

11.09 kl 12 “Orelipooltund”
Gustav-Leo Kivirand
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula
16.09 kl 19 Enter Denter -
Kristjan Randalu plaadiesitluskontsert
Ülikooli 18, Tartu

KINO

Cinamon Tartu 
“Titetegu”
kl 12.15, 16.45, 19.00, 21.30 (v.a. K, N, R);
R kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.45, 22.15
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 13.30, 15.45, 17.45, 19.45, 22.00 (v.a. R);
R kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.15, 23.15
“Neli lõvi”
kl 20.15 (v.a. R); R kl 20.45
“Karate kutt”
kl 12.30, 15.15 (v.a. R); R kl 12.15, 15.00
“Machete”
kl 17.15, 19.30, 21.45 (v.a. R);
R kl 18.00, 20.15, 22.30
“Hirmu tiivad”
R kl 23.00
“Coco Chanel & Igor Stravinski”
kl 18.30 (v.a. R); R kl 19.30
“Vampiirid imevad”
kl 16.15 (v.a. R); R kl 17.45
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 12.00, 14.05 (v.a. R); R kl 12.00, 14.05
“Suured”
kl 18.00 (v.a. R); R kl 16.15, 18.30
“Palgasõdurid”
kl 15.00, 22.15 (v.a. R); R kl 15.45
“Kirjad juliale”
kl 14.30 (v.a. R); R kl 13.00
“Algus”
kl 21.00 (v.a. R); R kl 22.00
“Lelulugu 3”
eesti keeles: R kl 13.30
“Lelulugu”
eesti keeles: kl 12.45 (v.a. R)
“Kaugsuhe”
K kl 21.30
“Varuvõmmid”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 13.50
“Kirjad Juliale”
kl 19.40 (v.a. T, K)
“Algus”
kl 16.05, 21.35
“Võluri õpipoiss”
kl 14.00 (v.a. N)
“Agent Salt”
kl 11.25, 13.45, 19.10 (v.a. K)
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 15.00, 19.05
“Palgasõdurid”
kl 12.15 (v.a. N), 15.10 (v.a. N), 17.30, 19.50, 22.10
“Suured”
kl 11.35 (v.a. N), 16.25 (v.a. N), 18.45, 21.05
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.30, 12.30, 17.50
“Vampiirid imevad”
kl 11.40, 13.40, 15.40, 17.40, 22.05
“Karatekutt”
kl 11.50, 14.55, 18.15, 18.30, 21.15, 21.30; L–P kl 15.30
“Machete”
kl 12.20, 14.45, 17.25, 20.00 (v.a. N), 22.20
“Resident Evil: Teispoolsus”
kl 12.00, 14.40, 16.30, 17.15, 19.50 (v.a. N), 20.40, 21.50, 22.25
“Titetegu”
kl 12.05 (v.a. N), 14.30 (v.a. N), 17.00 (v.a. N), 19.25, 21.55; N kl 11.35, 14.00, 16.25
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Algus”
kl 12.15, 19.15
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D L–P kl 12.00
“Vampiirid imevad”
kl 15.15, 17.15, 22.15
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 12.00 (v.a. L, P, K), 14.30 (v.a. K),
17.00 (v.a. R), 19.30 (v.a. R), 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 16.45; L–P kl 12.00  
“Suured”
kl 14.15, 19.00, 21.15
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: L–P kl 12.45
“Lohista ta lavale”
kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00
“Resident Evil: Teispoolsus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.45, 17.00 (v.a. p), 19.15, 21.30;
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 21.30; p kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Agent Salt”
L, P, T kl 17.30, 19.40; R, K, N kl 19.40
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 13.45, 16.00
“Seks ja linn 2”
kl 18.15
“Kiskjad”
kl 21.15
“Nagu öö ja päev”
kl 13.00, 18.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 15.30, 20.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Viimane õhutaltsutaja”
kl 18.45
“Killerid”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 12.15
“Algus”
kl 16.00 (v.a. R, T, K), 20.45;
R kl 14.30, 17.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.10 (v.a. N), 16.25 (v.a. N); N kl 15.45
“Palgasõdurid”
kl 16.30, 21.25 (v.a. N)
“Suured”
kl 13.00, 19.15 (v.a. N), 21.35
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 12.00 (v.a. N); N kl 13.45
“Vampiirid imevad”
kl 15.30
“Karatekutt”
kl 13.30, 18.45 
“Machete”
kl 17.00 (v.a. N), 19.20 (v.a. N), 21.45;
N kl 17.45
“Hirmu tiivad”
kl 17.30
“Titetegu”
kl 11.45 (v.a. K), 14.00, 16.20, 19.00, 21.30
“Tsirkuselaps”
kl 14.30 (v.a. R, T, K), 19.10 (v.a. R)
“Resident Evil: Teispoolsus” 3D
kl 12.45, 15.00, 17.15, 18.50 (v.a. R, N), 19.30, 21.00 (v.a. N), 21.50; N kl 18.30
“Kaugsuhe”
eellinastus: N kl 19.20
“Varuvõmmid”
eellinastus: N kl 20.00
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS


Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jaan Elken, kuni 25.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Liina Kalvik, kuni 18.09                   
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Luminoso feat. Russkiy Razmer,
kuni 20.09                    
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, 11.09 kuni 2011
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Klaaspärliäng“ Janno Bergmann,
graafika, kollaaž, maal, kuni 18.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, kuni 25.09
Avo Ermel, graafika, kuni 25.09
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Linna kohal” kuraatorid Kadri Klementi & Helis Heiter, kuni 19.09
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate Maja
“Hea vana akvarell” Helga Voog,
kuni 30.09
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Puulõike juju” Tarrvi Laamann,
graafika, kuni 22.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on juba kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“II Artishoki biennaal”, kuni 11.09
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Koduigatsus“ Maret Olvet,
juubelinäitus, kuni 27.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Leida Mätas, kuni 28.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Tarbekunstinäitus”
Kadri Kaerma, Anu Hint, Lylian Meister,
Piret Eelma, Kristel Kaerma,
Madis Jürgen, Ave Nahkur. Heli: Hardi Volmer. Kuraator K. Kaerma, kuni 15.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Tartu Kõrgem Kunstikool tekstiiliosakond- gobelään, kuni 24.09
Leo Rohin, kuni 24.09
Tõnis Laanemaa ja Küllike Pihlap,
kuni 24.09
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Valdkonna tööpakkumised

VOLVO ESTONIA OÜ otsib RAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

29. juuni 2018

EUROAPTEEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

04. juuli 2018

Uudised

Tööriistad