Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
03.09 kl 20 “Johannes Veski - Mahhinaarium”
04.09 kl 20 “Johannes Veski - Mahhinaarium”
09.09 kl 19 “Harri 2: ülestõus” Festivalil Draama 2010, Athena pööningusaalis
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Eesti Draamateater
08.09 kl 17 “Kirsiaed” Festivalil Draama 2010, Vanemuise suures majas
09.09 kl 20 “Kirsiaed” Festivalil Draama 2010, Vanemuise suures majas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
03.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
04.09 kl 12 “Kiki ja Miki”
05.09 kl 12 “Metsakülad”
05.09 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
07.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
08.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
09.09 kl 11 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
08.09 kl 19 “Mässajad”
Tartu Sadamateatris
09.09 kl 16 “Mässajad”
Tartu Sadamateatris
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
08.09 kl 18 “Nahkhiir”
09.09 kl 18 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

NO99
06.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?” Sadamateatris
07.09 kl 16 “Kes kardab Virginia Woolfi?” Sadamateatris
07.09 kl 19 “Pea vahetus”
09.09 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”
09.09 kl 23.59 “Pea vahetus”
Sadamateatris
Sakala 3, Tallinn

R.A.A.A.M
03.09 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
04.09 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
06.09 kl 17 “Toatüdrukud”
EÜS-i maja, Tartus
07.09 kl 12 “Kaval-Ants ja Vanapagan” Hageri rahvamajas
07.09 kl 18 “Toatüdrukud”
EÜS-i maja, Tartus
07.09 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Hageri rahvamajas
08.09 kl 19 “Toatüdrukud”
EÜS-i maja, Tartus
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
05.09 kl 19 “Meie, kangelased”
Sõbra Majas Tartus
06.09 kl 19 “Meie, kangelased”
Sõbra Majas Tartus
07.09 kl 19 “Meie, kangelased”
Sõbra Majas Tartus
08.09 kl 20 “Meie, kangelased”
Vanemuise väikeses majas
09.09 kl 17 “Ma armastasin sakslast“
Sõbra Majas Tartus
09.09 kl 21 “Ma armastasin sakslast“
Sõbra Majas Tartus
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
06.09 kl 18 “Kolm värvi. Eesti 2010. Must” Athena Keskuses
06.09 kl 20 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis Tartus
07.09 kl 19 “Ird, K.”
Genialistide Klubis Tartus
Magasini 5, Tartu

Teoteater
04.09 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
05.09 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
07.09 kl 19 “Naine ja klarnet”
Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater
06.09 kl 19 “Nii nagu taevas”
Eesti Draamateatris
07.09 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
08.09 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
09.09 kl 21 “Kogujad”
Lennukitehases, Hariduse 12A, Viljandi
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
03.09 kl 19 “Gorgo kingitus” esietendus
05.09 kl 16 “Gorgo kingitus”
06.09 kl 14 “Detektiiv Lotte”
06.09 kl 19 “Detektiiv Lotte”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
08.09 kl 22 “... viimane lint/ Saare esimene lint” Tartu Athena Keskuse pööningul
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
06.09 kl 22 “The End” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis
07.09 kl 20 “The End” Festivalil Draama 2010, TÜ Jakobi Spordisaalis
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena Keskus
04.09 kl 19 Indigolaste Koolialguse kontserdid septembris
Küütri 1, Tartu

Estonia kontserdisaal
03.09 kl 19 Arvo Pärt “Adam’s Lament” Esiettekanne Eestis, solistid Andrea Brown ja Andreas Olsson
09.09 kl 19 ERSO: Hooaja Avakontsert
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Kammerkoor Voces Musicales,
dirigent Neeme Järvi
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi
09.09 kl 20 Jazzliit: Tape That
Magasini 5, Tartu

Kadrina laululava
03.09 kl 19 “Viru simman”
Marko Matvere koos ansambliga VLÜ, Getter Jaani, All Stars,
Kadrina

Keila lauluväljak
04.09 kl 14 “Roherock”
Frau Moses, Peachpuff, Spaiks, Our Story, The Nymph, X-Panda, Zetod
Keila

Kino Sõprus
03.09 kl 21 Navigaator Pirx, Röövel Ööbik ja Opium Flirt avavad kino Sõprus sügishooaja!
Vana-Posti 8, Tallinn

Kloostri Ait
03.09 kl 20 Ara Yaralyan (kontrabass), Aleksandra Anstal (trummid)
Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk
03.09 kl 22 Eclectica & Talk Left-handed esitlevad:
Praise The Lowered III
9Horizon (Läti), Kuma (Eesti)
04.09 kl 20 XVII Tartu Lõõtspillifestival
Juhan Uppin, Hilde Fjerding¸y ja Ida, Furus¿ter (Norra), Cabas (Portugal),
Nikns Suns ja Kulno Malva
Vallikraavi 4, Tartu

Kodulinna Maja
05.09 kl 19 “Laulud Mikule”
Tõnis Mägi laulab mälestuseks oma
sõbrale Mikk Mikiverile
Gümnaasiumi 3, Tallinn

Narva Aleksandri Suurkirik
08.09 kl 18 “Maarjalaulude Festival” Maarjamissa
Vabaduse 20, Narva

NO99
04.09 kl 16 Jazzklubi: Avakontsert:
X-Panda, Avajämm, Marjamaa Brothers
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
08.09 kl 19 Tiibeti munkade kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Puhas Kuld
04.09 kl 22 Boogie Comapny
uue albumi “God Is Dancing Jive”
esitluskontsert
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Teater Endla
09.09 kl 19 Tiibeti munkade kontsert
Keskväljak 1, Pärnu

Rakvere
Gümnaasiumi aula

07.09 kl 19 “Pärdi Pidunädal”
Eller & Pärt
Vabaduse 1, Rakvere

Rock Cafe
03.09 kl 21 HU? ja Lenna
04.09 kl 21 Rock Hotel ja Apelsin
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Kirjanike Maja
05.09 kl 19 Indigolaste Koolialguse kontserdid septembris
Harju 1, Tallinn

Tallinna Piiskoplik Toomkirik
04.09 kl 12 “Orelipooltund”
Kadri Ploompuu
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Jaani kirik
04.09 kl 19 Eri Klasi meistrikursuse lõppkontsert
Jaani 5, Tartu

Von Krahli Baar
08.09 kl 21 The Wildreness Of Manitoba (Can), Black River Bluesman (Fin), Argo Vals, After The Waves
09.09 kl 21 Sügisjazz:
Broken Time Orchestra & Sofia Rubina
Rataskaevu 10/12, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
Jaan Elken, kuni 25.09
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Liina Kalvik, 06.09–18.09
“Kahtlusalused” Karel Koplimets,
kuni 04.09                   
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Raul Rajangu, 08.09–20.09
“Lets play, ehk mäng on läbi”
Dénes Farkas, kuni 06.09                   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Ðedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Klaaspärliäng“ Janno Bergmann,
graafika, kollaaþ, maal, kuni 18.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, kuni 25.09
Avo Ermel, graafika, kuni 25.09
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Linna kohal” kuraatorid Kadri Klementi & Helis Heiter, kuni 19.09
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
“Muinasjutumaalid”
Anna Almi akvarellid, kuni 08.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Artishoki aastanäitus”, kuni 12.09
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
„Koduigatsus“ Maret Olvet,
juubelinäitus, 08.09–27.09
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Lembit Sarapuu juubelinäitus,
kuni 07.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Tarbekunstinäitus”
Kadri Kaerma, Anu Hint, Lylian Meister,
Piret Eelma, Kristel Kaerma,
Madis Jürgen, Ave Nahkur. Heli: Hardi Volmer. Kuraator K. Kaerma, kuni 15.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Tartu Kõrgem Kunstikool tekstiiliosakond- gobelään, 06.09–24.09
Leo Rohin, 06.09–24.09
Tõnis Laanemaa ja Küllike Pihlap,
06.09–24.09
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Karatekutt”
kl 11.30, 14.10, 16.50 19.30
“Machete”
kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 (v.a. N), 22.00
“Hirmu tiivad”
kl 22.15
“Coco Chanel & Igor Stravinski”
kl 21.45
“Vampiirid imevad”
kl 16.00, 18.00, 20.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 11.45, 13.35
“Suured”
kl 12.30, 14.45, 21.35
“Palgasõdurid”
kl 17.05, 19.15
“Kirjad juliale”
kl 16.35, 18.45
“Agent Salt”
kl 12.15
“Algus”
kl 21.00 (v.a. E); E kl 21.35
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 14.30
Ainult friikidele: “Serge Gainsbourg – huligaani armastus”
E kl 21.00
“Titetegu”
N kl 19.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 22.10
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl , 13.50, 17.20;
vene keeles: kl 12.10
“Kirjad Juliale”
kl 18.55
“Algus”
kl 12.45, 15.50, 21.25
“Võluri õpipoiss”
kl 12.25, 14.50 (v.a. L–P), 19.40
“Lohista ta lavale”
kl 17.15 (v.a. L–P), 22.05
“Agent Salt”
kl 16.55, 19.20 (v.a. N), 21.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 12.00, 14.45, 21.35
“Palgasõdurid”
kl 12.15, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30
“Suured”
kl 11.35, 14.00, 16.45, 19.10, 21.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.25, 15.00, 16.35, 20.05
“Vampiirid imevad”
kl 11.40, 13.40, 15.40, 17.45, 19.55, 22.00
“Karatekutt”
kl 11.50, 14.55, 18.15, 21.15
“Machete”
kl 12.05, 14.30, 17.25, 19.50, 22.15
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
eesti keeles: kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 16.45, 21.30
“Algus”
kl 12.30 (v.a. P), 19.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 12.00, 19.15
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 14.15
“Vampiirid imevad”
kl 15.30 (v.a. R), 17.30, 22.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 16.45
“Algus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: kl 20.30  
“Suured”
kl 14.15, 19.00, 21.30; L–P kl 12.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega kl 14.30, 16.30, 18.30;
L–P kl 12.30
“Karatekutt”
kl 15.15, 18.15, 21.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
L, P, K kl 17.00, 19.30; E, T kl 17.30, 20.00; R kl 19.20; N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 15.15
“Seks ja linn 2”
kl 17.30
“Kiskjad”
kl 14.00, 21.15
“Nagu öö ja päev”
kl 16.15, 18.45
“Mullivanniga minevikku”
kl 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Karvapallide kättemaks”
kl 19.00; L–P kl 17.00
“Agent Salt”
kl 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.15
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.45
“Algus”
kl 17.45 (v.a. R), 20.45; R kl 16.00
“Võluri õpipoiss”
kl 14.50
“Lohista ta lavale”
kl 21.35 
“Agent Salt”
kl 17.30
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.00 (v.a. T), 16.30, 19.00
“Palgasõdurid”
kl 15.30 (v.a. R), 19.45, 21.50
“Suured”
kl 15.00, 19.15 (v.a. N), 21.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 12.00 (v.a. T), 16.25 (v.a. T), 18.30
“Vampiirid imevad”
kl 13.00, 17.15
“Karatekutt”
kl 11.30, 14.30, 17.40, 21.00 
“Machete”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30, 22.00
“Hirmu tiivad”
kl 13.45, 20.50 (v.a. R); R kl 19.00, 21.25
“Titetegu”
eellinastus N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

PLM GRUPP EESTI OÜ is looking for ACCOUNTANT

Manpower OÜ

06. juuni 2018

Uudised

Tööriistad