Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
01.09 kl 19 “Johannes Veski - Mahhinaarium”
02.09 kl 19 “Johannes Veski - Mahhinaarium”
Kaarli pst 9-18, Tallinn

Dominiiklaste kloostri hoovis
27.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
28.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
29.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
30.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
Vene 16, Tallinn

Eesti Draamateater
27.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
27.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
28.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
28.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
28.08 kl 12 “Hanel oli auto”
29.08 kl 12 “Hanel oli auto”
02.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”
Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater
27.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
Jaama 14, Tartu

Jõgeva Linna Teater
28.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
29.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
Aia 6, Jõgeva

Kanuti Gildi Saal
27.08 kl 20 “Made in Russia”
Oleg Sulimenko & Andrei Andrianov
(venemaa-austria)
28.08 kl 20 “Made in Russia”
Oleg Sulimenko & Andrei Andrianov
(venemaa-austria)
Pikk 20, Tallinn

NO99
27.08 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
27.08 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
28.08 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimajas
29.08 kl 13 “Nukitsamees”
29.08 kl 18 “Nukitsamees”
30.08 kl 19 “Dinosaurus Darwini seiklused”
Estonia pst 9, Tallinn

Palmse mõisa härrastemajas
27.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
29.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
30.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
31.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa

R.A.A.A.M
02.09 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
Süda 8-7a, Tallinn

Theatrum
28.08 kl 20 “Aucassin & Nicolette”
Kabli Seltsimajas
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
28.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
29.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
27.08 kl 19 “Kaos”
esietendus Eesti Draamateatris
28.08 kl 13 “Detektiiv Lotte”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
28.08 kl 18 “Detektiiv Lotte”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
28.08 kl 19 “Kaos” Eesti Draamateatris
29.08 kl 13 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
29.08 kl 18 “Nukitsamees”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

KONTSERT

Clazz
27.08 kl 22 “ It’s About You”
Anneliis Kits & The S-Groove Trio
28.08 kl 22 “Blues Night”
Dramamama Blues Band
31.08 kl 22 “Brazilian Night”
Denise Fontoura Band
Vana turg 2, Tallinn

Endla Teatrikohvik
02.09 kl 19 Indigolaste Koolialguse kontserdid Septembris
Keskväljak 1, Pärnu

Genialistide klubi
28.08 kl 20 Jazzliit:
Anna Põldvee Quartet
Magasini 5, Tartu

Haapsalu Kultuurikeskus
27.08 kl 19 “Mustlasvanker”
M. Matvere, I. Kruusimaa, Ooper-kvartett
Posti 3, Haapsalu

Haapsalu kuursaal
28.08 kl 20 “Meditatsioon”
Helin-Mari Arder (vokaal),
Teet Raik (trompet), Mart Soo (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
Promenaadi 1, Haapsalu

Helme laululava
28.08 kl 20 “Helme pilgar”
Singer Vinger, Kongomania
Helme, Valgamaa

Kloostri Ait
29.08 kl 21 Crossing Borders: jazzansamblid
Vene 14, Tallinn

Kolga talu
27.08 kl 20 Jäääär -
Kaunite kohtade kontserdid
Kolga talu, Nüpli küla, Otepää vald

Kuku klubi
27.08 kl 20 Crossing Borders Jam Session
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Narva-Jõesuu rand
27.08 kl 20 “Narva-Jõesuu Rannamuusika” Anne Veski ja ansambel Avenue
Narva-Jõesuu

Paide kirik
30.08 kl 19 “Da Pacem”
Vox Clamantis, Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve, Cello Octet Amsterdam,
Arianna Savall (sopran, Hispaania)  
Väike-Aia 40, Paide

Puhas Kuld
02.09 kl 22 Zetod
Lossi 15, Viljandi

Pärnu Kontserdimaja
27.08 kl 20 “Tähistaeva helendus”
Hanna-Liina Võsa (laul),
René Soom (laul), Tarmo Eespere (klaver), Priit Aimla (flüügelhorn)   
Aida 4, Pärnu

Rakvere kirik
29.08 kl 19 “Da Pacem”
Vox Clamantis, Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve, Cello Octet Amsterdam,
Arianna Savall (sopran, Hispaania)  
Pikk tn 19, Rakvere

Rock Cafe
01.09 kl 19 DubFx (AUS) + support
02.09 kl 20 Karl Bartos audiovisuaalne kontsert, Galaktlan (Est)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik
27.08 kl 20 “VI Tallinna
Kammermuusika Festival”
Kristina Kriit (viiul), Krešimir Bedek (kitarr, Horvaatia), Andreas Lend (tšello),
Jaak Lutsoja (akordion),
Age Juurikas (klaver)
28.08 kl 18 “VI Tallinna
Kammermuusika Festival”
Aare-Paul Lattik (orel),
Tšellokvartett C-JAM
Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Suure Töllu Puhkeküla
27.08 kl 21 Metsatöll
Lilbi küla, Kaarma vald, Saaremaa

Tallinna Jaani Kirik
28.08 kl 20 “VI Tallinna
Kammermuusika Festivali Galakontsert” Tallinna Festivali Kammerorkester
31.08 kl 19 “Da Pacem”
Vox Clamantis, Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve, Cello Octet Amsterdam,
Arianna Savall (sopran, Hispaania)   
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna lauluväljak
28.08 kl 19 Tanel Padar & The Sun “Sõbraõhtu 1=2”
Narva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Raekoda
27.08 kl 18 “VI Tallinna
Kammermuusika Festival”
Keelpillikvartett Prezioso,
Maria Veretenina (sopran),
Oliver Kuusik (tenor), Ralf Taal (klaver) 
28.08 kl 18 “Pärnu Raemuusika”
Mati Turi (tenor), Martti Raide (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Püha Vaimu kirik
29.08 kl 18 “Suvekontsert”
Maria Veretenina (sopran),
Raivo Tarum (barokktrompet, tsink),
Imbi Tarum (klavessiin)
Pühavaimu 2, Tallinn

Tartu Linnamuuseum
30.08 kl 19 “Con-taktid”
Margus Vahemets(klarnet),
Vanemuise Keelpillikvartett
Narva mnt. 23, Tartu

NÄITUS

ArtDepoo
Jaan Elken, 01.09–25.09
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kahtlusalused” Karel Koplimets,
kuni 04.09                   
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lets play, ehk mäng on läbi”
Dénes Farkas, kuni 06.09                   
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Klaaspärliäng“ Janno Bergmann,
graafika, kollaaž, maal, kuni 18.09 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, kuni 25.09
Avo Ermel, graafika, kuni 25.09
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Kadri Klementi & Helis Heiter,
02.09–19.09
Jass Kaselaan, kuni 29.08
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate maja
„Kahekõne läbi lillede”
Piibe Arraku ja Liive Koppeli
maalinäitus, kuni 31.08
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Muinasjutumaalid”
Anna Almi akvarellid, kuni 08.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Nad on kohal!”
Eesti kaasaegne graafika, kuni 17.10
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Artishoki aastanäitus”, 01.09–12.09
“Kuldvasikas” Peeter Krosmann, Nadežda Tšernobai, Rauno Thomas Moss,
Jevgeni Zolotko, Stanislav Netšvolodov, Barthol Lo Mejor, Priit Pajos, Ahti Seppet, Toomas Thetloff, Safe Sex Guru,
Ago Teedemaa. Tseremoonia juhatab sisse Chaneldior, kuni 29.08
“Üle ühe” Evi Gailiti ja Tõnis Kriisa ühisnäitus, kuni 29.08
“Ehitatud ja ehitamata arhitektoonid”, kuni 29.08
“Stiilne Viisnurk” Jasper Zoova ja Kiwa, kuni 29.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Eilne” ajaleht”, kuni 30.10
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Lembit Sarapuu juubelinäitus,
kuni 07.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Tarbekunstinäitus”
Kadri Kaerma, Anu Hint, Lylian Meister,
Piret Eelma, Kristel Kaerma,
Madis Jürgen, Ave Nahkur. Heli: Hardi Volmer. Kuraator K. Kaerma, 02.09–15.09
“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, kuni 01.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –
Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, kuni 03.09
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Vampiirid imevad”
kl 12.15, 14.05, 18.15, 20.15, 22.00
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.15
“Suured”
kl 14.15, 16.30, 18.45, 21.00
“Palgasõdurid”
kl 14.45 (v.a. L, P), 15.00 (ainult L, P) / 17.15, 19.40, 21.45; L–P kl 15.00
“Kirjad juliale”
kl 17.05 (v.a. L, P), 19.30, 21.35
“Viimane õhutaltsutaja”
kl 12.00
“Agent Salt”
kl 12.30
“Võluri õpipoiss”
kl 16.00
“Algus”
kl 21.15
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 13.00, 15.00 (v.a. L, P)
“Karate kutt”
L–P kl 14.45
“Titetegu”
L–P kl 17.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.50, 21.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 13.55;
vene keeles: kl 12.10
“Kirjad Juliale”
kl 14.55 (v.a. T–N), 19.50
“Algus”
kl 12.05 (v.a. P), 15.15 (v.a. L), 18.20, 21.30
“Võluri õpipoiss”
kl 14.30, 16.55, 19.20
“Lohista ta lavale”
kl 12.25, 17.20 (v.a. TZ–N), 22.15
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.10, 17.40, 20.05, 22.25
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.45, 17.25, 19.05 (v.a. N), 21.45
“Palgasõdurid”
kl 12.15, 14.50, 17.30, 20.00, 22.30
“Suured”
kl 11.35, 14.00, 16.45, 19.10, 21.40
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 11.30, 12.20, 15.00, 16.40, 20.10
“Nagu öö ja päev”
kl 18.10, 20.45
“Vampiirid imevad”
kl 11.40, 13.40, 15.40, 17.45, 19.55, 22.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Agent Salt”
kl 13.30, 15.45, 18.00
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 16.45, 22.00
“Algus”
kl 20.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 12.00, 14.15, 19.45 (v.a. E)
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
L–P kl 12.45
“Algus”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 20.00  
“Viimane õhutaltsutaja”
kl 14.30; L–P kl 12.15
“Suured”
kl 16.45 (v.a. E), 19.15 (v.a. E), 21.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” vene keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega kl 14.00, 16.00, 18.00;
L–P kl 12.00
“Vampiirid imevad”
kl 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Võluri õpipoiss”
L, P kl 17.00, 19.30; T kl 17.30, 20.00;
R, K, N kl 19.30
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
L, E, K, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 14.00
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 18.00
“Seks ja linn 2”
kl 18.30
“Killerid”
kl 15.30, 20.30
“Kiskjad”
kl 16.15, 21.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 17.00
“Mehed ujumistrikoodes”
kl 19.00
“Lohista ta lavale”
kl 21.00
“Neljanda astme kontakt”
T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.30
vene keeles: kl 11.45
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 16.35
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.30
“Algus”
kl 17.45, 20.45
“Võluri õpipoiss”
kl 13.45, 19.00 (v.a. N)
“Lohista ta lavale”
kl 21.35 (v.a N); N kl 21. 55
“Agent Salt”
kl 15.30, 21.20
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.00, 16.30 (v.a. N), 18.45 (v.a. N), 21.00 (v.a. N); N kl 16.45
“Palgasõdurid”
kl 13.25, 17.30, 19.45, 22.00
“Suured”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D kl 12.00, 14.15, 16.25, 18.30
“Vampiirid imevad”
kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45
“Karatekutt”
eellinastus N kl 19.00 
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad