Ettevõtlusorganisatsioonid: ettevõtjad, liituge Ausa hinnastamise kokkuleppega!

Sooviga julgustada ettevõtjaid kokkuleppega liituma, allkirjastavad mitmed ettevõtlusorganisatsioonid ja Tarbijakaitseamet laupäeval, 28. augustil toimuva Eesti Kaubandus-Tööstuskoja traditsioonilise ärihooaja avamise raames vastavasisulise üleskutse.

Selle toiminguga kutsuvad nad ettevõtjaid ja teisi kaupu või teenuseid müügiks pakkuvaid isikuid Ausa hinnastamise kokkuleppega liituma, seda järgima ning liitumist kinnitavat märki aktiivselt kasutama. Ühtlasi võtavad allakirjutanud endale kohustuse teavitada oma liikmeid või avalikkust Ausa hinnastamise kokkuleppest ning sellega liitumise võimalustest.

Ürituse raames võimaldatakse kõigil soovijatel kohapeal ka leppega liituda.

Kaubandus-Tööstuskoja teatel on paljud ettevõtjad juba liitumissoovist teada andnud ja esitanud ahk.eesti.ee veebilehel liitumisavalduse. Tänase seisuga liitumissoovist teatanud ja avalduse esitanud ettevõtjate nimekiri avaldatakse laupäeval ning koos sellega kaasneb liitunutele ka võimalus kasutada märgist „Euro hinda ei tõsta“. Edaspidi uuendatakse liitunute nimekirja jooksvalt.

Kaubanduskoja ärihooaja 2010/2011 avamine ja üleskutse allkirjastamine toimub 28. augustil kell 12.00 Tallinnas, Toom-Kooli 17.

Lähema info leiab SIIT.  

Üleskutsega ühinevad:

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda,
Eesti Tööandjate Keskliit,
Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon,
Eesti Kaupmeeste Liit,
Eesti Toiduainetööstuse Liit,
Eesti Pangaliit,
Eesti Kindlustusseltside Liit,
Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit,
Eesti Turismifirmade Liit, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Tarbijakaitseamet.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad