Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Dominiiklaste kloostri hoovis
21.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
22.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
23.08 kl 19 “Kiivad armastajad”
Vene 16, Tallinn

Eesti Draamateater
19.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
19.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
21.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
21.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
25.08 kl 19 “Hiilgav!” Endlas
26.08 kl 19 “Hiilgav!” Endlas
26.08 kl 19 “Kõik on täis” Endlas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
24.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
25.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
26.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
Jaama 14, Tartu

Etendused Vargamäel
20.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
21.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
22.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
Vetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus
19.08 kl 19 “Puut/Laat”
20.08 kl 19 “Puut/Laat”
21.08 kl 18 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Jõgeva Linna Teater
19.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
20.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
21.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
22.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
25.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
26.08 kl 19 “Füüsikud” Kuremaa loss
Aia 6, Jõgeva

Kanuti Gildi Saal
19.08 kl 20 Augusti TantsuFestival 2010: Liis Ilula “Älis Mnimedemaal”
Ele Viskus “Taidlusrühm Rähn”
Henri Hütt “The Reader”
23.08 kl 20 “Harmoonia”
Mart Kangro & Ansambel U
Pikk 20, Tallinn

MTÜ Kell Kümme
19.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
20.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
21.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
22.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
www.kell10.ee

NO99
23.08 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
24.08 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
25.08 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
26.08 kl 18 “Tallinn - meie linn”
Tallinna Tornide väljakul
Sakala 3, Tallinn

Palmse mõisa härrastemajas
24.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
25.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
26.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa

Pärimusteater Loomine
21.08 kl 12 “Püha Bernardi päev”
Padise kloostris
22.08 kl 12 “Püha Bernardi päev”
Padise kloostris
21.08 kl 18 “Carmen Alexandrinum”
Padise kloostris
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
20.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
24.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
24.08 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
25.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
25.08 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
26.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
26.08 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
Süda 8-7a, Tallinn

IN Teateri ja Cabaret Rhizome Suvelavastus
19.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
20.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
21.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
22.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
Haanja vald, Suur Munamägi

Theatrum
25.08 kl 20 “Latern”
Hiiessaare sadama paadikuuris Hiiumaal
26.08 kl 20 “Latern”
Hiiessaare sadama paadikuuris Hiiumaal
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
19.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
20.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
Vaksali 7, Viljandi

Von Krahli Teater
21.08 kl 19 “Alguses oli”
Noblessneri valukojas
22.08 kl 19 “Alguses oli”
Noblessneri valukojas
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
19.08 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

KONSERT

Arensburg Boutique Hotel
19.08 kl 20 “Saare Jazz”
Lossi 15, Kuressaare

Clazz
19.08 kl 22 “Jazz With Me”
Mark de Clive-Lowe & Vanessa Freeman
Vana turg 2, Tallinn

Haapsalu kuursaal
19.08 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
21.08 kl 20 “Frank Sinatra laulud”
James Werts ning Ivo Lille kvartett
26.08 kl 20 “Vaid Sulle kuulub mu süda“ Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi Mihkli kirik
19.08 kl 18 “Meditatsioon”
Helin-Mari Arder (vokaal), Teet Raik (trompet), Mart Soo (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
24.08 kl 18 “De profundis”
Eesti Rahvusmeeskoor, solist Taniel Kirikal, Ene Salumäe (orel), Margus Vaht (löökpillid), dirigent Risto Joost
Rakvere 6, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
23.08 kl 20 “Harmoonia”
Mart Kangro & Ansambel U
Pikk 20, Tallinn

Keila-Joa mõis
26.08 kl 19 Mõisaromantika -
Mustlasvanker ja Marko Matvere
Keila-Joa alevik, Keila vald, Harju maakond

Narva Linnus
24.08 kl 18 “Armastushelid Tšehhi luules” Meistrite Akadeemia. Pavla Švestkov? (metsosopran), Miroslav Matejka (flööt), Markéta Jan?ckov? (klaver)  
Peterburi maantee 2, Narva

Nissi kirik
20.08 kl 19 Tütarlastekoor Ellerhein, dirigent Tiia-Ester Loitme
Nissi tee 53-15, Riisipere

NO99
19.08 kl 22 Jazzklubi: Crossing Borders Jam session
25.08 kl 21.30 Jazzklubi: EMTA rahvusvaheline suvekursus - jämm
25.08 kl 22 Jazzklubi: Crossing Borders Jam session
Sakala 3, Tallinn

Paide kirik
20.08 kl 16 “De profundis”
Eesti Rahvusmeeskoor, solist Taniel Kirikal, Ene Salumäe (orel), Margus Vaht (löökpillid), dirigent Risto Joost
Väike-Aia 40, Paide

Puhas Kuld
26.08 kl 21.30 Jazzliit: Riho Sibul,
Robert Jürjendal, Ain Agan
Lossi 15, Viljandi

Purtse vana kalasadam
21.08 kl 21 Metsatöll
Purtse, Lüganuse vald, Ida-Virumaa

Pädaste Mõis
21.08 kl 13 “Suveromantika kontsert ja brunch Pädaste Mõisas” maestro Olav Ehala, laulavad Liisi Koikson ja Lauri Liiv
Pädaste Mõis, Muhu saar

Pärnu Kontserdimaja
20.08 kl 20 “Tuljak”
Jaak Sooäär (Kitarr), Raul Vaigla (Bass),
Tanel Ruben (Löökpillid),
kaastegev tantsuteater Tee Kuubis  
Aida 4, Pärnu

Püha Vaimu kirik
19.08 kl 18 Tallinna Kirikurenessanss 2010: Kadri Hunt ja “Hüüd ja Hääl”
Pühavaimu 2, Tallinn

Rakvere kirik
22.08 kl 19 “De profundis”
Eesti Rahvusmeeskoor, solist Taniel Kirikal, Ene Salumäe (orel), Margus Vaht (löökpillid), dirigent Risto Joost
Pikk tn 19, Rakvere

Rock Cafe
25.08 kl 20 Tony Allen (NIG)
Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tabasalu Keskus
22.08 kl 15 “Tabasalu päev 2010”  Smilers, Singer Vinger jt.
Tabasalu, Harku vald

Tallinna Jaani Kirik
21.08 kl 19 “De profundis”
Eesti Rahvusmeeskoor, solist Taniel Kirikal, Ene Salumäe (orel), Margus Vaht (löökpillid), dirigent Risto Joost
24.08 kl 19 Mozart. “Missa brevis”
ETV Noortekoor 
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna lauluväljak
19.08 kl 21 Jaan Tätte
“Tuulevaiksel ööl”
Narva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Raekoda
24.08 kl 18 “Kammermuusika Festival”
V. Vorona, P. Lassmann
25.08 kl 18 “Kammermuusika Festival”
Armastushelid Tšehhi luules
26.08 kl 18 “Kammermuusika Festival”
String Trio
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
22.08 kl 18 Trio Andante
“Meistrite Akadeemia”
Ülikooli 18, Tartu

Vergi sadam
21.08 kl 19 “Meistrite Akadeemia”
Maria Veretenina (sopran), Jie Yin (tenor), Piia Paemurru (klaver)
Vergi küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa

Viljandi Kaevumägi
21.08 kl 19 “Seitse häält”
Birgit Õigemeel, Noorkuu, Uku Suviste
Viljandi

Võru Kandle Aed
19.08 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit 
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Viimane õhutaltsutaja”
N (19.08) kl 11.30, 13.35, 15.45, 18.00, 20.15;
R–N kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.15 (v.a. N)
“Mehed ujumistrikoodes”
N (19.08) kl 19.30, 21.30
“Agent Salt”
N (19.08) kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 21.00; R–N kl 20.30, 22.30
“Lohista ta lavale”
N (19.08) kl 15.15, 22.05; R–N kl 14.45
“Võluri õpipoiss”
N (19.08) kl 13.00, 17.30;
R–N kl 11.45, 14.05
“Algus”
N (19.08) kl 16.15, 19.05, 22.00;
R–N kl 18.45, 21.45
“Lelulugu 3”
eesti keeles: N (19.08) kl 12.00, 14.05;
R–N kl 12.15, 14.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
N (19.08) kl 14.15, 17.05; R–N kl 16.15
“Shrek nüüd ja igavesti”
N (19.08) kl 12.15
“Suured”
N (19.08) kl 19.45;
R–N kl 12.30, 17.05, 19.15, 21.30
“Palgasõdurid”
N (19.08) kl 22.15;
R–N kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15
“Kirjad juliale”
kl 16.45, 19.00, 21.15 (v.a. E, N)
“Isadora”
E kl 21.00
“Vampiirid imevad”
N (26.08) kl 21.15
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks”
N (26.08) kl 18.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
N (19.08) kl 16.55; R–N kl 11.30
“Nagu öö ja päev”
kl 11.45, 16.30, 18.55
“Videvik: Päikesevarjutus”
N (19.08) kl 11.50, 14.35, 22.20;
R–N kl 11.50, 21.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 12.10, 14.05, 17.45;
vene keeles: kl 15.00
“Kiskjad”
N (19.08) kl 14.15, 21.40;
R–L kl 14.15, 21.20
“Kirjad Juliale”
N (19.08) kl 17.20, 19.55;
R–N kl 14.55, 19.50
“Algus”
N (19.08) kl 11.30, 12.05, 14.40, 15.15, 17.50, 17.50, 18.20, 21.00, 21.30;
R–N kl 12.05, 15.15, 17.50, 18.20,
21.00 (v.a. N), 21.30
“Võluri õpipoiss”
N (19.08) kl 19.20, 21.45;
R–N kl 14.30, 16.55, 19.20
“Lohista ta lavale”
N (19.08) kl 17.25, 20.00, 22.25;
R–N kl 12.25, 17.25, 22.15
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.10, 17.40, 20.05, 22.25
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
N (19.08) kl 11.25, 12.00, 14.45, 17.35, 19.30, 20.30, 22.15; R–N kl 12.00, 14.45, 16.50, 19.30 (v.a. 26.08), 20.30, 22.10
“Palgasõdurid”
N (19.08) kl 20.00, 22.30;
R–N kl 12.15, 14.50, 17.30, 20.00, 22.30
“Suured”
N (19.08) kl 12.15, 15.00;
R–N kl 11.35, 13.55, 16.45, 19.10, 21.40
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.45
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.15, 17.30, 19.45
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.20, 17.00, 19.35, 22.10
“Luuserid”
R–N kl 17.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
L–P kl 12.30
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P kl 18.00;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.45, 18.00 (v.a. P), 21.00  
“Võluri õpipoiss”
N (19.08) kl 15.00
“Agent Salt”
N (19.08) kl 17.15, 19.30, 21.45;
R–N kl 16.45, 21.15
“Viimane õhutaltsutaja”
N (19.08) kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15;
R–N kl 14.30, 19.00; L–P kl 12.15
“Suured”
R–N kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
L–P kl 12.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Nagu öö ja päev”
N (19.08) kl 17.30
“Seks ja linn 2”
P, E kl 16.00, 19.00; T kl 18.00;
K, N (26.08), R kl 19.00
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Võluri õpipoiss”
T–N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D eesti keeles: kl 15.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
N (19.08) kl 16.00, 21.30;
R–N kl 16.30, 21.30
“Põrgulik kohting” N (19.08) kl 14.00
“Robin Hood” N (19.08) kl 18.30
“A-Rühm”
N (19.08) kl 13.00, 21.00;
R–N kl 14.00, 19.00
“Seks ja linn 2” kl 18.00
“Killerid” R–N kl 13.00, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
N (19.08) kl 18.30; L–N kl 16.00
“Paksud”
L–N kl 18.30
“Runaways” 
L–N kl 21.00
ÖÖkinos: “Vampiirimaailm”
T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
N (19.08) kl 11.45; R–N kl 12.00
vene keeles:
N (19.08) kl 12.10; R–N kl 11.45
“Nagu öö ja päev”
R–N kl 18.50, 21.30 (v.a. 19.08) 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
N (19.08) kl 16.10; R–N kl 14.25, 19.25
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
N (19.08) kl 13.55; R–N kl 14.15
vene keeles:
N (19.08) kl 16.25; R–N kl 16.25
“Algus”
kl 13.00, 16.00, 19.00, 21.50
“Kirjad Juliale”
N (19.08) kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
“Võluri õpipoiss”
N (19.08) kl 11.20, 13.45, 18.50, 21.15; R–N kl 13.35, 18.45
“Lohista ta lavale”
kl 17.10 (v.a. 19.08), 21.45
“Agent Salt”
N (19.08) kl 12.30, 14.45, 17.00, 21.40;
R–N kl 16.30, 21.25
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
N (19.08) kl 13.25, 14.20, 15.55, 16.55, 18.35, 19.25, 21.00; R–N kl 14.00, 16.35 (v.a N), 18.40, 21.00 (v.a N)
“Palgasõdurid”
N (19.08) kl 19.30, 21.55;
R–N kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30, 22.00
“Suured”
N (19.08) kl 19.20;
R–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.15, 21.35
“Kassid ja koerad: Kiisu kättemaks” 3D eellinastus N (26.08) kl 16.35
“Vampiirid imevad”
eellinastus N (26.08) kl 21.00 
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Kahtlusalused” Karel Koplimets, 23.08–04.09 
“Soolakaev” Mari-Liis Tammi,
Andres Koort, Ene Luik, kuni 21.08                 
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lets play, ehk mäng on läbi”
Dénes Farkas, 25.08–06.09
“Lendas üle pea” Mall Paris, kuni 23.08                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
“Maailmakuulsa Brasiilia rahvakunstniku Jos? Borgese puulõiked”, kuni 17.10 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Klaaspärliäng“ Janno Bergmann,
graafika, kollaaž, maal, 24.08–18.09
Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
„Café Apocalypsis II“ Anne Rudanovski, skulptuur, 26.08–25.09
Avo Ermel, graafika, 26.08–25.09
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
Suvine lillenäitus, 20.08–22.08
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Jass Kaselaan, kuni 29.08
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate maja
„Kahekõne läbi lillede”
Piibe Arraku ja Liive Koppeli
maalinäitus, kuni 31.08
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Muinasjutumaalid”
Anna Almi akvarellid, kuni 08.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Kuldvasikas” Peeter Krosmann, Nadežda Tšernobai, Rauno Thomas Moss,
Jevgeni Zolotko, Stanislav Netšvolodov, Barthol Lo Mejor, Priit Pajos, Ahti Seppet, Toomas Thetloff, Safe Sex Guru,
Ago Teedemaa. Tseremoonia juhatab sisse Chaneldior, kuni 29.08
“Üle ühe” Evi Gailiti ja Tõnis Kriisa ühisnäitus, kuni 29.08
“Ehitatud ja ehitamata arhitektoonid”, kuni 29.08
“Stiilne Viisnurk” Jasper Zoova ja Kiwa, kuni 29.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Kadri Alesmaa, kuni 24.08
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, kuni 01.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –
Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, kuni 03.09
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

BALTIC CONNEXIONS OÜ otsib OSTUASSISTENT-RAAMATUPIDAJAT

Baltic Connexions OÜ

28. september 2018

TALOT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Talot AS

30. september 2018

RAMIRENT otsib oma AR osakonda SOOME GRUPI JUHTI

Ramirent Shared Services AS

02. oktoober 2018

Uudised

Tööriistad