Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
13.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
13.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
14.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
14.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
17.08 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
Vanemuise väikses majas
18.08 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
Vanemuise väikses majas
19.08 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”   Viinistu Kunstimuuseumi katlamajas
19.08 kl 19 “Pikk päevatee kaob öösse” Keila-Joa mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
13.08 kl 18 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
14.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
14.08 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
15.08 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Tartu Laulupeomuuseumis
15.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
Jaama 14, Tartu

Etendused Vargamäel
13.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
14.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
15.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
Vetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus
13.08 kl 19 “Puut/Laat”
17.08 kl 19 “Puut/Laat”
18.08 kl 19 “Puut/Laat”
19.08 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
14.08 kl 20 Augusti TantsuFestival 2010: Hooman Sharifi (Norra)
19.08 kl 20 Augusti TantsuFestival 2010: Liis Ilula “Älis Mnimedemaal”
Ele Viskus “Taidlusrühm Rähn”
Henri Hütt “The Reader”
Pikk 20, Tallinn

MTÜ Kell Kümme
13.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
13.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
14.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
14.08 kl 14 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
15.08 kl 14 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
15.08 kl 18 “Augustikuu teemaja” Varbuse hobupostijaama õuel
15.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
17.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
18.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
19.08 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
www.kell10.ee

Palmse mõisa härrastemajas
15.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
17.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
18.08 kl 20 “Gertrude Stein saatjaga”
Palmse küla, Lääne-Virumaa

Pärimusteater Loomine
13.08 kl 20 “Carmen Alexandrinum”
Pärnu raekojas
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
15.08 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
15.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
16.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
16.08 kl 19.30  “Jõud”
Jäneda Pulli tallis
17.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
18.08 kl 19 “Antigone”
Püha Katariina kirikus 
Süda 8-7a, Tallinn

IN Teateri ja Cabaret Rhizome Suvelavastus
13.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
14.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
15.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
17.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
18.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
19.08 kl 19 “Kalevipoeg kuningaks!?”
Haanja vald, Suur Munamägi

Theatrum
14.08 kl 19 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
14.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
19.08 kl 18 “Väikesed vanamehed”    Männiku Metsatalus
Vaksali 7, Viljandi

Võru Linnateater
17.08 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
19.08 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Ammende Villa
14.08 kl 20 “Sa oled hea”
Lauri Saatpalu, Raivo Tafenau,
Peeter Rebane
Mere pst 7, Pärnu

Arensburg
Boutique Hotel

15.08 kl 19 “Suveõhtu romantika” Maestro Olav Ehala, Tanja Mihhailova,
Lauri Liiv, Alen Veziko
19.08 kl 20 “Saare Jazz”
Lossi 15, Kuressaare

Clazz
13.08 kl 22 “ It’s About You”
Liisi Koikson Trio
14.08 kl 22 Marjamaa Brothers feat. Raimondo Laikre
19.08 kl 22 “Jazz With Me”
Mark de Clive-Lowe & Vanessa Freeman
Vana turg 2, Tallinn

Haapsalu kuursaal
15.08 kl 20 Riho Sibul, Bonzo,
Alari Piispea 
18.08 kl 20 “Vaid Sulle kuulub mu süda” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
19.08 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi Kontserdimaja
15.08 kl 19 Elokuu-Ensemble:
Mikk Murdvee (viiul), Samuli Peltonen
(tšello), Anna-Mari Murdvee (klaver)
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
19.08 kl 18 “Meditatsioon”
Helin-Mari Arder (vokaal), Teet Raik (trompet), Mart Soo (kitarr),
Ara Yaralyan (kontrabass)
Rakvere 6, Jõhvi

Kadrioru Lossi Lilleaed
15.08 kl 18 Hedvig Hanson & Viker5 / Sügisjazz 2010 
Weizenbergi 37, Tallinn

Kanavere Mägi
14.08 kl 21 Tanel Padar & The Sun,
Ott Lepland
Kanavere, Kose vald, Harjumaa

Kuressaare Linnateater
14.08 kl 19 Liis Lulla (flööt),
Maarja Kindel (klaver)
Tallinna 20, Saaremaa

Kõpu tuletorni jalam
13.08 kl 21 “Veljo Tormis 80”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Ants Soots  
14.08 kl 21 “Regilaul ja Tormis”
ETV Tütarlastekoor,
Maestro Veljo Tormis,
dirigent  Aarne Saluveer 
Mägipe küla, Kõrgessaare vald

Mederi saal
14.08 kl 18 Elokuu-Ensemble:
Mikk Murdvee (viiul), Samuli Peltonen (tšello), Anna-Mari Murdvee (klaver)
Suur-Kloostri 16, Tallinn

Niguliste
17.08 kl 19 Ansambel Heinavanker: Eve Kopli, Kadri Hunt, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann, Taniel Kirikal, Vambola Krigul, kunstiline juht Margo Kõlar 
Niguliste 3, Tallinn

NO99
19.08 kl 22 Jazzklubi: Crossing Borders Jam session
Sakala 3, Tallinn

Noblessneri valukoda
17.08 kl 19 “Alguses oli”
Nargen Opera ja Von Krahli Teater
18.08 kl 19 “Alguses oli”
Nargen Opera ja Von Krahli Teater
Tööstuse 48, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
13.08 kl 20 “Regilaul ja Tormis”
ETV Tütarlastekoor,
maestro Veljo Tormis,
dirigent  Aarne Saluveer 
Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda
18.08 kl 20 “Pärnu Raemuusika 2010 - Trialoogid” Indrek Palu (viiul),
Leonora Palu (flööt), Kristo Käo (kitarr)
Uus 4, Pärnu

Sadamateater
14.08 kl 15 Teatribändide festival 2010
Soola 5b, Tartu

Saka Mõisa Suvelava
15.08 kl 19 “Seitse häält”
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Saka mõis, Kohtla Vald, Ida-Virumaa

Tartu Jaani kirik
18.08 kl 20 Ansambel Heinavanker: Eve Kopli, Kadri Hunt, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann, Taniel Kirikal, Vambola Krigul, kunstiline juht Margo Kõlar  
Jaani 5, Tartu

Tuhalaane Kirikumägi
15.08 kl 13 “Rukkimaarjapäev Tuhalaanes” Tuule Kann, Kati Soon ja
teised vanadel (väikestel) kanneldel.
Ansambel Linnamuusikud
Tuhalaane küla, Karksi vald, Viljandimaa

Vanemuise kontserdimaja
14.08 kl 20 “Veljo Tormis 80”
Eesti Rahvusmeeskoor,
dirigent Ants Soots 
Vanemuise 6, Tartu

Vihula mõis
15.08 kl 20 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bänd
Vihula, Lääne-Virumaa

Viljandi Kaevumäe lava
18.08 kl 20 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bänd
Viljandi

Võru Kandle Aed
19.08 kl 21 Meie Mees ja Bläck Rokit 
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Viimane õhutaltsutaja”
kl 11.30, 13.35, 15.45, 18.00, 20.15
“Mehed ujumistrikoodes”
kl 19.30, 21.30
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 21.00
“Lohista ta lavale”
kl 15.15, 22.05
“Võluri õpipoiss”
kl 13.00, 17.30, 19.45 (v.a. N)
“Algus”
kl 16.15, 19.05, 22.00
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.15, 17.05
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.15
“Suured”
N kl 19.45
“Palgasõdurid”
N kl 22.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 16.55
“Killerid”
kl 20.15 (v.a. N)
“Nagu öö ja päev”
kl 11.45, 16.30, 18.55
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.50, 14.35, 22.20
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 12.10, 14.10, 17.45;
vene keeles: kl 15.00
“Kiskjad”
kl 14.15, 21.40
“Kirjad Juliale”
kl 17.20, 19.55
“Algus”
kl 11.30, 12.05, 14.40, 15.15, 17.50, 17.50, 18.20, 21.00, 21.30
“Võluri õpipoiss”
kl 11.55 (v.a. N), 14.25 (v.a. N),
16.50 (v.a. N), 19.20, 21.45
“Lohista ta lavale”
kl 12.25 (v.a. N), 14.55 (v.a. N), 17.25, 20.00, 22.25
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.10, 17.40, 20.10, 22.30
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 11.25, 12.00, 14.45, 17.35, 19.30, 20.30, 22.15
“Solomon Kane”
kl 22.35 (v.a. N)
“Palgasõdurid”
N kl 20.00, 22.30
Beebihommik: “Suured”
N kl 12.15, 15.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)
“Agent Salt”
kl 12.45, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 14.20 (v.a. K), 17.00, 19.35, 22.10
Beebihommik: “Suured”
K kl 11.15, 14.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
L–P kl 12.30
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P kl 18.00;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.45, 18.00 (v.a. P), 21.00  
“Võluri õpipoiss”
kl 15.00
“Agent Salt”
kl 17.15, 19.30, 21.45; L–P kl 12.45
“Viimane õhutaltsutaja”
kl 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; L–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Nagu öö ja päev”
R, L, K kl 19.30; P, N kl 17.30;
T kl 18.00; P kl 19.20
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 15.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 16.00, 21.30
“Põrgulik kohting”
kl 14.00
“Robin Hood”
kl 18.30
“A-Rühm”
kl 13.00, 21.00
“Seks ja linn 2”
kl 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 18.30
“Kiskjad”
kl 21.00
“Hullud” 
T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.45;
vene keeles: kl 12.10
“Nagu öö ja päev”
kl 21.40 (v.a. N) 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 16.10
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 13.55; 
vene keeles: kl 16.25
“Algus”
kl 13.00, 16.00, 19.00, 22.00
“Kirjad Juliale”
kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
“Võluri õpipoiss”
kl 11.20, 13.45, 18.50, 21.15
“Lohista ta lavale”
kl 19.20 (v.a. N), 21.45
“Agent Salt”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15 (v.a. N),
21.30 (v.a. N); N kl 21.40
“Viimane õhutaltsutaja” 3D
kl 13.25, 14.20, 15.55, 16.55, 18.35, 19.25, 21.00
“Palgasõdurid”
eellinastused N kl 19.30, 21.55
“Suured”
eellinastus N kl 19.20
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, kuni 28.08
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Soolakaev” Mari-Liis Tammi,
Andres Koort, Ene Luik, kuni 21.08                 
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
“Rah(v)a nägu” Mall Nukke, kuni 17.09 
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Lendas üle pea” Mall Paris, kuni 23.08                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus, kuni 19.09 
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Jass Kaselaan, kuni 29.08
Harju 13, Tallinn

Tallinna Õpetajate maja
„Kahekõne läbi lillede”
Piibe Arraku ja Liive Koppeli
maalinäitus, kuni 31.08
Raekoja plats 14, Tallinn

Tampere Maja
“Muinasjutumaalid”
Anna Almi akvarellid, kuni 08.09
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
“Üle ühe” Evi Gailiti ja Tõnis Kriisa ühisnäitus, kuni 29.08
“Ehitatud ja ehitamata arhitektoonid”, kuni 29.08
“Stiilne Viisnurk” Jasper Zoova ja Kiwa, kuni 29.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Kadri Alesmaa, kuni 24.08
Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse Galerii
“Modern Plastic” Rafael Arutjunjan, maalid ja skulptuurid, kuni 01.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
“Kos sa olõt?” Kuraatorprojekt –
Võrust pärit või seotud kunstnikute näitus, kuni 03.09
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad