EuroEast blogi Donoway avab Ida-Euroopa ärimaailma reegleid

Raamatupidaja.ee blogijate read täienevad taas - EuroEast blogi Donoway hakkab jagama teadmisi salapärase, palju väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuva Ida-Euroopa ärimaailma kohta.

„Kuigi Ukraina, Venemaa ja Valgevene asuvad geograafiliselt Eestile suhteliselt lähedal, on ärikäitumise, mängureeglite ja mentaliteedi vahe tohutult suur. Omades asjakohast informatsiooni antud riikide traditsioonide ja ärikultuuri kohta võib säästa palju aega ja energiat ning jõuda vajaliku tulemuseni vältides suuri bürokraatiaummikuid,“ ütles Donoway Assurance ja Donoway Advisory asutanud vandeaudiitor Vadim Donchevski.

Donoway Assurance osutab audititeenuseid mitmele rahvusvahelistele kontsernidele, kellel on tütarettevõtted või muud investeeringud Ukrainas, Venemaal, Valgevenes ja isegi Kasahstanis.

„Tihtipeale oleme kuulnud oma äripartneritelt, et asjakohast informatsiooni nende piirkondade kohta on eesti või inglise keeles praktiliselt võimatu leida. Donoway on asutatud tütarettevõtted Valgevenes ja Ukrainas ning meil on ka usaldusväärsed partnerid Venemaal ja Kasahstanis. Seetõttu on meil võimalik ennast  toimuvaga kursis hoida ning oma kogemusi ja teadmisi jagada,“ lisas vandeaudiitor Darja Roos, kes ühines partnerina Donoway Assurance’iga 2008. aasta keskel.

Donoway grupi esindajad Eestis ja Lätis on  võrgustiku Crowe Horwath International liikmed.

Crowe Horwath International on rahvusvaheline auditi-,maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtette võrgustik, kes kuulub maailma tasemel TOP 10-sse.

Võrgustik hõlmab üle 140 ettevõttet, ning on esindatud enam kui 100 maailma riigis.

Püsi raamatupidaja.ee lainel ja saad teada, mis toimub Ida-Euroopa äriilmas!

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad