Eesti jurist esindab Balti riike maailma juhtivas tehnoloogiaõiguse organisatsioonis

Alates 29. juulist on advokaadibüroo Glimstedt Straus & Partnerid intellektuaalse omandi ja IT-õiguse kompetentsikeskuse jurist Hele Karja valitud maailma ühe juhtiva tehnoloogiaõiguse organisatsiooni, International Technology Law Association (ITechLaw) kohalikuks esindajaks kogu Baltikumis perioodiks 2010-2011.

ITechLaw teenindab infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonikogukonda alates 1971. aastast ja see on üks kõige laiema haardega selletaoline organisatsioon maailmas. ITechLaw eesmärgiks on informeerida ja harida juriste ning teisi valdkonnas tegutsevaid spetsialiste ja juhte vastavates erialastes küsimustes, tõstes seeläbi nõustamisteenuse ja teadmuse taset infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooni sektoris. ItechLaw´l peakorteriga USAs on praeguseks üle 1000 liikme kuuelt erinevalt kontinendilt ning rohkem kui 60 riigist.

ITechLaw on koostöös EAS-iga korraldanud kolm rahvusvahelist konverentsi Tallinnas. Järgmine ITechLaw konverents leiab aset Berliinis 28.-29. oktoobril 2010. a. ITechLaw rahvusvahelised konverentsid on tuntud nende kõrgetasemeliste esinejate poolest, kes pärinevad maailma juhtivatest tehnoloogiaettevõtetest ja konsultatsioonifirmadest ning pakuvad alati kõrgeimat väärtust selles valdkonnas tegutsejatele. 

„Olen sellise tunnustuse üle väga õnnelik. Glimstedt Straus & Partnerid on esimene kogu Baltikumis, kes sellise positsiooni on saavutanud ning ees on ootamas põhjalik ja igakülgne vastava valdkonna teadmuse arendamine Eestis, Lätis ja Leedus. Plaanis on korraldada mitmeid seminare ja ümarlaudu, laiendada ITechLaw liikmeskonda ning tõsta selle kaudu üldist IT ja intellektuaalomandi oskusteabe taset Eestis, Lätis ja Leedus,“ kommenteeris Glimstedt Straus & Partnerid jurist Hele Karja kohalikuks esindajaks saamist.

Hele Karja on töötanud aastaid IT- ja intellektuaalse omandi õiguse juristina ning osalenud paljudel vastava valdkonna rahvusvahelistel konverentsidel, läbi viinud erialaseid seminare ja koolitusi.

Tasub teada

Glimstedt Straus & Partnerid on Balti riikides ja Valgevenes tegutsev  advokaadibüroo, mis keskendub peamiselt ettevõtlusalasele õigusnõustamisele äritehingute ja vaidluste lahendamise valdkondades. Büroo on kõrgelt hinnatud intellektuaalse omandi ja IT, maksude, riigihangete ja kohtuvaidluste kompetentsi poolest ning kogub tunnustust äritehingute nõustamise ning ühinemiste ja ülevõtmiste kompetentsikeskus.

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

EUROAPTEEK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Fontes PMP OÜ

04. juuli 2018

VOLVO ESTONIA OÜ otsib RAAMATUPIDAJAT

M-Partner HR OÜ

29. juuni 2018

Uudised

Tööriistad