Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Emajõe Suveteater
31.07 kl 19 “Raha”
Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures  
01.08 kl 19 “Raha”
Tartus, Toomemäel, Ohvrikivi juures     
04.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
05.08 kl 19 “Hulkur Rasmus”
Viimsi Rannarahva muuseumi õues
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
30.07 kl 19 “Madame Bovary”
31.07 kl 19 “Tiramisu”
01.08 kl 19 “Röövlitütar Ronja”
04.08 kl 19 “Ballettmeister”
05.08 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Etendused Vargamäel
30.07 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
31.07 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
01.08 kl 19 “Vargamäe varjus”
A.H.Tammsaare muuseumi rehetares
Vetepere küla, Albu Vald, Järvamaa

Hansahoovi teatri suvelavastus
30.07 kl 20 “Puut/Laat”
31.07 kl 20 “Hitler (suveeri)”
02.08 kl 19 “Puut/Laat”
03.08 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Kuressaare Linnateater
30.07 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
31.07 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
01.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
02.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
03.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
04.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
05.08 kl 19 “Rääkivad kivid”
Sadamaaidas
Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme
30.07 kl 19 “Aiapidu” Ohtu mõisas
05.08 kl 19 “Iha jalakate all” Kurgjal
www.kell10.ee

Vana Baskini Teater
02.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Rapla Laululaval
03.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Paide Laululaval
04.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Tartu Hansahoovis
05.08 kl 20 “Üllatuskülaline”
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Viinistu
Kunstimuuseumi Katlamajas

30.07 kl 19 “Kivist külalised”
31.07 kl 19 “Kivist külalised”
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Theatrum
04.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
05.08 kl 20 “Tuulesaared”
Tahkuna majaka all, Hiiumaal
Vene 14, Tallinn

Varius
30.07 kl 20 “Üksi ja vaba”
Aegna saarel Captain Morgan
Sadamakõrtsis
Tõnismägi 2, Tallinn

Vene Noorsooteater
31.07 kl 12 “Tšeburašhka i krokodil Gena”
01.08 kl 15 “Sipsik i strana voobrazilija”
Kalevipoja 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
01.08 kl 21 Neeme Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Meistrikursuse ja Eesti Noorte Orkestri-ja Keelpillikursuse kontserdid Pärnus - Õhtukontsert Ammende Villas
Mere pst. 7, Pärnu

Arensburg Boutique Hotel & Spa
04.08 kl 19 “Seitse häält”
Birgit Õigemeel, Noorkuu ja Uku Suviste
Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

Endla Jazzklubi
30.07 kl 21 Jazzliit: Peedu Kass 005
Keskväljak 1, Pärnu

Haapsalu kuursaal
31.07 kl 20 “Vene romanss ja itaalia serenaad” Aare Saal (bariton),
Alina Sakalouskaya (mandoliin),
Piia Paemurru (klaver)
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi kontserdimaja
31.07 kl 19 Löökpilliduo Double Stroke:Hele-Riin Uib & Madis Metsamart
Pargi 40, Jõhvi

Kõpu tuletorni jalam
30.07 kl 21 “Frank Sinatra laulud”
James Werts ning Ivo Lille kvartett
Mägipe küla, Kõrgessaare vald

Kõrveaia talu
04.08 kl 22 “Pariisi linnas Londonis. Veljo Tormis 80” kontsert-etendus
05.08 kl 22 “Pariisi linnas Londonis. Veljo Tormis 80” kontsert-etendus
Aru küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Niguliste
30.07 kl 20 “Orelifestivali avakontsert” Roman Krasnovski (Iisrael),
Peter Van Dijk (Holland),
Aare-Paul Lattik (Eesti),
Andres Uibo (Eesti)
31.07 kl 16 “Orelipooltund”
Tuuliki Jürjo
31.07 kl 20 Aare-Paul Lattik (orel)
01.08 kl 16 Hortus Musicus
02.08 kl 20 Peter Van Dijk (orel, Holland)
03.08 kl 20 Pierre Pincemaille
(orel, Prantsusmaa)
05.08 kl 20 Ulla Krigul (orel),
Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
dirigent Daniel Reuss
Niguliste 3, Tallinn

Omari küün
31.07 kl 19.30 Tormise ring /
Nargen Festival 2010
Lõuna küla, Naissaar, Viimsi vald, Harjumaa

Puhas Kuld
05.08 kl 21.30 Jazzliit: Kelli Uustani & Aivar Vassiljev Acoustic Band
Lossi 15, Viljandi

Puurmani Mõis
04.08 kl 20.10 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait ja Raivo Tafenau bänd
Puurmani alevik, Jõgeva maakond

Pädaste Mõis
31.07 kl 18 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Muhu saar

Pärnu Eliisabeti kirik
30.07 kl 20 Pierre Pincemaille
(orel, Prantsusmaa)
01.08 kl 20 Roman Krasnovski
(orel, Iisrael), Tallinna Poistekoor,
dirigent Lydia Rahula
02.08 kl 20 Neeme Järvi Rahvusvahelise Dirigentide Meistrikursuse ja Eesti Noorte Orkestri-ja Keelpillikursuse Kontserdid Pärnus - Romantikud ja Meistrikursuse dirigendid
03.08 kl 20 Klassika Pärnu kirikus
04.08 kl 20 “Orel ja džäss”
David Timm (orel, Saksamaa),
Lembit Saarsalu (saksofon, Eesti)
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
30.07 kl 19 “IX Pärnu Suupillifestival - Galakontsert” Ilmar Tõnisson ja
keelpillikvartett, Piccolo kvintett,
Jantso Jokelin ( FIN) ja Bullfrog Brown, Kvartett Fata Morgana (NL),
Jean-Louis Emmenecker ( FRA)
04.08 kl 19 Neeme Järvi Dirigentide Meistrikursuse kontsert
05.08 kl 20 Pesnjarõ
Aida 4, Pärnu

Rootsi Mihkli kirik
31.07 kl 22 “Vanemast nooremani ehk orelist klaverini”
Ivo Sillamaa (klavessiin),
Peep Lassmann (klaver),
Andres Uibo (orel), Andres Mustonen (viiul)
Rüütli tn. 7/9, Tallinn

Sangaste Loss
30.07 kl 19 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Lossiküla küla, Sangaste vald, Valgamaa

Tallinna Jaani kirik
01.08 kl 10 “Festivali Missa”
Peter Van Dijk (orel, Holland) 
01.08 kl 20 Toomas Trass (orel)
02.08 kl 10 Pierre Pincemaille
(orel, Prantsusmaa)
02.08 kl 13.30 Jaanus Torrim (orel)
03.08 kl 13.30 Johan Luimjes
(orel, Holland)
04.08 kl 13.30 Andres Uibo (orel) ja
Tallinna Poistekoor,
dirigent Lydia Rahula
05.08 kl 10 Guy Bovet (orel, Šveits)
05.08 kl 13.30 Piret Aidulo (orel)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Lauluväljak
03.08 kl 18 Mika
Narva mnt. 95, Tallinn

Tallinna Sadama Turg
30.07 kl 19.30 Tormise ring /
Nargen Festival 2010
Sadama 24, Tallinn

Tartu Laululava muruosa
31.07 kl 12 Plink Plonk 2010
Laulupeo pst 25, Tartu

NÄITUS

ArtDepoo
00130Gallery: Jonna Johansson ja Juan Kasari, 04.08–28.08
Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Pedandi triumf?” Jaanika Okk,
kuni 07.08                  
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Dialoog” Mare Vint & Vilen Künnapu, kuni 09.08                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
Pihkva “Autorikeraamika töökoja”
looming, kuni 29.08
Svetlana Druzkova, kuni 22.09
“Trickster’s Office”
Peeter Lauritsa fotonäitus  
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Nelya Koržova, maal (RUS), kuni 21.08 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
Roman Koržov, installatsioon (RUS),
kuni 21.08
Rima Maroun “Murmures”, fotod (Libanon), kuni 21.08
HGDF esitleb: Hispaania plakat,
kuni 21.08 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Rahvusvaheline panoraam vol.2”
Ott Kadarik, kuni 08.08
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
“Loomadest, ja mitte ainult”
Jonna Finnilä ja Terhi Saalasti
graafikanäitus, kuni 11.08
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimaja
Anonymous Boh, kuni 01.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Eveli Varik 40. Tekstiilipõhine graafika ja kollazh, rahvuslikus etnovaimsuses teosed, kuni 11.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
kuni 06.08
Narva Kunstnike Liit,
kuni 06.08
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 
“Lohista ta lavale”
kl 13.00, 15.15, 17.45, 20.00, 22.15
“Võluri õpipoiss”
kl 11.30, 13.45, 16.00, 18.15, 20.45
“Algus”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 14.45
“Lelulugu 3”
eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.30
“Kiskjad”
kl 22.00
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 18.45, 21.15
“Nagu öö ja päev”
kl 17.15, 19.30 (v.a. N)
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.15
“Agent Salt”
N kl 19.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Robin Hood”
kl 16.35   
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 14.50, 17.45;
vene keeles: kl 12.25
“Seks ja linn 2”
kl 22.10
“A-rühm”
kl 22.20
“Killerid”
kl 22.30
“Nagu öö ja päev”
kl 13.30, 16.05, 18.30
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.40, 14.20, 17.00, 19.45
“Lelulugu 3” (3D)
eesti keeles:
kl 11.25, 14.10, 16.50, 20.15;
vene keeles: kl 12.05, 15.00, 17.40
“Kiskjad”
kl 11.35, 14.05, 19.35, 22.05
“Kirjad Juliale”
kl 12.10, 14.45, 17.10, 19.40
“Algus”
kl 11.30, 14.40, 17.50, 19.15, 20.55, 21.00, 22.25; L–P kl 16.00
“Võluri õpipoiss”
kl 12.00, 14.25, 16.55, 19.20, 21.45
“Lohista ta lavale”
kl 12.30, 14.55, 17.35, 20.05, 22.35
“Avatar” 3D
kl 20.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.30
“Kiskjad”
kl 22.00
“Võluri õpipoiss”
kl 12.00, 14.30, 16.45, 19.15, 21.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 16.15, 21.00
“Lelulugu 3”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 18.45; L–P kl 11.45
“Algus”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete
subtiitritega: P, E kl 18.30;
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.30 (v.a. P, E), 21.30; L–P kl 12.30 
“Võluri õpipoiss”
kl 14.30, 17.00, 19.30, 21.45; L–P kl 12.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Hübriid”
kl 18.00
“Lelulugu 3” 2D
eesti keeles: kl 13.00, 17.45
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 15.30, 20.30
“Karvapallide kättemaks”
kl 13.30
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 15.15, 20.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lelulugu 3“
eesti keeles: kl 16.00
“Nagu öö ja päev”
kl 18.30, 21.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.20;
vene keeles: kl 16.10
“Nagu öö ja päev”
kl 12.00, 21.20 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.30, 17.00, 20.45
“Lelulugu 3” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 14.15, 16.45; 
vene keeles: kl 13.45, 18.30;
inglise keeles: kl 19.15 (v.a. N)
“Kiskjad”
kl 19.30, 21.50
“Algus”
kl 11.50, 14.45, 18.00, 21.10
“Kirjad Juliale”
kl 11.40, 14.00, 16.15, 18.35, 21.00
“Võluri õpipoiss”
kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30
“Lohista ta lavale”
kl 11.30, 13.50, 16.30, 19.00, 21.40
“Salt”
eellinastus N kl 19.15
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

AIANDUSKESKUS HANSAPLANT otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Hansaplant Hulgi OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad