Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Baltoscandal 2010
09.07 kl 16 “Kinemaatiline müsteerium” Erik Alalooga & Hans Gunter Lock (EST)
Rakvere Teatris
09.07 kl 17.30 “Kinemaatiline müsteerium” Erik Alalooga & Hans Gunter Lock (EST) Rakvere Teatris
09.07 kl 17.30 “Muki munad”
Cabaret Rhizome Rakvere Teatris
09.07 kl 18 “My Stories Your Emails”
Ursula Martinez (GBR)
Rakvere Kultuurimajas
09.07 kl 19.30 “Giant City”
Mette Ingvartsen (BEL-DNK)
Rahu hallis (Rahu 17a, Rakvere)
09.07 kl 21 “Big Bang”
Philippe Quesne & Vivarium Studio (FRA)
Lava 6 (Narva 23a, Rakvere)
09.07 kl 22 “Self sustainable party container” MIMproject (EST) Teatri ees
09.07 kl 23 “Faust. 2360 Sõna”
Akhe Engineering Theatre (RUS)
Rakvere Teatris
09.07 kl 23 “Postuganda”
Maike Lond & Riina Maidre & Von Krahli
Teater (EST) Kultuurimajas
10.07 kl 15.30 “Muki munad”
Cabaret Rhizome Rakvere Teatris
10.07 kl 17 “Evaporated landscapes” Mette Ingvartsen (BEL-DNK) Rakvere Teatris
10.07 kl 18 “Answer me”
Dood Paard (NLD)
Rahu hallis (Rahu 17a, Rakvere)
10.07 kl 19.30 “Evaporated landscapes” Mette Ingvartsen (BEL-DNK) Rakvere Teatris
10.07 kl 19.30 “Faust. 2360 Sõna” Akhe Engineering Theatre (RUS) Rakvere Teatris
10.07 kl 21 “Big Bang”
Philippe Quesne & Vivarium Studio (FRA)
Lava 6 (Narva 23a, Rakvere)
10.07 kl 22 “Self sustainable party container” MIMproject (EST) Teatri ees
10.07 kl 23 “This Is The Hello Monster!” Gerald Kurdian (FRA) Kultuurimajas
Rahvusvaheline teatrifestival Rakveres

Emajõe Suveteater
10.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes
11.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes
14.07 kl 19 “Põrgupõhja uus vanapagan” Tartu Toomkiriku varemetes 
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
09.07 kl 19 “Raimonds”
10.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”
11.07 kl 19 “Röövlitütar Ronja”
14.07 kl 19 “Ballettmeister”
15.07 kl 19 “Algus”
Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teatri suvelavastus
15.07 kl 19 “Puut/Laat”
Aleksandri 46, Tartu

Komöödiateater
12.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Põlvas Intsikurmus
13.07 kl 19 “Avameelselt abielust”
Elva Laululaval
Vanemuise 6, Tartu

MTÜ Kultuuritsehh
09.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
10.07 kl 20 “Rööv” Õisu mõisas
Õisu mõis, Halliste, Viljandimaa

R.A.A.A.M
09.07 kl 19 “Eesti asi”
Tartu Laulupeomuuseumis
10.07 kl 19 “Eesti asi”
Tartu Laulupeomuuseumis
11.07 kl 15.30 “Eesti asi”
Tartu Laulupeomuuseumis
Süda 8-7a, Tallinn

Rahvusooper Estonia
09.07 kl 19.30 “Nahkhiir”
10.07 kl 19.30 “Armastus kolme apelsini vastu”
13.07 kl 19.30 “Lumivalgeke ja 7
Pöialpoissi”
14.07 kl 19.30 “Armastus kolme apelsini vastu”
15.07 kl 19.30 “Coppelia”
Estonia pst 4, Tallinn

Rakvere Teater
09.07 kl 19 “Kadunud tsirkus”
Rakvere spordikirikus (Võimla 1, Rakvere)
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Oma Lava
15.07 kl 18 “Eesti rahvarõivas”
Hiiu folgil Kärdla villalaos
www.omalava.ee

Suvelavastus
09.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
10.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
11.07 kl 19 “Viina Vanne”
Luke Mõisapargis
Voika 23, Nõo, Tartumaa

Theatrum
12.07 kl 20 “Tuulesaared” esietendus
13.07 kl 20 “Tuulesaared”
14.07 kl 20 “Tuulesaared”
Vene 14, Tallinn

Von Krahli Teater
09.07 kl 23 “PostUganda”
Festivalil Baltoscandal, Rakvere Teatris
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Avinurme Kultuurikeskus
13.07 kl 19 “Reaalmažoor ja sõbrad”
Noorteorkester Reaalmažoor,
solistid Liisi Koikson, Lauri Liiv, Mikk Saar, dirigendid Edmar Tuul ja Rasmus Puur
Võidu 9, Avinurme, Ida-Virumaa

Estonia kontserdisaal
12.07 kl 17 Baltica 2010 -
III peakontsert
Estonia puiestee 4, Tallinn

Haapsalu kuursaal
10.07 kl 20 Löökpilliduo Double Stroke:
Hele-Riin Uib & Madis Metsamart
Promenaadi 1, Haapsalu

Jõhvi Mihkli kirik
15.07 kl 18 “JääOrel”
Ulla Krigul (orel), ansambel Jäääär:
Teet Velling, Jaan Sööt, Tõnu Timm, Tarvo Jaaksoo
Rakvere 6, Jõhvi

Illuka mõis
11.07 kl 17 “Jazz´n Samba”
Solist Siim Aimla (saksofonid),
Ansambel SaxEst
Illuka, Ida-Virumaa

Karksi Peetri kirik
10.07 kl 11 Ansambel Heinavanker
Karksi küla, Karksi vald, Viljandi maakond

Kiviõli rahvamaja
15.07 kl 19 “Frank Sinatra laulud”
James Werts ning Ivo Lille kvartett,
Ivo Lille (saksofon), Jorma Toots (klaver), Henno Kelp (kontrabass),
Andrus Lillepea (löökpillid)
Rahvamaja 2, Kiviõli, Ida-Virumaa

Maidla mõis
11.07 kl 14 “Empire”
Toomas Vavilov (Klarnet),
Arvo Leibur (Viiul), Toomas Nestor (Vioola), Aare Tammesalu (tšello)
Savala küla, Maidla vald, Ida-Viru maakond

Mooste mõis
09.07 kl 19 Hedvig Hanson ja
Andre Maaker - Armastuslaulud
Mooste alevik, Mooste vald, Põlva maakond

Mäetaguse mõis
10.07 kl 17 “Vivaldi, Casanova ja Veneetsia” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel: Mail Sildos (barokkviiul),
Tõnu Jõesaar (barokktšello), Neeme Punder (flöödid), Lembit Orgse (klavessiin), kontserti juhib Raivo Järvi
Mäetaguse alevik, Mäetaguse vald,
Ida-Viru maakond

Narva Aleksandri kirik
13.07 kl 19 Vokaalansambel Anima (Peterburi) 
Kiriku 9, Narva

Narva-Jõesuu sanatoorium
14.07 kl 19 “Edith ja Marlene”
Erkki Otsman (vokaal), Andranik Kechek (klaver), Jaak Lutsoja (akordion),
Tanel Liiberg (kontrabass)
Aia 3, Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa

Niguliste
13.07 kl 19 Orelifestival esitleb:
Jean-Christophe Geiser (orel, Šveits) 
Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
11.07 kl 20 “David Oistrahhi Festival”
Johann Sebastian Bach – sajandite kaja
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
09.07 kl 19 “Vürst Igor” A. Borodin
Valgevene Riiklik Akadeemiline Suur
Ooperi- ja Balletiteater  
10.07 kl 19 “Ooperigala”
11.07 kl 17 Baltica 2010 II Peakontsert
13.07 kl 20 “David Oistrahhi Festival - Hommage ? David Oistrahh”
Valeri Oistrahh, viiul (Belgia),
Francesco De San, klaver (Itaalia) 
14.07 kl 20 “David Oistrahhi Festival - Kolm sopranit” Caroline Gentle (Rootsi), Gabriella Lambert-Olsson (Rootsi),
Katarina Böhm (Rootsi), Tallinn Sinfonietta (Eesti), Bjarte Engeset, dirigent (Rootsi)
15.07 kl 20 Vokaalansambel Anima (Peterburi)
Aida 4, Pärnu

Pärnu Raekoda
14.07 kl 20 Pärnu Raemuusika Festival 2010 - Keelpillid suveöös
Uus 4/Nikolai3, Pärnu

Saka mõisa suvelava
09.07 kl 20 “Seitsme Linna muusikafestivali avakontsert” Politsei ja Piirivalveorkester Tattoo, dirigent Arvi Miido,
Politsei ja Piirivalveorkestri Big-band, dirigent Siim Aimla, solist Gerli Padar
Saka mõis, Kohtla vald, Ida- Virumaa

Sillamäe linnatrepid
14.07 kl 19 “Rokkmakaam”
Andres Mustonen (Viiul),
Jaak Sooäär (Kitarr),
Tanel Ruben (Löökriistad),
Taavo RemmeL (kontrabass)
Sillamäe

Tallinn Raekoda
10.07 kl 18 “Empire” Toomas Vavilov (klarnet), Arvo Leibur (viiul), Toomas Nestor (vioola), Aare Tammesalu (tšello)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
14.07 kl 20 Vokaalansambel Anima (Peterburi)
Jaani 5, Tartu

Toila Oru park
12.07 kl 20 “Allikad”
Sofia Rubina Ja Villu Veski Ansambel:
Villu Veski (saksofon ), Raun Juurikas (klahvpillid), Tanel Ruben (löökpillid),
Taavo Remmel (kontrabass)
Toila, Ida-Virumaa

Tudulinna kirik
11.07 kl 13 “Kiida, mu hing”
Estonia Seltsi segakoor,
peadirigent Heli Jürgenson
Tudulinna alev, Ida-Viru maakond

Vanatare seltsimaja plats
11.07 kl 19 “Tuljak”
Jaak Sooäär (kitarr), Raul Vaigla (bass),
Tanel Ruben (löökpillid),
kaastegev Tantsuteater Tee Kuubis
Vaivara vald, Ida-Virumaa

Viljandi Baptistikirik
15.07 kl 22 Vanamuusikaansambel Hortus Musicus
Maramaa pst 1a, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35
“Nagu öö ja päev”
kl 13.00, 15.15 (v.a. R–P), 17.30, 19.45, 22.00
“Karvapallide kättemaks”
kl 11.45, 13.45, 15.45
“Killerid”
kl 12.15, 19.30, 21.45
“Seks ja linn 2”
kl 17.45, 20.35
“A-rühm”
kl 14.35, 17.05
“Shrek nüüd ja igavesti”
kl 12.30, 14.25, 16.20
“Mullivanniga minevikku”
kl 18.30, 21.00 (v.a. E, N)
“Lelulugu 3”
eesti keeles: R–P kl 15.15
Ainult friikidele: “Boheemide elu”
E kl 21.00
“Kiskjad”
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 
“Robin Hood”
kl 14.50, 20.30   
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 12.00, 17.50
“Mullivanniga minevikku”
kl 21.40
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 11.25, 12.30 (v.a. L, P), 14.00 (v.a. L, P), 16.40 (v.a. L, P), 18.00,
19.15 (v.a. L, P);
vene keeles: kl 15.15 (v.a. L, P);
inglise keeles: kl 20.40, 21.50 (v.a. L, P)
“Hübriid”
kl 22.00
“Seks ja linn 2”
kl 11.45, 14.45, 17.45, 20.45
“A-rühm”
kl 11.35, 14.10, 16.50, 19.25
“Killerid”
kl 11.55, 14.20, 16.55, 19.20 (v.a. K)
“Nagu öö ja päev”
kl 11.50, 14.30, 17.05, 19.35, 22.05
“Karvapallide kättemaks”
kl 12.20, 14.25, 16.35, 18.45, 20.55
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 12.05, 14.35, 17.15, 19.50, 22.25
“Videvik: Päikesevarjutus”
kl 11.30, 14.15, 17.00, 19.45, 22.30
“Lelulugu 3” (3D) eellinastused
eesti keeles: L, P kl 14.00, 15.00;
vene keeles: L, P kl 12.15, 16.45
3D-otseülekanne - Jalgpalli MM
L, P kl 21.15
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan
“Shrek: Nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles:
kl 11.45, 14.15 (v.a. L, P), 17.00
“Nagu öö ja päev”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.15 (v.a. N),
21.45 (v.a. N)
“Lelulugu 3” 3D eellinastus:
eesti keeles: L,P kl 14.15
“Halb politseinik: Sündmuspaik New Orleans”
kl 19.00, 21.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
vene keeles eestik. subtiitritega:
kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.30; L–P kl 12.00
“A-rühm”
kl 21.15
“Nagu öö ja päev”
kl 13.45 (v.a. L, P), 16.30 (v.a. L, P), 18.45; L–P kl 11.30
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; L, P kl 11.45
“Lelulugu 3” eellinastused
vene keeles eestik. subtiitritega:
L, P kl 13.45, 16.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel 
“Seks ja linn 2”
E, T, K kl 18.30, 21.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Shrek: Nüüd ja igavesti”
eesti keeles:
kl 14.15, 18.45;
L–P kl 12.00
“Luuserid”
kl 21.15
“Varuplaan”
kl 14.45, 19.00
“Kõik algas Roomas”
kl 17.00; L–P kl 12.30
“Lihtsalt liiga kuum”
kl 16.30, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka”
kl 19.00
“Seks ja linn 2”
kl 21.00
Beebiga kinno:
“Autod” N kl 11
ÖÖÖkinos:
“Viimane maja vasakul” T kl 24.00
Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 
“Kosmosekoerad Belka ja Strelka” 3D
vene keeles, eestik. subtiitritega:
kl 11.45  
“Pärsia prints: Ajaliiv”
kl 15.35, 20.20 (v.a. N)
“Shrek nüüd ja igavesti” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 14.30 (v.a. N), 16.45 (v.a L, N); N kl 15.00; L kl 15.45;
vene keeles:
kl 13.40, 15.45 (v.a. L), 18.00 (v.a. N)
“Seks ja linn 2”
kl 11.50, 14.45, 17.45, 20.45
“A-rühm”
kl 18.35 (v.a. N), 21.20
“Killerid”
kl 13.20, 18.20, 21.00
“Nagu öö ja päev”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.40
“Kick-Ass: Uus superkangelane”
kl 13.00, 15.50, 19.20, 21.50
“Videviku saaga: Päikesevarjutus”
kl 11.00, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30
“Lelulugu 3” 3D eellinastused:
eesti keeles: L kl 16.45
inglise keeles: N kl 18.30
“Kiskjad”
eellinastus N kl 20.30
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

ArtDepoo
Sven Saag  ja Andres Koort, kuni 31.07
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
“Hirm” Laura Põld & Veiko Klemmer, 12.07–24.07  
“Lilled kaunishingele” Külli Laikre,
kuni 10.07            
Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii
Tauno Kangro, kuni 06.08
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Järjehoidjad” Taavi Talve, 14.07–26.07
“Õige ja elav”
Alvar Reisner & Fred Kotkas”,
kuni 12.07             
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, kuni 31.10
“Balti biidermeier”, kuni 29.08
“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 2011
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Päkapikud ja varspiste” Seinavaibad - Viljandimaa kooliõpilaste käsitöönäitus, kuni 25.07
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12
“Neoimpressionismi jälgedes:
Mägi ja Finch”, kuni 12.09
“Maa ja vee kahekõne” Eero Hiironeni skulptuurid, kuni 05.09
“Muutuv maalikunst”, kuni 10.10
“CCiurlionis ja tema aeg leedu kunstis”, kuni 08.08
“Nõukogude naine”, kuni 26.09
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
„Mikromaania“ Pusa,
maal, kuni 17.07 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii
“Meie Leidikud”
kuraator Jasper Zoova, kuni 17.07
“Pärnu pärlid”, kuni 17.07 
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
Marko Nautras, kuni 18.07
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
“TÜ maalieriala bakalaureusetööde näitus”, kuni 22.08
Raekoja plats 18, Tartu

Tartumaa Muuseum
“Trollid, mäekollid ja vetehaldjad”
Theodor Kittelseni maalid ja joonistused, kuni 26.08
Pikk 2, Elva

Tartu Mänguasjamuuseum
“Sõrmuste Isanda nukud”
“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest
“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik
“Miriami maailm”
Lutsu 8, Tartu

TKK Galerii Noorus
“Lend 2010” Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööde näitus,
kuni 31.07
Riia tn. 11, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XVII Rahvusvaheline aktinäitus
“Mees ja naine”, alateemaga
“Tugevad tunded, haprad suhted”,
kuni 05.09
„Bart“ Jari Arffman, fotonäitus.
Kuraator Asko Mäkelä, kuni 01.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Mari Roosvalt 65. Maalid, kuni 21.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viinistu Kunstimuuseum
Jaan Manitski erakogu Eesti kunstist läbi aegade
Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa

Võru Linnagalerii
Heikki Leis, Toomas Kuusing,
12.07–06.08
Narva Kunstnike Liit, 12.07–06.08
“Avatud Ateljee aastanäitus”,
kuni 09.07
Leno Morfin (Mehhiko), kuni 09.07
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad