Digitaalne arhiveerimine hoiab kokku aega ja raha

Digitaalne arhiveerimine aitab kokku hoida aega ning pakub suuremat kindlustunnet, et kogu kliendi jaoks oluline informatsioon asub turvaliselt ühes kohas ning on kohe kasutamiseks valmis.

Eesti Arhivaar OÜ teatas, et avas selle digitaalse arhiveerimissüsteemi Arhivaar PRO. Süsteem on mõeldud neile, kelle jaoks on oluline informatsiooni ühtne ja turvaline säilitamine, operatiivne juurdepääs teabele ning lihtne ja kiire otsingusüsteem.

Digitaalne arhiveerimissüsteem Arhivaar PRO on üles ehitatud iseseisvaks kasutamiseks online-keskkonnas.

Süsteem aitab koondada kogu organisatsiooni dokumentatsiooni, mis on seni olnud mitme inimese valduses, erinevas asukohas, infokandjal ning formaadis.

See on hea töövahend juhtidele, kes soovivad, et tema organisatsiooni või valdkonnaga seotud olulised dokumendid asuksid kõik turvaliselt ühes kohas ning nad oleksid kasutamiseks valmis 24/7.

Ettevõtte raamatupidamisele mõeldes on digitaalsesse arhiivi mõttekas talletada erinevad raamatupidamislikud ülevaated, arvutused, raportid, deklaratsioonid, aruanded, finantsanalüüsid, puhkuseavaldused, lepingud, hinnapakkumised, vastuvõtuaktid, arved, tšekid jne.  Arhiivi on võimalik talletada nii digitaalse kui ka paberkandjal oleva info. See lihtsustab oluliselt firma juhtide (oluliste dokumentidega seotud isikute) ja raamatupidamise vahelist suhtlust.

Kui erinevad ettevõtte juhid töötavad erinevates kontorites ja asukohtades, siis olulise raamatupidamisega seotud teabe edastamine e-maili või posti teel on kindlasti liiga ebaturvaline. Digitaalset arhiivi kasutades saab raamatupidaja olla kindel, et oluline info asub kõik ühes kohas ning organisatsiooni juhid saavad seda operatiivselt kasutada olles välislähetusel või valmistades hilistundidel ette järgmise päeva koosolekuks.

Olulise info leidmine digiarhiivist on lihtne ja toimub hetkega. Raamatupidajatel puudub vajadus hakata sirvima läbi pakse dokumentide katalooge ning otsima arveid või konkreetseid fraase mõnest lepingust või aruandest. Enam ei pea hoidma enda läheduses riiuleid täis dokumente. Vaja läheb vaid arvutit ja internetiühendust ning kogu organisatsiooni jaoks oluline teave on kasutamiseks valmis.

Raamatupidamisteenuse osutajate poole pealt aitab digitaalne arhiiv hoida kokku ruumi, mis kulub klientide raamatupidamisliku teabe hoidmiseks ning lihtsustab tööprotsessi teenusepakkuja ja kliendi vahel.

Süsteemis saab arhiivi administraator (digiarhiivi eest vastutav isik ettevõtte poolt) anda arhiivi või konkreetse kataloogi vaatamiseks kasutusõigusi. Selle läbi on võimalik kindlustada, et arhiivis olevat teavet näevad soovitud isikud. Süsteemi ligipääs toimub isikukoodi alusel ning isik tuvastatakse ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Dokumentide digiarhiivis hoidmine võimaldab kokku hoida ka raha, mis kulub tööjõule, ruumi rentimisele ja keerukate dokumendi- või arhiveerimissüsteemide loomisele.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Veebipõhine Microsoft Dynamics NAV majandustarkvara terviklahendus

Tänapäeva ettevõtete väljakutseks on pidev ärikeskkonna muutumine. Majandus- või äritarkvara peab seejuures olema paindlik, kasvama koos ettevõttega. Samas tuleb koguda ja vaadata oma andmeid täiesti uuel viisil, et teha tuleviku otsuseid, mitte konstateerida minevikku. Majandustarkvara peab olema kaasaegne, hästi integreeritud ja aitama tööaega kokku hoida.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Valdkonna tööpakkumised

Taxify is looking for an ACCOUNTANT

Taxify OÜ

30. mai 2018

BonBon Lingerie otsib RAAMATUPIDAJAT

BonBon Lingerie OÜ

26. mai 2018

LIDL is looking for SENIOR PAYROLL CONSULTANT

Fontes PMP OÜ

31. mai 2018

Uudised

Tööriistad