PwC on Baltimaade parim siirdehindade nõustaja 2010

Mainekas rahvusvaheline maksuajakiri International Tax Review nimetas PricewaterhouseCoopers’i aasta 2010 parimaks siirdehindade maksunõustajaks Baltikumis. PwC tunnistati ka üle-Euroopalises võrdluses parimaks siirdehindade nõustajaks

Konkursil osalenud PwC maksuspetsialistide meeskonna Eesti poolse juhi Hannes Lentsiuse sõnul on tunnustus silmapaistev kolmel põhjusel: esiteks on konkursi läbiviija omas valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud ja pikaajalise traditsiooniga maksuajakiri, teiseks oli konkurss sisuline ja põhjalik, kus esitatud kandidaate vaagis mainekas spetsialistide þürii, hinnates nii maksunõustamise projektide suurust ja  keerukust, kui ka maksunõustajate  erialaseid teadmisi ja kogemusi, ning kolmandaks olid osalejate seas pea kõik Eesti, Läti ja Leedu juhtivad maksukonsultatsioonifirmad.

"Siirdehindadest on kujunemas üha olulisem teema Eesti ettevõtete jaoks, sest kontsernisiseste tehingute vastavus turuhindadele on olnud viimasel ajal maksuametnike teravdatud tähelepanu all ning siirdehindadega seotud revisjonide arv on aasta jooksul märgatavalt kasvanud," märkis Lentsius.


Kes on kes

* PricewaterhouseCoopers on maailma suurim avalikule ja erasektorile professionaalseid ärinõustamisteenuseid pakkuv organisatsioon, mis tegutseb 151 riigis ning kasutab rohkem kui 163 000 inimese teadmisi ja oskusi.
* Eesti PricewaterhouseCoopers’is töötab ligi 100 oma ala professionaali.

* International Tax Review on aastast 1990 ilmuv mainekas rahvusvahelise maksunduse strateegiale spetsialiseerunud ajakiri, mis on viimasel 6 aastal läbi viinud sisulisel analüüsil põhinevat ja erialaspetsialistide seas tunnustatud konkurssi riikide ja regioonide parimate maksunõustajate valimiseks.

Tasub teada

Transfer pricing e siirdehindade maksustamine põhineb turuväärtuse põhimõttel, mille kohaselt peaks maksumaksja teostama temaga seotud isikutega tehinguid turuhinnas,  vastasel juhul kuulub turuhinna ja tehinguhinna vahe (varjatud kasumieraldis) maksustamisele tulumaksuga.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Majandustarkvara RAPID

Tarkvaraga RAPID saate korraldada keskmise või väikese ettevõtte raamatupidamise ja majandusarvestuse - laoarvestus, palgaarvestus, teenindus, üüriarvestus, jm. RAPIDi tasuta versiooniga saab töö tehtud üksikettevõtja, alustav ettevõte või mittetulundusühing.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad