Finantsdoktor tõttab appi

Ajal, mil majanduskriisi vaibumise märke igapäeva elus on raske märgata ja iga nädal toob uudiseid lisanduvatest töötutest, on Louis Scatigna „Finantsdoktor“ kiirabi paljude rahalistes raskustes vaevlevate inimeste jaoks.

Äripäeva raamatuklubi poolt välja antud "Finantsdoktor" on praktiline ja lööv raamat, mis peaks igas kodus ja kontoris käepärast olema. See on finantsalmanahh, põhjalik teatmik, mida igaüks rahalise tippvormi saavutamiseks vajab. Raamatus leidub külluses olulist teavet, mis õpetab, kuidas muuta tragöödia eduks. Kui järgida raamatus toodud selgeid ja otsekoheseid nõuandeid, suudate oma rahamured lahendada, taas majanduslikult jalule tõusta ning rahaliselt terveks saada ja jääda.

Kehalisel ja rahalisel tervisel on palju ühiseid jooni, kuid ka suuri erinevusi. Hea rahaline tervis võib aidata meil pikka, viljakat ja õnnelikumat elu nautida. Kehv rahaline tervis võib kahjustada meie kehalist tervist ja seada ohtu meie tuleviku.

Eraisiku rahandus on tohutult lai valdkond, mis võib keerukaks osutuda ja segadusse ajada. See hõlmab tervet hulka eri teemasid: säästmine, investeerimine, võlad, suuremad ostud, kindlustus ja abikaasade koostegutsemine jms. "Finantsdoktor" demüstifitseerib eraisiku rahanduse ning teeb selle valdkonna selgelt ja hõlpsalt mõistetavaks.

Erinevalt nii paljudest muudest raamatutest, mis keskenduvad vaid mõnele üksikule rahandusteemale ja jätavad lugeja kukalt kratsima, vaatleb "Finantsdoktor" kahtkümmet rahandusalast küsimust, millega inimesed kõige sagedamini silmitsi seisavad. Iga teema juures annab "Finantsdoktor" vastuseid, uut teadmist ja samm-sammult esitatud juhendeid selle kohta, mida täpselt te tegema peaksite.

Louis Scatigna on 10 aastat juhtinud ülipopulaarset rahandusteemalist raadiosaadet, vastates tuhandete helistajate küsimustele ja arutades nende muresid. Ta mõistab, kui olulised on kindlus, turvatunne ja inimeste eri vajadused. Ta teab, mida on vaja selleks, et pinnal püsida, homse päeva jaoks säästa ja oma pensionipõlveunistuste jaoks piisavalt vara koguda. Autor on realist, kes on valmis ka vastuvoolu ujuma. Enne 2008. aasta aktsiaturgude krahhi, kui suurem osa "eksperte" julgustas kõiki investeerima, tõmbas Scatigna oma kliente aktsiaturult eemale ja suunas nad turvaliste, hästiteenivate investeerimisviiside poole.

Scatigna kasutab selget ja otsekohest tavakeelt, mida igaüks jälgida suudab. Tänu võrdlustele kehalise tervisega on "Finantsdoktor" ka selline raamat, mida sa suudad kiiresti haarata, meelde jätta ja ka praktiliselt rakendada.

Raamatut "FInantsdoktor" saab tellida SIIT.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Liivi Kedelauk

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Tarkvararobootika ja tööprotsesside automatiseerimine – millal see läbimurde saavutab?

Olles kuulnud tarkvararobootikast ja tööprotsesside automatiseerimisest (robotic process automation, RPA), hakkavad ettevõtted sageli mõtlema, kas peaks eelistama RPAd praeguste süsteemide uute funktsioonidega värskendamise või integreeritud lahenduste loomise asemel.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad