MTA avas tulude deklareerimist puudutavate küsimuste veebilehe 

Alates tänasest leiab tulude deklareerimist puudutavat informatsiooni maksuhalduri uuelt temaatiliselt veebilehelt „Abiks tulude deklareerijale”.

 Veebileht asub aadressil www.emta.ee/tuludeklareerimine.

Temaatiline veebileht „Abiks tulude deklareerijale” on loodud selleks, et tulude deklareerimist puudutav info oleks lihtsalt ja kiiresti leitav. Et maksumaksjad saaksid oma tulude deklareerimist puudutavatele küsimustele kiired vastused, on sel aastal esmakordselt kasutusele võetud foorum.

"Püüame kõikide küsimustele vastata hiljemalt järgmiseks tööpäevaks," ütles teeninduskorralduse osakonna juhtivspetsialist Hannes Udde. "Loodan, et kliendid kasutavad seda võimalust aktiivselt," lisas ta.

Veeb on jaotatud suuremate teemade kaupa rubriikidesse, kust saab infot koolituskulude ja eluasemelaenu intresside mahaarvamise, välisriigis saadud tulude deklareerimise, FIEsid puudutava, ühisdeklaratsiooni täitmise, väärtpaberite ja vara võõrandamise jpm kohta. Samuti edastatakse teadete rubriigis tulude deklareerimisega seotud uudiseid.

Maksu- ja Tolliameti teeninduskohtades saab paberil tuludeklaratsioone esitada alates jaanuari algusest. Elektrooniline deklareerimine algab 15. veebruaril. Deklaratsioonide esitamise tähtaeg on 31. märts. 

Tulude deklareerimist puudutavat informatsiooni saab ka infotelefonilt 1811, mis töötab esmaspäevast neljapäevani kella 8.30-16.30 ja reedeti 8.30-15.30.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

SimplBooks – kõige lihtsam raamatupidamis-
tarkvara

SimplBooksi veebipõhine raamatupidamistarkvara on oma lihtsuse ja soodsa hinna poolest mõeldud just eelkõige väikeettevõtetele. Meid kasutab üle 2500 ettevõtte ja raamatupidaja.

Lihtne äritarkvara juhile

BudgetMatador on juhi töölaud ettevõtte rahaasjade haldamiseks. Rakendus optimeerib juhi ning raamatupidaja vahelist koostööd ning annab juhile mõeldud ülevaate ettevõtte finantsolukorrast.

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers otsib RAAMATUPIDAJAT

PricewaterhouseCoopers AS

04. veebruar 2019

Uudised

Tööriistad