Autopaevik.ee vabastab erisoodustusmaksust

Tarkvaralooja Iteral Group OÜ tuli välja uue veebipõhise autopäeviku täitmise teenusega www.autopaevik.ee, mis teeb sõidupäeviku pidamise senisest lihtsamaks.

"Paljud etteevõtted võivad nüüd loobuda autode erisoodustusmaksu maksmisest. Nii nagu autojuhtidelgi, on ka raamatupidajatel põhjust rõõmustada mugavuse üle, kuna elektroonilist autopäevikut kasutavad töötajad esitavad oma sõiduraportid korrektselt vormistatuna," ütles Iteral Group OÜ tarkvara insener Aivo Paas.

Autopäevik.ee teenus on Paasi sõnul Eestis esimene tasuta teenus omataoliste seas ning kättesaadav kõigile internetikasutajatele ilma lisatarkvara allalaadimiseta.

Elektrooniline autopäevik võimaldab salvestada regulaarselt läbitavaid punkte ja marsruute ning nende teepikkust, et sõitjal oleks lihtne neid uuesti kasutada. Lisaks on päevikusse integreeritud Google Maps kaarditeenus, millega on mugav leida külastatud aadresse ja arvutada või kontrollida läbitud sõitude pikkust.

Varasematest autopäeviku täitmise tarkvaradest nagu Minitax ja Navirec eristub Autopaevik.ee oma uuendusliku e-lahendusega, mis ei kohusta päeviku täitjat kasutama privaatsust piiravat GPS-seadet, selgitas Paas.

"Päeviku täitmine on lihtsamgi kui paberpäeviku täitmine, uue sõidu saab lisada vaid mõne klikiga," rääkis Paas.

Autopäevik.ee käivitati 16. jaanuaril, täna hommikuks oli uut teenust kasutanuid juba mitusada.

Iteral Group OÜ on Eesti kapitaliga loodud ja rahvusvaheliselt tegutsev tarkvaraettevõte. Hetkel tuntuimad Iteral Groupi poolt loodud tarkvarad on Skype platformi kasutav koosolekutarkvara WhiteBoardMeeting  ning internetimäng MafiaParadise.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Vabaned rutiinsest paberitööst ja saad pühendada oma aja inimestele!

Me usume, et tarkvara peab kiirendama ja lihtsustama tööd ning vältima inimlikke vigu. Et seda saavutada palgaarvestuses, on mõistlik teha arvestus samas programmis, kus on selle aluseks olevad andmed – palk, koormus, puhkused, haiguslehed, lisatasud, töögraafikud jne.

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Valdkonna tööpakkumised

PLAYTECH ESTONIA OÜ is hiring a SENIOR ACCOUNTANT in Tartu

Playtech Estonia OÜ

04. jaanuar 2019

Uudised

Tööriistad