ÄP Käsiraamatute foorum: palgata puhkus

Küsimus: TLS ei reguleeri palgata puhkust, kokkuleppel võib aga töösuhetes igasugu asju teha. Tööandja tahab töötajatega kokku leppida, et ajutiselt nad tööl ei käi ja palka ka ei saa. Kui töötaja pole sellise kokkuleppega nõus, millised õigused tal on? Kas ainus variant on kirjutada ülesütlemisavaldus vastavalt § 79?

Vastus: Kui töötaja pole nõus, võib ta nõuda töölepingu täitmist. Kui tööandja ei täida, on õigus leping üles ütelda TLS § 91 alusel; § 79 on poolte kokkuleppel lepingu lõpetamine, sel juhul töötaja ei saa mingit hüvitist.

Vastas advokaadibüroo Lepik & Luhaäär LAWIN

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Paindlik NOOM pakub erilahendusi

Üks korralik majandustarkvara on kohaldatav Teie ettevõtte soovide ja vajadustega. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega, mis Teie ettevõtte arenedes võivad tekkida.

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Tööriistad