Advokaadibüroo Paul Varul  ühendas jõud Läti ja Leedu tuntud büroodega

Advokaadibüroo Paul Varul ühendas täna oma tegevuse kahe Baltikumi äritegevuse nõustamisele spetsialiseerunud advokaadibürooga Law Firm Vilgerts Lätist ning Smaliukas, Juodka, Beniušis & Partners Leedust, jätkates tegutsemist ühise nime all Varul Vilgerts Smaliukas.

„Paljude meie klientide jaoks moodustavad kolm Balti riiki ühtse turu ning samast eeldusest peame lähtuma ka meie. Seepärast on oluline, et saame nüüdsest pakkuda klientidele võrdselt kõrge kvaliteeditasemega õigusteenused kõigis Balti riikides“ ütles partner Paul Varul.

Advokaadibüroos Varul Vilgerts Smaliukas, mille kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses, töötab kokku pea kuuskümmend advokaati ja juristi. Büroo on spetsialiseerunud õigusabi osutamisele nii kohalikele kui rahvusvahelise haardega ettevõtetele ning riiklikele institutsioonidele kõikides äritegevuse nõustamise valdkondades.

Advokaadibüroo Paul Varul on olnud Eesti juhtivaid äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroosid alates 1994. aastast. Büroo on kogunud tuntust tehingute nõustamisel ja kohtuvaidlustes ning olnud seotud mitmete Eesti kohtupraktika tähtsamate kaasuste ja rahvusvaheliste vahekohtumenetlustega.

Advokaadibürool Paul Varul on märkimisväärsed kogemused ühinemiste ja ülevõtmiste, pankroti- ja maksuõiguse alal. Paul Varuli büroo advokaadid on esindanud kliente mahukates ülevõtmistes, tegutsenud mitmetes suurtes pankrotiasjades pankrotihalduritena ning esindanud kliente Eesti kohtupraktika olulisemates kohtuvaidlustes. Büroo partnerid ja advokaadid on osalenud ka mitmete seaduste koostamisel ja kommenteerimisel. Lisaks klientidele tunnustavad büroo tööd mitmed rahvusvahelised õigusalased väljaanded.

Advokaadibüroo  Vilgerts  asutas 2008. aastal Gints Vilgerts eesmärgiga pakkuda esmaklassilist õigusteenust nii kohalikele kui rahvusvahelistele klientidele.  Peatselt ühinesid bürooga uued partnerid  - konkurentsiõiguse eksperdid Debora Pavila ja Julija Jerneva. Täna nimetavad rahvusvahelised õigusalased väljaanded advokaadibürood Vilgerts enamikes äriõiguse valdkondades Läti parimate õigusteenuste osutajate hulgas.

Smaliukas, Juodka, Beniušis & Partners moodustati 2007. aastal Leedus, kui mitu väiksemat bürood ja suurte büroode kogenud partnerid otsustasid luua äriõiguse valdkonnas kõikehõlmavat õigusabi pakkuva advokaadibüroo, mis on osalenud paljudes olulistes kohtuvaidlustes ja tehingutes. Büroo meeskonda kuuluvad erinevatele õigusvaldkondadele spetsialiseerunud oma ala professionaalid, kes võtavad aktiivselt osa ka akadeemilisest tööst.  Kliendid ja rahvusvahelised õigusalased väljaanded on pidanud bürood usaldusväärseks partneriks Leedu õigusturul.

 

Osale arutelus

  • Lemmi Kann

Toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS
Palgakalkulaator
Maksuvabastus (kuu)
Maksuvabastus (aasta)

Toetajad:

Tarkvara

Dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem

Ellrex digidoc on ettevõtte dokumentide haldus- ja arhiveerimise süsteem mis on eraldatud raamatupidamise programmist.

Parima juhtimisaruandluse ja automatiseeritud raamatupidamisega majandustarkvara Suno365

Columbus Eesti on toonud turule uue täisfunktsionaalse majandustarkvara Suno365. Tegu on pilvepõhise ja kuutasulise majandustarkvaraga (ERP) ettevõtetele, kes hindavad kaasaegseid lahendusi taskukohaste kuludega.

Valdkonna tööpakkumised

MAXIMA EESTI OÜ ootab oma meeskonda PALGAARVESTAJAT

Maxima Eesti OÜ

19. november 2018

KAARLI HAMBAPOLIKLIINIK otsib PEARAAMATUPIDAJAT

Tripod Grupp OÜ

30. november 2018

Uudised

Tööriistad