Sorainen valis uue juhtivpartneri

Advokaadibüroos Sorainen toimub uue aasta alguses muudatus juhtimises, mis tähendab, et Soraineni asutaja ja praegune juhtivpartner Aku Sorainen annab teed uuele, senisele Läti kontori juhtivpartnerile Pekka Puolakkale.

Eelmisel nädalal toimunud advokaadibüroo Sorainen partnerite koosolekul nimetati Aku Sorainen ettevõtte vanempartneriks ning ta keskendub edaspidi grupi strateegilisele juhtimisele ning arendamisele Balti riikides ja Valgevenes, teatas ettevõte oma klientidele ja koostööpartneritele.

2010. aasta jaanuarist võtab Soraineni juhtivpartneri rolli üle senine Läti kontori juhtivpartner Pekka Puolakka.

Muudatuste vajaduse tingib ettevõtte jätkuv kasv, ütles Aku Sorainen ning lisas, et advokaadibüroo Sorainen on Baltimaades viimase kaheksa aasta jooksul kasvanud rohkem kui neli korda ja loonud tugevad integreeritud kontorid Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes.

"Selleks, et kindlustada juhtiva regionaalse büroo tasakaalustatud areng ka tulevikus, oleme otsustanud koondada senisest enam ressursse grupi juhtimisse ning arengusse," selgitas ta.

Jaanuaris ametisse astuv uus juhtivpartner Pekka Puolakka liitus Soraineni bürooga 1999. aastal. Ta rajas Soraineni Leedu kontori ja alates 2006. aasta juunist töötab ta Läti kontori juhtivpartnerina. Uues ametis on Puolakka peamiseks ülesandeks Soraineni regionaalne tegevjuhtimine.

Soraineni Läti kontori uueks juhtivpartneriks saab senine Läti ühinemiste ja ülevõtmiste meeskonna juht Eva Berlaus, kes liitus Soraineni bürooga 2000. aastal.

Osale arutelus

  • Lemmi Kann, Kadrin Karner

Toetajad:

Jälgi Raamatupidajat sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad:

Palgakalkulaator

Tarkvara

Profit - lihtne ja funktsionaalne majandustarkvara

Profit on lihtne, aga funktsionaalne äritarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. Tarkvara katab tüüpilise ettevõtte igapäevased vajadused tänu erinevatele moodulitele, mis on omavahel täielikult integreeritud.

Books 8 on uue põlvkonna äritarkvara väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

Valdkonna tööpakkumised

SiSi Finantsid otsib PEARAAMATUPIDAJAT

SiSi Finantsid OÜ

01. september 2017

Uudised